Fortuna liga Slovensko - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Trenčín : Pohronie - 30. listopadu 2019   14:00

Trenčín
Trenčín
0:1
(0:1)
Pohronie
Pohronie
45+2' Mészáros
Trenčín
Šemrinec – Šulek, Kleščík (C), Koolwijk (85. Letenay), Skovajsa – El Mahdioui – Roguljić, Corryn – van Kessel, Čataković, Comvalius (60. Kadák).
Chudý – Neeskens, Pavlović, Kadák, Letenay, Slávik, Lamine.
Micheľ – Ádám, Jekkel
Stadion pod Dubňom (Zilina)
234 diváků
Pohronie
Jenčo – Dzurík, Nosko, Jacko, Župa – Pellegrini (C), Sedláček – Mazan, Hrnčár (60. Blahút), Klec (80. Badolo) – Mészáros (64. Abrahám).
Vantruba – Tesák, Abrahám, Zachara, Blahút, Bartoš, Badolo.

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 10:16.
90+2'
90+2'
Další centr van Kessela z pravé strany našel domácího hráče, kterým tentokrát byl Letenay, jeho pokus skončil vedle branky.
90+1'
Lukáš Pellegríni držel míč v rohu, proti přesile ale nestačil a tak jdou kupředu domácí.
90'
Žlutou kartu dostává Martin Šulek (AS Trenčín).
89'
Po rohu van Kessela se Trenčin radoval z vyrovnávací branky, ta ovšem platit nebude kvůli ofsajdu! Míč po střele jednoho ze spoluhráčů tečoval za záda brankáře Hamza Čataković, který však byl v postavení mimo hru!
89'
Centr Šulka z pravé strany obránce odvrací na rohový kop, který rozehraje Gino van Kessel.
88'
Žlutou kartu dostává Patrik Abrahám (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
87'
Nepřesná rozehrávka Trenčína znamená, že se k míči dostanou hráči Pohronie, kteří tak můžou ušetřit cenné sekundy.
85'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ryan Koolwijk, přichází Lukáš Letenay.
84'
Na pravé straně si van Kessel píchl míč kolem obránce, následným centrem ale nenašel spoluhráče.
83'
Míč do šestnáctky z rohu poslal Peter Mazan, ten ale překopl všechny hráče před brankou a následuje odkop od branky.
82'
Dopředu se po delší odmlce dostalo i Pohronie, které si vyzkouší rohový kop.
80'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Michal Klec, přichází Cédric Badolo.
78'
Hned tři hráči domácího celku naskakovali na centr z levé strany, ani jeden ale na míč nedosáhl.
77'
Hráči Trenčína stále drží míč na svých kopačkách, zatím ale ne a ne dostat se na dostřel branky.
75'
Centr z pravé strany si ve výskoku našel hlavou Hamza Čataković, míč ale vůbec nenasměroval přesně a domácí tak stále prohrávají 0:1.
72'
Domácím nyní začínají téct nervy, za faul a následné protesty nyní dostal kartu žluté barvy Aschraf El Mahdioui (AS Trenčín).
71'
Ryan Koolwijk (AS Trenčín) nedovoleně fauloval pronikajícího soupeře a dostává za to žlutou kartu.
70'
Žlutou kartu dostává Peter Mazan (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
68'
Blahút dostal míč u brankové čáry a odcentroval, Kleščík odvrací na rohový kop pro hosty.
67'
Van Kessel se dostal přes svého strážce a odcentroval jen na nohu obránce, který odvrátil na Šulka, jehož střela znovu trefila jen hráče Pohronie.
65'
Patrik Abrahám se hned po střídání dostal k míči na levé straně, jeho přihrávka ale adresáta, kterým měl být Michal Klec, nenašla.
64'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází András Mészáros, přichází Patrik Abrahám.
63'
Pellegríni v rohu hřiště fauloval Martina Šulka, volný přímý kop pro AS.
62'
Skovajsa se vydal dopředu a dostal míč v pokutovém území soupeře, jeho pokus o centr do nebezpečného prostoru zastavil Dzurík.
60'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ivenzo Comvalius, přichází Jakub Kadák.
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Dávid Hrnčár, přichází Patrik Blahút.
59'
Ve druhé půli zatím výrazně dominují fotbalisté AS Trenčín, vyrovnat se jim ale stále nepodařilo.
55'
Pro centr mířící na zadní tyč si v klidu vyběhl Tomáš Jenčo.
55'
Van Kessel byl při pokusu uvolnit se přes obránce faulován, přímý kop pro Trenčín.
52'
Po zisku míče šli domácí do protiútoku, po kterém se opřel do balónu Milan Corryn, jenž nezamířil mezi tři tyče.
49'
Gino van Kessel dostal přihrávku na pravou stranu, na střelu to však nebylo. Přihrál tak na Hamzu Čatakoviće, jehož pokus zpoza pokutového území jen proletěl kolem levé tyče.
47'
Kombinace Trenčína po levé straně byla zastavena dobrým obranným zákrokem Richarda Župy.
46'
První půle byla poměrně vyrovnaná, skóre ovšem hovoří lépe pro Pohronie. To se po brance Andráse Mészárose ze závěru poločasu dostalo do vedení 1:0.
45+2'
45+2'
Pohronie právě vstřelily branku!
A z toho se Pohronie dostává do vedení! Pellegríniho centr sice vytáhl brankář, míč se ovšem odrazil do míst, kde byl volný ANDRÁS MÉSZÁROS, jenž posílá svůj tým do vedení!
45+2'
Hosté budou v nastaveném čase rozehrávat rohový kop.
45+1'
Žlutou kartu dostává Ante Roguljić (AS Trenčín).
45+1'
Z toho se dostali do šance, obrana následně odvrátila. O pár momentů později akrobaticky zakončoval Milan Corryn, jeho nůžky skončily v náruči brankáře.
45'
V závěru poločasu mají domácí k dispozici volný kop z velkého úhlu.
43'
Tentokrát musel zasahovat brankář Tomáš Jenčo, ten si poradil se střelou z dobrých třiceti metrů.
40'
Ve velké šanci se ocitl Hamza Čataković! Ten po přihrávce Corryna obešel obránce a vyslal technickou střelu, kterou obránce tečoval nad břevno!
38'
Tentokrát nastala poměrně nepřehledná situace v pokutovém území hostů, ti ale nakonec odkopli míč do bezpečí.
38'
Na druhé straně Trenčín vybojoval další rohový kop, který znovu rozehraje Roguljić.
37'
Sedláček vystřelil levačkou zpoza pokutového území, Igor Šemrinec, i přes menší problémy, chytá míč do rukavic.
33'
Útok celku hostů je zastaven praporkem rozhodčího, který byl zdvižen kvůli postavení mimo hru.
30'
Po delší době si na míč sáhl Tomáš Jenčo, který v klidu uklidil do náruče centr z pravé strany.
28'
To ale neplatilo dlouho. Pohronie získalo balón a utíkalo do rychlého protiútoku, který zastavil faulem Martin Šulek, který může být rád, že se to obešlo bez karty.
28'
Po pasáži, kdy se dopředu dostali hosté, jsou nyní u míče na polovině soupeře hráči Trenčína.
26'
Rychlá kombinace hráčů v černých dresech vedla k dalekonosné střele Lukáše Pellegríniho, levačkou jen o kousek minul levou tyč branky, kterou střeží Šmerinec.
23'
Od rohového praporku Peter Mazan nevyslal vůbec špatný centr, hlavu spoluhráče však nenašel.
22'
Fotbalisté Pohronie ale zůstali na útočné polovině a budou zahrávat rohový kop.
22'
Po odvráceném přímém kopu Lukáš Pellegríni znovu odcentroval. Tentokrát se míč dostal do pokutového území Trenčína, tam na něj nikdo v černých dresech nedosáhl.
21'
Lukáš Skovajsa se provinil proti pravidlům a tak hosté budou rozehrávat.
17'
Protiútok Trenčína vedl po levé straně, kde dostal míč Ivenzo Comvalius, reprezentant Surinamu neodcentroval vůbec přesně a k míči se na chvíli dostali hráči hostů, ti ale vzápětí o balón přišli.
16'
András Mészáros dostal míč za obranu, přitom ale byl v ofsajdovém postavení, žádné nebezpečí pro domácí branku tedy nehrozí.
13'
Ani nyní roh nevedl k žádnému nebezpečí, slabou hlavičku jednoho z domácích lapil do náruče Tomáš Jenčo.
12'
První kop od rohového praporku přesný nebyl a tak si to Ante Roguljić zopakuje.
10'
Míč nyní drží fotbalisté Trenčína na útočné půlce. Míč znovu dostal na pravém křídle Gino van Kessel, Ján Dzurík odvrátil před dobíhajícím Comvaliusem na rohový kop.
8'
Lukáš Pellegríni načechraným centrem našel hlavu Patrika Jacka a ten hlavou pořádně protáhl Igora Šemrince, jenž tečoval nad břevno!
7'
Další autové vhazování na útočné půlce obdržel tentokrát Michal Klec. Ten si míč pokryl a byl faulován, Pohronie tedy má k dispozici volný přímý kop ze strany.
5'
Bývalý slávista Gino van Kessel si na pravé straně zasekl balón a svou levou nohou odcentroval, našel ale jen hlavu Jána Noska, který odhlavičkoval do bezpečí.
4'
Odkop Tomáše Jenča od branky až na útočnou polovinu si našel András Mészáros, jenž následně vybojoval autové vhazování.
1'
"Domácí" Trenčín dnes nastoupí v bílých dresech, hráči FK Pohronie celí v černém.
1'

AS Trenčín: Šemrinec – Šulek, Kleščík (C), Koolwijk, Skovajsa – El Mahdioui – Roguljić, Corryn – van Kessel, Čataković, Comvalius.
Náhradníci: Chudý – Neeskens, Pavlović, Kadák, Letenay, Slávik, Lamine.

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Jenčo – Dzurík, Nosko, Jacko, Župa – Pellegrini (C), Sedláček – Mazan, Hrnčár, Klec – Mészáros.
Náhradníci: Vantruba – Tesák, Abrahám, Zachara, Blahút, Bartoš, Badolo.

Rozhodčí: Micheľ – Ádám, Jekkel.
Pohronie po postupu do nejvyšší soutěže nemá moc dobrou formu. Mezi elitou Slovenska zatím v 16 zápasech dokázalo zvítězit pouze jednou a také kvůli tomu okupuje s osmi body poslední místo. Jeden z bodů dokázali svěřenci trenéra Radványiho vybojovat v posledním utkání, když hráli 1:1 se Zlatými Moravci. Hned tři hráči z kádru jsou aktuálně na třech gólech – Patrik Abrahám, Michal Klec a Lukáš Pelegríni.
Trenčín je aktuálně na šestém místě. Tedy na posledním místě, které zaručuje účast ve skupině o mistrovský titul. Na záda už mu ale dýchá Trnava, která je se stejným počtem bodů jen o skóre sedmá. Mistr Slovenska z roku 2016 z posledních pěti zápasů získal sedm bodů za dvě výhry a jednu remízu. Nejlepším ligovým střelcem týmu je s pěti zásahy Hamza Čatakovič z Bosny.
Vítejte u online přenosu ze zápasu 17. kola slovenské Fortuna ligy, ve kterém se utkají týmy AS Trenčín a FK Pohronie. Úvodní výkop je naplánován na 14:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.