Fortuna liga Slovensko - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ružomberok : Pohronie - 30. srpna 2020   19:00

Ružomberok
Macík – Čurma, Maslo (C), Mrva – Kmeť, Takáč, Zsigmund (26. Kochan), Brenkus (76. Múdry), Madleňák (62. Ďungel) – Bobček (76. Almási), Gerec (62. Boďa).
Krajčirík – Kochan, Boďa, Múdry, Filinský, Ďungel, Almási.
Pohronie
Jenčo – Badolo, Špiriak, Pavlík (C), Župa – Chríbik, Weir, Petrák (59. Mazan) – Blahút (90. Jacko), Bimenyimana, Fadera (73. Matić).
Dovec – Jacko, Pellegrini, Vondryska, Matić, Lindsay, Mazan.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:3. Rohy: 13:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:21.
Je konec! Ružomberok se s Pohronie rozchází bez branek. Hostující Pohronie vstoupilo do utkání o něco aktivněji, ale domácí obrana těžké chvíle přestála a do šancí se poté dostal právě Ružomberok. Ani domácí střelci však netrefovali zařízení. Po změně stran několikrát hrozili hosté, ale Bimenyimana v největší šanci dnešního duelu trefil spojnici!
90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Mário Mrva (MFK Ružomberok).
90+3'
Domácí celek zahrával další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl k přední tyči, jenže nikdo na vysoký centr nedosáhl.
90+2'
Domácí hráči se po zajímavé kombinaci dostali do pokutového území, jenže poslední přihrávka byla o kousíček delší než bylo potřeba.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Patrik Blahút, přichází Patrik Jacko.
89'
Ružomberok v závěru dnešního souboje pokračuje v kombinaci a ještě se žene do útoku. Pohronie ale pokračuje v poctivé defenzivní dřině.
88'
Domácí fotbalisté se dostali na polovinu soupeře, kde si vyměňují krátké přihrávky, ale zatím se nejsou schopni dostat do zakončení.
87'
Almási si za hustého deště řekl o krásnou přihrávku, ale jeho následnou ránu zablokoval dobře postavený obránce.
86'
Boďa vyslal centr z levé strany, kam spěchali hned tři jeho spoluhráči, jenže ani jeden z nich na pobídku nedosáhl.
85'
Dnešní utkání sleduje 1073 diváků!
83'
Ani po dalším Takáčově centru se nikdo z domácích fotbalistů do zakončení nedostal.
82'
Ružomberok se dostal do útoku, kde uklidnil hru postupnou kombinací a získal rohový kop. Z něj však branku Pohronie domácí neohrozili.
81'
Pohronie v posledních minutách pořádně přidalo! Blahút zakončoval z dobré pozice, ale jeho rána skončila těsně nad břevnem!
79'
Do třetice Matič! Tentokrát hostující fotbalista našel Bimenyimanu, jehož krásná technická střela orazítkovala spojnici břevna a tyče!
78'
Matič táhl další rychlý protiútok, jenže pro změnu poslal přihrávku na levou stranu, která byla moc dlouhá a skončila v autu.
77'
Matič vyslal překvapivou přihrávku před branku Ružomberoku, kam si nestačil naběhnout nikdo z hostů.
76'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Tomáš Bobček, přichází Ladislav Almási.
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Adam Brenkus, přichází Timotej Múdry.
75'
Kochan chtěl překvapit obranu soupeře kolmicí mezi obránce, jenže přihrál nepřesně a svou chybu odčinil jen za cenu nedovoleného zákroku.
74'
Po dalším rohovém kopu se v pokutovém území strhlo několik ostrých soubojů. Sudí si nakonec vybral útočný faul Pohronie.
73'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Alieu Fadera, přichází Kojo Matić.
72'
Pohronie zahrávalo další rohový kop, ale ani z něj domácí branku neohrozilo.
71'
Exekuce rohového kopu se ujal Takáč, jehož centr přiletěl na malé vápno, jenže hosté dokázali Brenkuse na poslední chvíli zablokovat!
70'
Kmeť si naběhl na krásnou přihrávku z pravé strany hrací plochy, ale jeho dělovku vyrazil Jenčo skvělým zákrokem na roh!
69'
Hosté si dali pozor na další nebezpečný centr před svou branku a bez problémů jej odvrátili. Obrany obou celků zatím hrají skvěle.
68'
Weir odcentroval z pravé strany před domácí branku, jenže tam byl pouze jeden z hráčů Pohronie, který neměl proti přesile zadáků šanci.
67'
Žlutou kartu dostává Matej Čurma (MFK Ružomberok).
66'
Blahút se pustil do individuálního průniku středem hrací plochy, jenže Mrva odkopl míč na rohový kop.
65'
Domácí brankář ukázal fantastické čtení hry, dal si pozor na prudkou přihrávku mezi obránce a došel si pro míč na hranici velkého vápna.
64'
Žlutou kartu dostává Dalibor Takáč (MFK Ružomberok).
63'
Brenkus se ujal rozehrávky přímého kopu, jenže jeho pobídka byla tentokrát příliš dlouhá a skončila na hlavě osamoceného obránce.
62'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Matej Madleňák, přichází Peter Ďungel.
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Štefan Gerec, přichází Martin Boďa.
61'
Pronikající Gerec se krásně zbavil svého obránce, který jej musel zastavit jen za cenu nedovoleného zákroku. Domácí budou zahrávat přímý kop.
60'
Žlutou kartu dostává Peter Mazan (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
59'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Bernard Petrák, přichází Peter Mazan.
58'
Weir svou chybu při zpracování málem napravil o minutku později! Tentokrát se dostal do zakončení z hranice velkého vápna, ale Macík jeho pokus pokryl!
57'
Blahút vyslal po rychlém brejku nadýchaný centr před branku domácího celku, jenže Weir si nepotykal se zpracováním.
56'
Pavlík se po dalším rohovém kopu srazil v pokutovém území s Maslem a oba fotbalisté zůstávají ležet s bolestivou grimasou.
55'
Takáč vyslal další nadýchaný centr do pokutového území, ale obrana Pohronie míč přizvedla na další roh.
54'
Další rohový kop domácího celku odvrátili hosté na rohový kop. Obrana Pohronie si po změně stran rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek práce.
53'
Brenkus vymyslel další nebezpečný centr od rohového praporku, ale ani tentokrát nenašel hlavu někoho ze spoluhráčů.
52'
Domácí celek následně zahrával rohový kop, ale ani po něm nedokázal branku soupeře ohrozit. Zadáci Pohronie zatím brání na jedničku.
51'
Domácí celek se pokusil udeřit z přímého kopu, jenže střílený centr dokázal hostující brankář na poslední chvíli přizvednout!
48'
Právě Brenkus se ujal rozehrávky rohového kopu. Na centr si naskočil Takáč, který hlavou minul břevno.
47'
Brenkus se rychlou akcí dostal mezi obránce u rohového praporku, zbavil se jich a hledal Bobčeka, jehož pokus srazil obránce na roh.
46'
Domácí celek obstaral výkop do druhého poločasu dnešního zápasu. Ružomberok se ihned vydal do útoku, ale nákop skončil u obránce.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali spíše bojovný fotbal. Hostující Pohronie vstoupilo do utkání o něco aktivněji, ale domácí obrana těžké chvíle přestála a do šancí se poté dostal právě Ružomberok. Ani domácí střelci však netrefovali zařízení. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+4'
45+3'
Po faulu ve středu hrací plochy rozjel Ružomberok další rychlou akci. Kombinace domácího celku skončila přihrávkou do autu.
45+2'
Bon-Fils Caleb Bimenyimana je po ošetření zpátky na trávníku a podle všeho bude schopen pokračovat bez větších problémů.
45+1'
Jeden z hostujících fotbalistů se řítil do pokutového území, jenže jeho pokus o dloubák skončil vysoko nad břevnem.
45'
Nastavují se čtyři minuty!
44'
Po dalším souboji zůstává na trávníku ležet Bon-Fils Caleb Bimenyimana, který bude potřebovat ošetření. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
43'
Brenkus odcentroval od rohového kopu přesně na hlavu Masla, který se pokusil o zakončení, ale míč prolétl těsně vedle zadní tyče!
42'
Kmeť pro změnu hledal spoluhráče v pokutovém území centrem z pravé strany hrací plochy, ale jeho pobídku obrana odehrála do autu.
41'
Adam Brenkus odcentroval z levé strany do velkého vápna. U zadní tyče se do zakončení dostal Takáč, ale jeho rána prolétla nad břevnem!
40'
Kmeť si ve středovém kruhu skvěle pokryl míč tělem, otočil se kolem svého strážce, ale následně byl sražen k zemi.
39'
Hosté se po delší době prodrali do útoku, jenže průniková přihrávka směřující do pohybu Weira byla moc prudká.
37'
Bobček byl při dalším rychlém protiútoku faulován na polovině hrací plochy a získal rozehrávku pro svůj celek.
36'
Dalibor Takáč měl na svědomí dosud největší šanci dnešního souboje! Krásnou kličkou si srovnal míč na pravačku, ale vypálil nad břevno!
35'
Bobček se po levém křídle prosmýkl na hranici velkého vápna, jenže Jenčo přečetl jeho následnou přihrávku a zamezil nebezpečí.
34'
Domácí celek se znovu vydal do útoku po křídle, ale ani další centr do velkého vápna neznamenal pro svatyni Pohronie nebezpečí.
33'
Štefan Gerec táhl akci domácího celku po pravém křídle, dostal se až na hranici velkého vápna, ale už neoslovil spoluhráče.
31'
Až nyní se Ružomberok po dlouhé době vydal do útoku, jenže akci domácího celku zastavil zdvižený praporek. Ofsajd!
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velmi bojovný duel. Domácí Ružomberok se po většinu času brání.
28'
Hosté se vydali do rychlého útoku vedeného po pravém křídle. Centr před branku domácího mužstva přizvedl brankář mimo šestnáctku.
27'
Bon-Fils Caleb Bimenyimana znovu zakončil zpoza velkého vápna, ale ani v tomto případě jeho pokus nenašel cestičku mezi tři tyče.
26'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Marek Zsigmund, přichází Matej Kochan.
24'
Zsigmund schytal tvrdou ránu na holeň v souboji na polovině hrací plochy a bude potřebovat ošetření za pomezní čárou.
23'
Ve středovém kruhu zaregistroval hlavní rozhodčí další nedovolený zákrok domácího hráče a odpískal mu jej.
22'
Žlutou kartu dostává (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
20'
Bobček si naběhl na přihrávku do pokutového území, jenže místo okamžitého zakončení si míč ještě rovnal na pravačku a vůbec nevypálil.
19'
Hosté pokračují v aktivním vstupu do dnešního utkání. Pohronie se opět usadilo před brankou soupeře, ale kombinace skončila přihrávkou do autu.
18'
Chribik poslal z pravé strany centr před domácí svatyni, kde kralovali domácí obránci. Hosté se ale tlačí do vápna.
17'
Hosté se dokázali ubránit ojedinělému rohovému kopu domácího celku, jenže následně se znovu provinili nedovoleným zákrokem.
16'
Macík se v úvodních minutách dnešního souboje rozhodně nenudí. Brankář vyrazil mimo velké vápno a před napadajícím soupeřem zakopl míč do autu.
15'
Po další rychlé akci střílel zpoza pokutového území Weir, jenže jeho rána prosvištěla těsně nad břevnem domácí svatyně!
14'
První obrovská šance dnešního souboje! Macík vyrazil centr od rohového praporku jen před sebe, jenže Pavlíkovu ránu dokázal reflexivně vyrazit!
13'
Bimenyimana se dral do zakončení v pokutovém území, jenže zatím skvěle hrající Maslo se mu vrhl pod nohy a obral jej o míč.
11'
Hosté se znovu dostali do zakončení. Macík si však s ránou z úctyhodné vzdálenosti bez problémů poradil.
10'
Po faule domácího celku se Weir ujal rozehrávky přímého kopu, jenže jeho centr směřující na Pavlíka dokázala domácí obrana odvrátit.
8'
Greco si naběhl na dlouhou přihrávku za obranu, jenže neměl dostatek kvality při převzetí míče a ten mu uskočil.
7'
Hosté sice kombinovali na polovině Ružomberoku, ale nakonec si pomohli nedovoleným zákrokem. Domácí budou rozehrávat.
5'
Bobček byl faulován ve středu hrací plochy, kde si skvěle pokryl míč. Domácí celek může po delší době uklidnit hru rozehrávkou.
4'
Hosté vstoupilo do dnešního souboje opravdu aktivně. Po vhazování na polovině Ružomberoku se drali do velkého vápna, ale znovu zasáhla domácí obrana.
3'
Centr od rohového praporku se snesl na malé vápno, kde kraloval Maslo, který míč odvrátil mimo nebezpečný prostor.
2'
Bimenyimana se dral do šance, jenže z dobré pozice trefil jen domácího obránce, od kterého se míč odrazil na rohový kop.
1'
Pohronie obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hosté se ihned vydali do útoku, ale domácí obrana si s centrem poradila.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Hosté budou hrát v modrožlutém, zatímco domácí obléknou černooranžové dresy.

MFK Ružomberok: Macík – Čurma, Maslo (C), Mrva – Kmeť, Takáč, Zsigmund, Brenkus, Madleňák – Bobček, Gerec.
Náhradníci: Krajčirík – Kochan, Boďa, Múdry, Filinský, Ďungel, Almási.

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Jenčo – Badolo, Špiriak, Pavlík (C), Župa – Chríbik, Weir, Petrák – Blahút, Bimenyimana, Fadera.
Náhradníci: Dovec – Jacko, Pellegrini, Vondryska, Matić, Lindsay, Mazan..
MFK Ružomberok

Domácí Ružomberok je na tom po čtyřech kolech o něco hůře. Ve čtyřech duelech totiž získal jen tři body za tři remízy s Nitrou, Sereďou a Trenčínem. V dalším zápase ale nestačil na Trnavu. Ve čtvrtek se navíc představil v rámci předkola Evropské ligy, ale na hřišti Servette padl 0:3 a s pohárovou Evropou se musel rozloučit.
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa může být se startem nového ročníku nejvyšší slovenské soutěže spokojené. Po čtyřech kolech má na svém kontě pět bodů a patří mu šestá pozice ligové tabulky. Na druhou Trnavu dokonce ztrácí pouhé dva body. V posledním kole si na svém hřišti dokonce vyšláplo výsledkem 2:1 na Žilinu.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání slovenské ligy mezi MFK Ružomberok a FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa. Výkop je stanoven na 19 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.