Fortuna liga Slovensko - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  L. Mikuláš : Trenčín - 15. října 2021   17:00

L. Mikuláš
L. Mikuláš
68' Bartoš  • 90+4' Voško
2:1
(0:0)
Trenčín
Trenčín
90' Gaži
L. Mikuláš
Sváček – Krčík, Hranáč, Pintér, Janec – Václavik, Filinský, Staš (89. Voško) – Pinte, Bartoš (C), Laura (78. Kotora).
Luksch – Káčerík, Gerát, Švec, Kotora, Voško, Flak, Krčík, Bartoš.
Ziemba – Štrbo, Jekkel
NTC Poprad
Trenčín
Kukučka – Yem, Šulek, Pirinen, Madu – Kadák (C) (70. Gaži), Lavrinčík, Ibrahim (61. Zubairu) – Kmeť (70. Ikoba), Jendrišek, Azango.
Fryšták – Kozlovský, Ghali, Gajdoš, Ikoba, Pires, Slávik, Gaži, Zubairu.

Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 3:10. Rohy: 5:12. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:11.
Je tu konec! Po infarktovém závěru nakonec všechny body berou hráči Liptovského Mikuláše. Ti šli do vedení díky hlavičce Richarda Bartoše. Hosté sice vyrovnali v devadesáté minutě po ráně Gažiho, Tatran si ale vzal vedení zpět díky dorážce Voška.
90+4'
90+4'
Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné, domácí si z ničeho nic v posledních desítkách sekund berou vedení zpět! Hostující brankář udělal velkou chybu, když neudržel střelu z dálky a k odraženému míči se dostal PETER VOŠKO, po jehož dorážce Tatran znovu vede!
90+3'
Dlouhý balón z obrany Trenčína doputoval až k Dominiku Sváčkovi, jenž ho posílá zpět na polovinu soupeře.
90'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Trenčín právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Domácí od vstřelené branky jen bránili a čekali na ojedinělý protiútok, což se jim nevydařilo. Po vyražené střele Musy se k balónu dostal ADAM GAŽI, který se s tím nepáral a napálil ho pod břevno!
89'
Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází Tomáš Staš, přichází Peter Voško.
89'
Nyní už to vypadalo nadějněji. Azango z brankové čáry posílal míč před bránu, kde ho na poslední chvíli odkopl obránce.
86'
Trenčínu se stále nedaří v posledních minutách ohrozit bránu Dominika Sváčka. Po centru zleva zakončoval Ikoba, nepřesně.
83'
Za faul na útočné polovině vidí žlutou kartu Philip Azango (AS Trenčín).
81'
Trenčínu se nyní nedaří útočné snažení, do konce už zbývá přibližně deset minut.
78'
Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází Ľubosla Laura, přichází Ivan Kotora.
77'
Od své brány bude vykopávat Dominik Sváček poté, co Eduvie Ikoba znovu zamířil nad bránu. Tentokrát míč skončil až někde za tribunou.
74'
Rastislav Václavik (MFK Tatran Liptovský Mikuláš) v okolí půlící čáry fauloval Lavrinčíka a vidí poté žlutou kartu.
73'
Eduvie Ikoba, který je na hřišti teprve tři minuty, se ocitl ve velké šanci! Erik Jendrišek ho skvěle našel před bránou, Američan v dres Trenčína ovšem přestřelil bránu!
72'
Z rohového kopu nyní zahrozili i hosté. Přetažený centr na zadní tyč spadl na nohu obránce Šulka, který zakončil z voleje a jen těsně minul levou tyč.
70'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Jakub Kadák, přichází Adam Gaži.
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Matúš Kmeť, přichází Eduvie Ikoba.
68'
A z následujícího rohového kopu jdou hráči Tatranu do vedení! Tomáš Staš rozehrál rohový kop přímo na hlavu RICHARDA BARTOŠE, který tvrdou hlavičkou prostřelil Michala Kukučku. Ten si sice na míč sáhl, vytáhnout ho mimo tři tyče už nedokázal.
68'
Další šance domácího týmu. Rastislav Václavík byl v pokutovém území soupeře nikým nehlídán a znovu prověřil pozornost Michala Kukučky. Následuje roh.
66'
Liptovský Mikuláš ve druhém poločasu dělají Trenčínu problémy. Po centru Adama Krčíka míč se štěstím dostal do bezpečí bek Yem.
63'
Dominik Sváček si poradil s centrem po volném kopu a rychlým výkopem nastartoval akci, kterou uhrál na polovině soupeře alespoň na aut Laura.
61'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Rahim Ibrahim, přichází Abdul Zubairu.
60'
Protiútok Liptovského Mikuláše z pravé strany vedl Richard Bartoš. Ten posunul míč na nohu Tomáši Stašovi, jehož střelu vyrazil Kukučka!
57'
Philip Azango se z levého křídle ocitl při centru v pokutovém území. Zkusil své štěstí akrobatickým zakončením, zamířil nad.
56'
Ve druhé půli je zatím hodně aktivní Patrik Pinte, jeho centr zleva ale tentokrát zastavil před ním stojící obránce.
53'
Po kombinaci domácích na levé straně centroval do vápna Laura. Před bránou zakončoval znovu Pinte, hlavou ale tentokrát netrefil bránu.
51'
Zajímavě zahraný signál po rohovém kopu. Ten vyústil ve střelu Patrika Pinteho z hranice pokutového území, kterou s problémy vyrazil Michal Kukučka!
51'
Domácí měli volný kop na polovině soupeře. Po centru do pokutového území jeden z hostů odkopl balón jen na roh domácích.
47'
Další zajímavé zakončení hostujícího týmu. Philip Azango naznačil přihrávku do strany a vzal to na sebe, levou nohou zamířil těsně vedle brány.
46'
Hned v první minutě druhého poločasu mohli jít hosté do vedení! Erik Jendrišek dostal v pokutovém území domácích příliš mnoho prostoru a už byl před Sváčkem, jenž mu zmenšil střelecký úhel a nepustil míč za svá záda.
46'
První poločas předehrávky 11. kola Fortuna ligy je u konce. Trenčín v něm měl jasnou převahu, domácí Tatran ale zatím drží bezbrankový stav. Nejblíže skórování byl hostující Kadák, toho ale vychytal odchovanec Viktorie Plzeň Dominik Sváček.
45+1'
45+1'
Už osmý rohový kop měli k dispozici hráči Trenčína. Ani tentokrát to ale nepřineslo tížené ovoce.
45'
Nastavuje se jedna minuta.
42'
Juha Pirinen (AS Trenčín) zaváhal při rozehrávce a přišel o balón. Utíkajícího protihráče následně stáhl k zemi a dostává za to žlutou kartu.
42'
Domácí se nyní ubránili proti útoku Trenčína. Kapitán Richard Bartoš poté ukázal své umění a v obtížné situaci udržel míč.
39'
Hráči Liptovského Mikuláše se na chvíli dostali na útočnou polovinu, tam ale nedokázali nic vymyslet a tak znovu musí přepnout do obrany.
36'
Hosté stupňují svůj tlak a dělají obraně Tatranu velké problémy. Nyní následoval už třetí roh během dvou minut.
34'
Po postupné akci po pravém křídle rozehrával Trenčín svůj čtvrtý rohový kop. Po rohu Kmeťa se dostal do zakončení kapitán Kadák, který pořádné protáhl Dominika Sváčka!
29'
Už to vypadalo na přečíslení domácího týmu, který šel dopředu ve čtyřech lidech, celou situaci z pohledu hostujícího týmu zachránil Reuben Yem.
26'
Juha Pirinen nyní sice na útočné polovině nepřihrál přesně, právě on ale následně zabránil rychlému protiútoku Tatranu.
24'
Domácí rozehrávali volný kop a byla z toho zajímavá situace. Michal Pintér vracel míč před bránu, kde ho na roh odvrátil Martin Šulek.
22'
Richard Bartoš prodloužil hlavou míč na nabíhajícího spoluhráče, pomohl si ovšem loktem. Zanedlouho poté se provinili i hosté.
20'
Centr z pravé strany vyslal Adam Krčík, ten nenašel nikoho ze spoluhráčů v pokutovém území, zamířil totiž do zámezí.
17'
Hosté měli rohový kop z levé strany, který odvrátila obrana. Ovšem balón doputoval jen na hranici vápna, odkud vyslal ránu Matúš Kmeť, který napálil břevno!
16'
Podruhé v rychlém sledu se na rozehrávce Trenčnína podílel finský stoper Pirinen. Míč se dostal na levé křídlo k Maduovi, jehož centr znovu nenašel adresáta.
13'
Hostující hráči v bílých dresech to nyní dvakrát zkusili centrem z pravé strany. Ovšem ani Yem, ani Kmeť nedokázali centrem najít nikoho ze spoluhráčů.
11'
Z levé strany se do pokutového území soupeře dostával Pinte, balón mu ovšem vypíchl obránce.
9'
Ke střele z velké dálky napřáhl domácí Michal Pintér, střela mu ale nesedla ideálně a Kukučka míč v klidu dostal pod kontrolu.
7'
Azango u levé postranní čáry ukázal svou rychlost a utekl protihráči. Následně ale byl dobře zakřižován soupeřem a jeho průnik tak neskončil nebezpečím pro domácí bránu.
5'
No a právě Adam Krčík se postaral o první střelu na bránu v dnešním utkání, balón ale znovu skončil v náruči brankáře Michala Kukučky.
4'
Na druhé straně se rovněž k centru dostal Adam Krčík, jeden z obránců hostů míč hlavou posunul na brankáře Kukučku.
3'
Hostující Matúš Kmeť dostal míč na pravém křídle. Přes obránce se sice nedostal, jeho tečovaný centr ale znamená rohový kop pro hosty.
1'

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Sváček – Krčík A., Hranáč, Pintér, Janec – Staš, Filinský – Laura, Bartoš R. (C), Václavik – Pinte.
Náhradníci: Luksch – Káčerík, Gerát, Švec, Kotora, Voško, Flak, Krčík D., Bartoš A..

AS Trenčín: Kukučka – Yem, Šulek, Pirinen, Madu – Kadák (C), Lavrinčík, Ibrahim – Kmeť, Jendrišek, Azango.
Náhradníci: Fryšták – Kozlovský, Ghali, Gajdoš, Ikoba, Pires, Slávik, Gaži.

Rozhodčí: Ziemba – Štrbo, Jekkel.
Vítejte u online přenosu ze zápasu 11. kola slovenské Fortuna ligy, ve kterém se utkají týmy MFK Tatran Liptovský Mikuláš a AS Trenčín. Výkop zápasu je naplánován na 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.