Fortuna liga Slovensko - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ružomberok : Trenčín - 19. listopadu 2021   17:00

Ružomberok
Ružomberok
5' Regáli  • 45+3' Kochan  • 68' Šefčík
3:0
(2:0)
Trenčín
Trenčín
Ružomberok
Krajčírik – Fabiš, Mrva, Mojžiš, Madleňák – Luterán, Kochan (C) – Rymarenko (65. Šefčík), Takáč, Regáli – Boďa (74. Bobček).
Frühwald – Šefčík, Bobček, Tancík, Dopater, Múdry, Selecký, Ďungel, Luka.
Trenčín
Kukučka – Yem, Pires, Pirinen, Madu – Lavrinčík – Kmeť (69. Gaži), Kadák (46. Jendrišek), Hollý (62. Zubairu), Azango (83. Ghali) – Letenay (62. Ikoba).
Fryšták – Kozlovský, Ghali, Ikoba, Zubairu, Stojsavljevič, Slávik, Jendrišek, Gaži.

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek pátečního dne.
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 5:9. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 15:19.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý zápas, který nakonec skončil vítězstvím domácího Ružomberoku. Ten se dvakrát prosadil v prvním poločase, jednu branku přidal také ve druhém dějství a Trenčín nakonec porazil 3:0. Hosté byli ve druhém poločase jasně lepším týmem, ale v zakončení se jim nedařilo a dnes tedy nezískali ani bod.
90+4'
90+4'
Tomáš Bobček získal míč, objevil se ve velké šanci, ale nezamířil přesně!
90+3'
Závěr utkání patří hostům, kteří se snaží zaznamenat alespoň čestný úspěch. Nyní je ovšem zastavil ofsajd.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Jenže ani tato série rohových kopů hostům nic nepřinesla. Trenčín je stále mnohem aktivnější, ale už je jasné, že dnes nezíská ani bod.
88'
A další roh pro Trenčín.
88'
A následuje další rohový kop pro hosty.
87'
Rohový kop pro Trenčín.
86'
Žlutou kartu dostává Samuel Šefčík (MFK Ružomberok).
86'
Po zisku míče šli domácí dopředu. Na konci celé akce byl Martin Regáli, ale jeho rána přesná nebyla, takže Michal Kukučka byl bez práce.
84'
Třetí rohový kop Trenčína nic nepřinesl. Hosté tlačí, jsou aktivnější, ale v zakončení se jim vůbec, ale vůbec nedaří.
83'
Po centru hlavičkoval Eduvie Ikoba, ale ani on se nedočkal branky! Následuje další roh pro Trenčín!
83'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Philip Azango, přichází Abubakar Ghali.
82'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, takže hosté i nadále prohrávají o tři branky.
81'
Hostující celek vybojoval rohový kop.
79'
Žlutou kartu dostává Samuel Lavrinčík (AS Trenčín).
79'
Michal Kukučka zariskoval a vydal se ze své branky! Míč mu sebral Tomáš Bobček, který ale z úhlu branku trefit nedokázal!
78'
Na sebe to vzal zkušený Erik Jendrišek, ale ani tento střídající hráč se nedokázal prosadit.
76'
Po zajímavém centru se do zakončení dralo několik hostujících hráčů, ale ani jeden se k míči nakonec nedostal. I tohle domácí obrana zvládla na jedničku.
74'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Martin Boďa, přichází Tomáš Bobček.
74'
A další akce Trenčína skončila útočným faulem, takže hrát mohou domácí fotbalisté.
73'
Ale ani z rohového kopu hosté nic nevytěžili a stále prohrávají o tři branky.
72'
Po zásahu domácího Fabiše je tu rohový kop pro Trenčín.
70'
Je před námi posledních dvacet minutek, o vítězi je zřejmě rozhodnuto, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
69'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Matúš Kmeť, přichází Adam Gaži.
68'
Ružomberok právě vstřelil branku!
A je zřejmě definitivně rozhodnuto, protože domácí jdou do vedení 3:0! SAMUEL ŠEFČÍK dostal parádní přihrávku od Takáče, přesně zakončil a vstřelil svůj první ligový gól v dresu Ružomberoka.
68'
Hostujícím hráčům nelze upřít snahu, stále se tlačí dopředu, ale ve finální fázi je to dnes z jejich strany velké trápení.
66'
Hosté zcela zbytečně faulovali a přišli o míč, který tedy mají ve své moci domácí fotbalisté, kteří mají tento zápas parádně rozehraný.
66'
Žlutou kartu dostává Juha Pirinen (AS Trenčín).
65'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Martin Rymarenko, přichází Samuel Šefčík.
64'
Na druhé straně se třetí branky dočkali domácí, ale gól nakonec kvůli ofsajdu neplatí!
62'
Po centru se do zakončení dostal hostující Kingsley Madu, ale ze slibné pozice nedokázal trefit branku a stav utkání se tedy nemění!
62'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Dominik Hollý, přichází Abdul Zubairu.
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Lukáš Letenay, přichází Eduvie Ikoba.
61'
Dnešní utkání sleduje 482 diváků.
60'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Domácí Ružomberok stále vede o dvě branky, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé, protože hosté se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat.
58'
Nyní to ale hosté s důrazem přehnali a ve vápně domácích se dopustili faulu. Hráči Ružomberoku samozřejmě nikam nepospíchají.
57'
Hostující hráči ve druhém poločase skvěle napadají a domácí s tím mají velké problémy, tak jako nyní Oliver Luterán.
55'
Domácí získali na polovině hřiště míč a hned se vydali do brejku, ale nevyřešili to dobře a z nadějně vypadající akce nic nevytěžili.
53'
Na druhé straně byla k vidění nepřesná přihrávka a míč sebral Michal Kukučka.
52'
Philip Azango si to namířil do vápna, vyzkoušel to z úhlu, ale rána se mu nepovedla a branku tak ohrozit nedokázal.
51'
Po delší době se dopředu vydali i domácí, ale jejich akce skončila útočným faulem a na tahu je tak opět Trenčín.
49'
Nyní jeden z hostujících hráčů zahrál v pokutovém území Ružomberoku rukou a akce Trenčína tedy rychle skončila.
47'
Hostující celek vstoupil do druhého poločasu velmi aktivně, ovšem z prvního centru se nic neurodilo.
46'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Jakub Kadák, přichází Erik Jendrišek.
46'
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavý duel, který zatím nabídl dvě branky. Obě vstřelil domácí Ružomberok, který udeřil na začátku a na konci poločasu, a nad Trenčínem vede 2:0. Je jasné, že druhé dějství bude ještě hodně zajímavé.
45+3'
45+3'
K míči se postavil MATEJ KOCHAN, který prudkou střelou nedal brankáři šanci a domácí jdou do vedení 2:0!
45+3'
Žlutou kartu dostává Kelvin Pires (AS Trenčín).
45+2'
Pokutový kop pro Ružomberok!
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Po centru se do zakončení dostal hostující Matúš Kmeť, ale po jeho pokusu skončil míč těsně nad břevnem!
41'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních zhruba pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
39'
Kombinační akci domácího celku zastavil pozorný Kelvin Pires.
37'
A šance také na druhé straně! Martin Rymarenko to vzal na sebe a jeho pokusu z hranice velkého vápna chybělo pár centimetrů!
35'
Velká šance hostů! Lukáš Letenay se dostal do zakončení ve vápně, ale míč nakonec skončil těsně vedle domácí branky!
33'
Další centr domácího hráče, ale ani tentokrát se neujal, protože u míče byl jako první Philip Azango.
31'
Ani na druhé straně se nic neurodilo a po nepřesné přihrávce skončil míč v zámezí. Od své branky tak bude rozehrávat Ivan Krajčírik.
29'
Ani domácím akce nevyšla. Opět je zradila přihrávka, po které se míče zmocnili hosté. Oba týmy se tlačí dopředu, ale do zakončení se dostávají opravdu sporadicky.
27'
Vzápětí to hostující fotbalisté zkusili po levé straně, ale domácí zadáci si i tentokrát poradili na výbornou.
25'
Po další akci se k míči dostával Dominik Hollý, ale dobře zareagoval Lukáš Fabiš, který celou akci zastavil.
24'
Po centru se do zakončení dralo několik hostujících hráčů, ale ani jeden se k míči nakonec nedostal.
23'
Po faulu je tu zajímavá standardní situace pro hostující celek. Dočkáme se vyrovnávací branky?
22'
Žlutou kartu dostává Reuben Yem (AS Trenčín).
21'
Je za námi úvodních dvacet minutek. Ružomberok po brance Regáliho vede nad Trenčínem o jednu branku, tak uvidíme, čeho se v prvním dějství ještě dočkáme.
19'
Z prvního rohového kopu v tomto utkání ale nic nebylo a domácí tak stále vedou nejtěsnějším možným rozdílem.
18'
Rohový kop pro domácí celek.
16'
Po zisku míče šli dopředu domácí, ale zradila je přihrávka. Jenže hosté vzápětí faulovali a hrát mohou opět hráči Ružomberoka.
14'
Hostující hráči jsou nyní aktivnější, stále se tlačí dopředu, ale do šance se zatím hráči Trenčína nedostali. Domácí obrana funguje skvěle.
12'
Hostující celek to opět zkusil dlouhou přihrávkou, ale vše zastavil pozorný Ivan Krajčírik, který míč sebral.
11'
Po dalším centru dominoval ve vápně domácího celku Matej Kochan, který míč odvrátil do bezpečí.
9'
Po zisku míče se dopředu vydali i hosté, ale jejich kombinační akce skončila nepřesnou přihrávkou.
7'
Domácí jsou při chuti, opět se tlačí dopředu. No, myslím si, že nás dnes čeká hodně zajímavý duel.
5'
Po další akci se už domácí dočkali a jdou do vedení 1:0! Na konci akce byl MARTIN REGÁLI, který nezaváhal a překonal brankáře Trenčína.
4'
Domácí nyní dobře kombinovali, snažili se něco vymyslet na polovině soupeře, ale marně, protože Trenčín se pohodlně ubránil.
2'
Hostující celek to vyzkoušel po pravé straně, ale domácí obrana zafungovala skvěle.
1'
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.
1'
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

MFK Ružomberok: Krajčírik – Fabiš, Mrva, Mojžiš, Madleňák – Luterán, Kochan (C) – Rymarenko, Takáč, Regáli – Boďa.
Náhradníci: Frühwald – Šefčík, Bobček, Tancík, Dopater, Múdry, Selecký, Ďungel, Luka.

AS Trenčín: Kukučka – Yem, Pires, Pirinen, Madu – Lavrinčík – Kmeť, Kadák (C), Hollý, Azango – Letenay.
Náhradníci: Fryšták – Kozlovský, Ghali, Ikoba, Zubairu, Stojsavljevič, Slávik, Jánošík, Gaži..
Poslední vzájemné zápasy

Trenčín – Ružomberok 1:1
Trenčín – Ružomberok 3:1
Ružomberok – Trenčín 2:2
AS Trenčín

Hostující celek je na tom o něco málo hůře. Trenčín také odehrál 14 utkání a vybojoval v nich 20 bodů, což stačí na šesté místo v tabulce. Hostující celek naopak v posledním kole získal všechny body, když doma porazil 4:2 Michalovce. Předtím hrál s vedoucím Slovanem a byla z toho porážka 2:3. Nutno ale dodat, že Trenčín předvedl velice dobrý výkon.
MFK Ružomberok

Domácí celek si v této sezoně nevede vůbec špatně. MFK Ružomberok zatím odehrál 14 utkání a nasbíral v nich 24 bodů, což stačí na průběžné 3. místo v tabulce. Na druhou Trnavu ale ztrácí osm bodů a na první Slovan bodů jedenáct. V posledním kole MFK Ružomberok nezískal ani bod, když prohrál na hřišti Slovanu 0:1. Předtím ale doma porazil Sereď a zvládl také duel na hřišti Senice, kde vyhrál 2:0.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Slovenská Fortuna liga má na programu 15. kolo a my budeme sledovat duel MFK Ružomberok – AS Trenčín. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak tento duel nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.