Fortuna liga Slovensko - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  ŠKF Sereď : Žilina - 22. října 2021   17:00

ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
2' A. Kadlec
1:1
(1:1)
Žilina
Žilina
24' Minárik
ŠKF Sereď
Yakubu – A. Kadlec, Dias (C), Ljubičić, Morong – Potoma, Jureškin – Gatarić (46. Popović), Iglesias (83. Machuča), Karrica (72. Yao) – Haša (72. Radić).
Ayotunde – Katunský, Hučko, Michalík, Kříž, Machuča, Popović, Radić, Yao.
Smolak M
City Arena Trnava
145 diváků
Žilina
Petráš – B. Anang, Minárik, Nemčík, Sluka – Ďuriš (74. Slebodník), Fazlagić, Bičachčjan – Rusnák (46. Iľko), Paur (C), Goljan (65. Jánošík).
Belko, Volešák – Jánošík, Iľko, Slebodník, Kopas, Suľa, Mráz.

Mockrát Vám děkuji za pozornost, já se s Vámi pro dnešek loučím a budu se těšit u dalšího kola slovenské Fortuna ligy. S přáním hezkého zbytku dne, Vojtěch Adamek
V tomto utkání jsme viděli branku na obou stranách barikád. Vedení se ujali domácí fotbalisté po 90 vteřinách hry zásluhou Andreje Kadlece. Hostům se podařilo zanedlouho vyrovnat, hlavička Jána Minárika překonala vše, co jí stálo v cestě. Velký vliv na druhý poločas mělo nešikovné vyloučení Adama Moronga. Hosté byli lepším celkem v druhém poločase, ale nebyli schopni vytvořit žádnou situaci, která by nějak výrazně ohrozila branku domácího Yakuba, i proto odjíždějí s pouhým bodem.
90+2'
90+1'
Hostující fotbalisté i nadále drží míč ve své moci, nedokáží se dostat přes obrannou řadu domácího celku.
90'
Sudí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Nedovoleně si počínal Yao, sudí okamžitě nařizuje standartku pro hosty.
87'
Hosté budou mít k dispozici rohový kop z levé strany hřiště.
86'
Povedená průniková přihrávka Paura nakonec byla zblokována domácím Diasem, u míče i nadále hosté.
85'
Vahan Bičachčjan velmi tvrdě vlétl do souboje, sudí okamžitě signalizuje další standartku pro domácí fotbalisty.
84'
Domácí mají k dispozici standartní situaci z velmi slibné vzdálenosti pro centr, s rozehrávkou ovšem příliš nespěchají.
83'
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Daniel Iglesias, přichází Ondřej Machuča.
82'
Vahan Bičachčjan se dostal do skvělé příležitosti pro zakončení, svou ránou překopává domácí branku.
81'
Rohový kop pro hostující celek z pravé strany hřiště.
80'
Máme před sebou poslední 10 minut, hosté i nadále v početní převaze.
79'
Střela Slebodníka mířila mimo tyče Yakubovy branky, ten nyní bude mít za úkol vykopnout míč zpět do hry.
77'
Jeden z hráčů domácího celku si vyžádal ošetření, sudí pozastavuje hru.
75'
Hosté i nadále drží míč ve své moci, nedokáží ovšem zlepšit finální část své hry, a proto je i nadále stav utkání vyrovnaný.
74'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Dávid Ďuriš, přichází Tibor Slebodník.
73'
Po povedené ráně kapitána Paura se míč dostal do zamezí, odkop od branky bude mít na starost domácí gólman.
72'
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Roman Haša, přichází Dominik Radić.
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Bernard Karrica, přichází Privat Yao.
71'
I domácí prověřovali pozornost svého protějška, rána Iglesiase ovšem minula branku Petráše o dobrých pár metrů.
70'
Dalekonosná rána Vahana Bičachčjana mířila na levou tyč Yakubovy branky, ovšem gólman z Nigérie byl na svém místě.
69'
Tvrdá rána hostujícího Sluky byla tečována, hosté tedy budou mít k dispozici další rohový kop, opět z levé strany hřiště.
68'
Rohové kopy: 7:5
67'
Domácím fotbalistům pomalou odcházejí síly, bude zajímavé sledovat, kdy se trenér rozhodne prostřídat sestavu.
66'
Hosté zesilují tlak na branku svého soupeře, snaží donutit obránce domácího celku k nějaké fatalní chybě, která ovšem nepřichází.
65'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Adam Goljan, přichází Lukáš Jánošík.
65'
Z rohového kopu nakonec nic nebylo, jelikož kapitán Dias dokázal odhlavičkovat míč do bezpečí.
64'
Fotbalisté Žiliny budou mít k dispozici rohový kop z levé strany hřiště.
63'
Po faulu na Goljana se hosté opět dostávají k míči, snaží se vymyslet nějakou kulišárnu, kterou by překvapili obranu soupeře.
62'
Zvednutý praporek sudího vystavil stopku rozvíjející se akci domácího celku, konkrétně se v ní nacházel Roman Haša.
61'
Do povedeného brejku se mohli dostat fotbalisté domácího celku, nepřesnost je ovšem připravila o tuto dobrou příležitost.
60'
Máme za sebou dvě třetiny dnešního utkání.
59'
Hostující celek bude mít k dispozici standartní situaci po faulo Popoviće.
57'
Žlutou kartu dostává Roman Haša (ŠKF Sereď).
56'
Tomáš Nemčík si může oddychnout, jelikož za svůj zákrok nedostal druhou žlutou kartu, v tomhle případě byla úplně jasná.
55'
Samuel Petráš skvělým vyběhnutím nedal šanci domácímu útočníkovi, u míče tedy opět fotbalisté Žiliny.
54'
Do pološance se dokázali dostat také domácí, ti ovšem nedokázali ohrozit branku Petráše, jelikož rána Iglesiase byla zblokována.
53'
Hosté i nadále zesilují tlak na branku svého soupeře, zatím se jim nedaří prolomit tento zámek.
52'
Samuel Petráš zpracoval tuto jedovatou přihrávku, která byla namířena na jeho osobu a okamžitě pomáhá se zakládáním útočné akce svého celku.
51'
Žilinští obtížně překonávají obranný val domácího celku, uvidíme, zda s přibývajícími minutami dojde domácím dech.
50'
Domácí fotbalisté se nyní dokázali dostat na polovinu svého soupeře, tam na ně ovšem čekala koncentrovaná obrana hostující Žiliny.
49'
Střela hostujícího kapitána Paura končí v zámezí, odkop bude mít na starost gólman domácího mužstva.
48'
Tady se ukázala přehecovanost Popoviće, může být rád, že za faul na Sluku nedostal žlutý kartónek.
47'
Mihajilo Popović okamžitě dokázal odvrátit nebezpečnou přihrávku na rohový kop.
46'
Hosté se ujali úvodního výkopu druhého poločasu.
46'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Matúš Rusnák, přichází Patrik Iľko.
46'
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Nikola Gatarić, přichází Mihajilo Popović.
46'
Hned v úvodu prvního poločasu se domácí příznivci mohli radovat ze vstřelené branky, díky spolupráci Roman Haša – Andrej Kadlec se domácí ujali vedení. Zanedlouho se povedlo hostům vyrovnat, byl to Ján Minárik, který dokázal zcela osamocen dokázal dostat míč za záda Yakuby. V závěru prvního poločasu, poměrně nešťasně, zakročil Adam Morong, který za svou vysokou hru nohou obdržel od sudího červený kartónek.
45+3'
45+2'
Nebezpečný brejk hostujícího celku dokázal zastavit domácí Andrej Kadlec, byť za cenu faulu.
45+1'
Domácí fotbalisté budou mít k dispozici rohový kop z pravé strany hřiště.
45'
Sudí nastavuje 2 minuty nad rámec prvního poločasu.
44'
Žlutou kartu dostává Matúš Rusnák (MŠK Žilina).
43'
Domácí si už přejí, ať sudí ukončí první poločas, gólman Yakubu začíná s natahováním vteřin.
42'
Centrovaný míč Bičachčjana byl příliš dlouhý, žádný ze spoluhráčů jej nedokázal dostat pod kontrolu.
41'
Po faulu Jureškina budou mít fotbalisté Žiliny k dispozici standartní situaci ze slibné vzdálenosti.
40'
Hosté tedy dokázali vyrovnat a nyní budou hrát celý druhý poločas v početní výhodě, zatím jim vše hraje do karet.
38'
Adam Morong (ŠKF Sereď) se snažil zastavit letící balón, bohužel se svou vysokovou nohou trefil protihráče, a proto zcela zaslouženě dostává červenou kartu.
37'
Domácí budou mít k dispozici další rohový kop, tentokrát se jej ujme Nikita Gatarić.
36'
Domácí se po delší době dostali k míči, snaží se jej udržet alespoň na chvíli a získat si ztracené sebevědomí nazpátek.
35'
Střed hřiíště je velmi zahuštěný, hosté se snaží využít prostoru na obou krajích zálohy, uvidíme, jak moc budou úspěšní.
34'
Hosté nyní pořádně uzavřeli svého soupeře na jeho polovině, domácí brání v plném počtu.
33'
Nikita Gatarić se málem dostal do gólové příležitosti, radost mu zkazil včasný výběh gólmana Petráše.
32'
Fazlagić se nedokázal prokličkovat skrz obranu domácího celku, u míče ovšem i nadále fotbalisté Žiliny.
31'
Žlutou kartu dostává Tomáš Nemčík (MŠK Žilina).
30'
Máme za sebou první třetinu dnešního utkání, již jsme viděli branku na obou stranách.
29'
Domácí fotbalisté poněkud znervózněli po inkasovaní branky, hosté se toho snaží využít.
28'
Povedená brejková situace hostujícího celku končí upadnutím Rusnáka, který se hlasitě dožaduje faulu.
26'
Ze standartky nakonec nebylo vůbec nic, jelikož byl tento centr sražen pohotovým obráncem.
25'
Roman Haša byl poslán k zemi, sudí okamžitě nařizuje standartku pro domácí.
24'
Žilina právě vstřelila branku!
Po povedeném centru se povedlo hostujícím fotbalistům vyrovnat! Na nadýchaný centr povyskočil zcela osamocený JÁN MINÁRIK a svou hlavičkou nedal gólmanovi šanci.
23'
Gatarić se provinil nedovoleně, hosté budou mít k dispozici standartku z velmi slibné vzdálenosti.
22'
Dalekonosná ráda chorvatského záložníka, Nikity Gatariće, pohodlně skončila v rukavicích hostujícího brankáře.
21'
Rusnák se pokoušel o dokonalý centr, balón netrefil zcela ideálně, a proto bude odkopávat od své branky gólman Yakubu.
20'
Domácí opět dokázali velmi chytře zpomalit a uklidit hru, čímž utlumili tlak ze strany hostujícího celku.
19'
Dlouhý nákop až od domácího Yakuby nenašel adresáta na polovině soupeře, kterým měl být nejspíše Roman Haša.
18'
Nikita Gatarić pořádně zajel do svého protivníka, může být rád, že sudí nevytáhl žlutý kartónek.
17'
Fotbalisté Žiliny jsou aktivnější v posledních minutách hry, uvidíme, zda si dokáží vyvinout dostatečný tlak na vyrovnání.
16'
Tvrdý zákrok domácího kapitána, hosté zůstanou i nadále na míči.
15'
Nedovoleného zákroku se dopustil Iglesias, standartní situaci budou mít k dispozici hosté.
14'
V ofsajdovém postavení se ocitl jeden z domácích hráčů, rozehrávat tedy bude gólman Petráš.
13'
Obrovská šance domácího celku, po přízemním centru do vápna Žiliny se ke střele dostal záložník chorvatského původu, Nikola Gatarić!
12'
Domácí nyní drží míč ve své moci, snaží se pomocí konstruktivní rozehrávky dostat před branku Petráše.
10'
Nadýchaný centr z rohového kopu nijak neohrozil branku domácího Yakuba, ten si pohodlně došel pro centrovaný míč.
9'
Střela hostujícího kapitána byla tečovaná, uvidíme tedy první rohový kop v dnešním utkání.
8'
Hosté se marně snaží dostat balón do pokutového území svého soupeře, fotbalisté Seredi brání velmi pečlivě.
7'
Skvělý obranný zákrok předvedl domácí Karrica, ten dokázal zastavit rozvíjející se akci hostujícího celku.
6'
Nyní jsou na řadě hostující fotbalisté, aby se pokusili nalézt skulinku v obranných řadách domácího mužstva.
5'
Hostující fotbalisté se dostali k míči díky obrannému zákroku kapitána Paura.
4'
Fotbalisté Žiliny se snaží napadat rozehrávku domácího celku, zatím bez tíženého efektu.
3'
Domácí fotbalisté kombinují na své vlastní polovině a snaží se uklidnit situaci na hřišti.
2'
Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku! Sotva utkání začalo a domácí se okamžitě ujali vedení! Po krásné přihrávce Romana Haši se dokázal za obranu dostat ANDREJ KADLEC a přesnou ránou překonat hostujícího brankáře.
1'
Domácí se ujali úvodního výkopu.
1'

ŠKF Sereď: Yakubu – Potoma, Morong, Ljubičić, Karrica, Kadlec, Jureškin, Iglesias, Haša, Gatarić, Días(C)
Náhradníci: Ikuepamitan – Hučko, Katunský, Kříž, Machuča, Popović, Radić, Yao

MŠK Žilina: Petráš – Anang, Bichakhchyan, Ďuriš, Fazlagic, Minárik, Nemčík, Paur(C), Rusnák, Sluka
Náhradníci: Belko, Volešák – Ilko, Jánošík, Kopas, Mráz, Slebodník, Sula

Rozhodčí: Smolak M.
Vzájemná utkání v letošní sezóně:
MŠK Žilina : ŠKF Sereď 3:0
MŠK ŽILINA
7. místo, 11 zápasů, 14 bodů, skóre 15:14

Hosté po skvělém úvodu do nového ligového ročníku postupně uvadli, naplno bodovat se povedlo hostujícímu celku 22.08., od té doby uběhly již dva měsíce.

Žilina má za sebou sérii tří porážek, naposledy si nedokázala poradit s Dunajskou Stredou, která poměrně přesvědčivě v tomto utkání dominovala. Hosté si nedokázali vytvořit dostatečné množství příležitostí, a proto neuspěli.

Hvězdičkou hostujícího celku je Vahan Bichakhchyan, který má na svém kontě čtyři střelené branky a tři asistence k tomu, což z něj činí horké zboží na přestupovém trhu.
ŠKF SEREĎ
9.místo, 11 zápasů, 12 bodů, skóre 10:14

Domácí rozhodně nemají ambice v boji o poháry, přesto by rádi hráli uprostřed ligové tabulky, kde kvalitou určitě patří. Přenést to ovšem musí v zisk bodů a pokusit se mohou již dnes.

V posledním utkání Sereď získala jeden bod po remíze se Zlatými Moravcemi (2:2). Hosté nebyli lepším celkem v tomto utkání, i proto mohou být rádi alespoň za bod.

Tahounem domácího celku je záložník chorvatského původu, Nikola Gatarić, který má obrovský vliv na funkci záložní řady domácího celku, také dokázal vstřelit již dvě branky v letošním ligovém ročníku.
Zdravím všechny fanoušky fotbalu, dnes se podíváme na další kolo slovenské Fortuna ligy. MŠK Žilina vyzve domácí ŠKF Sereď. Zápasem Vás bude provázet Vojtěch Adamek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.