CELÝ SESTŘIH: Teplice - Hradec Králové 1:3

Hradec Králové zaslouženě vítězí v Teplicích 3:1. Druhý poločas byl v jasné režii Hradce, což dokumentují dva góly z kopaček Mareše a Vaněčka. Teplice toho skutečně mnoho nepředvedly, jejich výkon na bodový zisk nemohl stačit.
90+2
90+2
Krob pouze do rukavic Koubka.
90+1
Ještě v samém závěru uvidíme roh Teplic.
90
Sudí Lerch nastavuje dvě minuty.
90
Malinský vybojoval další roh pro Hradec, možná poslední akce utkání.
89
To je teplický zmar, i v závěru utkání diktuje hru Hradec a úplně v pohodě dohrává utkání na útočné polovině hřiště.
88
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází David Štípek, přichází Ondřej Kraják.
87
Ještě roh pro Hradec.
86
Hradec nadále operuje na útočné polovině hřiště a šetří čas.
85
Po faulu Hoška budou rozehrávat Votroci.
84
Po faulu Kroba kopal Hradec standardku, která ale nebyla vůbec nebezpečná. Míč skončil v autu, Grigar vykopává.
83
Žlutou kartu dostává Jan Krob (FK Teplice).
82
Hradec už hraje převážně zezadu a nechce pouštět Teplice do šancí.
80
Závěr utkání už postrádá tempo i fotbalovost. Spíše se čeká na konec.
79
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází David Petrus, přichází Tomáš Malinský.
78
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Ulrich Kapolongo, přichází Egon Vůch.
77
Utkání se vesměs už poze dohrává a ze strany Teplic to na nějaký obrat nevypadá.
76
Jablonský zpracoval centr v ofsajdu.
75
Teplice budou kopat roh.
74
Žlutou kartu dostává David Jablonský (FK Teplice).
73
Jablonský vymyslel skvělý pas na Kapolonga, tomu chyběl ke zpracování krok.
72
Faul Chukwumi přerušil hru.
71
Teplice z posledních dvou utkání mají zatím skóre 2:8...
71
Horova standardka skončila v autu.
70
Teplice jsou na míči, ale ve druhém poločase hrají bez zaujetí, Hradec nemá v obraně problémy.
69
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Štěpán Vachoušek, přichází Benjamin Balázs.
69
Hradec se po rohu dostal k několika střelám a nebýt Grigara, tak lovily Teplice znovu míč ze sítě.
68
Roh pro Hradec Králové.
67
Dnešní utkání sleduje 1 270 diváků.
66
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Hradec si ve druhém poločase dělá mnohdy s Teplicemi co chce, což potvrzuje třetí branka Votroků. DAVID VANĚČEK dostal přihrávku před Grigara a zcela osamocený zkušeně zakončil – 1:3.
66
Standardku Kroba si pohlídal Koubek.
65
Žlutou kartu dostává Marek Plašil (FC Hradec Králové).
64
Teplická střela po rohu ze druhé vlny skončila vysoko nad. A z tribun se ozývá pískot.
63
Halilovič ve vápně skvěle pálil, nyní zachránil Teplice Grigar!
62
Matula přenesl hru na druhou stranu na Kroba, jehož centr skončil na boční síti branky.
61
Hradec je na míči na útočné polovině hřiště.
60
Tohle volalo po řetím gólu Votroků, zblíza netrefil hlavou míč ideálně Schwarz.
59
Po rohu hradecká obrana zablokovala střelu Takácse i dorážku Hoška zblízka!
58
Krob vybojoval roh pro Teplice, hráči se postěhují do vápna.
56
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Aleš Čermák, přichází Emir Halilovič.
55
Přízemní centr Matuly si málem srazil Rolko do vlastní sítě, ale pouze málem.
54
Teplice jsou na míči, ale zatím kombinují spíše ve středu pole.
53
Záhy střílel Jakub Hora pouze doprostřed branky, kde stál připravený Koubek.
52
Grigar sice vystihl směr, ale pod rukou mu projel míč po střele PETRA MAREŠE z pokutového puntíku – 1:2.
51
Hošek fauloval ve vápně Štípka a sudí neváhá s odpískáním penalty!
49
Po centru Kapolonga vznikla ve vápně Hradce ošemetná situace, ale žádný domácí hráč nedokázal zakončit.
48
Trestný kop Mareše skončil nad brankou Teplic. Grigar bude vykopávat.
47
Po faulu Hoška rozehrával Vaněček nakrátko, ale jeho zbrklá přihrávka skončila v autu.
46
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Roman Potočný, přichází Chukwudi Chukwuma.
46
Statistiky po 1. poločase:

Držení míče: 47 – 53
Střely celkem: 2:5
Střely na branku: 2:2
Rohové kopy: 3:0
Máme za sebou první poločas, který v poklidném tempu přinesl dvě branky, po jedné na každé straně. Do vedení dostal Teplice Takács, ale v 29. minutě vyrovnal Petrus. Počkejme si na druhý poločas, oba celky budou jistě chtít strhnout vedení na svou stranu.
45
44
Nnyí naopak hrozí Hradec, ale Jablonský zatím zkušeně odhlavičkovává nákopy Východočechů.
43
Teplice se dostávají trochu do závěrečného náporu v rámci prvního poločasu. Několik centrů letělo do vápna, ale k zakončení nedošlo.
41
Po centru Hory hlavičkoval Potočný v ofsajdovém postavení, hra je přerušena.
40
Hlavička hradeckého Schwarze skončila nad brankou.
39
Závěr poločasu se nese ve velmi poklidném tempu.
38
Roh Teplic zhatil útočný faul.
37
Horův přízemní centr odvrátila obrana Hradce na rohový kop.
36
Votroci podnikli další útok, ale vše zastavil pozorný Hošek.
35
Hradecká standardka skončila v autu, Grigar bude vykopávat.
33
Slibně rozvíjející se útok Teplic skončil v zámezí.
32
Holešův centr propadl na zadní tyči na Schwarze, který z první mířil nad!
31
Teplice mohly udeřit po rohovém kopu, ale nestalo se tak.
30
Máme vyrovnáno, je třeba říci, že vyrovnaný stav je zasloužený. Protože Hradec se poměrně snaží a několikrát ohrozil Grigara a následně se povedla individuální akce Petrusovi.
29
Hradec Králové vyrovnává po individuální akci DAVIDA PETRUSE, který dostal míč do vápna a střelou z otočky a zpoza vápna překvapil Grigara na vzdálenější tyči – 1:1.
27
Teď sledujeme doslova chodící fotbal. Teplice pozorně brání a Hradec má sice míč, ale v chůzi a bez pohybu toho mnoho nevymyslí.
26
Holešovu střelu z hranice vápna pokryl Grigar.
25
Hradec pomalu postupuje na branku Teplic, ale domácí pozorná obrana si zatím vede velmi dobře.
24
Rolkův nákop skončil jen v náručí Grigara.
23
Jablonský hledal vysokým nákopem Kapolonga, ten ale zrovna vybíhal z ofsajdové pozice, takže nemohl hrát.
22
Na druhé straně hřiště létaly nebezpečné centry před Koubkem, ten ale rovněž nemusel zasahovat.
21
Hradec nyní zatlačil domácí, ale do zakončení se nedostal. Nyní už se tepličtí osvobodili z mírného náporu Votroků.
20
Petr Mareš ze střední vzdálenosti pěkně napřáhl a vylekal Grigara, který ale nakonec nemusel zasahovat.
18
Teplice ožily a jsou častěji na míči. Mají i lehčí pohyb ve hře po vedoucí brance.
17
Žlutou kartu dostává Václav Mozol (FK Teplice).
15
Hradec měl zatím více ze hry, ovšem do vedení se dostaly Teplice. Po Mozolově akci se posléze prosadil Takács.
14
Teplice právě vstřelily branku!
Nyní se už ale Teplice po rohu prosazují, když poslal míč do sítě LACO TAKÁSC. Ten slaví svůj první ligový gól v kariéře – 1:0.
13
Tohle byla krásná akce! Hora vysunul Václava Mozola do vápna, ten se zbavil stahovačkou obránce a pak parádně pálil na vzdálenější tyč, jenže ještě parádnější zákrok ukázal gólman Koubek, který vyrazil míč na roh.
11
Krob rozehrává zhruba od poloviny hřiště...
10
Každopádně platí, že po deseti minutách hry na nějaký vzruch na hřišti stále čekáme.
9
Míč se dostal malou domů až k brankáři Koubkovi, který zakládá hradeckou akci od vlastní branky.
8
Teplice zatím hrají bez míče a převážně se brání.
7
Hradec je stále aktivnější, před chvílí ale útočnou akci zhatil Votrokům faul před Grigarem.
6
Pěkný centr posílal do vápna Petrus, ale balon nenašel žádného z jeho spoluhráčů.
5
Hradec je každopádne iniciativnější, ale do šance se zatím neprokombinoval. Teplice pozorně brání.
4
Nyní v ofsajdu Kapolongo, hra se znovu přerušuje.
4
Hora poslal přihrávkou Kroba do ofsajdu.
3
Hradec bude rozehrávat po útočném faulu Teplic.
3
Hadecký Čermák se probíjel do vápna Teplic, v souboji ale upadl a ztěžka se vrací na nohy.
2
Hostující Schwarz nepřesnou přihrávkou našel jen gólmana Grigara.
1
Hradec úvodní rozehrávkou zahájil utkání a při svém prvním útoku se snaží něco vymyslet.
1
Utkání za malý okamžik začne, hráči přicházejí na trávník. Nejspíše vinou nebo díky zahájení lázeňské sezóny ve městě dorazilo Na Stínadla opravdové minimum diváků. Kolik? Pár stovek?
V posledním kole fotbalové SYNOT ligy doma budou hostit Teplice soupeře z Hradce Králové. V utkání už o toho mnoho nepůjde, protože všechny tajenky jsou už vyřešené z pohledu obou soupeřů.

Hradec Králové přijede do Teplic v roli sestupujícícho týmu, má stejně bodů jako České Budějovice (22), takže si to na dálku s Jihočechy může maximálně rozdat o 15. místo.

Teplice po poslední drtivé porážce 1:5 ze hřiště Dukly Praha pak definitivně přišly o možnost postupu do předkola Evropské ligy a aktuální 7. místo mohou o jedno místo vylepšit, současně je může přeskočit ještě Bohemians Praha a Vysočina Jihlava.

Pro teplického kouče Petra Radu pak půjde o poslední duel na lavičce Teplic, protože s klubem neprodloužil smlouvu na další ročník.

Hradci se v Teplicích z dlouhodobého hlediska poměrně daří a s prvoligovou soutěží se určitě bude chtít rozloučit dobrým výkonem a výsledkem.

Utkání bude řídit sudí Lerch. Ten letos už odpískal dvanáct ligových duelů, asistovat mu budou Petr Blažej a Pavel Vlasjuk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:15.