Slovácko podlehlo potřetí a to ze Spartou 1:4. Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase, který hráči Slovácka prohráli 1:3. ve druhém poločase navýšil skore z penalty Kadlec. Ve zbývajícím čase již obě dvě mužstva nevytvořila žadnou vážnou situaci.
90
Rozhodčí Příhoda bude nastavovat dvě minuty.
90
Trousil v pokutovém území hlavičkoval na zadní tyč, kde stál Kovář, který hlavičkoval mimo branku.
89
Hušbauer zahrál roh na Grajciara, jeho střela byla nepřesná.
86
Žlutou kartu viděl domácí Kerbr.
86
Poslední střídání Sparty. Dolů Skalák, nahoru Hybš.
84
Dnešní utkání sleduje 6632 diváků.
83
Valenta zahrál centr do pokutového území ovšem bez vytvoření šance.
81
Střídání v celku Sparty. Ze hřiště odešel Pavelka a nahradil jej Grajciar.
78
Došek viděl žlutou kartu po faulu na Jarošíka.
75
Sparta střídá. Ze hřiště odešel Kadlec a nahradil jej Holek.
73
Kovář si posunul míč na střed velkého vápna a zakončil samostatnou akci střelou těsně vedle tyče Vaclíka.
72
V těchto chvílích se hraje fotbal mezi pokutovými územími, bez šancí.
67
Kubáň hodil dlouhý aut do pokutového území Sparty, Došek prodloužil jej do náruče Vaclíka.
64
Valenta zahrál rohový kop, ovšem hráči Slovácka bránu Sparty neohrozili.
61
Třetí střídání Slovácka. Volešáka nahradil Kerbr.
60
Valenta zahrával volný přímý kop,ale sparťané situaci ubránili.
58
Na Kunclův centr nedoskočil Volešák.
55
Druhé střídání v sestavě Slovácka. ze hřiště odešel Martykán a nahradil jej Trávník.
51
Za zakopnutý míč viděl žlutou kartu Kadlec.
50
Sparta právě vstřelila branku!
K penaltě se postavil VÁCLAV KADLEC a bezpečně proměnil.
49
Kubáň dostal za faul žlutou kartu.
48
Sparta bude zahrávat pokutový kop po faulu Kubáně na Kadeřábka.
46
První střídání v sestavě Slovácka. Lukáše nahradil Kovář.
46
Slovácko prohrává po prvním poločase se Spartou 1:3. V úvodu utkání se prosadil Pavelka po něm skóroval Bekim Balaj, za Slovácko snižil na rozdíl jedné branky Trousil, ale na konci poločasu opět zvýšil na rozdíl dvou branek Hušbauer.
42
JOSEF HUŠBAUER se postavil k míči a placírkou obstřelil zeď k tyči. Brankář Melichárek neměl šanci.
41
Košút fauloval před velkým vápnem Pavelku, hosté z Prahy budou mít slibnou šanci.
37
Valenta rozehrál na rychlo míč na Kubáně, který centroval obránci Sparty, míč odvrátili.
34
Lukáš přihrál Martykánovi, který centroval do pokutového území na Volešáka, který míč nedoskočil.
33
Skalák byl faulován.Sparťané budou zahrávat volný přímý kop. Centr do pokutového území odvracel Košút.
29
Švejdík vyrobil hrubku, k míči se dostal Valenta, jenž okamžitě přihrál Martýkánovi, který se neprosadil proti Vaclíkovi.
28
Žlutou kartu viděl domácí Kuncl.
23
Slovácko právě vstřelilo branku!
Slovácko zahrávalo rohový kop, míč se dostal k volnému JANU TROUSILOVI, který překonal Vaclíka.
22
Lukáš byl faulován Slovácko bude mít příležitost ohrozi branku Sparty. Centrovaný míč sparťané odvrátili na roh.
18
Volešák fauloval Pamiče rozehrávat budou Sparťané.
13
Další rohhový kop v podaní Sparty. Na cetr si naběhl BEKIM BALAJ, který míč otřel o tyčku a skončil za čarou. Pokus Melichárka přišel pozdě.
11
Sparta zahrála rohový kop Hušbauerem na přední tyč hosté z toho nic nevytěžili.
9
Slovácko zahrávalo standardtní situaci Valentou, ale jeho přízemní cetr odkopl jede ze sparťanských hráčů.
7
Po centru Kadeřábka se prosadil hlavou DAVID PAVELKA.
4
Úvodu utkání mají více ze hry Sparťané, ovšem zatím bez golové šance.
1

1. FC Slovácko: Melichárek - Daníček, Kubáň, Košút, Kuncl - Trousil, Martykán, Valenta, Volešák - Došek, Lukáš

AC Sparta Praha: Vaclík - Pamič, Švejdík, Vidlička, Jarošík - Kadeřábek, Kadlec, Skalák, Balaj - Pavelka, Hušbauer

Rozhodčí: R. Příhoda - J. Moláček, J. Jiřík .
Hráči Slovácka si budou chtít v dnešním utkání udobřit své fanoušky, kteří odcházeli po zápase s Brnem notně rozladěni a pokusit letenský tým porazit.
Co se týče statistik vzájemných zápasů v první lize, tak Slovácko dokázalo ve čtyřech případech zvítězit, ani jednou se soupeři nerozešli smírně a v šesti zápasech si Sparta odvezla ze Slovácka plný bodový počet.
Vedení Slovácka si bylo vědomo špatného vstupu do sezony a ulovilo staronovou posilu z Jablonce Jiřího Valentu, který by se mohl v dnešním zápase objevit již v základní sestavě.
Dobrý nedělní podvečer, vítejte u sledování třetího kola Gambrinus ligy, ve kterém hráči Slovácka přivítají pražskou Spartu. Slovácku se nevydařil vstup do nového ročníku, v obou případech svěřenci trenéra Soukupa vyšli na prázdno. Jejich dnešní soupeř ve dvou dosavadních kolech nasbíral čtyři body, když v minulém kole proti Příbrami dokázali Sparťané otočit nepříznivý vývoj utkání ve svůj prospěch.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.