International Champions Cup -  ONLINE PŘENOS -  Real : Arsenal - 24. července 2019   01:06

Real
Real
56' Bale  • 59' Asensio
2:2
(0:2)

3:2 (PEN)

Arsenal
Arsenal
11' Lacazette   • 24' Aubameyang
Real
Navas (46. Courtois) – Carvajal (46. Odriozola), Nacho, Ramos (65. De La Fuente), Mendy (46. Marcelo) – Vázquez, Kroos (65. Fidalgo), Modrič (65. Seoane), Hazard (46. Bale) – Jovič (16. Varane), Benzema (46. Asensio, 65. Junior Vinicius)
Ford
FedEx Field (Landover)
Arsenal
Martínez – Chambers, Papastathopoulos, Kolašinac – Mchitarjan, Willock (46. Monreal), Xhaka, Özil (74. Saka), Mailtand-Niles – Aubameyang (74. Burton), Lacazette (74. Nketiah)

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek noci.

Fauly: 8:12
V prvním poločase byl brzy vyloučen Nacho a penaltu proměnil Lacazette a brzy nato přidal druhou branku Aubameyang. Na konci poločasu však byl vyloučen také Sokratis. Ve druhém poločasu se povedlo vyrovnat Realu po brankách Balea a Asensia a měl i další šance. Největší šanci Arsenalu měli Nelson a Nketiah, ale neuspěli, takže se šlo do penalt. V těch byl šťastnější Real Madrid.
Je rozhodnuto, protože Robbie Burton překopl branku. Real vítězí na penalty.
Naopak Junior Vinicius měl štěstí, protože Martínez si na jeho střelu sáhl, ale nedokázal ji vyrazit.
Nacho Monreal má velkou smůlu, protože trefil levou tyč branky Courtoise.
Je znovu srovnáno, Raphael Varane se trefil razantně pod břevno.
Bukayo Saka předvedl podobné zakončení jako před ním Isco, také on se trefil přesně k levé tyči.
Isco vyrovnává na 1:1, trefil se naprosto přesně k levé tyči.
Granith Xhaka zvolil střelu po zemi doprostřed branky, ale Courtoise nepřekonal.
Za Real kopal Gareth Bale, který vystřeli ze svého pohledu doprava, ale ránu neumístil a Martínez ji chytil.
Jako první kopal penaltu Nelson a střelou k levé tyči překonal Courtoise.
Střílení penalt začíná.
Protože základní hrací doba a vítězi zápasu nerozhodla, na řadu přijdou pokutové kopy.
90+5'
Druhý poločas skončil.
90+5'
90+4'
Real je ale v závěru nastěhovaný před vápno Arsenalu a snaží se ještě rozhodnout.
90+4'
Xhaka se nyní projevil i na opačné straně hřiště, v těžké situaci vybojoval aut pro svůj tým.
90+3'
Xhaka se nenechal dvakrát pobízet ke střele z dálky, s jeho střelou po zemi však Courtois problém neměl.
90+2'
Arsenal se znovu ve třech hráčích vydal rychle dopředu, ale tentokrát byla obrana Realu v přesile a poradila si.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
V poslední minutě normální hrací doby to hráči Arsenalu zkoušejí postupnou akcí.
89'
Real by si měl v závěru dávat velký pozor, Arsenal se snaží využívat rychlými protiútoky jeho děr v obraně.
88'
Další šance Arsenalu a znovu v ní byl aktivní Nketiah. Ani na druhý pokus však Courtoise nepřekonal.
87'
O osudu utkání mohl rozhodnout Edward Nketiah, který běžel sám na Courtoise, zakončil však jen přímo do belgického brankáře.
86'
Obrana Arsenalu si poradila s centrem Realu z pravé strany, ale poté anglický tým zase rychle ztratil míč.
85'
Ze standardní situace se ale Arsenal neprosadil. A na tahu jsou tak znovu hráči Realu.
84'
Nelson skončil po nedovoleném zákroku soupeře, Arsenal dostává možnost kopat standardní situaci z pravé strany.
83'
Arsenal rozhodně není na konci utkání tak silný jako na začátku duelu, převážně se musí bránit.
82'
Po delší době se jeden týmu neuchýlil k rychlému protiútoku a byl to Arsenal. Pak ale jeho hráči míč ztratili a kontr soupeře musel Kolašinac zastavit faulem.
81'
Isco nemůže pokračovat ve hře, protože do vzduchu vylétl praporek pomezního rozhodčího.
80'
Martínez zastavil další akci Realu, došel si sebevědomě pro centrovaný míč a může rozehrát.
79'
Z dálky zkusil překonat Martíneze Bale, ale jeho rána mířila těsně vedle šibenice.
78'
Arsenal se svým protiútokem neuspěl a nyní už se zase musí rychle vracet zpátky.
77'
Utkání je stále otevřené na obě strany, teď je to zase pro změnu Real, který se žene za vítězným gólem.
76'
Arsenal si po rohovém kopu vytvořil zajímavý závar a po střele Nelsona musel míč přímo z brankové čáry vykopávat Bale.
75'
Arsenal si vybojoval možnost rozehrávky rohového kopu z levé strany.
74'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Alexandre Lacazette, přichází Edward Nketiah.
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Mesut Özil, přichází Bukayo Saka.
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Pierre-Emerick Aubameyang, přichází Robbie Burton.
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Reiss Nelson.
74'
Ani z tohoto rohového kopu se ovšem Realu nepodařilo dostat do vedení.
73'
Kolašinac raději odhlavičkoval míč na rohový kop, protože si nebyl úplně jistý postavením protihráčů.
72'
Po rohovém kopu se dostal k hlavičce Monreal, ale Courtoise příliš nepřekvapil.
71'
Jenkinson se vydal podél pravé postranní čáry dopředu a vybojoval pro svůj tým kop od rohového praporku.
70'
Další rohový kop Realu Madrid obstaral Marcelo, ale ani z něj se jeho spoluhráčům zakončit nepovedlo. Navíc předvedli ve vápně faul.
69'
Rychle se ale hra přesunula zase na druhou strnu. Real kopal roh z pravé strany a neprosadil se z něj.
68'
Poprvé v akci byl Courtois, který byl včas venku z branky a zamezil tak Aubameyangovi zakončit.
67'
A rohovému kopu Realu už se pak Arsenal snadno ubránil.
66'
Arsenal je i dál pod tlakem, Martínez musel vytáhnout fantastický zákrok proti zakončení Balea.
65'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Sergio Ramos, přichází Adrian de la Fuente.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Toni Kroos, přichází Alvaro Fidalgo.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrič, přichází Jaime Seoane.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází Junior Vinicius.
64'
Asensio se v souboji s Aubameyangem nešťastně zranil a je odnášen na nosítkách.
63'
Aubameyang nemohl ve své akci po levé straně pokračovat, protože mu byl odpískán faul.
62'
Real je znovu nebezpečný po své levé straně. Tentokrát ovšem z centru před branku nic nebylo.
61'
Arsenal nyní naopak je viditelně zaskočen tím, tak rychle přišel o dvoubrankový náskok. Dá se čekat, že bude brzy více hráčů střídat.
60'
Real Madrid je nyní samozřejmě při chuti, a tak není divu, že to zkouší znovu.
59'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Real střílí vyrovnávací branku na 2:2 a znovu je to po Marcelově akci po levé straně. Tentokrát má brazilský obránce přímou asistenci, poté co jeho přihrávku napálil pod břevno MARCO ASENSIO. Tady neměl Martínez nárok. Asistence: Marcelo.
58'
Martínez musel být chvilkově ošetřen, ale bude pokračovat ve hře.
57'
Arsenal sice protestoval, ale sudí faul na brankáře nepíská.
56'
Je sníženo, Real už prohrává jen 1:2. Zleva poslal přízemní centr před branku Marcelo. Tam si míč našel Asensio, který sice ještě Martíneze nepřekonal, ale míč neudržel v rukou, takže GARETH BALE už měl snadnou dorážku.
55'
Özil se vrátil, aby vypomohl obraně a akci Real alespoň přibrzdil. Ten bude vhazovat.
54'
Lacazette si dle názoru sudího pomohl při snaze získat míč faulem, takže hrát budou Madridští.
53'
Tentokrát už měl brankář Arsenalu Martínez pořádné štěstí. Dalekonosnou střelou ho totiž vyzkoušel Asensio a napálil tyčku!
52'
Xhaka bude snad schopen pokračovat. Mezitím Real rozehrál rohový kop, pro míč si došel Martínez.
51'
Až když Marcelo vystřelil a míč šel do zámezí, může být Xhaka ošetřen. Snad to nebude vážné, problém je v levém kotníku.
50'
Na trávníku dlouho zůstával ležet Xhaka, nicméně rozhodčí na to nijak nereflektoval a hrálo se dál.
49'
Druhý poločas je zatím hodně živelný, střed pole jakoby neexistoval.
48'
Také hráči Realu poprvé zaútočili, ale Martínez nemusel zasahovat.
47'
Arsenal začíná druhý poločas aktivně a snaží se hned ohrozit branku Realu, kterou nyní střeží Courtois.
46'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Keylor Navas, přichází Thibaut Courtois.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Eden Hazard, přichází Gareth Bale.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Ferland Mendy, přichází Marcelo.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Dani Carvajal, přichází Alvaro Odriozola.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Marco Asensio.
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Joseph Willock, přichází Nacho Monreal.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 2:09.
První poločas je za námi, Real Madrid po něm prohrává s Arsenalem 0:2. Vstup do utkání přitom měl Real lepší a hned ve druhé minutě zakončoval z dálky Benzema. Vše se ale Realu sesypalo už v deváté minutě, kdy dostal druhou žlutou kartu Nacho a navíc se jednalo o penaltu za ruku. To se štěstím proměnil Alexandre Lacazette. O čtrnáct minut později přidal právě po Lacazetteho vtipné patičce druhou branku utkání jeho útočný kolega Pierre-Emerick Aubamyeang. Situaci Arsenalu zkomplikoval ve 40. minutě stoper Sokratis, když dostal dvě žluté karty během tří minut a byl vyloučen. Real si okamžitě vytvořil tlak, ale skórovat se mu nepovedlo i proto, že Benezma ve velké šanci hlavičkoval mimo.
45'
45+1'
Nastavuje se pouze jedna minuta.
45+1'
Tak teď už byl Real hodně blízko snížení. Na centr z levé strany si naskočil francouzský útočník Benzema a jen o kousek minul branku.
45'
Martínez zneškodnil centr letící na jeho braku z pravé strany a nyní může dopředu vyslat své spoluhráče.
44'
Následný rohový kop z levé strany se madridskému klubu nepovedl podle představ.
43'
Real je nyní na koni. Znovu hodně zaměstnal obranu Arsenalu po akci a následném centru z pravé strany. Jen vinou smůly nikdo nezakončil.
42'
Real Madrid nyní tlačí na pilu a snaží se ještě do pauzy minimálně snížit. Zpoza vápna to zkoušel Kroos, ale trefil jen jednoho ze svých spoluhráčů.
41'
Standardní situace zatím dnes zvládá bránit a dokázal to i nyní bez důležitého stopera Sokratise.
40'
Real Madrid už se chystá na rozehrání standardky z pravé strany.
39'
Papastotopoulos vidí v krátkém časovém sledu druhou žlutou kartu a musí tedy odejít ze hřiště. Síly na trávníku se tak vyrovnají, bude se hrát deset na deset.
38'
Sokratis zastavil Kroos jen za cenu nedovoleného zákroku, Real tak bude pokračovat ve své kombinaci. Řecký stoper navíc dostal žlutou kartu.
37'
S trochou štěstí se ve vápně dostal ke střele Lacazette, i když si předtím míč nezpracoval nejlépe. Mířil však nepřesně.
37'
Po centru z pravé strany musel jít ven z branky Navas, dokázal míč vyboxovat do bezpečí.
36'
Arsenal si znovu splnil své obranné povinnosti a už vyráží opět na zteč.
35'
Znovu ji ale nerozehrál tak, aby z ní následně mohl zakončit. Arsenal tak dál vede o dvě branky.
34'
Xhaka se nedovoleně dotkl míče rukou a tak má Real další standardku.
33'
Arsenal se pokusil znovu zaskočit Real z protiútoku, ale tahle snaha mu tentokrát nevyšla.
32'
V pokutovém území Arsenalu došlo k menším zmatkům, ale nikdo z hráčů Realu toho nevyužil a nezakončil.
32'
Hráči Arsenalu přibrzdili akci soupeře faulem, Modrič bude rozehrávat standardní situaci z pravé strany.
31'
Real se pokusil také zahrozit, ale nedostal se do blízkosti pokutového území Arsenalu.
30'
Trenér Arsenalu Unai Emery musí být každopádně zatím s výkonem jeho týmu spokojen. Nyní sleduje další snahu o překonání obrany soupeře.
29'
Arsenal už vede o dvě branky, takže se dopředu hnát nemusí. Nyní volí uklidňující kombinaci ve středu hřiště.
28'
K pěkné střele z dálky natáhl Modrič, branku však netrefil, takže zůstal Martínez bez práce.
27'
Xhaka Modriče vůbec nešetřil a tvrdě ho fauloval. Může být rád, že nedostal žlutou kartu.
27'
Mchitarjan z pravé strany zakončoval nepřesně, ale nemusí ho to ani mrzet, protože to byl stejně ofsajd.
26'
Londýňané ovšem rychle získali míč zpět a poté Daniel Carvajal zatáhl za dres Özila a dostal žlutou kartu.
25'
Nyní se zase bude muset chvilku Arsenal bránit, protože zastavil akci Realu jen za cenu faulu.
24'
Arsenal právě vstřelil branku!
Arsenal je dnes zatím neúprosný! I svou druhou velkou šanci využívá a jde do vedení 2:0. Lacazette uvolnil nádhernou patičkou svého kolegu z útoku PIERRA-EMERICKA AUBAMEYANGA, a ten pak udělal kličku brankáři a dokázal i z úhlu a za přispění teče obránce dostat míč do sítě. Asistence: Alexandre Lacazette.
23'
Po levé straně předvedl šikovný průnik Mendy, ale jeho centr pokryl Martínez.
22'
Real Madrid se nebojí zaútočit ani v oslabení, jednoznačně nebude jen bránit, když se jedná pouze o přípravu.
21'
Máme za sebou dvacet minut zápasu a zatím se rozhodně nenudíme, na hřišti se pořád něco děje.
20'
Arsenal se rozhodl nikam nespěchat a i když už byl zabudovaný na útočné polovině, vrátil se opět na tu svou.
19'
Aubameyang dokázal výborně z pravé strany odcentrovat, ale nikdo z jeho spoluhráčů na jeho míč nereflektoval.
18'
Poprvé dal o sobě v utkání výrazněji vědět záložník Realu Eden Hazard. Martíneze zprava ale překonat nedokázal.
18'
Real Madrid kopal rohový kop z pravé strany. Míč mířil do středu pokutového území a nikdo z španělského týmu si ho nenašel.
17'
Po delší době byl znovu v akci Benzema, ale tentokrát se jen zapojil do kombinace, z levé strany odcentroval. Nic z jeho snahy ale jeho spoluhráči nevytěžili.
16'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Jovič, přichází Raphael Varane.
15'
Po faulu uprostřed hrací plochy bude Arsenal rozehrávat, jmenovitě to bude Xhaka.
14'
Arsenal už je znovu na míči a trpělivě odzadu buduje další svou útočnou akci.
13'
Je vidět, že Real úvodní obdržená branka dost zaskočila a navíc zatím nijak nereagoval na červenou kartu Nacha. Arsenal bude kopat roh z levé strany.
12'
Arsenal je i dál při chuti. Kolašinac zleva našel Mchitarjana, ten však pálil hodně nepřesně.
11'
Penaltu si kopl právě ALEXANDRE LACAZETTE, který ji po své akci zařídil a s velkým štěstím ji také proměňuje. Míč se odrazil nejprve od pravé a pak od levé tyče Navasovy branky, a až poté se dostal za brankovou čáru.
10'
Nacho samozřejmě dostává druhou žlutou kartu a tím pádem i červenou a musí opustit hřiště.
9'
Rozhodčímu ruka Nacha neunikla a je to penalta pro londýnský velkoklub!
8'
Arsenal byl hodně blízko otevření skóre! Kličku brankáři udělal Lacazette. Střílet už nemohl, ale ještě přihrával před branku, kde trefil ruku Nacha.
8'
Mladý záložník Arsenalu ukázal, že zakončení mu vůbec není cizí. Zkusil to po zemi z dálky, ale trefil jen prostor, který měl pod kontrolou brankář Realu Navas.
6'
Real po standardní situaci Arsenalu první vážnou situaci ve vlastní šestnáctce přežil, pokračujeme za bezbrankového stavu.
5'
Za obranu Realu Madrid se dostával levý ofenzivní bek Arsenalu Kolašinac. Těsně před vápnem ho jen za cenu faulu zastavil Nacho. Ten dostává žlutou kartu.
4'
Arsenal se také podíval na polovinu soupeře. Zkoušel to po pravé straně a pokračovat bude autovým vhazováním.
3'
Real začíná opravdu aktivně. Tentokrát na Martínezovu branku posílal míč z levé strany. Brankář anglického mužstva si znovu dokázal poradit.
2'
První střelu na branku v zápase ale měli na svědomí hráči Realu. Martínez si se střelou Benzemi po zemi zpoza vápna dokázal poradit.
1'
Arsenal začíná utkání trpělivou kombinací na vlastní polovině, do které se zapojují převážně obránci.
1'
Real Madrid dnes nastoupí v černých dresech, Arsenal tradičně v bílo-červené variantě.
Hráči obou mužstev už jsou nastoupeni na hrací ploše, utkání co nevidět začne.

Real Madrid CF: Navas – Carvajal, Nacho, Ramos, Mendy – Vázquez, Kroos, Modrič, Hazard – Jovič, Benzema
Náhradníci: Hérnandez, Vinicius, Seoane, Courtois, Varane, Fidalgo, Mariano, Odriozola, Altube, Bale, Isco, Díaz, Rodrygo, Marcelo, Lunin, De La Fuente, Kubo

Arsenal FC: Martínez – Chambers, Papastathopoulos, Kolašinac – Mchitarjan, Willock, Xhaka, Özil, Mailtand-Niles – Aubameyang, Lacazette
Náhradníci: Macey, Nketiah, Olayinka, Medley, Monreal, Mustafi, Jenkinson, Burton, Nelson, Leno, Thompson, Martinelli, Saka, John-Jules.
Vzájemné zápasy

Tyto dva kluby se příliš často neutkávají, při losech na sebe nemají štěstí. Celkem spolu hrály třikrát, naposledy v roce 2008 pouze v rámci přípravného turnaje Emirates Cupu a Arsenal vyhrál 1:0. Jediné dva soutěžní zápasy jsou ty z osmifinále Ligy mistrů ze sezony 2005/06, kdy Arsenal v Madridu vyhrál 1:0 a doma remizoval 0:0 a postoupil.
Arsenal FC

Arsenal je předním anglickým klubem, který ovšem v posledních letech čeká na pořádný úspěch a v konkurenci bohatých anglických klubů je trochu v pozadí. V minulé sezoně skončil Arsenal na pátém místě a zbyla na něj tak pouze Evropská liga. V té hrál Arsenal v minulé sezoně finále, ve kterém nestačil na Chelsea. Před sezonou už Arsenal odehrál dvě přípravná utkání, do kterých se zapojili převážné mladíci. Londýňané nejprve remizovali s amatérským Borehamem Wood 3:3 a poté porazili Colorado Rapids 3:0. Na přestupovém trhu zatím Arsenal moc aktivní není, přivedl pouze mladého brazilského záložníka Gabriela Martinelliho, další hráči se vrátili z hostování a na hostování přichází z Realu Madrid již zmiňovaný Dani Ceballos. Klub opustil brankář David Ospina, který zamířil do Neapole, kde už v minulé sezoně hostoval. Další brankář Petr Čech ukončil kariéru, Aaron Ramsey odešel jako volný hráč do Juventusu. Denisi Suárezovi skončilo hostování z Barcelony.

V přípravě Arsenal odehrál už čtyři utkání a ještě neprohrál. Na úvod remizoval 3:3 s amatérským klubem Boreham Wood, přičemž nastoupil s týmem složeným z mladíků. Následovalo vítězství 3:0 nad Coloradem Rapids. Poté Arsenal v rámci ICC nejprve porazil 2:1 Bayern a poté 3:0 Fiorentinu. V tabulce ICC tak Arsenalu patří první příčka.
Real Madrid CF

Real Madrid je jedním z nejslavnějších světových klubů, i když v poslední době se mu na domácí scéně nedaří podle představ, za posledních sedm let má jen jeden titul. Mnohem lepší je to pak v Lize mistrů, to vyhrál Real v letech 2016 – 2018 třikrát v řadě. V nové sezoně bude chtít Real pod vedením trenéra Zinedina Zidana konečně zlomit kralování Barcelony i na domácí scéně. A řádně se na to posiluje, žádný jiný evropský klub neutratil za posily více peněz. Do Realu přišli obránci Ferland Mendy z Lyonu a Éder Militao z Porta, záložníci Eden Hazard z Chelsea a Takefusa Kuba z FC Tokio a útočníci Rodrygo z Porta a Luka Jovič z Frankfurtu. Klub naopak opustili Álvaro Tajero, Marcos Llorente, Meteo Kovačič, Theo Hernandez a Cristo Gonzalez a právě do Arsenalu odchází hostovat záložník Dani Ceballos.

V přípravě zatím odehrál Real jen jedno utkání, v rámci International Champions Cupu prohrál s Bayernem Mnichov 1:3.
Zdravím a vítám všechny příznivce evropského klubového fotbalu u sledování on-line přenosu utkání přípravného turnaje International Champions Cupu mezi týmy Real Madrid CF a Arsenal FC. Zápas se odehraje na FedEx Field v Landoveru.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.