Real Sociedad - La Coruňa: Šance na vyrovnání. Hostující Sidney ale minul branku

Domácí fotbalisté vyhrávají tento zápas 1:0, v prvním poločase se hlavou prosadit Willian José, který později vystřídal, měl odpracováno. Necelých dvacet tisíc diváků na stadionu vidělo jednu jedinou branku.
90+4
90+4
Probíhá poslední minuta nastaveného času. Ještě jeden rohový kop pro domácí.
90+3
Real Sociedad San Sebastian kontroluje míč a hru má pod kontrolou. Už se pravděpodobně nic nestane.
90+2
Sergio Canales rozehrával rohový kop domácího celku. Do nějaké velké šance se jeho tým neprobojoval. V poklidném tempu se zápas dohrává.
90+1
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Esteban Granero.
90
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, domácí fotbalisté míří za výhrou.
88
Deportivo už pravděpodobně rezignovalo na vyrovnání, hosté se už jen brání a snaží se neinkasovat znovu.
86
Sergio Canales se probojoval do výrazné střelecké pozice, jeho rána končí na tyčce branky. Nechybělo mnoho a domácí vstřelili druhý gól.
84
Šest minut zbývá z druhého poločasu, domácí fotbalisté hrají aktivněji, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.
83
Výraznější nebezpečí pro branku Deportiva nehrozilo, hostující defenziva si dokázala poradit.
82
Domácí se dostali do dobré pozice, ale jeden z hráčů San Sebastinu vystřelil nepřesně. Jeho pokus byl ještě tečovaný, a tak uvidíme rohový kop.
81
Raúl Navas hledal centrem spoluhráče před brankou, jeho pokus byl rychle zablokovaný. Domácí ale dál pokračují v akci.
80
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Fayçal Fajr, přichází Bruno Gama.
79
Real Sociedad San Sebastian kombinuje na polovině hrací plochy, domácí hrají takticky velmi dobře a vycházejí z kvalitní defenzivy.
78
Ve druhém poločase jsme zatím žádnou výraznější šanci neviděli, a to zbývá už jen dvanáct minut do konce druhých pětačtyřiceti minut.
77
Sidnei hlavičkoval před brankou, ale nedokázal přesněji trefit centr od spoluhráče.
75
Asier Illarramendi se probojoval k dobré střelecké pozici, ale jeho pokus dokázal velmi dobře zablokovat Fayçal Fajr.
74
Hostující celek se snaží snížit, Luisinho se nedokázal výrazněji prosadit přes dobře hrající obranu San Sebastianu.
73
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Carlos Vela, přichází Sergio Canales.
72
Joselu vedl zajímavou akci hostujícího týmu, ale domácí Juanmi k němu rychle přispěchal a připravil jej o míč.
70
Žlutou kartu dostává Álex Bergantiños (Deportivo La Coruňa).
70
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Emre Colak, přichází Joselu.
69
Autové vhazování mají k dispozici hostující fotbalisté. La Coruňa se nemůže probojovat do výraznější šance. Gerónimo Rulli opravdu hodně práce nemá v tomto zápase.
68
Aktivně hrají domácí fotbalisté, kteří vedou o jednu branku, nikam se neženou. Dnes to na gólové hody rozhodně nevypadá.
66
Do hry se zapojuje brankář Doportiva, který rychle rozehrával na obránce, který stál poblíž.
65
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Willian José, přichází Juanmi.
64
Podle zatím neoficiálních informací zápas sleduje 19 925 platících diváků.
63
Germán Lux si poradil s přímou střelou na branku. Míč mířil do středu branky, kde byl gólman pozorný.
63
Joseba Zaldúa dobrým pohybem přinutil Luisinha k faulu. Volný kop pro domácí z dobré pozice.
62
Germán Lux odehrává míč od své branky, volí dlouhý výkop až na polovinu soupeře, kde našel spoluhráče.
60
Další akce domácích přinesla nepřesný centr z levé strany, ke střele se San Sebastian nepropracoval.
59
Hraje se na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč. Mnoho zajímavých situací před brankami k vidění není. Gólmani příliš práce nemají.
56
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Gaël Kakuta, přichází Ola John.
55
Carlos Vela měl před brankou hodně prostoru, dlouho čekal se zakončením. Nakonec napálil míč do obránce, následovat tak bude rohový kop. Situaci nedokázali hráči domácího týmu proměnit.
54
Mnoho šancí momentálně k vidění není. Domácí fanoušci podporují své oblíbence, kteří se snaží něco vymyslet. Do výraznější šance se ale probojovat nemohou.
52
Carlos Vela od rohového praporku rozehrával, centr se snesl před branku, kde si domácí hráč pomohl útočným faulem. Akce San Sebastianu končí.
52
La Coruňa se musí bránit tlaku domácích, nyní si defenziva poradila jen za cenu rohového kopu.
50
Žlutou kartu dostává Fayçal Fajr (Deportivo La Coruňa).
49
San Sebastian pokračuje v aktivní hře, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně.
48
Zajímavá situace před brankou hostujícího týmu. Domácí fotbalisté si tak dlouho dávali v zakončení přednost až neuspěl ani jeden z nich.
46
Zápas, ve kterém jsme zatím viděli jednu branku, pokračuje druhým poločasem.
46
Po prvním poločase vedou domácí fotbalisté o jednu branku, hlavou se trefil Willian José.
45+1
Jedna minuta se nastaví.
45
Žlutou kartu dostává Raúl Navas (Real Sociedad San Sebastian).
44
Raúl Albentosa fauloval soupeře, vidí za to žlutou kartu.
43
Xabi Prieto našel spoluhráče, který se však v kličkách utopil, a tak přišel o míč.
42
Do kombinace domácích se zapojil také brankář Gerónimo Rulli, který nemusel zatím řešit mnoho nepříjemných situací.
42
V poklidném tempu se závěr prvního poločasu dohrává, do střelecké pozice se nemůže probojovat ani jeden celek.
41
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, sledujeme aktivní hru, více ze hry mají domácí.
40
Raúl Albentosa hledal před brankou spoluhráče, ale centr to nebyl přesný. Navíc jeho kolega stál v postavení mimo hru.
39
Yuri Berchiche velmi dobře individuálně překonal obránce, ale jeho rána rozhodně nebude patřit mezi nejpovedenější momenty zápasu.
38
Pokus o rychlý brejk hostů vystihli na polovině hrací plochy domácí, kteří se tak díky dobrému čtení hry udrželi na útočné půlce.
37
La Coruňa zlepšila svou hru, ale nemůže se stabilněji probojovat do prostoru, ze kterého byl šlo zakončovat.
36
Florin Andone založil celku, špatně přihrál, a tak se po rychlé akci domácích dostal do zakončení Yuri Berchiche. Ke gólové přihrávce gól nyní nepřidává, protože minul branku.
35
Deset minut nás dělí od konce prvního poločasu, sledujeme aktivní hru San Sebastinu, který vede díky povedené hlavičce Williama Josého.
35
Domácí měli k dispozici další rohový kop. Centr se snesl do předbrankového prostoru, ale tam nebyl nikdo z Real Sociedad, kdo by mohl usměrnit míč do branky.
33
Na obranné polovině mají domácí fotbalisté k dispozici autové vhazování. Následně založili rychlý brejk, který vedl Joseba Zaldúa. Jeho centr na spoluhráče odvrátila obrana.
32
Real Sociedad pokračuje v aktivní hře a hostující obrana má plné ruce a nohy práce, aby dokázala agilní hru soupeře zastavit.
30
Hostující tým je evidentně zaskočený inkasovanou brankou. Ujala se prakticky první výraznější střela domácích na branku.
27
Real Sociedad právě vstřelil branku!
K velké radosti domácích fanoušků se San Sebastian dostává do vedení. Po krásném centru Berchiche se prosazuje povedenou hlavičkou WILLIAN JOSÉ. Asistence: Yuri Berchiche.
27
Álex Bergantiños se zapojil do kombinace, ale jeho dlouhá přihrávka postrádala přesnost.
26
Rohový kop domácího celku. S centrem do předbrankového prostoru si defenziva hostujícího týmu dokázala celkem snadno poradit.
26
Souboj před brankou hostů, domácí se dostali do zajímavé střelecké pozice, ale jeden z hráčů hlavičkoval nedůrazně.
25
Nyní se hraje zejména na polovině hrací plochy. Mnoho šancí k vidění není, sledujeme defenzivně vedený fotbal.
22
Mikel Oyarzabal byl v další šanci, tentokrát však sudí odmával i odpískal postavení mimo hru.
22
Mikel Oyarzabal nedokázal přesněji trefit dlouhý míč od spoluhráče, jemně balon tečoval, ale brakář Germán Lux neměl problém zasáhnout.
21
Statistika držení míče lehce hovoří ve prospěch domácích, ale rozdíl v tomto ohledu mezi oběma týmy je naprosto minimální 54 % : 46 %
20
Tentokrát rohový kop na druhé straně, Iñigo Martínez prohrál souboj s Raúlem Albentosou, a tak mohl zakončovat. Míč končí výrazně nad brankou.
19
Rohový kop pro San Sebastian. Míč do hry uvede Carlos Vela. Raúl Navas vyskočil sice nejvýše, ale nedokázal míč přesněji trefit.
18
Domácí hrají takticky velmi dobře, snaží se hrát opatrně, vycházet z dobré defenzivy.
17
Sledujeme klidnější pasáž hry, optickou převahu mají sice hosté, ale nemohou se probojovat do výraznější šance.
16
Postupný úkol hostujícího celku byl zakončený nepovedeným centrem před branku.
15
Mnoho šancí tento zápas nenabízí, k vidění je minimum nebezpečných situací před brankami.
14
La Coruňa hraje velmi opatrně, nechce nechat soupeři více prostoru než je nezbytně nutné.
13
Xabi Prieto se po rychlé akci dostal do zajímavé střelecké pozice, možná mohl ještě postupovat k brance, ale vystřelil. Míč končí mimo branku.
12
Asier Illarramendi fauloval na polovině hrací plochy, a tak volný kop mají k dispozici hosté. Rozehrávat jej bude Fayçal Fajr. Jeho centr nedokázal nikdo tečovat, a tak se míč dostal až k domácímu brankáři.
11
Rohový kop pro domácí. S centrem před branku si celkem snadno dokázala obrana poradit.
10
Mikel Oyarzabal se z ničeho nic dostal k zakončení, ale jeho pokus z velké dálky neměl nárok na úspěch.
10
Hosté nenašli způsob, jak se dostat do předbrankového prostoru, a tak vrací hru na svou obrannou polovinu a zkouší to znovu.
9
La Coruňa se jen těžko dostává do nějakých šancí, domácí defenziva hraje velmi dobře a zodpovědně.
7
San Sebastian hraje aktivně, nyní se k zakončení dostal obránce Joseba Zaldúa. S jeho pokusem po zemi neměl brankář problém.
6
Pěkná akce domácích po straně. Finální míč před branku posílal Asier Illarramendi, ale nahrával do prostoru, kde nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
4
Luisinho zůstává po tvrdém souboji s protihráčem ležet na hrací ploše, vypadá to, že bude v pořádku. V zápase pokračuje.
3
Znovu se k zakončení dostal domácí Xabi Prieto, tentokrát levou nohou poslal míč mimo branku. Následovat bude odkop Germána Luxa.
2
Willian José nedosáhl na centr spoluhráče, akce Real Sociedad pokračovala dál, následně ale dokázala defenziva dobře zasáhnout.
2
Fayçal Fajr vedl akci hostujícího celku, ale jeho pokus o centr před branku dokázal zastavit domácí Iñigo Martínez.
1
Hned v první minutě hry se k hlavičce dostal domácí Xabi Prieto, jehož pokus minul branku.
1
Zápas za malý moment začne.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Berchiche, I. Martínez, Navas, Zaldúa – Zurutuza, Illarramendi, Prieto – Oyarzabal, José, Vela.
Náhradníci: Toño – Juanmi, Granero, A. Elustondo, Canales, Bautista, Odriozola Arzallus.

Deportivo La Coruňa: Lux – Juanfran, Albentosa, Sidnei, Luisinho – Bergantiños, C. Borges – G. Kakuta, Colak, Fajr – Andone.
Náhradníci: Tytoń – F. Navarro, Joselu, Laure, Gama, John, Expósito..
Poslední vzájemný zápas vyhrála La Coruňa 5:1, předcházející čtyři vzájemné zápasy přinesly remízu.
Real Sociedad San Sebastian z posledních pěti zápasů prohrál tři. Nestačil na Osasunu 0:1, Atletico Madrid 0:1 a Barcelonu 2:3. Remizoval s Leganes 1:1 a poradil Gijon 3:1.
Tým Deportivo La Coruňa z posledních pěti utkání hned tři prohrál. Nestačil na Calta Vigo 0:1, Valencii 0:3 a Sevillu 2:4. S Granadou to byla bezbranková remíza. V zatím posledním zápase vyhrál nad Malagou 2:0.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky španělské Primera Division. V tomto zápase proti sobě nastoupí Real Sociedad San Sebastian a Deportivo La Coruňa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.