La Liga - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Málaga : CD Leganés - 15. října 2017   18:30

Málaga
Málaga
0:2
(0:0)
CD Leganés
56' Gabriel  (Siovas) • 78' Szymanowski  (Eraso)
Málaga
Roberto – Rosales, L. Hernández, Baysse (84. Cecchini), Juankar – Recio (C), Kuzmanović – Mula (61. Ontiveros), Añor (56. Jony), Peñaranda – Rolán.
Prieto – Keko, Adrián González, Ontiveros, Jony, Rolón, Miguel Torres, Cecchini.
José González – Rubén Becerril, Jon Núñez
La Rosaleda, Málaga
23951 diváků
CD Leganés
Cuéllar – Zaldúa, dos Santos, Siovas, Carnero García – R. Pérez, Gabriel – El Zhar (70. Brašanac), Eraso, Szymanowski (C) – N. Amrabat (63. Beauvue).
Champagne – Beauvue, Brašanac, Bustinza, Gumbau, M. Koné, Rico.

SESTŘIH LA LIGY: Málaga - Leganés 0:2

Statistiky utkání:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 5:8. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 21:21.
Domácí zažívají hlubokou krizi. Prohrávají i tento duel na domácí půdě proti Leganés 0:2 a zůstávají s pouhým bodem po osmi kolech poslední. O vítězství hostů rozhodl Gabriel, který dorazil míč na zadní tyči po standardní situaci do prázdné brány. Vítězství Leganés potvrdil Szymanowski z úniku. Snový start pro hosty do La Ligy, po osmi kolech jsou na šestém místě!
90+3'
90+3'
Cecchini fauloval, hosté dohrají utkání s míčem na kopačkách.
90+3'
Dlouhý nákop hostů skončil až za bránou, to však nemusí Leganés mrzet. Zelení si dojdou pro tři body!
90+2'
Domácí měli k dispozici rohový kop, z něj však branku neohrozili, Cuéllar si pro míč v klidu došel.
90+1'
Nastavují se tři minuty, domácí rozehrávají z vlastní poloviny.
90'
Beauvue se snažil vybojovat přímý kop, upadl těsně před vápnem, rozhodčí posoudil souboj čistě.
88'
Ještě jedna zajímavá šance pro Leganés, Beauvue se dostal k míči na pravé straně a vypálil těsně vedle levé tyče.
88'
Dnešní utkání sleduje 23951 diváků.
86'
Utkání už se jen dohrává. Domácí vědí, že po tomto duelu zůstanou stále jen s jedním bodem. Naopak hosté pokračují ve snovém startu.
84'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Paul Baysse, přichází Emanuel Cecchini.
84'
Žlutou kartu dostává Roberto Rosales (Málaga CF).
83'
Peñaranda vybojoval pro domácí rohový kop.
83'
Hosté přišli o míč, Rolán se dostal k centru, ale ohrožení branky Leganés to nebylo.
82'
Ze standardky po faulu Péreze nebezpečí nepřišlo a u míče je opět Leganés.
81'
Recio se postrkoval s hostujícími hráči a dostává druhou žlutou kartu! Tady je vidět veliká frustrace na hráčích Málagy.
80'
Žlutou kartu dostává Rubén Pérez (CD Leganés), přímý kop pro Málagu.
80'
Domácí ještě kontrolují míč a snaží se o zázrak, ale Leganés zodpovědně brání.
78'
Leganés právě vstřelili branku! Druhá branka pro Leganés, hosté se radují s téměř jistého tříbodového zisku! ALEXANDER SZYMANOWSKI se řítil po pěkné přihrávce Erasa sám na bránu a dokázal prostřelit Roberta po brankářově levé ruce.
77'
Po slabé střele Péreze se hosté rychle dostali k míči a šetří čas.
76'
Eraso si zpracoval míč ve vápně nedobře, ale poté ho ještě vracel před bránu. Nebezpečný míč prosvištěl vápnem bez teče.
75'
Domácí fanoušci se snaží povzbudit své svěřence. Ti však teď o míč přišli po faulu na Siovase.
74'
Gabriel měl možnost vystřelil ze zajímavé pozice, ale příležitost prováhal a jeho pokus byl zblokovaný.
73'
Ani první, ani druhý centr nebyl pro hostující obranu nebezpečný. Modrobílí jsou však stále u míče a snaží se něco vymyslet.
72'
Pérez si připsal zbytečný faul u postranní čáry, zajímavý přímý kop pro Málagu!
71'
Akce Szymanowskiho s Beauvuem neskončila úspěchem a dopředu může znovu Málaga.
70'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Nabil El Zhar, přichází Darko Brašanac.
69'
Tak přeci jen zajímavá akce Málagy. Centr z levé strany hosté se štěstím odvrátili, poté to zkusil Kuzmanović, Leganés srazili míč do bezpečí.
68'
Ten se však hostům nevyvedl.
67'
Leganés kontroluje míč a nepouští trápící se Málagu k ničemu. Naopak bude mít možnost přímého kopu.
66'
Centr Garcíi byl přetažený až příliš a dopředu může Málaga.
65'
Eraso vybojoval pro hosty rohový kop.
65'
Rosales fauloval na půlící čáře, míč pro Leganés.
63'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Nordin Amrabat, přichází Claudio Beauvue.
62'
Amrabat si navedl z levé strany míč na střed, vypálil sice tvrdě, ale jen do míst, kde byl připravený Roberto.
61'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Álex Mula, přichází Javier Ontiveros.
60'
Rolán vybojoval na pravé straně jen autové vhazování.
60'
Útočný faul hostů a Málaga může znovu dopředu.
59'
Z rohového kopu domácí branku Leganés neohrozili.
58'
Sražená střela se dostala až k Rolánovi, který dobře hlavičkoval! Cuéllar předvedl reflexivní zákrok a vyrazil na roh.
58'
Hernández předvedl dobrý obranný zákrok a Málaga míří dopředu.
56'
Leganés právě vstřelili branku! Hosté se dostávají po velké šanci do vedení! Měli k dispozici přímý kop, dlouhý míč propadl po teči Siovase až k GABRIELOVI, který ho na zadní tyči uklidil do prázdné brány. Opakovaný záběr ukázal, že Gabriel se vyhl ofsajdu o pouhé milimetry. Velký problém pro Málagu!
56'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Juanpi Añor, přichází Jony.
55'
Amrabat dostal dobrý míč na pravou stranu, ťukl si míč před sebe a nebezpečně vypálil! Roberzo byl na zemi včas a předvedl skvělý zákrok.
54'
Carnero García rozehrál přímý kop z veliké dálky, dlouhý míč odvrátil Recio a domácí protiútok byl zastaven faulem.
53'
Centr Szymanowskiho z levé strany našel jen rukavice Roberta.
52'
Na druhé straně míč dobře udržel Amrabat, dostal se až ke střele, ale mířil jen doprostřed branky Málagy.
52'
První útočná akce domácích ve druhém poločase, centr Rolána však neměl dobrou přesnost.
51'
Carnero García se dostal k centru, odražený míč vracel do ohně Gabriel, ale nepřesně.
50'
Málaze se ve druhém poločase zatím nedaří dostat s míčem za půlící čáru.
49'
Amrabat dostal dobrou přihrávku od Gabriela, hledal ještě Szymanowskiho, domácí si situaci pohlídali.
48'
Vysoký centr hosté odvrátili, konkrétně dos Santos.
47'
Žlutou kartu dostává Dimitris Siovas (CD Leganés).
47'
Peñaranda faulován, přímý kop pro Málagu.
46'
Domácí se rychle zmocnili míče a Peñaranda byl faulován.
46'
První poločas je u konce a čekáme na úvodní branku. V úvodu byla aktivnější Málaga, ale první šance přišla až ve 33. minutě. Rolán si naběhl za obranu a trefil tyč! Od té doby byli aktivnější hosté. Otevřít skóre mohl z úniku Amrabat, ale Roberta neprostřelil. K vidění byla spousta přímých kopů, z nich však šance nepřišla. Druhý poločas začne přibližně v 19:30.
45'
44'
K míči se protlačil Gabriel a poslal ho v pádu těsně vedle pravé tyče! Roberto se ani nepohnul, jen sledoval nebezpečný míč.
43'
Žlutou kartu dostává Recio (Málaga CF), za ostrý skluz na El Zhara, přímý kop pro hosty.
43'
V závěru poločasu kontrolují míč na kopačkách hosté.
42'
Pro přetažený centr si došel pozorný Cuéllar a ukryl ho v rukavicích.
41'
A budou mít k dispozici přímý kop po faulu na Peñarandu.
41'
Faul u postranní čáry, domácí pokračují u míče.
40'
Nyní už jsou však u míče domácí a po několika minutách bez míče mohou kombinovat.
39'
Přímý kop domácí ubránili, ale Leganés pokračují v tlaku.
38'
Žlutou kartu dostává Paul Baysse (Málaga CF), za faul u postranní čáry. Hosté mají k dispozici přímý kop, ale jejich hráč, El Zhar, musí být ošetřován.
37'
Z rohového kopu nebezpečí nepřišlo.
36'
Amrabat se protlačil k míči na pravé straně, z úhlu se snažil nejspíše přehodit Roberta, který rukou vyráží těsně mimo! Dobrá šance i na druhé straně.
36'
Rolán centroval z pravé strany, pro míč si došel Cuéllar, který s rozehrávkou nespěchá.
35'
Peñaranda to zkusil z dálky, jeho slabá střela neskončila mezi třemi tyčemi.
33'
První veliká šance utkání! Rolán si zaběhl za obranu, dostal krásnou přihrávku a z úhlu orazítkoval pravou tyč! Mula už poté z dorážky vysoko přestřelil.
33'
Domácí rozehráli nakrátko, nyní už však jsou na útočné polovině.
32'
Recio poslán k zemi Zaldúou, domácí rozehrávají
31'
Pérez se dostal k odraženému míči a napálil ho na bránu. Tedy lépe řečeno nad bránu, a to velice vysoko.
30'
Hned po odkopu Cuéllara se hosté dopustili útočného faulu, ale Juankar se poté dopustil zbytečné chyby, když mu utekl míč do autu.
29'
Recio našel přesně hlavu Hernándeze, který však hlavičkoval zády k brance a vysoko přestřelil.
29'
O malou chvíli později je tu i standardka pro Málagu.
28'
Avšak Siovas si nepohlídal ofsajdovou linii a akce hostů je přerušena.
27'
Na druhé straně faulovaný Amrabat a je tu přímý kop pro Leganés.
27'
Rolán táhl rychlý brejk Málagy, ale neodvážil se vystřelit. Situaci prováhal a následná zpětná přihrávka už nebyla přesná.
26'
Přišel centr na druhé straně, ale na zadní tyči nebyl nikdo v zeleném, pouze Rosales.
26'
Centr byl však příliš vysoký a v klidu si pro něj došel brankář Cuéllar.
25'
Recio dostal nepříjemný zásah do obličeje. Těžce se zvedá, domácí rozehrají přímý kop.
24'
Rolán se snažil prostrčit míč mezi obránci na nabíhajícího Kuzmanoviće, hosté odvrátili do autu.
23'
Rolán zahrál nebezpečně proti Pérezovi, škrtl ho kopačkou do obličeje a rozhodčí píská.
22'
Žlutou kartu dostává Joseba Zaldúa (CD Leganés).
22'
Recio byl faulován na levé straně, domácí rozehráli nakrátko.
21'
Málaga rozjíždí další akci z vlastní poloviny. Na první šanci utkání zatím čekáme.
20'
Domácí rozehráli vysokým nákopem na Rolána, který však míč odehrál jen mimo hřiště.
20'
Recio si zkomplikoval situaci při rozehrávce, ale nakonec byl faulovaný a může být v klidu.
18'
Centr Carnera Garcíi přelétl všechny hráče v zelených dresech a skončil až v autu.
18'
Szymanowski nyní odcentroval, domácí srazili na rohový kop, Roberto už nestihl podle rozhodčího míč na hrací ploše.
17'
Velice nepřesná střela Szymanowskiho, Roberto bude odkopávat od brány.
16'
Domácí se v klidu ubránili.
16'
Leganés bude mít k dispozici přímý kop po faulu Hernándeze.
15'
Na druhé straně se Szymanowski dostal k centru z levé strany, pro míč si však dobře došel Roberto.
14'
Aňor si navedl míč na střed a vypálil z veliké dálky, razanci jeho střela sice měla, ale mířila jen na prostředek branky.
13'
Baysse faulovaný ve středu hřiště a domácí mohou rozehrávat v klidu z půli hřiště.
12'
Střelecký pokus i na druhé straně, Szymanowski prověřil pozornost Roberta, který byl rychle na zemi a chytá.
11'
Střelu z dálky Cuéllar jen kontroloval.
10'
Dlouhý aut přímo do pokutového území Leganés odvrátilo, ale domácí pokračují s míčem na kopačkách.
9'
Dobrý centr Muly se štěstím odvrátil Zaldúa do bezpečí.
8'
Vzápětí byl Peñaranda sám faulovaný u postranní čáry.
7'
Na druhé straně se dopředu snažil proniknout Peñaranda, ale fauloval hostujícího obránce.
6'
Amrabat se snažil odcentrovat přes obránce, ale nevybojoval ani rohový kop.
5'
Domácí se snaží dostat z krize, úvod utkání kontrolují a Leganés takřka nepustili k míči.
3'
Mula se dostal k přetaženému centru, střílel z první, ale jen doprostřed brány.
3'
Zajímavý centr do vápna, proti kterému vystartoval Cuéllar a Rolán, je z toho rohový kop pro Málagu.
2'
Szymanowski odhlavičkoval míč do autu, následně se dostal Rolán až do vápna, kde upadl, ale rozhodčí zůstává v klidu.
1'
Rozehrávku měli hosté, ale Málaga se rychle dostala k míči a kombinuje.
1'
Hráči jsou již na hrací ploše. Domácí budou hrát v modrých dresech, hosté v zelených

Málaga CF: Roberto – Rosales, L. Hernández, Baysse, Juankar – Recio (C), Kuzmanović – Mula, Añor, Peñaranda – Rolán.
Náhradníci: Prieto – Keko, Adrián González, Ontiveros, Jony, Rolón, Miguel Torres.

CD Leganés: Cuéllar – Zaldúa, dos Santos, Siovas, Carnero García – R. Pérez, Gabriel – El Zhar, Eraso, Szymanowski (C) – N. Amrabat.
Náhradníci: Champagne – Beauvue, Brašanac, Bustinza, Gumbau, M. Koné, Rico.

Rozhodčí: José González – Rubén Becerril, Jon Núñez.
V minulé sezóně nejdříve Málaga zvítězila doma 4:0, poté ale na půdě outsidera nevstřelila ani branku a oba týmy braly bod. Letos je však situace jiná. Málaga je v krizi, naopak hosté díky skvělé obraně obírají jednoho soupeře za druhým. Dokáží dnes domácí vybojovat první důležitou výhru, nebo bude Legánes pokračovat ve skvělém začátku a připíše si další body?
Málaga CF
Celek z jihu Španělska má za sebou hrozivý vstup do sezóny. Loni se vyhnul boji o sestup, letos však zadělává na velký problém. Na kontě má jediný bod za remízu s Athleticem Bilbao a hrozivé skóre 4:16. A to v úvodu neptokával žádné velkokluby, naopak prohrál s Las Palmas, Gironou nebo Eibarem. Poté už přeci jen přišli těžší soupeři jako Atlético Madrid, Valencia a Sevilla. Na 17. nesestupové místo už Málaga ztrácí pět bodů.

Dvě ze čtyř branek vstřelil Málagy Federico Ricca z Uruguaye, který však dnes nejspíše bude chybět kvůli zranění. Tým se skládá hlavně ze španělských fotbalistů, které doplňuje několik hráčů právě z Uruguaye nebo třeba z Argentiny.

CD Leganés
Tým z předměstí Madridu naopak zažívá velice povedený vstup do ročníku a aktuálně je na 7. místě s jedenácti body. Leganés předloni ještě hrálo druhou nejvyšší soutěž a loni uteklo sestupu pouze o jednu příčku, letos je to ale jiná pohádka. Celek vychází ze zabezpečené obrany, na kontě má pouze tři obdržené branky! Méně má pouze vedoucí Barcelona. V útoku je to ale v porovnání s Barcelonou horší, Leganés vstřelili pouhopouhých pět branek, o které se podělilo pět různých hráčů.

Po dvou nejtěsnějších vítězstvích s Alaves a v Espanyolu přišla zaváhání s Getafe a Eibarem. Poté už však Leganés neobdrželo ani branku a připsalo si remízu s Gironou, výhru v Las Palmas a naposledy udrželo bezbrankovou remízu s Atléticem Madrid, mělo dokonce více střel na branku (3:2).
Přeji krásný nedělní podvečer, vítejte u utkání 8. kola španělské La Ligy, ve kterém poslední Málaga CF vyzve CD Leganés. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.