La Liga - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Sociedad : Getafe - 17. března 2018   18:30

Real Sociedad
23' José (Zubeldia)
1:2
(1:1)
Getafe
45+1' Dakonam  (Damián Suárez) • 51' Á. Rodríguez  (Ndiaye)
Moyà – Odriozola Arzallus, Navas, H. Moreno, de la Bella – Zubeldia, Illarramendi (C), Zurutuza (73. Juanmi) – Canales (67. Januzaj), José, Oyarzabal (84. Agirretxe).
Toño – D. Llorente, Juanmi, Januzaj, Agirretxe, Guridi, Gorosabel.
Estrada – Martínez, Martín
Estadio Municipal de Anoeta, San Sebastian
Getafe
Guaita – Damián Suárez, Dakonam, Cabrera, Antunes – Portillo (90+3. Mora), Arambarri, Fajr, Ndiaye – J. Molina (C) (90. Duro), Á. Rodríguez (80. Šibasaki).
Manojlović – Bruno González, Šibasaki, Molinero, Ndockyt, Mora, Duro.

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji Vám hezký zbytek večera!
Statistiky zápasu:

Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 13:21.
Skončilo utkání, které bylo hodně bohaté na žluté karty. Výhru 2:1 nakonec slaví Getafe. Domácí přitom poslal ve 23. minutě do vedení Willian José, ale v nastavení první půle srovnal hlavičkou po rohu Djené Dakonam. Krátce po přestávce navíc krásnou střelou zpoza šestnáctky strhl vedení na stranu hostí Ángel Rodríguez. Fotbalisté Realu Sociedad se pak už prakticky k ničemu většímu nedostali. Hosté se tak v tabulce alespoň pro tuto chvíli posunuli na deváté místo. Domácí zůstali čtrnáctí.
90+3'
90+3'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Francisco Portillo, přichází Sergio Mora.
90+2'
Gaku Šibasaki mohl definitivně rozhodnout! Obdržel přihrávku do běhu, z levé strany šestnáctky však nepropálil Moyu.
90+2'
Bude se kopat od brány Getafe. Guaita nebude s rozehrávkou pospíchat.
90+1'
Žlutou kartu dostává Damián Suárez (Getafe CF).
90+1'
Podle signalizace čtvrtého rozhodčího se bude hrát ještě tři minuty!
90'
Právě Jorge Molina přepouští své místo na hřišti osmnáctiletému Hugovi Durovi. Ten si odbude premiéru v La Lize.
89'
Hostující kapitán Jorge Molina byl přistižen v ofsajdu.
88'
Z levé strany posílal míč do šestnáctky Héctor Moreno. Hosté zatím odolávají.
88'
Domácí konečně zatlačili soupeře. Do šestnáctky Getafe začaly létat centry.
86'
Domácí už by asi měli zjednodušit hru. Krátkými přihrávkami se zatím ani nepřiblížili šestnáctce soupeře.
84'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Imanol Agirretxe.
84'
Žlutou kartu dostává Asier Illarramendi (Real Sociedad San Sebastian).
83'
Hráči Realu Sociedad stále marně dobývají obranu soupeře. Hosté je do šance nepouštějí.
82'
Zápas je poměrně nervozní, o čemž svědčí vysoký počet žlutých karet a také emotivní reakce fotbalistů na výroky sudího.
80'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Ángel Rodríguez, přichází Gaku Šibasaki.
78'
Domácí trefují z přímého kopu opět jen zeď. Neúspěšně to zkoušel Willian José.
77'
Leandro Cabrera fauloval Héctora Morena. Také hostující fotbalista vidí žlutou kartu.
76'
Ángel Rodríguez a Igor Zubeldia se navzájem drželi. Žlutou kartu si vykoledoval domácí fotbalista.
75'
Hosté dobře brání. Míč se zatím téměř vůbec nedostává do jejich šestnáctky.
73'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází David Zurutuza, přichází Juanmi.
73'
Po následné standardce vyboxoval míč do bezpečí brankář Guaita.
72'
Nový muž na hřišti, Adnan Januzaj, byl sražen Fayçalem Fajrem. Ten dostává žlutou kartu.
71'
Hosté se ubránili. Do konce zápasu zbývá zhruba dvacet minut.
70'
Velký závar v hostující šestnáctce. Nikdo z hráčů San Sebastianu však neprostřelil obranný val soupeře a domácí tak musejí vzít zavděk jen rohovým kopem.
69'
Mauro Arambarri nedodržel předepsanou vzdálenost při domácím autovém vhazování a rozhodčí mu udělil žlutou kartu.
68'
Jenže Sergio Canales neprostřelil zeď soupeře.
68'
Domácí mají k dispozici přímý kop z 19 metrů. To je dobrá vzdálenost.
67'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Sergio Canales, přichází Adnan Januzaj.
66'
Jeden z hostujících hráčů oslovil pěkným obloučkem Francisca Portilla, který se už dostával před brankáře Moyu. Byl ale tísněn obráncem a nedokázal pořádně zakončit.
65'
U domácí střídačky se chystá střídání. Do hry by měl jít Adnan Januzaj.
63'
Djené Dakonam poslal rukama k zemi Davida Zurutuzu. Standardní situace pro domácí.
62'
Množí se osobní souboje, po nichž hráči zůstávají ležet na zemi. Nyní se provinil domácí de la Bella.
61'
Na druhé straně se tak řítil dopředu Amath Ndiaye. Byl ale zastaven na hranici pokutového území.
60'
Domácí se nyní trápí. To se projevuje v nepřesnostech v kombinaci.
58'
Na půlící čáře se srazili domácí Asier Illarramendi s hostujícím Fayçalem Fajrem. Rozehrávka byla přisouzena baskickému týmu.
57'
Mohlo to být o dva góly! Sám před brankářem se ocitl Amath Ndiaye, který míč poslal vedle pravé tyče!
56'
Jeho exekuce se ujal Francisco Portillo. Trefil pouze zeď.
55'
Ángel Rodríguez byl faulován Héctorem Morenem. Hosté budou zahrávat přímý kop ze zajímavé pozice.
53'
Teď jsou v pozici týmu, který musí dotahovat, fotbalisté Realu Sociedad. Hostům stačily na dva góly v podstatě dvě povedené akce.
51'
Getafe právě vstřelilo branku!
ÁNGEL RODRÍGUEZ otáčí nádherným gólem skóre! Hostující útočník dostal míč od Amatha Ndiayeho, doběhl s ním před šestnáctku a krásnou ranou vymetl šibenici Moyovy svatyně – 1:2.
49'
Vitorino Antunes se s tím nemazal a složil unikajícího Odriozolu nekompromisním skluzem. Dostává žlutou kartu.
47'
Hosté zatím drží míč na své útočné polovině. Uvidíme, zda něco vymyslí.
46'
Po prvním poločase hraje San Sebastian s Getafe nerozhodně 1:1. Domácí začali aktivně, vytvořili si několik šancí a ve 23. minutě se i ujali vedení po hlavičce Williana Josého. Již v nastavení se však Getafe podařilo srovnat. Po rohovém kopu se prosadil Djené Dakonam.
45+1'
45+1'
Hosté srovnávají po rohovém kopu! Na centr Damiána Suáreze si naskočil stoper DJENÉ DAKONAM a brankář Moyà byl proti jeho hlavičce bez šance – 1:1.
44'
Ofsajd, ve kterém se ocitl Amath Ndiaye, který si zabíhal za obranu na levém křídle.
42'
Hra je teď kouskována drobnými i většími fauly. Nyní budou rozehrávat domácí.
41'
Hostující kapitán Jorge Molina fauloval Zubeldiu a dostává za to žlutou kartu.
41'
Mikel Oyarzabal byl v ofsajdu. Přihrávka na něho přišla o něco později, než měla.
39'
Álvaro Odriozola se v šestnáctce soupeře snažil dostat k míči a skluzem zajel do nohou Djeného Dakonama. Domácí hráč vidí žlutou kartu.
37'
Zahrozili také hosté. Jorge Molina sklepl míč nabíhajícímu spoluhráči, který pálil z pravé strany šestnáctky. Trefil však jen obránce Realu Sociedad.
37'
Pěkná akce domácích. Míč putoval na pravé křídlo k Odriozolovi, který ho okamžitě posílal před bránu. Hosté odkopávají do bezpečí.
35'
Také další rohový kop soupeře hráči Getafe ubránili.
34'
Mikel Oyarzabal posílal z levé strany před bránu přízemní centr. Míč tečoval brankář Guaita a zbytek dokončil odkopem na roh obránce.
34'
Míč se dostává až k brankáři Vicentemu Guaitovi, který se tedy zapojuje do rozehrávky hostujícího mužstva.
33'
Hosté rozehráli nakrátko a kombinují.
32'
Nyní uvidíme standardku Getafe z levé strany hřiště.
31'
Alberto de la Bella byl na vlastní polovině faulován. Domácí tak budou rozehrávat.
29'
Domácí vedou zaslouženě, dosud byli aktivnější.
27'
Již čtvrtý roh měli k dispozici domácí. Centr jejich tradičního exekutora Canalese obrana Getafe odvrací.
25'
Vyrovnat mohl Ángel Rodríguez! Toho našel před bránou Ndiaye, ale útočník Getafe zamířil vedle tyče.
23'
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Domácí se ujímají vedení! Canalesův roh sice hosté odvrátili a mohli jít dopředu. Rychle však ztratili míč a za to byli potrestáni. V momentě, kdy byla obrana Getafe ještě nezformována, odcentroval z pravé strany Igor Zubeldia a WILLIAN JOSÉ zamířil nekompromisní hlavičkou k pravé tyči.
22'
Centr Canalese hosté přizvedli do zámezí. Bude z toho roh.
21'
Odriozola si zezadu naběhl do Vitorina Antunese. Rozhodčí to posoudil jako faul domácího pravého beka.
19'
Illarramendi se snažil najít na pravém křídle rozběhnutého Álvara Odriozolu. Toho ale odstavil od míče bránící hráč Getafe.
17'
Hostující Ángel Rodríguez byl přistižen v ofsajdu. Navíc byl tvrdě doražen obráncem soupeře a chvíli si tak poležel na hřišti.
16'
Alberto de La Bella snad bude v pořádku. Hra pokračuje.
15'
Hlavu de La Belly zasáhl prudký centr jednoho z hostujících hráčů. Obránce Realu Sociedad se skácel na trávník a bude potřebovat ošetření.
13'
Nyní domácí zahrozili po standardní situaci! Míč se dostal k Navasovi, který ho nacentroval na zadní tyč. Tam ho před prázdnou bránou netrefili hned dva hráči! Jednalo se o Mikela Oyarzabala a Héctora Morena.
11'
Domácí mohli jít do vedení! Hráči San Sebastianu si u šestnáctky soupeře rychle vyměnili míč a z její hraníce pálil Willian José. Orazítkoval levou tyč!
10'
De la Bella se pokusil rozběhnout Mikela Oyarzabala. Proti němu ale včas vystoupil obránce.
7'
Domácí pokračují v aktivní hře. Sergio Canales se však na pravém křídle neprosadil a tak se bude tentokrát jen kopat od brány Getafe.
5'
Rozhodčí se ještě přesvědčil, že je brankář Getafe v pořádku. Může se pokračovat.
4'
Balón propadl na zadní tyč, kde se ho snažil zasáhnout Willian José. Místo toho však trefil kopačkou brankáře Guaitu, který se skácel na trávník. Rozhodčí Estrada píská faul útočníka Realu Sociedad.
4'
Domácí začali aktivně. Canales bude zahrávat další roh.
2'
Po rohu Sergia Canalese se hosté ubránili.
1'
Hned jsme tu měli domácí příležitost! Mikel Oyarzabal dostal přihrávku za obranu a z levé strany se řítil na hostující bránu. Mířil na zadní tyč, ale brankář Guaita balón vytěsnil na roh.
1'

Real Sociedad San Sebastian: Moyà – Odriozola Arzallus, Navas, H. Moreno, de la Bella – Zubeldia, Illarramendi (C), Zurutuza – Canales, José, Oyarzabal.
Náhradníci: Toño – D. Llorente, Juanmi, Januzaj, Agirretxe, Guridi, Gorosabel.

Getafe CF: Guaita – Damián Suárez, Dakonam, Cabrera, Antunes – Portillo, Arambarri, Fajr, Ndiaye – J. Molina (C), Á. Rodríguez.
Náhradníci: Manojlović – Bruno González, Šibasaki, Molinero, Ndockyt, Mora, Duro.

Rozhodčí: Estrada – Martínez, Martín.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se spolu naposledy utkaly v říjnu loňského roku a tehdy domácí Getafe zvítězilo těsně 2:1. Jak to dopadne dnes?
Getafe CF

Hosté z Getafe CF jsou na tom o něco lépe. Jsou jedenáctí s šestatřiceti body a také je neohrožuje sestupové pásmo. Dnes by ale rádi na na venkovním hřišti urvali jakékoli body, aby si své postavení v tabulce minimálně udrželi. Hráči Getafe naposledy doma ztratili tři body, když prohráli 0:1 s Levante. Vynahradí si to dnes na hřišti soupeře? Uvidíme, jak nakonec tento duel dopadne a kdo se bude radovat z výhry.
Real Sociedad San Sebastian

Domácí Real Sociedad San Sebastian je v tabulce španělské ligy na čtrnáctém místě a na sestupové pozice mají fotbalisté tohoto celku náskok třinácti bodů. Zatím se tak nemusejí obávat hrozby pádu do nižší soutěže. Aby si ale svou pozici v tabulce vylepšili, musí stále získávat jakékoli body. Naposledy hráči Real Sociedadu prohráli na hřišti Espanyolu těsně 1:2. Dnes by rádi tuto prohru před svými diváky odčinili.
Hezký sobotní večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu devětadvacáté kolo španělské Primera Division a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Real Sociedad San Sebastian a Getafe CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.