La Liga - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Atlético - 18. března 2018   18:30

Villarreal
82' Ünal (Álvaro González) • 90+1' Ünal (Bonera)
2:1
(0:1)
Atlético
20' Griezmann
Villarreal
Asenjo – M. Gaspar (C), Bonera, Álvaro González, J. Costa – Trigueros, Hernández, R. Soriano (62. N. Sansone) – Fornals (73. Ünal) – Raba (77. Castillejo), Bacca.
Barbosa – V. Ruiz, Castillejo, Ünal, N. Sansone, Fuego, Antonio Rukavina.
Estadio de la Cerámica, Villarreal
19385 diváků
Atlético
Oblak – Vrsaljko, J. Giménez, Godín (C), Lucas Hernández – Á. Correa (70. Vitolo), Partey, Saúl Ñíguez, Koke (84. F. Torres) – Griezmann (80. Gabi), D. Costa.
Werner – F. Torres, Gabi, Savić, Gameiro, Vitolo, Sergi.

Antoine Griezmann v polovině prvního poločasu proměnil penaltu a Atlético Madrid dlouho vedlo nad domácím Villarrealem, jenže přibližně čtvrthodiny před koncem zápasu přišel na hřiště Enes Ünal, který během závěrečných deseti minut vstřelil dva góly a otočil utkání na stranu domácí Žluté ponorky. Konečný výsledek dnešního duelu. Villarreal 2 Atlético Madrid 1.
90+4'
90+3'
Nicola Sansone byl také zapleten ve strkanici s dvěma hráči Atlética Madrid a ani on nevyvázl bez karty.
90+2'
Vitolo se pustil před střídačkami do jednoho ze svých protihráčů a za přehnanou reakci byl vyloučen! Žlutou kartu vyfasoval také známý provokatér Diego Costa.
90+1'
Villarreal právě vstřelil branku!
Villarreal rozehrál na pravé straně hřiště standardní situaci a Diego Godín odvrátil míč pouze k Danielovi Bonerovi, který ho z levé strany šestnáctky nastřelil směrem na vzdálenější pravou tyč, kde se z blízkosti podruhé v zápase prosadil střídající ENES ÜNAL a otočil utkání! Asistence: Daniele Bonera.
90+1'
Manu Trigueros se snažil prosadit na pravém křídle a nedaleko šestnáctky byl faulován Thomasem Parteym.
90+1'
Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 3 minuty.
90'
Běží poslední minuta dnešního utkání a bude zajímavé sledovat, kolik ještě čtvrtý rozhodčí nastaví.
89'
Carlos Bacca si naběhl na pravé straně šestnáctky na prodloužený míč, který dokázal mezi dvěma protihráči zpracovat, a poté tvrdě vypálil. Jeho rána ale minula bližší horní roh brány.
89'
Následný rohový kop už žádné nebezpečí nepřineslo a Villarreal se znovu může pokusit strhnout vedení na svou stranu.
88'
Diego Costa se u pravé tyče otáčel s míčem a dostal se k přízemní střele, jenže jeho zakončení bylo slabé a Sergio Asenjo vyrazil míč na rohový kop!
85'
Antoine Griezmann sedí na lavičce a drbe se na hlavě, jako by nevěřil, že se Villarrealu podařilo vyrovnat.
84'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Koke, přichází Fernando Torres.
84'
Villarreal je pochopitelně po vstřelení vyrovnávací branky ještě více při chutí a snaží se utkání otočit na svou stranu.
82'
Samuel Castillejo rozehrál rohový kop a jeho přízemní centr byl na přední tyči zablokován, vzápětí ale po jeho přihrávce krásně odcentroval na pravé straně šestnáctky bez přípravy Álvaro González a střídající ENES ÜNAL parádní hlavičkou na vzdálenější levé tyči vymetl levý horní roh brány! Villarreal byl za svou cenu odměněn a zaslouženě se mu podařilo vyrovnat v závěru na 1:1. Asistence: Álvaro González.
82'
Antoine Griezmann se prosadil ve dvacáté minutě z penalty a nyní za ovací fanoušků Atlética Madrid přepustil místo čerstvému Gabimu. Hosté mohou sáhnout ještě k jedné změně.
80'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Gabi.
80'
Nicola Sansone centroval z pravého křídla, přízemní pas se mu ale nepovedl a před přední tyčí skončil v zámezí.
79'
Dnešní utkání už má za sebou Barcelona, která potvrdila roli favorita proti Athleticu Bilbao a zvítězila 2:0.
78'
Diego Costa se snažil prosadit na levém křídle, jenže nemohl pokračovat v útoku kvůli ofsajdu, který neunikl zraku pomezního rozhodčího. Útok Atlética ztroskotal.
77'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Daniel Raba, přichází Samuel Castillejo.
77'
Atlético mělo po přestávce pasáž, během které si vytvořilo souvislejší tlak, od té doby ale dominují domácí.
76'
Villarreal by si za svou aktivitu zasloužit vstřelit gól. Atlético Madrid se po přestávce převážně brání. Nutno ale dodat, že druhý tým tabulky La Ligy zatím brání bezchybně.
75'
Žlutá ponorka vybojovala na pravé straně rohový kop a Jan Oblak následný centr vyboxoval do bezpečí.
74'
Villarreal sáhl ke druhé změně v sestavě a bude zajímavé sledovat, zda se mu podaří ve zbytku zápasu vyrovnat.
73'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Pablo Fornals, přichází Enes Ünal.
73'
Mario Gaspar posílal do šestnáctky z pravého křídla přízemní centr, který odvrátil pozorný obránce Diego Godín.
72'
Koke rozehrál v blízkosti středového kruhu standardní situaci a jeho centr na vzdálenější pravé tyči bez problému stáhl ze vzduchu připravený brankář Sergio Asenjo.
70'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Vitolo.
70'
Ángel Correa si naběhl na levé straně šestnáctky na kolmou přihrávku, jenže po rychlém protiútoku pálil vysoko nad.
68'
Po přestávce sledujeme hodně bojovné utkání, během něhož jsme svědky obrovského množství faulů.
66'
Carlos Bacca upadl po přízemním centru z levé strany na přední tyči, kde se ocitl proti trojnásobné přesile, a následná rána Maria Gaspera zpoza šestnáctky minula levý horní roh brány.
66'
Žlutou kartu za protesty vzápětí dostal Carlos Bacca, který se stále nemůže smířit s neodpískáním penalty poté, co upadl v blízkosti levé tyče po centru z levé strany hřiště.
65'
Rodrigo Hernández fauloval v blízkosti středového kruhu a za držení protihráče vyfasoval žlutou kartu.
65'
Villarreal posílil ofenzivu a je jasné, že vzhledem k vývoji zápasu se bude snažit vyrovnat. Domácí rozhodně cítí šancí na dobrý výsledek, jenže musí zpřesnit koncovku.
64'
Na hřiště vyběhl Roberto Soriano, bývalá hvězda italského Sassuola, v jehož dresu se mu dařilo báječně.
62'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Roberto Soriano, přichází Nicola Sansone.
60'
José Giménez zatáhl za záchranou brzdu a za taktický faul ve středu hřiště obdržel žlutou kartu.
60'
Manu Trigueros zakončil velký nápor Villarrealu střelou zpoza šestnáctky, která minula pravou tyč brány Atlética.
60'
Villarreal dobře kombinuje na útočné polovině, Atlético Madrid ale zase pro změnu dobře vyplňuje volné prostory.
59'
Antoine Griezmann dnes vstřelil svůj sedmnáctý gól a je čtvrtým nejlepším střelcem letošní sezóny La Ligy.
58'
Oba týmy svádějí boj o míč mezi oběma šestnáctkami a marně se snaží dostat do nějaké brankové příležitosti.
57'
Atlético Madrid mohlo vyrazit podél levé postranní čáry do protiútoku, jenže také akce hostů rychle ztroskotala.
56'
Villarreal se usadil na útočné polovině a kombinoval na pravém křídle, jenže jeho akce k ničemu nevedla.
55'
Manu Trigueros napřáhl po rozehrání rohového kopu nakrátko na pravé straně hřiště k přízemní střele zpoza šestnáctky, která minula přední tyč, a Jan Oblak nemusel zasahovat.
54'
Fotbalisté Atlética Madrid si vytvořili během posledních minut velký tlak, navýšit jednobrankové vedení se jim ale nepodařilo. Zatím marně čekáme na druhý gól.
53'
Koke se dostal na hranici šestnáctky ke střele, která byla zablokována, a pokus jeho spoluhráče zamířil vysoko nad.
52'
Hosté rozehráli na levé straně rohový kop, jenže po přetaženém centru na vzdálenější pravé tyči fauloval aktivní Diego Godín. Útok Atlética definitivně ztroskotal.
51'
Atlético krásně odcentroval z pravé strany hřiště a Diego Godín na vzdálenější tyči hlavou minul bránu Villarrealu.
50'
Šime Vrsaljko se dostal na pravém křídle k centru, který na přední tyči odvrátil pozorný Manu Trigueros.
49'
Villarreal dnes nehraje vůbec špatně, jenže s Atléticem Madrid prohrává od dvacáté minuty 0:1.
48'
Mario Gaspar si na pravé straně hřiště tak dlouho říkal o míč, až ho dostal a zpoza šestnáctky napřáhl k přízemní střele, která mířila ke vzdálenější levé tyči, zároveň ale také do náruče připraveného Jana Oblaka.
48'
Diego Costa se na levém křídle neprosadil a byl mu odpískán faul. Hostující útočník to vzal s ledovým klidem.
47'
Další centr z pravé strany, který byl tentokrát přetažený a minul vzdálenější levou tyč. Jan Oblak mohl kopat od brány.
46'
Villarreal rozehrál druhých pětačtyřicet minut, do kterých vstupuje s jednobrankovým mankem. Roberto Soriano centroval z levé strany, zatímco Daniel Raba z pravé, jenže oba centry domácích fotbalistů byly odvráceny.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:31.
Fanoušci na Estadio de la Cerámica byli během prvního poločasu svědky jednoho gólu, o který se ve dvacáté minutě postaral Antoine Griezmann, když vybojoval penaltu a vzápětí ji sám bezpečně proměnil. Villarreal byl střelecky aktivnější, jenže domácí nemají seřízena mířidla. Stav po poločase. Villarreal 0 Atlético Madrid 1.
45+1'
45+1'
Ángel Correa přeloboval z pravé strany šestnáctky bránu a Álvaro González dostal dodatečně žlutou kartu poté, co se uprostřed hřiště marně snažil zezadu stáhnout k zemi pronikajícího Antoina Griezmanna.
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta.
45'
Villarreal poslal na přední tyč ostrý centr, Manu Trigueros se ale k hlavičce v tísni dostat nedokázal.
44'
Roberto Soriano podstoupil v blízkosti levého rohu šestnáctky souboj s Šimem Vrsaljkem, který ho zezadu jasně přidržel, a následovat bude standardní situace Villarrealu.
44'
Carlos Bacca si nabíhal na přední tyči na centr z pravého křídla a po souboji s Diegem Godínem skončil na trávníku, penalta se ovšem nepískala a hra pokračovala.
43'
Koke a Diego Costa kombinovali v blízkosti šestnáctky na pravé straně, k ničemu se ovšem nedostali. Villarreal se ubránil a přešel do rychlého protiútoku.
41'
Antoine Griezmann si nabíhal na ose hřiště na krásnou kolmou přihrávku, jenže se ocitl v ofsajdu, který neunikl zraku pomezního rozhodčího a hra byla přerušena.
40'
Mario Gaspar u pravé postranní čáry na obranné polovině Villarrealu předvedl pěkný skluz a odvrátil míč do bezpečí. Atlético Madrid pokračovalo v akci, po autovém vhazování se ale dopustil faulu Lucas Hernández, kterému se nepovedla Zidanovka a naboural do jednoho z protihráčů.
39'
Blíží se závěr prvního poločasu a Atlético Madrid stále vede těsně 1:0. Hosté mohli navýšit vedení, jenže Koke orazítkoval tyč, a na opačné straně domácí pálí nepřesně.
38'
Na opačné straně mohlo udeřit po dlouhém pasu uprostřed šestnáctky Atlético, Diego Costa ale vypálil z otočky pravačkou vysoko nad bránu Villarrealu.
37'
Roberto Soriano si naběhl na přetažený míč a napřáhl k pohotovému voleji, který zamířil vysoko nad bránu.
36'
Po hluché pasáži hry Villarreal na levé straně hřiště vybojoval rohový kop, následný centr byl ale příliš dlouhý.
32'
Ze zápasu uplynulo úvodních třicet minut a Atlético Madrid vede na stadionu Villarrealu těsně 1:0, když se ve dvacáté minutě prosadil z pokutového kopu Antoine Griezmann.
31'
Pablo Fornals se dostal k odraženému míči a zpoza šestnáctky napřáhl k přízemní střele, která prošla mezi nohama jednoho z obránců Atlética a těsně minula levou tyč!
30'
Atlético Madrid vybojovalo standardní situaci a následný centr či střela mířil do levého horního rohu brány, jenže míč byl pomalý a Sergio Asenjo ho bez problému stáhl do rukavic.
28'
Daniel Raba se dostal na pravé straně hřiště k centru, který přelétl před bránou hlavy všech hráčů. Villarreal ale pokračoval v útoku a domácí obránce po přenesení hry z levé strany doprava napřáhl ke střele, která byla zablokována.
26'
Hra se během posledních okamžiků trochu uklidnila. Atlético Madrid má ovšem velkou území převahu a pokračuje v tlaku.
25'
Thomas Partey se opřel pohotově do míče, jeho rána ze střední vzdálenosti ale zamířila vysoko nad bránu.
24'
Koke se ocitl po zpětné přihrávce z pravé strany šestnáctky ve velké šanci a jeho přízemní střela se od pravé tyče odrazila do zámezí! Nechybělo mnoho a mohlo to být 2:0.
23'
Roberto Soriano poslal na přední tyč z levého křídla nebezpečný přízemní centr a jeden z jeho spoluhráčů už se chystal vystřelit, jenže jeho pokus byl zablokovaný a Atlético nebezpečí přečkalo.
21'
Villarreal se pokusil rychle odpovědět, jenže v blízkosti pravého rohu pokutového území mu byl odpískán faul.
20'
Atlético právě vstřelilo branku!
Sám faulovaný ANTOINE GRIEZMANN se ujal rozehrávky pokutového kopu a nad zemí zamířil přesně k pravé tyči! Atlético Madrid vede 1:0.
18'
Antoine Griezmann se hnal v šestnáctce za propadnutým míčem a v blízkosti pravé tyče ho zezadu drobně přistrčil Daniel Raba. Atlético Madrid bude kopat penaltu!
18'
Sergio Asenjo rychle vyběhl ze své brány, aby před jedním z hráčů Atlética Madrid odkopl míč za postranní čáru.
17'
Daniel Raba unikal podél pravé postranní čáry a vybojoval další standardní situaci, která byla rozehrána nakrátko. Domácí Žlutá ponorka se ovšem daleko nedostala.
16'
Villarreal měl výhodu standardní situace, její rozehrání se ale vůbec nepovedlo a druhý tým La Ligy se úspěšně ubránil.
15'
Antoine Griezmann v blízkosti středového kruhu sestřelil Jauma Costu a stal se druhým potrestaným hráčem zápasu.
15'
Rodrigo Hernández rychle převzal míč před hranici pokutového území a mezi dvěma protihráči napřáhl k prudké střele pravačkou, která zamířila vysoko nad bránu Atlética Madrid.
14'
Fotbalisté Atlética Madrid od pravé postranní čáry posílali do šestnáctky v rychlém sledu dlouhé autové vhazování, v prvním případě byl ale míč odvrácen, zatímco ve druhém skončil u Sergia Asenja.
13'
Saúl Ñíguez byl delší dobu ošetřován, nyní už je ale zpět na nohou a utkání může pokračovat. Hosté se vydali směrem vpřed podél pravé postranní čáry, kde vybojovali autové vhazování.
12'
Pablo Fornals se snažil ve středu útočného poloviny vybojovat ztracený míč a ostrým skluzem zezadu sestřelil rozehrávajícího Saúla Ñígueze. Ze souboje dvou osmiček si odnesl žlutou kartu.
12'
Mario Gaspar si ukousl na pravém křídle příliš velké sousto a mezi dvěma protihráči do pokutového území Atlética Madrid nepronikl. Villarreal ovšem rychle získal míč zpět.
11'
Ze zápasu uplynulo úvodních deset minut a oba týmy se zatím dostaly k jedné střele na bránu, která nebyla nebezpečná.
10'
Jaume Costa stáhl jednoho z fotbalistů Atlética k zemi, byl to ovšem on sám, kdo musel být poté ošetřován.
9'
Oba týmy se snaží držet míč na svých kopačkách, a když už se dostanou dopředu, následuje nepřesná finální přihrávka.
8'
Roberto Soriano byl faulován na polovině útočné poloviny Villarrealu a domácí rychle rozehráli standardní situaci nakrátko, kolmá přihrávka ovšem byla nepřesná.
7'
Hosté se snažili přenést hru z levé strany doprava, jenže úmysl Atlética Madrid skvěle přečetl Jaume Costa, který vyhrál hlavičkový souboj v blízkosti pokutového území.
6'
Atlético Madrid se před pár okamžiky dostalo na pravém křídle k střílenému centru, který byl na přední tyči odvrácen.
5'
Antoine Griezmann se snažil prosadit na levé straně šestnáctky po další pěkné akci, jenže jeho přízemní střela minula levou tyč a byla tečována. Rohový kop rozehraný nakrátko nic nepřinesl a na opačné straně hřiště pálil zpoza šestnáctky Carlos Bacca. Jeho pokus se ale stal snadnou kořistí Jana Oblaka.
4'
Villarreal se snažil uklidnit hru a kombinovat ve středu hřiště, což se mu dařilo. Jakmile ale domácí přešli přes půlící čáru, o míč přišli a Athlético Madrid mohlo přejít do protiútoku.
3'
Saúl Ñíguez byl hráčem, který po krásné kombinaci na jeden dotek před pár okamžiky vystřelil po zemi zpoza šestnáctky.
2'
Sergio Asenjo si připsal první úspěšný zákrok, když si snadno poradil se střelou Atlética Madrid zpoza pokutového území.
1'
Hlavní rozhodčí David Fernández poprvé foukl do píšťalky a na bývalém El Madrigal právě začalo utkání mezi Villarrealem a Atléticem Madrid. Výkop utkání obstarali hosté.
1'

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar (C), Bonera, Álvaro González, J. Costa – Trigueros, Hernández, R. Soriano – Fornals – Raba, Bacca.
Náhradníci: Barbosa – V. Ruiz, Castillejo, Ünal, N. Sansone, Fuego, Antonio Rukavina.

Atlético Madrid: Oblak – Vrsaljko, J. Giménez, Godín (C), Lucas Hernández – Á. Correa, Partey, Saúl Ñíguez, Koke – Griezmann, D. Costa.
Náhradníci: Werner – F. Torres, Gabi, Savić, Gameiro, Vitolo, Sergi.

Rozhodčí: David Fernández. Asistenti: Raúl Cabañero, José Matías. Čtvrtý rozhodčí: Rubén Ávalos.
Atletico Madrid zavítá v neděli na Estadio El Madrigal, kde v ligovém utkání změří síly s Villarrealem. Oba týmy se nachází v horní polovině tabulky. Domácí Žlutá ponorka se nachází na šestém místě s dvacetibodovou ztrátou na druhé Atletico Madrid, které letos prožívá fantastickou sezónu. Fotbalisté madridského klubu v letošním ročníku La Ligy prohráli pouze dvě utkání a na vedoucí Barcelonu ztrácí v současné chvíli osm bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.