La Liga - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : La Coruňa - 7. ledna 2018   18:30

Villarreal
30' Ünal (Bacca)
1:1
(1:0)
La Coruňa
La Coruňa
84' Andone  (Sidnei)
Villarreal
Asenjo – M. Gaspar (C), Álvaro González, V. Ruiz, J. Costa – Fornals, Raba (75. Chuca), Hernández, Castillejo (64. Čeryšev) – Bacca, Ünal.
Barbosa, García – Marín, Čeryšev, Antonio Rukavina, Bonera, Chuca.
Medié Jiménez – Huerga Cermeño, Villate Martínez
Estadio de la Cerámica (Villarreal)
La Coruňa
R. Martínez – Juanfran, Albentosa, Sidnei, Luisinho – C. Borges, Guilherme, Mosquera (C) (78. Valle) – Gil (60. Çolak), Andone, Adrián López (85. Gama).
Pantilimon – F. Navarro, Çolak, Bakkali, Valle, Gama, Esteve.

SESTŘIH LA LIGY: Villarreal - La Coruňa 1:1

Z mé strany je to už pro tento zápas vše, hezký večer.
Utkání mezi Villarrealem a Deportivem skončil překvapivou remízou. Domácí tým byl většinu zápasu lepším a aktivnějším týmem, ale ani hosté nepředvedli vůbec špatnou partii a nedá se říct. že by brali bod úplně nezaslouženě. Jako první se dostal do vedení Villarreal, v prvním poločase se prosadil z jednoduché pozice Enes Ünal, který odehrál první zápas po svém návratu z hostování v Levante. Na tři body ale jeho trefa nakonec nestačila. Ve druhé půli se prosadil po centru Sidneiho milimetrově přesnou hlavičkou Andone. I přes veškerou snahu už se Villarrealu v závěru utkání vyrovnat nepodařilo.
90+4'
90+3'
Deportivu se teď drží držet míč daleko od své brány a sahá po pro něj velice důležitém rohovém kopu.
90+2'
Rohový kop Villarrealu dokázal odvrátit hlavou Sidnei. Tlak domácích však pokračuje.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
90'
Villarreal se hnal do rychlého protiútoku, ale vyrovnání se nekoná, protože v koncovce zklamal Bacca, který ranou po zemi z hranice vápna netrefil bránu.
88'
Domácí se snaží ještě s výsledkem něco udělat, remíz je pro ně nedostačující. Ale zrazují je časté nepřesnosti v kombinaci.
87'
Mario Gaspar se dostal k zakončení po centru na přední tyč, ale nedokázal překonat Martíneze.
86'
Menší diskuze po jednom ze sporných zákroků, ale rozhodčí hráče od sebe rozehnal a může se pokračovat ve hře.
85'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Adrián López, přichází Bruno Gama.
84'
La Coruňa právě vstřelila branku!
Z ničeho nic je vyrovnáno! Hosté to dnes zkoušeli centry do vápna celou dobu a tentokrát jim jeden vyšel! Hlavičkou se prosadil po centru od Sidneiho se prosadil FLORIN ANDONE. Míč se odrazil od pravé tyče do brány Villarrealu. Asistence: Sidnei.
83'
Emre Çolak byl pod tlakem, ale vyřešil to zkušeně a nechal se faulovat.
81'
Domácím se ale tento přímý kop nepovedl. Míč skončil jen na zdi postavené z hráčů Deportiva.
80'
Fornlas se pustil přímočaře dopředu a pak ho těsně před vápnem fauloval Sidnei.
79'
Po faulu domácích bude od své branky rozehrávat brankář Deportiva Martínez.
78'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Pedro Mosquera, přichází Borja Valle.
78'
Z levé strany letěl do vápna hodně nebezpečný míč a způsobil velké zmatky v pokutovém území Deportiva.
77'
Žlutou kartu dostává Carlos Bacca (Villarreal CF).
77'
Rozhodčí ponechal bez povšimnutí tvrdý zákrok domácích a ti tak obou jít dopředu.
75'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Daniel Raba, přichází Chuca.
74'
Denis Čeryšev se probíjel středem hřiště statečně, ale do zakončení se z pravého křídla neprobojoval.
72'
Centr z levé strany dokázal bez nejmenších problému odvrátit do bezpečí Álvaro González.
72'
Žlutou kartu dostává Luisinho (Deportivo La Coruňa).
70'
Nyní už musel Asenjo do pořádné akce, dokázal vychytat nebezpečnou střelu Lópeze k tyči.
69'
Sergio Asenjo si nese míč, že rozehraje a vůbec při tom nespěchá. Není divu, když jeho tým brankou Ünala z první poločasu vede.
68'
Z pravé strany letěl míč do vápna Villarrealu, Sergio Asenjo ho bez problému sezobnul ze vzduchu.
67'
Sérii vzdušných soubojů nakonec vyhráli domácí a mohou začít novou útočnou akci ze středu pole.
66'
Hosté se zkouší prosadit podél pravé postranní čáry, ale to se ji zatím nedaří. Villarreal se brání pozorně.
65'
Juanfran obdržel pěknou průnikovou přihrávku na pravé křídlo, ale tu akci pak pokazil, protože sám nedokázal nikoho přesně oslovit.
64'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Castillejo, přichází Denis Čeryšev.
63'
Po Juanfranově centru hlavičkoval Adrián López, ale branku netrefil.
63'
Gasparův přízemní centr před branku nenašel nikoho ve žlutém dresu Villarrealu.
62'
Z velké dálky se odhodlal vystřelit Enes Ünal, ale ke svému druhému gólu v zápase měl hodně daleko.
60'
Žlutou kartu dostává Guilherme (Deportivo La Coruňa).
60'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Carles Gil, přichází Emre Çolak.
59'
Rodrigo Hernández se dopustil faulu uprostřed hřiště a může být rád, že se vyhl žluté kartě.
58'
Víctor Ruiz zastavil přihrávku hostů do pokutového území a může založit akci svého celku.
57'
O chvíli později se už Carlos Bacca k míči dostal, ale z hranice vápna se ke střele nakonec nedostal.
57'
Castillejo se snažil oslovit přihrávkou Baccu, který si nabíhal do vápna, ale kolumbijský střelec byl obranou Deportiva dobře pokrytý.
55'
Deportivo vysunulo své napadání na polovinu soupeře. Domácí to tedy zkusili dlouhým nákopem. Ten jim ovšem štěstí nepřinesl, dobrou práci v obraně předvedl Albentosa.
54'
Ten domácí rozehráli rychle, ale k ničemu to nevešlo. Naopak si pak Álvaro González připíše ke svému jménu žlutou kartu.
53'
Costův centr mířil na zadní tyč, Luisinho ho hlavou posunul na rohový kop.
53'
Domácí pak ještě kopali rohový kop, to už ale branku Deporu neohrozili.
52'
Samuel Castillejo se dostal z pravé strany do pokutového území, ale zakončení už mu nevyšlo podle představ. Nezamířil míč přesně k tyči a Rubén Martínez ho výborným zákrokem vychytal.
51'
Domácí budou dobývat obranu Deportiva postupným útokem. Zatím si ale vyměňují míč jen na vlastní polovině.
50'
U půlící čáry se dopustil Fornals faulu na Lousinha. Rozehrávat budou hosté.
49'
Ke střele z druhé vlny se dostal jeden z domácích hráčů, ale trefil jen Ünala, který byl v ofsajdu.
49'
Sidnei hlavou zastavil akci VIllarrealu, ale míč poslal jen do zámezí, takže domácí budou znovu u míče.
48'
Mario Gaspar došlápl na nohu nepříjemně Sidneimu. Jasný nedovolený zákrok.
47'
Adrián López centroval z levé strany a Asenjo nepředvedl zrovna přesvědčivý zákrok. Míč ale udržel.
46'
Raba předvedl přesný zákrok skluzem, kterým zamezil hostům odcentrovat z pravé strany.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:30.
První poločas skončil, domácí fotbalisté naplňují roli favorita a vedou po prvních pětačtyřiceti minutách 1:0. Hosté působili ale velmi dobrým dojmem a třeba Albentosa měl velkou šanci, aby je poslal do vedení. Jenže svou šanci nevyužil, kdežto Villarreal ano. Po Baccově přihrávce zakončoval ze snadné pozice úspěšně Enes Ünal. Domácí měli ještě další šance, ale střelu Baccy z dálky i Fornalse z pravé strany dokázal brankář Deportiva Martínez vychytat.
45+1'
45'
Sergio Asenjo si připsal snadný zákrok proti střele z velké vzdálenosti.
44'
Centr od rohového praporku letěl na přední tyč, odkud byl Ünalem prodloužen. Pak ještě hlavou posunul míč Hernández Baccovi. Ten se ale ke střele nedostal.
44'
Ünalův centr z pravé strany byl sražen na rohový kop.
43'
Centr z levé strany skončil v náručí brankáře Deportiva Martíneze.
42'
Do pokutového území se probíjel Pablo Fornals, ale nakonec se proti přesile neprosadil a branku hostů neohrozil.
41'
Domácí se rohovému kopu ubránili a díky tomu, že byl Costa faulovaný.
41'
Nakonec přišel z pravé strany centr, který ale hlavou odvrátili domácí na rohový kop.
40'
Hosté to zkoušejí postupným útokem ale zatím se jim nedaří příblížit brance domácího týmu.
39'
Guilhermeho střelu domácí obránci srazili a míč skončil v autu.
38'
Brankář Rubén Martínez sebral do rukavic míč, který k němu doskákal a může založit novou akci svého týmu.
37'
Z levé strany nebezpečně zakončoval Florin Andone, ale brankář Asenjo byl rychle venku ze své branky a zmenšil mu střelecký úhel. Domácí se ubránili i následnému rohovému kopu.
36'
Pablo Fornals se dostal k zakončení hlavou, ale braku Deporu minul.
36'
Na druhé straně pak do protiútoku upaloval Daniel Raba, ale skvěle se vrátil Sidnei. Bude to rohový kop pro domácí.
35'
Kapitán Deportiva Pedro Mosquera ale napálil míč jen do zdi.
34'
Jaume Costa fauloval Adriána Lópeze přesně na hranici pokutového území. Penalta to není, ale nebezpečná standardka ano.
34'
Juanfran chtěl po lajně vyslat dopředu Carlese Gila, ale domácí hráči jeho úmysl přečetli a míč odrazili do zámezí.
33'
Centr z pravé strany dokázali hosté odvrátit.
32'
Z pravé strany zakončoval po zemi Pablo Fornals, Rubén Martínez si tentokrát připsal úspěšný zákrok.
31'
Enes Ünal byl adresátem dlouhé přihrávky za obranu, na to ale nemohl dosáhnout.
30'
Villarreal právě vstřelil branku!
Tak to je skvostný návrat z hostování, ENES ÜNAL se hned gólově prosazuje a posílá domácí do vedení. Bacca mu míč předložil před odkrytou branku, kterou turecký útočník nemohl netrefit. Asistence: Carlos Bacca.
28'
Žlutou kartu dostává Florin Andone (Deportivo La Coruňa).
28'
Nakoenc se ke střele dostal Enes Ünal, který se vrátil do Villarrealu z hostování v Levante. Zakončení mu ale zablokoval Raúl Albentosa.
28'
Bitvu o míč ve středu hřiště vyhráli domácí, takže jsou to oni, kdo mohou zaútočit.
27'
Nakonec z dálky vypálil Carlos Bacca a pěkně protáhl brankáře Rubéna Martíneze, který si připsal první zákrok zápasu.
26'
Domácí si přihrávají míč z nohy na nohu a snaží se najít prostor pro smrtící přihrávku do pokutového území.
25'
Zakončení z přímého kopu ale Deportivu nevyšlo. Míč proletěl nad břevnem branky Villarrealu.
25'
Teď mají ovšem hosté další šanci ohrozit branku soupeře. Adrián López si došel pro faul, na zem ho nedovoleně poslal Samuel Castillejo.
24'
Florin Andone si tak dlouho chystal míč na střelu, až nakonec nevystřelil z hranice pokutového území vůbec.
23'
Nakonec ze situace ale stejně nic není. Domácí vhodili míč až do vápna, kde však Bacca fauloval.
23'
Rozhodčí na útočné polovině Villarrealu přidělili autové vhazování domácím a to přineslo okamžité protesty hostů.
22'
Villarreal byl pod lehkým tlakem při své rozehrávce, tak se uchýlil ke zpětné přihrávce na brankáře Asenja.
21'
Samuel Castillejo byl faulován a Villarreal bude kopat standardní situaci. Na střelu je to dost daleko, ale nebezpečný centr do vápna z toho klidně být může.
20'
Daniel Raba si převzal míč ve středu pole, ale byl tam odříznut od spoluhráčů a proti přesile balón neudržel.
19'
Zakončení Daniela Raby už bylo navíc, protože už předtím pískal rozhodčí faul Costy naJuanfrana.
18'
Další akce Deportiva pokazila nepřesná přihrávka Andoneho na Lópeze.
17'
Raúl Albentosa dostal ideální přihrávku těsně před malé vápno, ale trestuhodně branku střelou z první minul. Tohle byla obrovská šance hostů.
16'
Rohový kop dokázali hlavou domácí odvrátit, Raúl Albentosa se k hlavičce nedostal.
16'
Zleva nastřelil míč před bránu Luisinho a vybojoval rohový kop.
15'
Hosté to nyní zkusili průnikovou přihrávkou za obranu na sprintujícího Carlese Gila, ale ten měl k míči hodně daleko.
14'
Hosté si to ale pokazili sami, nepřesnou přihrávkou se o míč připravili.
13'
Deportivo je nyní aktivnější a Villarreal se nemůže dostat aktivním napadáním k míči.
12'
Další centr hostů z pravé strany. Tentokrát byl ovšem přetažený. Další míč letěl před branku domácího týmu z opačné strany a ze vzduchu ho sebral Asenjo.
11'
Juanfran posílal před branku ostrý přízemní míč. Ten způsobil v pokutovém území domácího týmu menší zmatky, ale nakonec balón skončil v moci brankáře Asenja.
10'
Villarreal v prvních deseti minutách většinu času kontroluje hru, ale až na jeden náznak šance se před brankou Deportiva moc neukázal.
9'
Jaume Costa neviděl možnost přihrávky směrem vpřed, tak zařadil zpátečku a přihrál zpátky na vlastní polovinu.
8'
Z pravé strany míč centroval Carlos Bacca. Mezitím jde vidět, že Carlos Bacca není zcela v pořádku, drží se za ruku.
7'
Po jednom ze soubojů zůstal některý z domácích hráčů ležet na zemi, ale rozhodčí žádný faul neviděl, a tak mohou dopředu hosté.
6'
Hosté nakonec z levé strany poslali míč do pokutového území, ale pozorný byl před brankou obránce Villarrealu Álvaro González, který míč odkopl do bezpečí.
5'
Adrián López byl v jednom ze soubojů faulován a drží se za záda. Standardní situace pro La Coruňu.
4'
Znovu se Deportivo nedostalo ani za polovinu hřiště, ale tentokrát alespoň nepřišlo o míč a bude to ono, které bude vhazovat.
3'
Samotný úvpod patří domácím fotbalistům, který jsou v tomto utkání favorité. Akce Deportiva nyní skončila na polovině hřiště v autu.
2'
Fornals se jako první dostal k ohrožení branky, ale svou střelu i s přispěním teče zamířil nad.
1'
Hned v úvodu se píská faul hostujícího týmu, rozehrávat bude z vlastní poloviny Villarreal.
1'

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar (C), Álvaro González, V. Ruiz, J. Costa – Fornals, Raba, Hernández, Castillejo – Bacca, Ünal.
Náhradníci: Barbosa, García – Marín, Čeryšev, Antonio Rukavina, Bonera, Chuca.

Deportivo La Coruňa: R. Martínez – Juanfran, Albentosa, Sidnei, Luisinho – C. Borges, Guilherme, Mosquera (C) – Gil, Andone, Adrián López.
Náhradníci: Pantilimon – F. Navarro, Çolak, Bakkali, Valle, Gama, Esteve..
Vzájemné zápasy

V posledních dvou zápasech těchto dvou týmů nepadl ani jeden gól. Jak na hřišti Villarrealu, tak La Coruni se týmy rozešly bez branek. Villarreal už dvě utkání po sobě na domácím stadionu Deportivo neporazil, předtím se mu to však povedlo pětkrát po sobě.
Deportivo La Coruňa

Deportivo má úplně jiné starosti než jeho dnešní soupeř. Musí se totiž strachovat o svůj prvoligový život. Momentálně mu patří v tabulce La Ligy až osmnáctá příčka, která by znamenala na konci sezony sestup. Deportivo je však stále v kontaktu, před sebou má jen vinou horšího skóre Alavés, o tři body dál je pak Levante. Na dva týmy pod sebou, Málagu a Las Palmas, má La Coruňa náskok čtyřbodový. Poslední dvě utkání Deportivu nevyšly, prohrálo nejprve podle očekávání s Barcelonou (0:4) a pak i s Celtou Vigo (1:3). V poháru už nefiguruje, takže mělo prodloužené volno a dnes nastoupí do zápasu v roce 2018 poprvé.
Villarreal CF

Villarreal patří tradičně ve španělské nejvyšší soutěži mezi aspiranty na pohárové příčky a ani tato sezona není výjimkou. Žlutá ponorka, jak se tomuto klubu pro jeho typické dresy žluté barvy přezdívá, je momentálně v tabulce La Ligy na šesté místě. To by mu pro příští sezonu zaručilo účast v Evropské lize. Ani Ligu mistrů ale nemá Villarreal v nedohlednu, ztrácí na ni čtyři body.Dívat se však musí hlavně za sebe, jen vinou horšího skóre je za ním na sedmém místě Eibar. O tři body zpátky je Betis. Villarreal poslední dvě ligová utkání vyhrál, nedařilo se mu ale v domácím poháru, kde nestačil na Leganés (0:1).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.