La Liga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Barcelona : CD Leganés - 20. ledna 2019   20:45

Barcelona
32' O. Dembèlé (Alba) • 71' L. Suárez  • 90+2' Messi (Alba)
3:1
(1:0)
CD Leganés
57' Braithwaite  (Nasjrí)
Barcelona
ter Stegen – Roberto, Piqué, Vermaelen, Alba – Aleñá (64. Messi), Busquets (C), Arthur (64. Rakitić) – O. Dembèlé (69. Malcom), L. Suárez, Coutinho.
Cillessen – Semedo, Rakitić, Messi, Malcom, Murillo, Arturo Vidal.
de Burgos Bengoetxea, Díaz Pérez, Núňez Fernández
Camp Nou (Barcelona)
50 670 diváků
CD Leganés
Cuéllar – Tarín, Omeruo, Siovas (C) – Nyom, Vesga (86. Eraso), Óscar Rodríguez (86. El Zhar), Recio, J. Silva – Braithwaite (78. Santos), Nasjrí.
Lunin – Juanfran, Gumbau, El Zhar, V. Kravec, Eraso, Santos.

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a dobrou noc.

Fauly: 12:18
Zápas skončil, Barcelona na domácím půdě nakonec ve velice zajímavém duelu porazila Leganés 3:1. Barcelona nastoupila do zápasu bez opor Messiho s Rakitičem, ale přesto měla v prvním poločase převahu, kterou nakonec korunoval gólem po Albově přihrávce Ousmane Dembèlé. Ve druhém poločase ovšem po Barcelonu přišly komplikace, když se z ojedinělého protiútoku a první střely Leganés na branku prosadil Martin Braithwaite. Barcelona reagovala nasazením Rakitiče a Messiho do hry a Argentinec nakonec zápas pro domácí rozhodl. Nejprve se prosadil z dorážky jeho náramné střely prosadil Luis Suárez a už v nastaveném čase pak udeřil sám Lionel Messi, po krásné kombinaci s Albou se trefil netypicky pravačkou. Barcelona díky vítězství navýšila v čele tabulky náskok na druhé Atlético znovu na pět bodů. Leganés je čtrnáctý s náskokem dvou bodů na sestupové příčky.
90+7'
90+7'
Rohovému kopu se sice Leganés i tentokrát ubránil, ale pak ještě z pravé strany nebezpečně pálil Luis Suárez. Ale svou druhou branku v utkání nepřidal, vychytal ho Iván Cuéllar.
90+6'
Ještě jeden rohový kop z levé strany bude zahrávat Barcelona.
90+5'
Messi nakonec z levé strany cpal míč před branku. Ten hosté odvrátili jen k Rakitičovi. Jeho dělovka však skončila vedle.
90+5'
V akci byl hlavně Chorvat Ivan Rakitič, který vybojoval pro domácí rohový kop.
90+4'
Barcelona už může být v klidu, přesto na nic nečeká a znovu se tlačí dopředu.
90+3'
Pro Messiho to byl gól č. 401 v La Lize.
90+2'
Barcelona právě vstřelila branku!
Nejspíš je definitivně rozhodnuto! LIONEL MESSI i za půl hodiny na trávníku pro Barcelonu rozhodl zápas. Tentokrát vnikl do šestnáctky, nahrál Albovi, který mu míč vrátil výborně zpátky. Argentinský útočník pak netradičně pravou nohou pověsil míč pod břevno. Asistence: Jordi Alba.
90+1'
Krátce po rozehrávce standardní situace Leganés se píská ofsajd hostujícího družstva.
90+1'
Nastavovat se bude ještě dlouhých sedm minut!
90'
Teď se píská zase na opačnou stranu. Postup Barcelony po pravé straně nemohl pokračovat kvůli faulu Malcolma.
90'
Dopředu se vydal Lionel Messi, ale v postupu vpřed ho nedovoleným způsobem zastavil střídající Javi Eraso.
88'
Sergio Busquets sice před vápnem Barcelony přišel o míč, ale bylo to jen proto, že byl faulován Nasjrím.
87'
Messi rozjel protiútok Barcelony a měl být i na jeho konci, ale Malcolm ho přihrávkou z pravé strany ve vápně nenašel.
87'
Hostům už moc času na vyrovnání nezbývá. Momentálně kombinují na útočné polovině, zatím ale daleko od branky soupeře.
86'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Óscar Rodríguez, přichází Nabil El Zhar.
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Mikel Vesga, přichází Javi Eraso.
85'
Rakitičův technický oblouček nenašel Malcolma, takže domácí ztrácí míč a budou muset na chvíli zařadit zpátečku.
84'
Michael Santos se dostával za zadáky Barcelony, ale na poslední chvíli mu zakončení znemožnil čistým obranným zákrokem belgický stoper Thomas Vermaelen.
84'
Coutinho si chtěl narazit míč s Suárezem, ale nedostal už od Uruguayce přesný míč zpět.
83'
Barcelona kombinuje na polovině Leganés a vůbec nikam nespěchá. Ani nemá kam, když vyhrává 2:1.
82'
Suárez dostal míč do nohy do vápna, ale vystřelit nemohl, protože kolem něj bylo hned několik hráčů Leganés. O balón ho nakonec připravil Recio.
81'
Leganés se znovu pokusilo zaútočit po své pravé straně, která je dnes nebezpečnější. Ale míč se ani nedostal do pokutového území Barcelony.
80'
Iván Cuéllar poté ještě srazil při rozehrávce k zemi Suáreze a měl i konflikt s Albou. Už je situace ale znovu uklidněná a může se pokračovat ve hře.
79'
Naopak došlo k rychlé protiakci Barcelony. Messi krásně našel Suáreze, který ještě prodloužil míč k Albovi. Jeho ránu skvěle chytil Iván Cuéllar.
79'
Leganés hodně vysunul svůj presink, ale hráče Barcelony k chybě přinutit nedokázal.
78'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Martin Braithwaite, přichází Michael Santos.
78'
Messi dostal hodně nepříjemnou vysokou přihrávku a nedokázal míč udržet. Hrát mohou hosté.
77'
Luis Suárez fauloval, takže z této akce Barcelony není nic, Leganés bude rozehrávat z vlastní poloviny hřiště.
76'
Barcelona už zase nemusí tak spěchat, jako ještě před chvílí. Když vede, raději volí postupnou kombinaci na jistotu.
75'
Iván Cuéllar ale nakonec dokáže pokračovat ve hře, ta tedy konečně může pokračovat.
74'
Dokonce už se začíná připravovat i náhradní brankář Leganés Andrij Lunin.
73'
Iván Cuéllar zůstává stále ležet na trávníku, a tak se samozřejmě nemůže pokračovat ve hře.
72'
Luis Suárez při gólové dorážce vrazil do brankáře Cuéllara, který to bohužel odnesl zraněním. Už jsou u něj lékaři.
71'
Genialita Argentince Messiho se projevila a hlavně díky němu se Barcelona vrací do vedení! Messi nic zbytečně nevymýšlel a vypálil z dálky levačkou. Cuáller předvedl skvělý zákrok, ale míč vyrazil jen nad sebe. S dorážkou pak okamžitě přispěchal LUIS SUÁREZ a míč dorazil z blízka do branky. Bez asistence.
70'
Do souhry Messiho a Suáreze se vložil také Coutinho, ale na hranici vápna dostal přihrávku na paty.
69'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Ousmane Dembèlé, přichází Malcom.
69'
Sergio Busquets se dopustil netypické chyby, když neudržel lehký míč na hrací ploše.
68'
Martin Braithwaite je při chuti, a tak se rozhodl vypálit i z velké dálky. Jenomže při střele ztratil stabilitu, a podle toho to také vypadalo. Hodně nepřesný pokus.
67'
Ousmane Dembèlé už odkulhal ze hřiště a nebude moci pokračovat. Barcelona bude potřetí střídat.
66'
Hra už je přerušena, takže se Dembélému může dostat ošetření. Útočník Barcelony si po podklouznutí zranil levý kotník.
65'
Ousmane Dembèlé ale podklouzl, ztratil míč a zůstává ležet na zemi. Mezitím pokračuje Leganés v kombinaci.
65'
Dá se očekávat, že pro obranu Leganés začnou těžké chvíle, Messi s Rakitičem přišli rozhodnout zápas.
64'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Carles Aleñá, přichází Lionel Messi.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Arthur, přichází Ivan Rakitić.
63'
Leganés přežilo po vyrovnání prvotní tlak Barcelony, ale teď už se mu zase dýchá lépe.
62'
Júsuf Nasjrí se dostal jen na hranici šestnáctky, potom už pro něj cesta dál nevedla, Barcelona mu odebrala míč.
61'
Ke střele z velké dálky ze standardní situace se odhodlal Recio. Jeho zakončení ale šlo jen přesně doprostřed branky a také do náručí ter Stegena.
60'
Barceloně ovšem zničeho nic začal unikat střelec první branky Martin Braithwaite. Faulovat ho musel na poslední chvíli Sergi Roberto a dostal za to žlutou kartu.
60'
Robertův centr z pravé strany nenašel nikoho v červenomodrém v šestnáctce Leganés, ale tlak Barcelony bude pokračovat.
59'
Ke střele z pravé strany se dostal Ousmane Dembèlé, ale jeho křížná střela po zemi skončila vedle branky Leganés.
58'
Barcelona na nic nečeká a hned se žene dopředu. Teď se dá očekávat její velký tlak.
57'
Leganés právě vstřelili branku! Leganés se z první šance i střely na bránu prosazuje a je vyrovnáno na 1:1! Nyom našel nákopem na pravém křídle Nasjrího, a ten poté skvělým centrem oslovil MARTINA BRAITHWAITA, který se už z blízka nemohl mýlit. Tady neměl ter Stegen šanci. Asistence: Júsuf Nasjrí.
56'
Luis Suárez vystřelil pravou nohou zpoza vápna, ale technický obstřel mu nevyšel, vůbec netrefil branku.
55'
Vhazovat nakonec nebudou Leganés, jak se všeobecně očekávalo, rozhodčí to otočil a míč vyšlo do hry hráči Barcelony.
54'
Carles Aleñá předvedl nebezpečný skluz proti noze Nyoma a po zásluze vidí žlutou kartu.
53'
Rohový kop ale Barcelona nerozehrála ideálně, nedošlo vůbec k ohrožení branky hostujícího mužstva. Poté navíc Alba fauloval.
52'
Sergi Roberto svým centrem sice nikoho ze svých spoluhráčů nenašel, ale Barca ještě bud kopat roh.
51'
K hlavičce měl nejblíž stoper Barcelony Gerard Piqué, ale vše nakonec dokázal vyřešit a uklidnit Iván Cuéllar.
51'
Sergi Roberto skončil na zemi, poté co ho těsně před vápnem fauloval Jonathan Silva. Domácí mají standardní situaci z pravé strany.
50'
Albovi nevyšla přihrávka na Coutinha a tím se akce Barcelony končí. Výkop od branky provede Iván Cuéllar.
49'
Aktivní Dembélé znovu táhl akci Barcelony. Nakonec předal míč Suárezovi, a ten vybojoval rohový kop.
48'
Na druhé straně se dostal po Dembélého přihrávce patičkou ke střele Philippe Coutinho, ale netrefil branku Leganés.
48'
Centrovaný míč Silvy z levé strany bez jakýchkoliv problému chytil Marc-André ter Stegen.
48'
Dnešní utkání sleduje 50 670 diváků.
47'
Jenže Júsuf Nasjrí byl v postupu vpřed osamocen a neměl šanci se proti přesile bránicích hráčů Barcelony prosadit.
46'
Suárez předvedl nepřesnou přihrávku, takže dopředu mohou rychle spěchat hosté.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
První poločas je minulostí, favorizovaná Barcelona vede nad Leganés 1:0. Barceloně dnes chybí v základu nejlepší střelec i nahrávač Lionel Messi a je to na jejím výkonu vidět, těch zakončení je minimum. Jedno z nich se ale přeci jen ujalo, to když po Albově přihrávce pálil Ousmane Dembèlé a míč se po odrazu od tyče dostal do branky Leganés. Hosté dopředu nebyli nebezpeční vůbec, ter Stegen nemusel ani jednou zasahovat. Jeho jedinou prací byla občasná výpomoc s rozehrávkou.
45+1'
45+1'
Leganés se pokusil ještě o jednu akci. Ale míč se jim do vápna dopravit nepovedlo a rozhodčí už ukončil první poločas.
45+1'
Barcelona zatím dohrává první půli na polovině Leganés a nikam nespěchá.
45+1'
Nastavovat se bude jen jedna minuta.
45'
Tentokrát našel Ousmane Dembèlé přihrávkou pod sebe na hranici vápna postaveného Coutinha. Ale brazilský záložník míč netrefil dobře a branku minul.
44'
Dembélé hledal centrem z pravé strany Suáreze, ale ten znovu prohrál souboj s Cuéllarem. Ten byl u míče dřív a uzmul ho do svých rukavic.
43'
Carles Aleñá byl faulovaný, Barcelona z klidové pozice ve středu pole započne další akci.
42'
Leganés znovu okamžitě po výkopu Cuéllara přišli o míč a bude se muset bránit.
41'
Rozhodčí ještě vyslyšel Suárezovy nářky a vzal si na pomoc VAR. Ten potvrdil, že penalta ani náhodou.
40'
Iván Cuéllar znovu vybíhal za míčem, ale tentokrát už to měl na hraně v souboji se Suáreuzem. Uruguayec se sebou ve vápně praštil o zem, ale kontakt s brankářem Leganés byl minimální, jasné simulování a o penaltě nemůže být řeč.
40'
Cuéllarův špatný výkon získali hráči Barcelony, ale žádná rychlá protiakce z toho není. Jen další postupný útok.
39'
Dembélé překně nechal míč projít na Sergio Robeta. Ten poté míč svému spoluhráči vrátil a Ousmane Dembèlé pak individuálně došel skoro až do vápna. Nakonec ho od míče přeci jen hosté odstavili.
38'
Suárez si dobře mezi stopery Leganés přebral míč, ale nakonec se přeci jen proti přesile neprosadil, obránci hostů si s ním poradili.
37'
Jordi Alba ještě z levé strany vrátil míč do vápna na Coutinha. Ten se pěkně obtočil kolem svého strážce, ale nakonec stejně nevystřelil.
36'
Barcelona pro sebe velice typicky hned po ztrátě míče zapla svůj presink a míč zase rychle vybojovala zpět.
35'
Iván Cuéllar byl znovu včas venku z branky a byl u míče na hranici vápna dříve než ofenzivní hráči Barcelony.
34'
Následně na útočné polovině fauloval Coutihno, takže míč se vrací na kopačky hostujícího mužstva.
33'
Hosté hned po rozehrávce šli dopředu a snažili se napadat rozehrávajícího ter Stegena. Ale neúspěšně.
32'
Piqué byl u pravé postranní čáry faulovaný, ale domácí dostali výhodu, takže pokračovali v akci. Míč se dostal až na levou stranu, odkud Alba našel ve vápně OUSMANA DEMBÈLÉHO, který střelou po zemi o tyč překonal Cuéllara. Asistence: Jordi Alba.
31'
Ousmane Dembèlé nešel šikovným obloučkem Suáreze. Ten zakončoval špičkou kopačky, ale na dlouhou nohu netrefil branku.
30'
Kenneth Omeruo přišlápl Suáreze a také on si prohlédl žlutou kartu.
30'
Suárez hledal rovněž Dembélého, ale míči měl blíž Cuéllar, který znovu dobře četl hru.
29'
Arthur našel dobrou přihrávkou Dembélého, který se už pokusil proniknout do vápna. Hráči Leganés mu ale cestu uzavřeli.
28'
Alba zezadu lehce postrčil Nyoma a ten se velice ochotně skácel k zemi. Rozehrávat bude brankář Iván Cuéllar.
27'
Luis Suárez to také vyzkoušel a dostal míč přes zeď, ale Iván Cuéllar byl u své pravé tyče v čas a připsal si vcelku pohodový zákrok.
27'
Za míčem už je postavený Luis Suárez, který by mohl klidně i střílet.
26'
Busquetsův pas do šestnáctky byl nepřesný, ale domácí budou znovu u míče, poté co fauloval Martin Braithwaite
.
25'
Defenzivní okop Leganés skončil v autu, tlak Barcelony tak bude plynule pokračovat.
24'
Poprvé se ke střele dostal uruguayský kanonýr Luis Suárez, ale jeho volej z levé strany skončil mimo tři tyče.
23'
Rodrigo Tarín si přidržel v souboji o míč Coutinha a za tento přestupek dostává žlutou kartu.
22'
Júsuf Nasjrí už chtěl zase zlobit obranu Barcelony, ale u míče byl dříve zkušený obránce Piqué a celou situaci uklidnil.
21'
Leganés vyrazil do rychlého protiútoku. Z levé strany střílel Maročan Júsuf Nasjrí, ale branku Barcelony o pořádný kus netrefil.
21'
Po Coutinhově pasu se sice dostal k hlavičce Sergi Roberto, ale ta byla hodně slabá a stala se jen pochoutkou pro Cuéllara.
20'
Barcelona přehrává míč za vápnem z jedné strany na druhou, zatím se nikdo neodhodlal k zakončení.
19'
Dembélé si přehodil míč na levou nohu a odcentroval, jenže i jemu scházela přesnost, Jordi Alba neměl šanci na míč dosáhnout.
18'
Iván Cuéllar znovu uplatnil výborné čtení hry, vyběhl, vložil se do kombinace Barcelony a u míče byl ve svém vápnu jako první.
17'
Sergi Roberto to myslel dobře, ale jeho oblouček do vápna byl pro Suáreze příliš dlouhý. Od své branky bude rozehrávat Cuéllar.
16'
Iván Cuéllar nakopl míč daleko dopředu, ale nenašel žádného spoluhráče a balón nakonec skončil v autu.
15'
Takže Barcelona to musí zkoušet zase znovu, další akce začíná zezadu od obránců.
14'
Carles Aleñá předvedl pěkný průnik, ale po narážečce se Suárezem už míč zpátky do nohy nedostal.
14'
Arthur našel přihrávkou ve vápně Jordiho Albu, ale bylo tam natolik přehuštěno, že krajní bek Barcelony nemohl nic vymyslet.
13'
Júsuf Nasjrí centroval z levé strany, ale Barcelona moha být v klidu, protože na svém místě stál Thomas Vermaelen a míč odkopl do bezpečí.
12'
První žlutá karta také pro Barcelonu. Dostává ji středový záložník Sergio Busquets.
11'
Leganés delší dobu držel míč, ale poté ho vrátilo zpět k brankáři Cuéllarovi a po jeho nákopu o balón přišel.
10'
Právě tento Brazilec také rohový kop rozehrál. Ve vápně ovšem byl faul na Recia.
9'
Po rychlé akci po pravé straně se dostal ke střele i díky šťastnému odrazu Philippe Coutinho. Ale jeho pokus byl sražen na rohový kop.
9'
Tentokrát poslal Nyom nedovoleným způsobem k zemi Coutinha, takže Barcelona znovu bude rozehrávat.
8'
Piquého fauloval Martin Braithwaite, a ten už tak brzy v zápase vidí žlutou kartu.
7'
Po dalším ter Stegenově výkopu šel do souboje Suárez a fauloval ho přitom Rodrigo Tarín.
6'
Poprvé se k míči dostal také brankář Barcelony Marc-André ter Stegen, který se zapojil do kombinace. Přesnou rozehrávku ale nepředvedl.
5'
Barcelona zastavila průnik Leganés středem pole, ale pak skončil po nepřesné přihrávce míč v autu, takže hosté se znovu dostanou k míči.
4'
Barcelona se svou typickou kombinací posunovala blíž a blíž vápna soupeře. Nakonec dostal ale až příliš dlouhou přihrávku Sergi Roberto a míč nedokázal udržet na hrací ploše.
3'
Barcelona se už zase nastěhovala na polovinu Leganés a bude mít autové vhazování.
2'
Hosté to zkusili nákopem do šestnáctky, ale Barcelona se bez problému ubránila.
2'
Nyní se nedovoleným zákrokem provinili pro změnu domácí fotbalisté, Leganés má standardní situaci.
1'
Po prvním nedovoleném zákroku Leganés se Barcelona vrací k míči, rozehrávat bude z vlastní poloviny.
1'
Domácí budou hrát ve svých tradičních červenomodrých dresech, Leganés nastupuje v modrobílé variantě.
Fotbalisté obou mužstev už nastupují na hrací plochu Camp Nou.

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Vermaelen, Alba – Aleñá, Busquets (C), Arthur – O. Dembèlé, L. Suárez, Coutinho.
Náhradníci: Cillessen – Semedo, Rakitić, Messi, Malcom, Murillo, Arturo Vidal.

CD Leganés: Cuéllar – Tarín, Omeruo, Siovas (C) – Nyom, Vesga, Óscar Rodríguez, Recio, J. Silva – Braithwaite, Nasjrí.
Náhradníci: Lunin – Juanfran, Gumbau, El Zhar, V. Kravec, Eraso, Santos.

Rozhodčí: de Burgos Bengoetxea, Díaz Pérez, Núňez Fernández.
Vzájemné zápasy

První vzájemný zápas těchto dvou týmů v této sezóně skončil překvapivým domácím vítězstvím Leganés 2:1. Předchozí čtyři vzájemná utkání ovšem vyhrála svorně Barcelona, doma po výsledcích 2:1 v roce 2017 a 3:1 v roce 2018.
CD Leganés

Leganés je jeden ze slabších týmů španělské nejvyšší soutěže, pro který je vždy prvořadým cílem udržet si prvoligovou úspěšnost. To se mu zatím v této sezóně daří obstojně, ale náskok na sestupové pozice zatím nemá velký. S dvaadvaceti body patří Leganés třinácté místo tabulky, na 18. sestupovou příčku má náskok jen tři body. Naopak na šestou příčku zaručující předkolo Evropské ligy ztrácí už devět bodů. Má ale oproti šestému Getafe tento zápas k dobru. Leganés dva poslední soutěžní zápasy vyhrálo a z posledních sedmi jen dvakrát prohrálo. Naposledy porazilo doma 1:0 v domácím poháru Real Madrid, přesto ale do čtvrtfinále nepostoupilo. Venku zatím Leganés odehrálo deset duelů s bilancí jedné výhry, tří remíz a šesti porážek. Poslední dva zápasy na soupeřových stadionech Leganés prohrálo, předtím pělo sérii čtyř zápasů venku bez prohry. Naposledy Leganés padlo v rámci poháru na Realu Madrid 0:3.

Nejlepším střelcem Leganés je s pěti brankami argentinský útočník Guido Carrillo. Nejlepším asistentem je s třemi gólovými nahrávkami argentinský obránce Jonathan Silva. Trenérem mužstva je sedmačtyřicetiletý Argentinec Mauricio Pellegrino. Do utkání s Barcelonou pravděpodobně kvůli zranění nezasáhnou obránce Ezequiel Muñoz (třísla) a útočníci Alexander Szymanowski (pánev) a Michael Santos (nakopnutý).
FC Barcelona

Barcelona je historicky společně s Realem Madrid nejsilnějším španělským celkem, v posledních letech se jí na domácím půdě daří lépe než jejím úhlavním rivalům z Madridu. Za titulem Barcelona míří i nyní, s třiačtyřiceti body je na prvním místě tabulky s dvoubodovým náskokem na druhé Atlético Madrid. Třetí Real pak ztrácí už devět bodů. Barcelona prohrála jediné z posledních dvanácti soutěžních duelů, v lize vyhrála už šestkrát po sobě. Naposledy zdolala Barcelona doma v poháru Levante 3:0 a v lize taktéž doma 3:0 Eibar. Na domácí půdě v lize Barcelona odehrála zatím deset utkání s bilancí sedmi výher, dvou remíz a jedné porážky. Šest posledních soutěžních zápasů Barcelona doma neprohrála, pět z toho vyhrála.

Nejlepším střelcem Barcelony je se čtyřiadvaceti brankami argentinský útočník Lionel Messi, nejlepším asistentem je se čtrnácti gólovými nahrávkami také Messi. Trenérem mužstva je čtyřiapadesátiletý Španěl Ernesto Valverde. Do utkání s Leganés pravděpodobně kvůli zranění nezasáhnou obránci Samuel Umtiti (koleno) a Thomas Vermaelen (natažený sval) a záložníci Sergi Samper (lýtko) a Rafinha (vazy v koleni).
Zdravím a vítám všechny příznivce španělského fotbalu u sledování on-line přenosu utkání 20. La Ligy mezi týmy FC Barcelona a CD Leganés. Zápas se odehraje na Stadion: Camp Nou v Barceloně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.