La Liga - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Eibar : D. Alavés - 4. listopadu 2018   12:00

Eibar
69' Jordán (Cucurella) • 90+1' Diop (Orellana)
2:1
(0:1)
D. Alavés
5' García  (Jony)
Eibar
Dmitrović – Peña, P. Oliveira, Arbilla, Ángel Valdés (65. Cucurella) – Orellana, Escalante (C) (41. Charles), Diop, De Blasis – Jordán, Kike García (73. Enrich).
Riesgo – S. Álvarez, Cardona, Cucurella, Charles, Enrich, Milla.
Ipurua Municipal Stadium, Eibar
D. Alavés
Sivera – Martín, Laguardia, Maripán, R. Duarte – I. Gómez, Pina (36. Brašanac), García (C), Jony (77. Sobrino) – Calleri, Bastón (29. Vigaray).
Domínguez – Brašanac, Burgui, Guidetti, Navarro, Sobrino, Vigaray.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 73 % : 27 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 9:3. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 11:7.
Je konec. Eibar nakonec zvrátil výsledek na svou stranu a vyhrál 2:1.
V 62. minutě tady byla další komplikace pro domácí, jelikož byl vyloučen Pablo De Blasis. Ovšem tato nepříjemnost jakoby domácí nakopla, protože se v 69. minutě parádním gólem prosadil Joan Jordán. Následně měl Eibar opět velký tlak a v 90+1. minutě se dočkal zaslouženého gólu, který vstřelil hlavou Papakouli Diop.
90+5'
90+5'
A opět přišlo zakončení hostů, ovšem to letělo jen nad domácí bránu.
90+4'
Nyní se hosté dostali do zakončení, ale míč letěl jen vedle levé tyče.
90+3'
Nyní navíc přišel faul z hostující strany a u míče tak bude opět domácí mužstvo.
90+1'
Eibar právě vstřelil branku!
Domácí otáčejí utkání ve svůj prospěch, jelikož dávají gól v nastaveném čase! Centr z rohu Orellany si našel ve vápně PAPAKOULI DIOP, který naprosto nekompromisní hlavičkou překonal brankáře a Eibar je velice blízko třem bodům! Asistence: Orellana.
90'
Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.
89'
Nákop Deportiva nic nepřinesl, jelikož balón se snesl jen do zámezí.
88'
Diop se nyní provinil faulem ve středu hrací plochy a uviděl žlutou kartu.
86'
Jony mohl vrátit hosty do vedení, ale s jeho pokusem si skvěle poradil brankář Dmitrović!
84'
Domácí se dostávají do tlaku ke konci zápasu, ale nemůže se dostat do vápna k nějaké střele.
82'
Ovšem centr z pravé strany nebyl nijak přesný a je to odkop od brány Antonio Sivery.
81'
Rychlý útok Deportiva neskončil zakončen střelou a dopředu tak může jít na druhé straně Eibar.
80'
Je před námi posledních deset minut plus samozřejmě nastavení a vše je ještě otevřené pro obě mužstva.
79'
Domácí chtějí ještě vítězství zvrátit na svou stranu a nyní získali autové vhazování na polovině soupeře.
78'
Žlutou kartu dostává Anaitz Arbilla (SD Eibar).
77'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Jony, přichází Rubén Sobrino.
75'
Posléze šel zase na druhou stranu Alavés, ale centr z levé strany skončil v moci gólmana Marko Dmitroviće.
74'
Eibar se opět dostal do vápna, ale tentokrát nepřišlo žádné ohrožení soupeřovy brány.
73'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Kike García, přichází Sergi Enrich.
73'
Žlutou kartu dostává Fabián Orellana (SD Eibar).
71'
Nyní se ke střele dostalo Deportivo, ale Marko Dmitrović byl připraven a předvedl dobrý zákrok.
70'
Eibar pokračuje v tlaku, ale tentokrát byla finální přihrávka zblokována.
69'
Je srovnáno na 1:1! Marc Cucurella parádně prošel po levé straně a následně přihrál míč na hranici vápna, kde si jej zpracoval JOAN JORDÁN a posléze vypálil nádhernou střelu k levé tyči! Asistence: Marc Cucurella.
68'
Posléze se hostům odpískal ofsajd.
67'
Alavés se snažilo dostat dopředu, ale následná střela byla zblokována.
66'
Nyní hosté získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.
65'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází José Ángel Valdés, přichází Marc Cucurella.
64'
Následně tak domácí získali rohový kop, ale ten nic vážnějšího nepřinesl.
63'
Domácí jakoby červená karta nakopla, jelikož se nyní dostali do šance, ale brankář Antonio Sivera byl opět připraven.
62'
Posléze hlavní rozhodčí Ignacio Iglesias Villanueva vytáhl hned červenou kartu pro Pabla De Blasise (SD Eibar) a počet hráčů na hrací ploše je vyrovnán!
62'
Pablo De Blasis šel až za sudím, který se díval na záznam a uviděl tak žlutou kartu.
60'
Nyní se jde hlavní rozhodčí podívat na záznam zákroku domácího hráče Pablo De Blasise.
59'
Papakouli Diop šel nyní k zemi po střetu s Manuelem Garcíou, ale bude z toho jen odkop od brány Alavése.
58'
A posléze si vytvořil místo pro střelu Fabián Orellana, ale vypálil jen vedle hostující svatyně.
57'
Nyní už to vypadá na tlaky ze strany Eibaru, který drží míč na polovině soupeře.
56'
Nyní se sice domácí dostali ke střele, ale ta letěla jen vedle brány.
55'
Nyní Deportivo získalo volný kop na polovině soupeře a uvidíme co vymyslí v oslabení.
53'
Alavés vstoupil do druhého poločasu velice dobře a v deseti hráčích se dostává dopředu.
51'
Eibar se nyní sice dostal dopředu, ale centr z pravé strany úspěch nepřinesl.
50'
Nakonec hlavní sudí Ignacio Iglesias Villanueva nařídil odkop od hostující brány.
49'
Domácí si chtěli vymodlit penaltu, ovšem rozhodčí rozpažil, ale nyní ještě komunikuje s videorozhodčím.
48'
Ovšem následný centr skončil pouze v moci brankáře Marko Dmitroviće.
47'
Alavés se dostal minutu po začátku druhé půle k prvnímu rohu v dnešním zápase.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 13:07.
První poločas je u konce a Alavés zatím vede 1:0, i když měli mnohem víc střel domácí. Do zápasu vstoupilo Deportivo skvěle, jelikož se už v 5. minutě prosadil Manuel García po centru z volného kopu. Ve 23. minutě ovšem dostal červenou kartu Rubén Duarte a následný přímý kop trefil tyč. Posléze měli domácí obrovské tlaky, ale branka už v první půli nepřišla.
45+5'
45+5'
Rohy se dnes domácím příliš nedaří a opět byl odvrácen hostující obranou.
45+5'
Následně se Eibar dostal k centru, ovšem ten byl rovněž zblokován a je z toho roh.
45+4'
Nyní už se domácí dostali do velké šance, ale nejprve předvedl Sivera skvělý zákrok a posléze měl štěstí, když si hostující hráč srazil míč jen do tyče!
45+4'
Ne, ani tentokrát z toho nebylo nic vážnějšího, jelikož jedenáctá střela domácích skončila vedle hostující brány.
45+4'
Desátý roh pro Eibar! Tak uvidíme, jestli to vyjde nyní.
45+3'
Ovšem Deportivo si opět poradilo a následně odkoplo balón do bezpečí.
45+2'
Tentokrát se domácí hráč ocitl sám na zadní tyči, ovšem s jeho pokusem si poradil gólman Antonio Sivera a následuje další roh.
45+1'
A osmý rohový kop pro domácí Eibar.
45'
Rozhodčí nastavuje hned pět minut navíc, což je pořádná porce.
44'
Ovšem ani tentokrát z toho nebylo nic nebezpečného a k balónu se tak lehce dostal brankář Antonio Sivera.
43'
Opět přišel nebezpečný centr do vápna ze strany domácích, kteří posléze získali už sedmý rohový kop.
42'
V prvním poločase jsme viděli už tři střídání.
41'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Gonzalo Escalante, přichází Charles.
40'
Opět se míč točil do branky, ale tam byl připraven gólman Marko Dmitrović.
39'
Nyní přišel faul Pablo De Blasise a Deportivo získalo po dlouhé době volný kop a je to z místa, kde vstřelili hosté první a zatím poslední gól.
38'
Posléze sice přišel centr do vápna Alavése, ale ten nic nepřinesl.
37'
Domácí mužstvo nyní získalo autové vhazování na polovině soupeře, který je hodně zatažený.
36'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Tomás Pina, přichází Darko Brašanac.
34'
A opět je u míče domácí Eibar, který se snaží něco vymyslet na polovině soupeře.
32'
Papakouli Diop se dostal k odraženému míči, ale jeho pokus z voleje nic nepřinesl.
31'
Po obdržené brance diktuje tempo hlavně Eibar, který se ale až na přímý kop nedostal do nějaké šance.
30'
Půl hodina hry je u konce a Alavés stále vede 1:0, ovšem další hodinu bude hrát v oslabení a uvidíme, jestli naváže na vítěznou šňůru tří vyhraných zápasů v řadě.
29'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Borja Bastón, přichází Carlos Vigaray.
27'
Eibar je opět u míče, ale následný centr byl nepřesný.
26'
Následná střela Orellany z přímého kopu se odrazil od brankové konstrukce zpátky do hry!
23'
No to se nyní dějí věci. Rubén Duarte poslal k zemi protihráče na hranici vápna a následně dostal žlutou kartu. Posléze rozhodčí ukázal na pokutový kop, ovšem po komunikaci s videorozhodčím je z toho jen přímý kop, ale červená karta pro Duarteho (Deportivo Alavés)!
23'
Po rohu už přišla střela na bránu z nohy Pablo De Blasise, se kterou si hostující brankář lehce poradil.
22'
Nyní předvedl skvělou práci hostující obránce, když zblokoval nebezpečný centr do vápna a Eibar získal rohový kop.
21'
Už to vypadalo, že se hostující útočník ocitne ve velké šanci, ale nakonec z toho bylo pouze ofsajdové postavení.
20'
Eibar se sice snaží něco vymyslet, ale ani tentokrát z toho nebyla nějaké velká šance.
19'
Marko Dmitrović si poradil s centrem domácího mužstva a chytil míč do rukou.
18'
Nyní se rukou provinil Guillermo Maripán a Eibar tak bude i nadále u balónu.
17'
Nyní se dopředu podívalo Deportivo, ale nebylo z toho nic vážnějšího.
15'
Domácí jsou lepším týmem na hrací ploše, ale ani tento centr neskončil zakončen střelou na bránu.
14'
Opět jsou u míče domácí, kteří se snaží projít po pravé straně.
12'
A nyní domácí mužstvo získalo další rohový kop a může tak srovnat stav utkání.
11'
Eibar je v tlaku, ale nemůže se dostat ke střele na bránu, jelikož obrana Deportiva vše skvěle blokuje.
10'
Posléze ho rozehráli nakrátko a následně získali také autové vhazování.
9'
Domácí chtějí odpovědět na špatný začátek zápasu a následně získali rohový kop.
8'
Nyní se dopředu vydal Eibar, ale nic velkého z toho nakonec nebylo.
6'
Nyní Alavés získal další volný kop, ale ten tentokrát letěl jen vedle domácí svatyně.
5'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Nakonec je to gól po poradě s videorozhodčím a Alavés jde do vedení! Po skvělém centru Jonyho z volného kopu tečoval míč ve vápně MANUEL GARCÍA a Marko Dmitrović byl bez šance. Asistence: Jony.
3'
A další faul domácích, kteří se s tím od začátku utkání moc nemazlí a Deportivo tak má k dispozici opět volný kop.
2'
Nyní se domácí hráč provinil faulem, po kterém zůstal ležet ve středním kruhu Jonathan Calleri a Alavés tak bude opět u balónu.
1'
A málem šlo Alavés snad po dvaceti vteřinách do vedení, jelikož centr z levé strany přistál na hlavě Borja Bastóna, který ale zamířil těsně vedle.
1'

SD Eibar: Dmitrović – Peña, P. Oliveira, Arbilla, Ángel Valdés – Orellana, Escalante (C), Diop, De Blasis – Jordán, Kike García.
Náhradníci: Riesgo – S. Álvarez, Cardona, Cucurella, Charles, Enrich, Milla.

Deportivo Alavés: Sivera – Martín, Laguardia, Maripán, R. Duarte – I. Gómez, Pina, García (C), Jony – Calleri, Bastón.
Náhradníci: Domínguez – Brašanac, Burgui, Guidetti, Navarro, Sobrino, Vigaray.

Rozhodčí: Ignacio Iglesias Villanueva – Alfonso Costoya Rodríguez, Gonzalo García González.
Deportivo Alavés:

Alavés je aktuálně na třetím místě s dvaceti body a skóre 14:9 a překvapuje tak celou španělskou LaLigu. V posledním utkání přivítal před 16 956 diváky Villarreal. První poločas sice vyhráli hosté, ovšem posléze se prosadil Calleri a v nastaveném čase rozhodl o výhře domácího celku Baston. Alavés si tak připsal už třetí výhru v řadě. Nejlepšími střelci jsou se třemi góly Ibai a Calleri. Hlavním trenérem je Abelardo Fernández.
SD Eibar:

Eibar se momentálně nachází na patnáctém místě s jedenácti body a skóre 10:17. V posledním zápase zavítal na půdu Celty Vigo. Tam ovšem neměl šanci, jelikož si hattrick připsal Aspas a Celta Vigo vyhrála naprosto jasně 4:0. Pro Eibar to tak byla už pátá prohra z deseti zápasů. Nejlepším střelcem je se třemi góly Charles. Hlavním trenérem je José Luis Mendilíbar.
V 11. kole španělské La Ligy se proti sobě utkají týmy SD Eibar a Deportivo Alavés. Naposled se spolu tato mužstva utkala v minulém roce na půdě Eibaru, kde ovšem vyhrálo Alaves 1:0. Dnes se bude hrát opět na Ipurua Municipal Stadium v Eibaru. Tento stadion nabídne kapacitu pro 7 083 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Ignacio Iglesias Villanueva a jeho asistenti Alfonso Costoya Rodríguez a Gonzalo García González. Úvodní výkop je naplánován na 12:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.