La Liga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Girona : Real Sociedad - 25. února 2019   21:00

0:0
(0:0)
Girona
Bunú – Ramalho, Alcalá, Juanpe, Carnero García – Douglas Luiz (71. Pons) – Portugués, Aleix Garcia, Granell (C), Lozano (65. B. García) – Stuani (86. Doumbia).
Iraizoz – Espinosa, Pons, B. García, Muniesa, Doumbia, Porro.
Real Sociedad
Rulli – Zaldúa, D. Llorente, Navas, Muñoz – Merino (88. H. Moreno), Zubeldia, Zurutuza (C) (79. Pardo) – Oyarzabal, Juanmi (73. Bautista), Sandro Ramírez.

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne.
Utkání mezi Gironou a Realem Sociedem moc gólové zábavy nenabídlo a končí se bezbrankovou remízou 0:0. Bohužel ani šancí v pondělní dohrávce moc k vidění nebylo, dohromady pouze čtyři střely na bránu. Největší šanci zápasu měl v jeho závěru domácí Borja García, ale po přihrávce střídajícího Ponse střílel trestuhodně nad branku.
90+3'
90+3'
Píská se ofsajd v asi poslední akci Girony v tomto zápase.
90+2'
Girona se ještě tlačí dopředu, ale San Sociedad se zatím dobře brání.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
89'
Domácí se další standardní situaci ubránili a utkání pomalu ale jistě spěje k bezbrankové remíze.
88'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel Merino, přichází Héctor Moreno.
87'
Tentokrát už Mikel Oyarzabal faulovaný byl, ale bylo to daleko před vápnem. San Sebastian má standardní situaci z pravé strany.
87'
Hosté se ubránili standardní situace a pak šli do rychlého protiútoku. Mikel Oyarzabal sice skončil ve vápně na zemi, ale penalta se nepíská.
86'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Cristhian Stuani, přichází Seydou Doumbia.
86'
Po faulu uprostřed hrací plochy dostává žlutou kartu
85'
Mnohem větší šanci měl Borja García, který pálil po skvělé přihrávce od Ponse. Ale ze stoprocentní šance netrefil branku.
84'
Cristhian Stuani se v pokutovém území otáčel s míčem, ale než stihl vystřelit, už mu ho obránci soupeře odebrali.
83'
Joseba Zaldúa se na pravém křídle dostal k míči jen za cenu faulu, takže pak už odcentrovat nemohl.
82'
V posledních minutách hry zápas trochu ztrácí tempo, oba týmy se soustředí hlavně na obranu.
80'
I tomuto rohovému kopu se dokázal Real Sociedad ubránit.
80'
Álex Granell už mohl střílet, ale místo toho ještě volil oblouček do vápna na Stuaniho. Domácí budou kopat rohový kop.
79'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází David Zurutuza, přichází Rubén Pardo.
77'
Na středové čáře skončil souboj srážkou dvou hráčů. Oba aktéři by však měli být v pořádku.
76'
Míč skončil po centru Girony jen v náručí brankáře Rulliho.
74'
Na zemi skončil po nedovoleném zákroku Stuaniho David Zurutuza, z poloviny hřiště budou rozehrávat hosté.
73'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Juanmi, přichází Jon Bautista.
71'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Douglas Luiz, přichází Pere Pons.
70'
Žlutou kartu dostává domácí Álex Granell, který poslal na zem Joseba Zaldúu.
68'
Hosté se ubránili rohovému kopu i dalšímu centru z levé strany. Ten chytil do rukavic Gerónimo Rulli.
68'
Domácí budou kopat rohový kop z levé strany.
67'
Douglas Luiz dostává žlutou kartu za přišlápnutí protihráče.
66'
Z levé strany centroval Álex Granell a k hlavičce se sice dostal Stuani, jenže nedokázal trefit branku.
65'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Anthony Lozano, přichází Borja García.
64'
David Zurutuza hledal přihrávkou za obranu Sandra Ramíreze, ale nakonec to bylo trochu delší, než by hosté potřebovali.
62'
Zpoza vápna z pravé strany se rozhodl vystřelit Mikel Oyarzabal, ale jeho ránu domácí obrana na branku nepustila.
61'
K hlavičce se ve vápně dostal Diego Llorente, tento jeho pokus do bezpečí odkopl Cristhian Stuani.
61'
Real Sociedad bude zahrávat standardní situaci od pravé postranní čáry.
59'
Hosté nyní s rozehrávkou vůbec nespěchají, dlouze si vyměňují míč mezi obránci.
57'
Na zemi skončil David Zurutuza po nedovoleném zákroku Aleixe Garcii.
55'
Centr směřoval na zadní tyč, ale nikdo z hráčů se k míči nedostal.
54'
Hra se ve druhém poločase hodně kouskuje, tentokrát budou mít zase standardní situaci hosté.
53'
Hosté se ubránili i další standardní situaci soupeře. Brankář Gerónimo Rulli nemusel zasahovat.
52'
Z pravé strany centroval Jonás Ramalho, ale jeho centr hostující obrana srazila do zámezí.
51'
Centr na zadní tyč směřoval na Llorenteho, ten ovšem těsně ve skluzu na míč nedosáhl.
50'
Hosté mají standardní situaci z pravé strany.
49'
Centr Raúla Garcíi z levé strany byl nepřesný, nenašel před brankou žádného ze svých spoluhráčů.
48'
Po centru z levé strany přistál míč v náručí brankáře Bunúa.
46'
San Seabastian na začátku druhého poločasu zatím v klidu rozehrává od obránců.
46'
První poločas je za námi, v utkání mezi Gironou a San Sebastianem zatím nepadl žádný gól. V podstatě ani není co hodnotit, protože jsme ani před jednou z branek neviděli žádnou gólovou šanci. Snad se hra ve druhém poločase zlepší.
45+1'
45+1'
Hosté se standardní situaci ubránili, míč odvrátili do bezpečí.
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Hosté se teď budou muset bránit standardní situaci Girony z pravé strany.
44'
Píská a mává se ofsajd, takže akce Sociedadu nemůže pokračovat.
42'
Girona se ubránila a pak se málem do úniku na branku dostal Portu.
41'
Domácí Girona se musí bránit dalšímu rohovému kopu soupeře.
40'
Po dalším faulu ve středu hrací plochy budou rozehrávat domácí.
39'
Brankář Rulli předvedl výborné čtení hry, u míče byl ve svém vápně jako první.
37'
Zápas nám zatím nenabízí mnoho vzrušení před oběma brankami. O něco nebezpečnější jsou ale hosté.
34'
Hosté kopali standardní situaci. Míč ale skončil v zámezí, bylo to špatně kopnuté.
32'
Cristhian Stuani nejprve skončil na zemi a pak sám fauloval a dostává žlutou kartu.
32'
Diváci sice pískají, ale nic nezmůžou s výrokem rozhodčího, že rozehrávat budou hosté.
31'
San Sebastian zahrával svůj druhý rohový kop v zápase. Míč na přední tyč ale Girona odvrátila.
30'
Jenže po té přistál míč jen přesně do náručí brankáře Rulliho.
29'
David Zurutuza si svého soupeře nedovoleně přidržel za dres, domácí tak budou míst standardní situaci,
28'
Juanmi sice vystřelil, ale už ani nemusel, protože byl v ofsajdu,
27'
Sandro Ramírez si hezky naběhl za obranu, ale přihrávka na něj byla o kousek delší a navíc mu nevyšlo dobře zpracování, takže zakončil z úhlu vedle.
26'
Po faulu ve středu pole se dostali k míči domácí, ale následně okamžitě vrátili míč soupeři.
24'
Centr od rohového praporku skončil přesně v rukavicích brankáře Bunúa.
23'
Real Soceidad bude ještě zahrávat rohový kop.
22'
Centr Aihena Muñoze propadl až na zadní tyč a míč vracel před branku David Zurutuza. Ale vystřelit nikdo nedokázal.
21'
Hosté zastavili akci Girony ještě v jejím zárodku a nyní mohou sami vymyslet něco směrem dopředu.
20'
Centr San Sebastinau z pravé strany byl hodně nepřesný. Od branky bude rozehrávat Jasín Bunú.
19'
Z pravé strany centroval Anthony Lozano, jeho polovysoký míč v pohodě odvrátil Llorente.
18'
Igor Zubeldia už je po ošetření za postranní čarou a za chvíli se bude hlásit k návratu do hry.
17'
Na trávníku zůstává ležet po jednom ze soubojů zasažený do obličeje Igor Zubeldia.
16'
Sandro Ramírez z levé strany cpal míč do vápna a pak ještě druhý centr před branku posílal David Zurutuza. Ale ani jeho míč se neujal.
15'
Vše se zase stěhuje na polovinu Girony, protože hosté budou z pravé strany zahrávat standardní situaci.
14'
Anthony Lozano se už tentokrát z levé strany dostal ke střele, ale Gerónimo Rulli míč v pohodě chytil.
14'
Rohovému kopu se hosté bez problému ubránili, míč je ovšem znovu na kopačkách domácích fotbalistů.
13'
Anthony Lozano se tlačil do pokutového území Sebastianu z levé strany, ale nakonec vybojoval jen rohový kop.
12'
Real Sociedad začíná po trochu matnějším úvodu mít v tomto utkání herně navrch.
11'
Z pravé strany vystřelil nebezpečně Juanmi, ale rozvlnil pouze boční síť branky Jasína Bunúa.
10'
Girona se ale daleko nedostala a opět se bude muset bránit postupnému útoku soupeře.
9'
Domácí zastavili akci soupeře vedenou po pravé straně a nyní se mohou sami vydat dopředu.
8'
Na zemi skončil hostující záložník Mikel Merino, San Sebastian bude rozehrávat z vlastní poloviny.
7'
Cristhian Stuani sice vyhrál hlavičkový souboj s Navasem, ale míč poté putoval do autu, Cristian Portugués ho nemohl stihnout.
6'
Hosté už zakládají novou akci, prozatím si ale přihrávají jen na vlastní polovině.
5'
Juanmi však se svou akcí po levém křídle nemohl pokračovat, protože byl v ofsajdu.
5'
Rohovému kopu se hosté ubránili a nyní se sami mohou pokusit zaútočit.
4'
K hlavičce se ve vápně dostal nakonec právě Stuani a Gerónimo Rulli míč vyrazil na rohový kop.
3'
Faulovaný byl záložník Girony Cristhian Stuani a domácí tak budou zahrávat standardní situaci.
2'
Centr Girony z pravé strany byl nepřesný, Gerónimo Rulli mohl zůstat v naprostém klidu.
1'
Jako první se do útočné akce podávali domácí, ale pro branku Realu Socieadad z toho nic nebezpečného nebylo.
1'
Domácí Girona bude hrát ve svých tradičních červeno-bílých dresech, hostující San Sebastian v bílo-modrém.
Hráči obou mužstev už jsou nastoupeni na hrací ploše, zápas za malou chvíli začne.

Girona FC: Bunú – Ramalho, Alcalá, Juanpe, Carnero García – Paik Seung-ho – Portugués, Aleix Garcia, Granell (C), Lozano – Stuani.
Náhradníci: Iraizoz – Espinosa, Pons, B. García, Muniesa, Doumbia, Porro.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Zaldúa, D. Llorente, Navas, Muñoz – Merino, Zubeldia, Zurutuza (C) – Oyarzabal, Juanmi, Sandro Ramírez.
Náhradníci: Moyà – H. Moreno, Pardo, A. Elustondo, Bautista, Sangalli, Barrenetxea Muguruza..
Real Sociedad San Sebastian

Real Sociedad letos zatím prožívá výbornou sezónu a snaží se bojovat o horní polovinu tabulky a dokonce i pohárové umístění. Momentálně se nachází s čtyřiatřiceti body na osmém místě tabulky a na šesté místo, které znamená Evropskou ligu, ztrácí pouze tři body. Real Sociedad už devět soutěžních zápasů v řadě neprohrál, z toho čtyřikrát se radoval z vítězství. Naposledy na svém hřišti porazil 3:0 Laganés. Venku Real tři poslední zápas remizoval.
Girona FC

Girona patří mezi ty slabší španělské kluby, jejím hlavním cílem je udržení se v nejvyšší soutěži i pro příští sezonu. Zatím je Girona na dobré cestě, nachází se sedmadvaceti body na patnáctém místě tabulky a na příčky znamenající sestup na náskok čtyř bodů a dnešní zápas k dobru. Naposledy se Girona postarala o překvapení kola, když vyhrála 2:1 na hřišti Realu Madrid. Předchozích šest soutěžních zápasů prohrála a třináct čekala na vítězství.
Zdravím a vítám všechny příznivce španělského fotbalu u sledování on-line prrnosu utkání Primera Division mezi týmy Girona FC a Real Sociedad San Sebastian.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.