La Liga - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Huesca : Getafe - 4. listopadu 2018   18:30

Huesca
50' Etxeita (Ferreiro)
1:1
(0:0)
Getafe
90+1' J. Molina  (Portillo)
Huesca
Jovanović – Pulido, Semedo, Etxeita (C) – Miramón, Moisés Gómez (87. Rivera Hernández), Musto, Akapo – Ferreiro, Gürler (71. Gallar) – Hernández (80. S. Longo).
Werner – Aguilera, Gallar, Insua, S. Longo, Rivera Hernández, Sastre.
Martínez – Barbero, Noval
Estadio El Alcoraz, Huesca
Getafe
Soria – Damián Suárez, Dakonam, Cabrera, Antunes – Foulquier (70. R. Ibáñez), Maksimović, Arambarri, Ndiaye (58. Portillo) – J. Molina (C), Ángel Rodríguez (70. Jaime Mata).

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 6:8. Fauly: 18:12.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1, přičemž hosté vyrovnávali až v první minutě nastaveného času. Nejprve se z kraje prvního poločasu domácí dostali do vedení, Getafe se posléze dostalo do slušnějšího náporu, avšak žádná vyložená šance dlouho nepřicházela. Stále tu byl domácí celek, který čekal na vhodně okamžiky k rychlým protiútokům. Huesca si ve druhém poločase vytvořila mnohem více nebezpečných akcí, avšak o kýžené vítězství nakonec přišla v nastaveném čase, kdy se prosadil Molina.
90+5'
90+5'
Žlutou kartu dostává Djené Dakonam (Getafe CF).
90+4'
Jenomže Portillovi nevyšla kolmice za obranu, na kterou si měl seběhnout Mata. Jovanović tak zkontroloval míč, který se ocitl za brankovou čárou.
90+3'
Tohle je pro domácí celek určitě velký šok, ve druhém poločase soupeře nepustili do ničeho vážnějšího. Najednou Getafe usiluje nad vedoucí brankou.
90+1'
Getafe právě vstřelilo branku!
Přeci jenom je tu vyrovnávací branka! Getafe dlouho drželo míč u opačného pokutového území, nakonec bohaté zkušenosti uplatnil JORGE MOLINA, který si hodil míč mezi dvojici protihráčů a poté chladnokrevně překonal brankáře Jovanoviće.
90+1'
Getafe se konečně dostalo k souvislejší práci s míčem, posléze Antunes trefil před sebou stojícího Miramóna, od kterého se balón dostal do zámezí.
90'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
89'
Do konce zápasu zbývá už jen pár minutek, určitě můžeme počítat s nastaveným časem. Ve druhém poločase se totiž několik desítek vteřin nehrálo.
88'
Hostující Mata byl tím dalším, kdo si pomohl nedovoleným zákrokem, což se pochopitelně nelíbilo fanouškům Huescy. Nakonec se to obešlo bez žluté karty.
87'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Christian Rivera Hernández.
85'
Žlutou kartu dostává Damián Suárez (Getafe CF).
85'
Miramón se přeci jenom dostal kolem Antunese, který nedokázal zablokovat následný centr. Na malém vápně ale zasahoval Cabrera.
84'
Posléze si napadající Gallar pomohl faulem, čímž tak zamezil přihrávce od Dakonama. Getafe přeci jenom přišlo o míč, domácí se rozhodli uklidnit hru.
84'
Žlutou kartu dostává Álex Gallar (SD Huesca).
83'
Suárez vhazoval od pravé postranní čáry, nicméně následná akce středem hrací plochy měla rychlý konec. Huesca se osvobodila dalekonosným odkopem.
82'
Longo se řítil do přehuštěného prostoru, který se snažil překonat manévrem na pravou stranu, načež zakončení zablokoval Dakonam.
81'
Hezká průniková přihrávka našla volného Gallara, který ale z velké blízkosti nepřekonal Soriu, jenž výborně zmenšil střelecký úhel. Na zakončení nebylo moc času.
80'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Juan Camilo Hernández, přichází Samuele Longo.
79'
Na centrovanou nabídku si naskakoval Cabrera, který z hranice malého vápna hlavičkoval nad branku. Jovanović nemusel ani tentokráte zasahovat.
78'
Následovat bude další standardka, tentokráte po nedovoleném zákroku na Suáreze. Huesca evidentně nestíhá, proto sahá k častým faulům.
77'
Cucho mohl založit rychlou protiakci, avšak si nevšiml napadajícího Maksimoviće, který se čistým způsobem dostal ke kulatému nesmyslu.
76'
Nedovolených zákroků stále přibývá. Hodně ostře to nyní zkoušel Musto, který loktem poslal k zemi protihráče. Hlavní sudí nechává pokračovat ve hře.
75'
K oné rozehrávce přímého kopu se postavil hostující Arambarri, který to pochopitelně zkoušel přímo na bránu. Technická rána se snesla vysoko nad.
74'
Žlutou kartu dostává David Ferreiro (SD Huesca).
Žlutou kartu dostává Rúben Semedo (SD Huesca).
74'
Ještě předtím ale probíhá ošetření jednoho z hostující hráčů, na hrací plochu tedy přispěchal také lékařský personál, který si vzal hráče do péče.
73'
Standardní situace nepřinesla nic závratného, hosté podnikli rychlý protiútok, po kterém fauloval Semedo. Standardka také pro Getafe.
72'
Posléze si nedovoleným zákrokem pomohl domácí Arambarri, který i v tomto případě unikl žluté kartě. Naopak si Huesca připisuje další standardku.
71'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Serdar Gürler, přichází Álex Gallar.
70'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Dimitri Foulquier, přichází Robert Ibáñez.
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Ángel Rodríguez, přichází Jaime Mata.
69'
Getafe to směrem dopředu moc nejde, nyní předvedl důležitý zákrok domácí Akapo, který u postranní čáry zastavil rychlonohého Foulquiera.
64'
Zbytečná ztráta míče přinesla nedovolený zákrok, který způsobil doposud jediný střelec dnešního utkání. Naopak na zemi se ocitl útočník Ángel.
63'
Už se zdálo, že domácí Cucho využije zaváhání obrany soupeře, nakonec se ale zadáci Getafe dokázali vrátit, čímž zamezili vyložené šanci Huescy.
62'
Hra se nám přesunula na pravou stranu, kde operoval s míčem Foulquier, který nakonec oslovil na druhém pólu hrací plochy osamoceného Antunese.
61'
Až nyní se Huesca konečně dočkala nedovoleného zákroku, kterým se prezentoval hostující Molina. Samotné rozehrávky se ujme brankář Jovanović.
60'
Domácí se dožadovali odpískání faulu na Gürlera, hlavní sudí ale nechal pokračovat ve hře. Getafe si pomohlo dalším hraničním zákrokem, tentokráte proti Cuchovi.
59'
Žlutou kartu dostává Damián Musto (SD Huesca).
58'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Amath Ndiaye, přichází Francisco Portillo.
57'
Tam si Antunes přehodil míč na pravačku, následný centr šajtlí se nakonec odrazil do rukavic brankáře Jovanoviće, který očividně nikam nespěchá.
56'
Posléze si u postranní čáry pomohl faulem Akapo, který ve vzduchu fauloval Foulquiera. Getafe okamžitě přeneslo hru na levou stranu.
55'
Také hosté se dostali s míčem na druhou stranu. Tam se málem do vyložené šance dostal Ángel, který se ale opět nacházel v ofsajdu.
54'
Žlutou kartu dostává Ángel Rodríguez (Getafe CF).
54'
Osmý rohový kop obstaral záložník Gómez, který tentokráte našel Musta. Domácí záložník nejprve trefil protihráče, poté ho vychytal brankář Soria.
53'
Hlavní sudí se ještě vrátil k situaci, kdy Akapo skončil na zemi. Po poradě s videorozhodčím se ale pokutový kop konat nebude, Huesca má k dispozici alespoň roh.
52'
Aby toho nebylo málo, tak to z hranice pokutového území zkoušel Gómez, jehož rána skončila těsně před Soriou, která tak měl hodně práce.
51'
Pro hosty mohlo být ještě hůře, zdálo se, že Akapo poběží sám na bránu, na poslední chvíli ho ale zastavil Dakonam, který si dle sudího počínal v rámci pravidel.
50'
Huesca právě vstřelila branku! Domácí se dostávají do vedení! Nejprve se k exekuci volného kopu postavil Gómez, po jehož centru hlavičkoval Semedo, kterého ale vychytal brankář Soria, jenž vyrazil míč za brankovou čáru. Logicky se tak konal rohový kop, na centr si naskakoval XABIER ETXEITA, jehož hlavička tentokráte směrovala za Soriu.
50'
Před malým momentem skončil na zemi domácí Akapo, kterého hodně důrazně přišlápl hostující Arambarri. Ani tentokráte se nebude žlutit.
49'
Následně to po pravém křídle zkoušel Miramón, který si ale ukopl míč daleko od kopačky, čehož využil Antunes, jenž raději přihrál až k Soriovi.
48'
Hned v úvodu jsme sledovali rohový kop Getafe, který ale nebyl zrovna povedený. Na přední tyči zasahoval Gürler, jenž odklidil míč ze šestnáctky.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nenabídl žádnou přesnou trefu. Sledovali jsme vyrovnanou podívanou, která byla bohatá na nedovolené zákroky. O ofenzivní hitparádě tak nemohla být řeč, avšak směrem dopředu bylo přeci jenom nebezpečnější Getafe, které to většinu času zkoušelo prostřednictvím centrovaných balónů. Naopak domácí se snažilo zakládat rychlé protiútoky, které ale celkem dobře odrážela obrana soupeře.
45+3'
45+2'
Rozehrávku si nakonec vzal na starost Ferreiro, který svůj nasměroval na hlavu Dakonama. Posléze se domácí dostali ke dvěma střelám, obě byly sraženy.
45+1'
Před koncem prvního poločasu ještě jedna šance pro domácí. Poblíž postranní čáry byl totiž faulován Cucho, Huesca bude zahrávat volný kop.
45'
První poločas bude nastaven o tři minuty.
44'
Posléze to po levém křídle zkoušel Ferreiro, který ale narazil pouze do Dakonama. Následný rohový kop domácích přinesl Semedovu hlavičku vedle.
43'
Huesca útočila do přehuštěného prostoru, který zkoušela překonat centrem do šestnáctky, po kterém nepřesně přihrával záložník Gómez.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem osmi minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
39'
Jovanović to zkoušel nákopem z první. Cucho prodlužoval míč za sebe na Ferreira, jehož velice nadýchaný centr se stal kořistí hostujícího Dakonama.
38'
Huesca se nemůže vymanit z chvilkového sevření. Autové vhazování obstaral Antunes, načež ve vlastním malém vápně zasahoval Pulido.
37'
Aby toho nebylo málo, tak se k volnému míči dostal Amath, který ale zbytečně vypálil, jeho pokus se navíc snesl vysoko nad branku Jovanoviće.
36'
Getafe se tak dočkalo standardní situace z levé strany. Odpovědnost na sebe vzal Damián, jehož střílený centr skončil na kopačce obránce Semeda.
35'
Tentokráte si nedovoleným zákrokem pomohl domácí Miramón, který už jednu žlutou kartu měl. Hlavní sudí nakonec druhý kartónek nevytáhl.
34'
Soria musel opět zasahovat, po rychlém protiútoku totiž zakončoval Ferreiro, který svůj pokus nasměřoval přímo doprostřed hostující svatyně.
33'
Akce po levém křídle nakonec nepřinesla nic nebezpečného, posléze se k autovému vhazování dostal Pulido, který přihrávkou na Musta založil rychlou akci.
32'
Soria si dával s rozehrávkou volného kopu hodně načas, svůj odkop nakonec poslal na levou stranu, kde se důrazem prosadil Arambarri.
31'
Ferreiro si hned několikrát zasekl míč, posléze přiťukl vedle stojícímu Akapovi, po jehož centru musel zasahovat Soria, který zneškodnil Cuchovu střelu.
30'
Domácí to pro změnu zkoušeli nákopem na Cucha, který měl k míči hodně daleko. Nakonec se ho zmocnil pozorný Soria, jenž ho sevřel do náruče.
29'
Na druhé straně se v ofsajdovém postavení opět zjevil Ángel, který se tentokráte skutečně nacházel za obranou soupeře. Semedo okamžitě rozehrál.
24'
Damián to tentokráte zkusil autem na Foulquiera, načež prvně jmenovaný ještě centroval do šestnáctky. Míč ale za sebe přizvedl domácí Pulido.
23'
Žlutou kartu dostává Jorge Miramón (SD Huesca).
23'
Před Jovanoviće se snesl prudký centr, který nakonec z velkého vápna odvracel obětavý Semedo. Posléze si Getafe vybojovalo další autové vhazování.
22'
U rohového praporku si nedovoleným zákrokem pomohl domácí Ferreiro, který zezadu poslal k zemi Suáreze. Následovat bude standardní situace.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím nabízí celkem vyrovnanou podívanou, přičemž nebezpečnější je zatím domácí celek.
20'
To potvrdil také hlavní sudí, která si vyžádal pomoc od videorozhodčího, který ale hraní rukou neviděl. Pokračuje se odkopem od hostující branky.
19'
Posléze se ještě domácí dožadovali odpískání pokutového kopu, nezdálo se jim totiž počínání jednoho z protihráčů. Penalta se ale kopat nebude.
18'
Huesca si tak vybojovala rohový kop z pravé strany, ke kterému se postavil Gómez. Jeho nabídka se snášela na přední tyč, kde dokázal zasáhnout Amath.
17'
Nakonec si domácí brankář vyzkoušel další rozehrávku od své branky, načež se do zakončení natlačil Gürler, který trefil pouze stojícího Cabreru.
16'
Nakonec to velice překvapivou střelou zkoušel hostující Antunes, jehož rána ze vzduchu skončila těsně vedle brány. Jovanović kontroloval dráhu letu míče.
15'
Hosté se postupně přiblížili k opačné šestnáctce, dobře ale zapracoval kapitán Etxeita, který za sebe nepustil hodně aktivního Foulquiera.
14'
Posléze si s kulatým nesmyslem zahrál také brankář Soria, který zkoušel najít právě urostlého Molinu, který ale v hlavičkovém souboji s Akapem neuspěl.
13'
K autovému vhazování se tedy postavil hostující Damián, který to zkoušel dalekonosným hodem. Kolega Molina se ale nechal obrat o balón.
12'
Autového vhazování se nakonec ujal Miramón, který navíc posléze přenášel hru na levou stranu, kde ale Akapovi uskočil míč do zámezí.
11'
Huesca se opět dostala s míčem na útočnou polovinu, posléze se Ferreiro probíjel přes pravé křídlo, kde ho ale včas zastavil obránce Antunes.
10'
Následně to byl právě Ángel, který si nepohlídal své postavení, které bylo ofsajdové. Opakovaný záběr ale tuto skutečnost neprokázal.
9'
Getafe vybojovalo autové vhazování od levé postranní čáry. Antunes se pokoušel najít Ángela, ten ale míč proti přesile protihráčů neudržel.
8'
Foulquier se pokoušel dostat do šestnáctky, nicméně místo toho trefil stojícího protihráče do intimní oblasti. Jovanović se zmocní rozehrávky od branky.
7'
K rozehrávce se nakonec postavil Gómez, který kroutil míč směrem do malého vápna, kde ale v poklidu zakročil brankář Soria.
6'
Nyní si útočným faulem pomohl jeden z hostů, naopak faulován byl domácí forvard Cucho. Domácí budou rozehrávat standardku z velké vzdálenosti.
5'
Soria si vyžádal ošetření, několik desítek vteřin se tak hrát nebude. Mezitím oba trenéři udělují pokyny, úvod utkání je ale až moc ofenzivní.
4'
Do vzduchu se ještě dostával domácí obránce Semedo, který nakonec Soriu nepřetlačil. Nakonec to ale bylo s útočným faulem Semeda.
3'
Hned v úvodu jsme sledovali sympatickou akci Huescy, na poslední chvíli musel zakročit Dakonam, který poslal míč za brankovou čáru.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

SD Huesca: Jovanović – Pulido, Semedo, Etxeita (C) – Miramón, Moisés Gómez, Musto, Akapo – Ferreiro, Gürler – Hernández.
Náhradníci: Werner – Aguilera, Gallar, Insua, S. Longo, Rivera Hernández, Sastre.

Getafe CF: Soria – Damián Suárez, Dakonam, Cabrera, Antunes – Foulquier, Maksimović, Arambarri, Ndiaye – J. Molina (C), Ángel Rodríguez.
Náhradníci: Chichizola – Bruno González, Cristóforo, R. Ibáñez, Jaime Mata, Portillo, Šibasaki.

Rozhodčí: Martínez – Barbero, Noval.
Getafe CF

Na opačné straně se nachází Getafe, které se pro změnu ocitlo na desáté pozici, tedy na přesném středu tabulky. Celek z Madridu vstoupí do dnešního utkání v celém příjemné formě, navíc se mu podařilo vyhrát poslední dva zápasy. Nejprve si Getafe poradilo s Vallecanem, přičemž toto menší madridské derby zvládlo poměrem 2:1. Posléze přišlo další tříbodové vítězství, tentokráte se Getafe podařilo zdolat ambiciózní Betis, který nakonec podlehl výsledkem 0:2. Getafe se jako jeden z mála celků potýká s kladnou bilancí branek. Hostující tým dnešního utkání totiž nasázel deset přesných tref, na druhou stranu inkasoval pouze v osmi případech.
SD Huesca

Fotbalisté Huescy stále čekají na zlepšenou, která stále nepřichází. Nováček soutěže se po deseti odehraných zápasech nachází na samotném chvostu tabulky, doposud se mu podařilo získat pouze pět bodů. Huesca má na svém kontě pouze jediné vítězství, další dva body přišly po remízových výsledcích. Posléze zisk bodu přišel před více než měsícem, tehdy Huesca remizovala s Gironou. Od té doby následuje třízápasová šňůra porážek, navíc Huesca vstřelila jedinou branku, a sice v minulém utkání Seville. Domácí celek dnešního utkání se nejen že potýká s neproduktivním útokem, na druhou stranu má vůbec nejhorší obranu v celé soutěži.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Španělská nejvyšší soutěž má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi SD Huesca a Getafe CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.