La Liga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real : Barcelona - 2. března 2019   20:45

0:1
(0:1)
Barcelona
27' Rakitić  (Roberto)
Real
Courtois – Carvajal, Varane, Ramos (C), Reguilón – Modrić, Casemiro (77. Isco), Kroos (56. Valverde) – Bale (62. Asensio), Benzema, Vinícius Júnior.
Navas – Marcelo, Valverde, L. Vázquez, Asensio, Isco, D. Ceballos.
Undiano – Sobrino, Naranjo
Estadio Santiago Bernabéu (Madrid)
Barcelona
ter Stegen – Roberto, Piqué, Lenglet, Alba – Rakitić, Busquets (90+3. Semedo), Arthur (72. Arturo Vidal) – Messi (C), L. Suárez, O. Dembèlé (80. Coutinho).
Cillessen – Aleñá, Coutinho, Malcom, Semedo, Umtiti, Arturo Vidal.

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:6. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:13.
Real Madrid nedokázal ani ve čtvrtém měření sil v letošní sezoně s Barcelonou uspět. V domácím prostředí prohrává po středečním utkání Španělského poháru i ligový zápas, tentokrát 0:1!

Hned ve druhé minutě první půle fauloval těsně před vápnem Barcelony Busquets, ale nabídnutou šanci poslal Gareth Bale vysoko nad branku soupeře. Následně se hra uklidnila a Barcelona se začala dostávat do tlaku. Po dvaceti minutách ještě Messi přehazoval Courtoise pouze mimo tři tyče, ale za malou chvíli se v podobné situaci po přihrávce Roberta prosadil Ivan Rakitić. Real už se do poločasu na srovnání stavu nezmohl.

Po změně stran bylo znát, že se Real zaměřuje více na ofenzivu, ale ani tak neměl Marc-André Ter Stegen o moc více práce. Benzemova šance z ofsajdu těsně po přestávce šla mim tři tyče, následně německému brankáři pomohl tělem proti střele Viníciuse obránce. Až příchod Marca Asensia lehce okysličil hru madridského týmu. Ani Asensio s Iscem ale Real nespasili, naopak ještě v nastaveném čase druhého poločasu pálil nebezpečně Lionel Messi.
90+5'
90+4'
Hledištěm to jen zahučelo. Lionel Messi dostal přihrávku od Coutinha, z prvního doteku na nic nečekal, ale míč proletěl těsně vedle levé šibenice.
90+3'
Messi přihrával Coutinhovi do pokutového území přes Carvajala. Míč opravdu doputoval ke střídajícímu Brazilci, ale ten si nepohlídal své postavení za posledním obráncem Realu.
90+3'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sergio Busquets, přichází Nélson Semedo.
90+2'
Po zblokovaném centru Benzemy rozehrával Isco rohový kop. Ani po něm se ale hráči Realu k pořádnému ohrožení Ter Stegenovy branky nedostali. Hlavička Varana neměla potřebnou razanci ani přesnost.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.
90'
Fotbalisté Realu vysunuli napadání až k vápnu soupeře a byli úspěšní. Proti Modrićovu centru si však skvěle vstoupil Piqué, kterého následně sestřelil za žlutou kartu Carvajal.
89'
Po kontaktu s Ramosem zůstal na trávníku také Arturo Vidal. Hlavní rozhodčí ale nechal akci Realu Madrid pokračovat. Střela Karima Benzemy skončila jen v náručí Ter Stegena.
88'
Vidal opět nedal Viníciusovi v útoku žádnou šanci. Parádním odebráním balonu zastavil akci soupeře a ještě skvěle přihrál do záložní řady Ivanu Rakitićovi.
87'
Lionel Messi musel skousnout tvrdý zákrok také od Modriće. Chorvatský záložník položil soupeře na zem jen něco málo před půlící lajnou.
86'
Asensio je po příchodu na trávníku u všeho. Nyní si na levém kraji pomohl přihrávkou s Modrićem, ale přes Vidala s Robertem se střídající hráč Realu Madrid neprodral.
85'
Asensio sice vyslal do útoku Benzemu, ten byl ale odstaven od balonu Piquém. Následně si ale stoper Barcelony zbytečně zadělal na problémy dalším podržením míče a poté musel hrát v nouzi jen na rohový kop.
84'
Marco Asensio šel do souboje s Busquetsem pořádně tvrdě. Přesně pod zrakem hlavního rozhodčí a sudí neměl na výběr, než ukázat Asensiovi žlutou kartu.
83'
Zhruba deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Real sice zvyšuje obrátky v posledních chvílích, ale k pořádnému ohrožení Ter Stegenovy branky stále nedošlo.
82'
Po ruce Artura Vidala rozehrávali domácí volný přímý kop. Ter Stegen ve snaze dostat se k míči zcela zboural Benzemu, ale hlavní rozhodčí nechal i nyní hru pokračovat.
81'
Coutinho se také ihned po příchodu na trávník zapojil do hry. Po prvním kontaktu Coutinha se ale zmocnil balonu pouze Marco Asensio.
80'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Ousmane Dembèlé, přichází Philippe Coutinho.
79'
S přibývajícím časem se Real přece jen dostává do tempa. Asensio sice skončil po kontaktu s Piquém na trávníku, ale hlavní rozhodčí stál metr od celé situace a ihned ukazoval, že pískat nebude.
78'
Isco se ihned po svém příchodu na trávník chopil útoku Realu. S Modrićem si vyměnil několikrát míč, ale když chtěl oslovit Viníciuse, tak se mu už do cesty postavil Roberto.
77'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Casemiro, přichází Isco.
76'
Komunikace mezi Robertem a Piquém nyní lehce zaskřípala. Viníciusovi ale utekl míč až za koncovou lajnu a ani následný centr nebyl přesný.
75'
Ruegilóna naháněl Sergi Roberto. Následně měl míč proti noze Casemiro, který také dlouho neotálel a zkusil překvapit Ter Stegena. Německý brankář ale zasahovat proti nepřesné střele nemusel.
74'
Vinícius nyní nezatáhl míč po levé straně, ale zkusil jít více do středu. Po rychlé kličce na pravou nohu se odhodlal ke střele, ta se však vykroutila mimo tři tyče.
73'
S Asensiem se skvěle stáhl do obrany Busquets. Real ještě pokračoval v obléhání vápna soupeře po autovém vhazování, ale prudký centr do šestnáctky snadno odhlavičkoval do bezpečí Piqué.
72'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Arthur, přichází Arturo Vidal.
71'
Ousmane Dembélé měl po přihrávce Messiho před sebou otevřený prostor, ale diagonální ránou se do branky netrefil. Courtois by ale míč směřující k tyči neměl.
70'
Lionel Messi přece jen zakončoval. Z velkého úhlu ale míč mezi tři tyče nedostal. Akce Barcelony ještě pokračovala těsně před vápnem Realu, ale to už se obránci domácího celku vrátili na svá místa.
69'
Ramos se pokoušel hlavičkovat po rohovém kopu, ale míč nezasáhl a do útoku mohli jít hosté. Messi oslovil přihrávkou za obranu Suáreze, ale souhra největších hvězd Barcelona těsně nevyšla.
68'
Ramosův skluz přišel za pět minut dvanáct. Kapitán Realu odpravil míč od kopaček Dembélému, který by už postupoval na Courtoise téměř nehlídán.
67'
Ani střídající Federico Valverde hru Realu příliš nepozvedl. Nyní zkoušel přihrávat Benzemovi, ale před francouzským útočníkem skvěle zasáhl ve skluzu Lenglet.
66'
Rakitić si narazil s Robertem, následně se zapojil do kombinace také Alba se Suárezem, ale právě Uruguayec byl obrán o balon Carvajalem.
65'
Až Modrić získal míč na Busquetsovi. Vinícius okamžitě startoval na levém kraji, ale proti Sergi Robertovi se neměl šanci prosadit a ještě navíc se ocitl v ofsajdu.
64'
Barcelona pokračuje ve zdlouhavé rozehrávce a to se ani v nejmenším nelíbí domácím fanouškům. Real se pouze přesouvá ze strany na strany bez balonu.
63'
Ramos si vjel do vlasů také s Piquém. Španělští stopeři poté podstoupili hlavičkový souboj ve kterém fauloval Lenglet Ramose. Také hráč Barcelony inkasuje žlutou kartu.
62'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Marco Asensio.
62'
Další faul Ramose na Messiho už končí žlutou kartu. Souboj kapitánů šéf madridské obrany nezvládl a musel soupeře faulovat na třiceti metrech.
61'
Madridský celek ještě pokračoval rozehrávkou od rohového praporku. Modrićův centr ale přešel koncovou lajnu ještě dříve než doputoval do pokutového území.
60'
I po hodině hry vede Barcelona v Madridu díky brance Rakitiće 1:0. Po změně stran je ale o poznání aktivnější Real, který nyní mohl srovnat. Vinícius, ale napálil jen Arthura.
59'
Dembélé chtěl viditelně přihrávat Suárezovi, ale míč tečoval ještě před první tyčí Carvajal a poté měl velké štěstí Courtois, když míč skončil těsně vedle jeho branky
58'
Proti Messimu vystoupil kromě Varaneho také Carvajal a tak se otevřela strana pro Dembélého. Rána po trávníku ale nemohla Courtoise zaskočit.
57'
Dembélé opět podstoupil rychlostní souboj s kolegou z francouzské reprezentace. Varane měl ani nyní k míči o poznání blíže. O rozehrávku od vlastní branky se může postarat Courtois.
56'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Toni Kroos, přichází Federico Valverde.
56'
Po Modrićově přihrávce měl na levé straně prostor k centru Reguilón, ale tak dlouho čekal s pobídkou do vápna, až se k němu přihnal Jordi Alba.
55'
Podobně jako před malou chvílí Suárez, tak i Dembélé si to nyní namířil po nakopnutém balonu do vápna. Messi se snažil dělat spoluhráči místo, ale jednadvacetiletý Francouz narazil na Casemira.
54'
Casemiro se rychle zbavil míče přihrávkou na Reguilóna. Real se po dlouhé době usadil na útočné polovině, s Balem si ale nerozuměl ani Benzema.
53'
Přetažený centr Modriće ještě zastavil na hrací ploše Vinícius. Poté se ale nedomluvil na souhře Casemiro s Kroosem a vznikl z toho nebezpečný únik Suáreze. Uruguayec si ale dal v klíčovou chvíli dál od kopačky a toho využil Courtois.
52'
Domácí fanoušci se poprvé hlasitěji ozývají. Kombinace Barcelony ve středu pole byla zastavena Modrićem, který ihned po zisku míče putoval do útoku, ale souhra s Balem nevyšla.
51'
Karim Benzema měl sice na levačce vyrovnání, ale ani kdyby byl francouzský útočník přesný, tak by branka neplatila pro metrový ofsajd.
50'
Toni Kroos kroutil míč od rohového praporku před Ter Stegena. Právě německý brankář ve službách Barcelony stačil míč vyboxovat.
49'
Vinícius si pomohl přihrávkou na Benzemu. Ani domácím se ale kombinace nedaří podle představ. Benzema dostal druhou šanci, chtěl si narazit s Modrićem, ale přes obrannou hradbu Barcelony se do vápna nedostal.
48'
Také Toni Kroos si zapisuje do statistik faul na Messiho. Barcelona mohl rozehrát z klidové pozice ve střední části trávníku. U balonu ale Katalánci dlouho nezůstali.
47'
Luka Modrić byl znovu v akci. Po nadýchaném centru do pokutového území musel před dobíhajícím Viníciusem odpravit balon za postranní lajnu Clément Lenglet.
46'
Druhý poločas odstartoval rozehrávkou ze středového kruhu Karim Benzema. Od Modriće následně putoval míč pouze k obráncům Ramosovi a Varanemu.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:46.
Hlavní rozhodčí nenastavil v prvním poločase ani celou minutu a hráči odcházejí do šaten. Barcelona vede v Madridu o jednu branku!

45+1'
45+1'
Lionel Messi zůstal po lehkém kontaktu s Ramosem ležet na hrací ploše, ale to už hlavní rozhodčí ukončuje první poločas.
45+1'
Sváteční hlavičkář Luka Modrić nyní zakončoval v běhu hlavou po sklepnutí Balea. Míč se ale odrazil od chorvatského reprezentanta jen těsně nad břevno hostující branky.
45'
Zatím zcela neviditelný Gareth Bale zatáhl míč po pravém kraji, odcentroval těsně před koncovou lajnou, ale spoluhráče ve slibném postavení nenašel.
44'
V souboji s Viníciusem si pomohl lehce rukou Piqué, ale hlavní rozhodčí krátké potáhnutí za dres neviděl a tak hra pokračovala kombinací Realu ve střední části trávníku.
43'
Velké problémy s napadajícím Rakitićem měl Reguilón. Barcelona okamžitě vybojovala míč, ale následně udělal chybu v přihrávce na několik metrů také Sergi Roberto.
42'
Souboj kapitánů skončil faulem Ramose na unikajícího Messiho. Barcelona rozehrávala volný přímý kop, ale před Courtoisem se Barceloně nezadařilo.
41'
Real se nemůže usadit na útočné polovině. Naopak Barcelona ještě před koncem první půle přidává v tempu. Rakitić si narazil s Busquetsem, následně hledal Messiho, ale Carvajalovi se podařilo míč zastavit.
40'
První poločas pomalu míří ke svému závěru. Barcelona mohla přidat druhý zásah! Po střele Suáreze z hranice vápna ale vytáhl Courtois parádní zákrok, následnou dorážku Messiho si už obrana Realu pohlídala.
39'
Hned v pěti se hráči Realu vydali napadat až téměř k vápnu soupeře. Lenglet ale ve spolupráci s Piquém zvládl situaci a ještě rozběhl na levém kraji Albu.
38'
Po faulu na Rakitiće si postavil míč na místo přestupku Lionel Messi. Argentinec mířil do levého horního rohu, ale míči chybělo něco málo přes metr.
37'
Barcelona si ještě žádala odpískání penalty po údajné ruce Ramose, ale kapitán madridského celku zahrál jednoznačně hrudníkem.
36'
Už už to vypadalo, že by se Katalánci mohli hnát po ubráněném rohovém kopu do brejku, ale Arthurovi nesedla přihrávka na Messiho. Modrić následně poslal na zem svého koledu z chorvatské reprezentace Rakitiće a píská se proti brance Realu.
35'
Alba si vyšlápl na třiceti metrech na Viníciuse. Hlavní rozhodčí posoudil nalétnutí do útočníka Realu jako nepovolené a Real rozehrával volný přímý kop. Barcelona se ale snadno ubránila.
34'
Arthur získal míč v nebezpečném prostoru na útočné polovině, poté hledal Rakitić z druhého doteku Messiho, ale tomu chybělo k dokončení akce půl metru.
33'
Sergio Reguilón se tentokrát předvedl tvrdou ránou. Po prodlouženém rohovém kopu se Reguilónovi odrazil míč přesně proti noze, ale dělovka za pětadvaceti metrů prosvištěla kolem levé tyče.
32'
Na Viníciuse se pověsilo na hranici vápna hned několik soupeřů Mladý útočník Realu ještě stačil předat míč Modrićovi do nadějné pozice, ale Alba centr zblokoval na rohový kop.
31'
Reguilón si chtěl vymodlit pokutový kop. Po lehkém kontaktu s Arthurem spadl v šestnáctce ve slibném náběhu, ale hlavní rozhodčí po krátké komunikaci s kolegy u videa nechal hru pokračovat.
30'
Po půlhodině hry vede Barcelona na Estadiu Santiago Bernabéu díky brance Rakitiće. Od gólu je ale mnohem aktivnější Real, který se tlačí do pokutového území.
28'
Real se pokouší o okamžitou reakci. Po rohovém kopu se tlačil k hlavičce Ramos, ale míč pouze prodloužil za sebe. Nakonec pálil ze střední vzdálenosti Kroos, ale míč skončil jen u Ter Stegena.
27'
Barcelona právě vstřelila branku!
Podobnou pozici před malou chvílí Lionel Messi v úvodní branku neproměnil. IVAN RAKITIĆ se dostal až za Ramose, poté si poradil také s Courtoisem, který se sice snažil vyběhnout proti chorvatskému záložníkovi, ale na míč si ani nesáhl. Parádní akce od Barcelony.
26'
Se Suárezem si poradil bránící Reguilón. Barcelona ještě rozehrával rohový kop, ale v šestnáctce Realu hlavičkoval pouze Varane. Suárezův nákop už skončil jen na tribuně za brankou madridského týmu.
25'
Před Albou couval dlouhou dobu Carvajal. Hostující tým se tak mohl přiblížit pokutovému území, ale po přihrávce k Robertovi se akce Barcelony výrazně zpomalila.
24'
Také Modrić mohl poslat míč poprvé do sítě. Na hranici pokutového území si pohrál s Busquetsem, ale Chorvatovu ránu k levé tyči stačil zblokovat na poslední chvíli ve skluzu Piqué.
23'
Ablu obral na levém kraji o balon Luka Modrić. Vítěz Zlatého míče na nic nečekal, z druhého doteku vyslal do útoku Viníciuse, ale po nakropeném trávníku se balon sklouzl k Ter Stegenovi.
22'
Piqué si nedělal starosti v blízkosti rohového praporku, před Viníciusem odklidil ve skluzu míč za postranní lajnu. Brazilský útočník sice skončil s bolestivou grimasou na trávníku, ale bude se pouze vhazovat.
21'
Lionel Messi v první šanci. Po spolupráci s Rakitićem se dostal až před Courtoise, pokoušel se ho přehodit, ale netrefil branku. Pokud by šel míč mezi tři tyče, tak by stačil zasáhnout ve skluzu Ramos s Varanem.
20'
Ani dvacet minut El Clásica branku nepřineslo. V posledních chvílích je o něco více u balonu Barcelona, ale až před Courtoise se dostává pouze sporadicky.
19'
Messi si tělem pohlídal míč proti napadajícímu Carvajalovi. Následná přihrávka argentinského kouzelníka měla najít Dembélého, ale skvěle se vrátil do obrany Varane a šanci překazil.
18'
K Dembélému se stáhl kromě Carvajala také Modrić. Real okamžitě obral mladého útočníka Barcelony a vyrazil do útoku. K Baleovi se ale už Kroosův pas nedostal a míč skončil až u Ter Stegena.
17'
Ani další rohový kop Barceloně nevyšel podle představ. V pokutovém území madridského celku dominoval Ramos. Také hostům se podařilo ještě pokračovat v akci, ale Suárezova nepříjemná rána šla jen po odpískaném ofsajdu.
16'
Varane jednoduchou přihrávkou přehrál celou záložní řadu Barcelony, následně centroval do pokutového území Kroos, ale ve vápně Barcelony se ke hlavičce neprosadil Benzema ani Bale.
15'
Po přetaženém centru Kroose se pokusil o hlavičku v nouzové pozici Casemiro. Akce Realu ještě pokračovala, ale ani Ramosova rána z otočky nebo dělovka Modriće neprošla.
14'
Vinícius si skvěle pohlídal míč před Lengletem, už už se chtěl otáčet směrem k brance, ale právě třiadvacetiletý stoper Barcelony sáhl k faulu.
13'
Po přihrávce Dembélého měl na levém kraji o něco více prostoru Jordi Alba. Varane se ale stačil vrátit a nedopustil průnikový pas do šestnáctky. Ani následný rohový kop se poté obešel bez zakončení.
12'
Sergi Roberto dostal pořádně naloženo v souboji s Reguilónem. Barcelonští fotbalisté si žádali žlutou kartu pro krajního obránce Realu, ale hlavní rozhodčí Reguilóna ušetřil.
11'
Reguilón dokázal najít Benzemu v náběhu mezi dvěma obránci. Právě francouzský útočník si vytvořil prostor ke střele, ale míč prolétl pouze kolem vzdálenější tyče.
10'
Úvodní desetiminutovka se odehrála ve vysokém tempu. Tentokrát to Real zkoušel zleva. Vinícius předvedl svou rychlost, ale přesný už svou přihrávkou na Benzemu nebyl.
9'
Jordi Alba vhazoval zpoza postranní lajny. Barcelona následně přišla o balon ještě před šestnáctkou soupeře a protiútok Realu musel hasit taktickým faulem ve středu pole Piqué.
8'
Od Lengleta přišla pobídka Robertovi. Messi si také řekl o přihrávku, ale u balonu dlouho nepobyl. Naopak Jordi Alba si věřil na postup přes Carvajala, ale míč skončil pouze za postranní lajnou.
7'
Přes zhuštěný střed se Modrićovi s Kroosem nedostává snadno. Busquets dokázal pořádně znepříjemnit Kroosovi rozehrávku. Nakonec přišla mizerná přihrávka a míč sebral pro sebe Lenglet.
6'
Barcelona měla k dispozici rohový kop. Po rozehrávce na krátko však k centru do pokutového území nedošlo. Míč postupně putoval až k Ter Stegenovi a hosté musí rozehrávat až od obránců.
5'
Domácí tým nikam při rozehrávce nespěchá. Reguilón však zaváhal přihrávkou na Ramose a vše musel před aktivním Messim musel hasit až Varane.
4'
Real je v úvodních minutách o něco aktivnější. Po Casemirovi se ujal míče na pravém kraji Luka Modrić, ale přes vystoupeného Albu se neprodral.
3'
U balonu na místě přestupku byl kromě Kroose také Gareth Bale. Ter Stegen si nechal postavit mohutnou zeď, nakonec opravdu pálil welšský reprezentant, ale míč vylétl vysoko nad branku.
2'
Po nepřesnosti Rakitiće se míče ujal za domácí tým Varane. S pomocí Carvajala postoupil blíže k pokutovému útoku Kroos, který byl těsně před šestnáctkou faulován Busquetsem! Hlavní rozhodčí ihned tahá žlutou kartu.
1'
Jako první se v dnešním utkání dotkl balonu Luis Suárez. Po rozehrávce Barcelony ale putoval míč jen k Ter Stegenovi, který musel posílat míč kolem napadajícího Benzemy na Roberta.
1'
Hlavní rozhodčí již přivádí obě zahajovací jedenáctky na hrací plochu. Šlágr šestadvacátého kola nejvyšší španělské soutěže LaLigy může za několik málo okamžiků odstartovat.

Real Madrid CF: Courtois – Carvajal, Varane, Ramos (C), Reguilón – Modrić, Casemiro, Kroos – Bale, Benzema, Vinícius Júnior.
Náhradníci: Navas – Marcelo, Valverde, L. Vázquez, Asensio, Isco, D. Ceballos.

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Lenglet, Alba – Rakitić, Busquets, Arthur – Messi (C), L. Suárez, O. Dembèlé.
Náhradníci: Cillessen – Aleñá, Coutinho, Malcom, Semedo, Umtiti, Arturo Vidal.

FC Barcelona

Barcelonští fotbalisté vedou po pětadvaceti odehraných kolech nejvyšší španělskou soutěž hned o sedm bodů před druhým Atléticem Madrid a jsou na nejlepší cestě k obhajobě titulu! V LaLize prohrála Barcelona letos pouze dvakrát. V úvodu sezony nestačila 1:2 na Léganes, na začátku listopadu poté katalánský celek nezvládl přestřelku proti Betisu 3:4, kdy ani dva zásahy Lionela Messiho nestačily na bodový zisk.

Na Camp Nou zamířil v přestupovém období ghanský útočník Kevin-Prince Boateng, naopak na hostování do londýnského Arsenalu se poroučel Denis Suárez.

V nejprestižnější klubové soutěže Lize mistrů Barcelona suverénně postoupila do jarní vyřazovací části, ale v úvodním utkání v Lyonu branka nepadla a tak bude muset španělský gigant ještě zabrat v odvetě.
Real Madrid CF

Ve španělské nejvyšší soutěži Real obhajuje až třetí pozici. V loňské sezoně totiž s velkým odstupem nestačil na nedostižnou Barcelonu a o tři body zůstal také za svým madridským rivalem Atléticem. To v Lize mistrů si výběr Zinédina Zidana připsal třetí triumf v řadě, když ve finálovém duelu přehrál po gólu Karima Benzemy a dvou trefách Garetha Balea Liverpool 3:1.

Po sezoně se madridský tým rozloučil s Cristianem Ronaldem, který zamířil do Juventusu. Na lavičce skončil také Zinédine Zidane.

Odchod dvou úhlavních postav Real poznamenal v nové sezoně. Po pětadvaceti odehraných kolech ztrácí "bílý balet" na vedoucí Barcelonu už devět bodů. Na začátku roku 2019 se zdálo, že se už Real zvedá, ale o nabytou formu rychle přišel. Před dvěma týdny prohrál v lize s podprůměrnou Gironou.

Ani v prvním utkání vyřazovací části Ligy mistrů se Real příliš nepředvedl. V Amsterdamu s místním Ajaxem dlouho zaostával, ale branky Benzemy a Asensia daly Realu solidní šanci do odvety, která je na programu již v příštím týdnu.
Krásný sobotní večer, vítám všechny příznivce fotbalu. Nejvyšší španělská soutěž LaLiga pokračuje již šestadvacátým kolem a my se společně zaměříme na šlágr ve kterém přivítá Real Madrid svého úhlavního rivala z Barcelony.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.