La Liga - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real : Girona - 17. února 2019   12:00

Real
26' Casemiro (Kroos)
1:2
(1:0)
Girona
66' Stuani   • 76' Portugués
Real
Courtois – Odriozola Arzallus, Varane, Ramos, Marcelo – Kroos, Casemiro, D. Ceballos (75. Díaz) – L. Vázquez (59. Vinícius Júnior), Benzema, Asensio (67. Bale).
Navas – Valverde, Vinícius Júnior, Carvajal, Nacho Fernández, Díaz, Bale.
Cuadra – Barbero, López
Estadio Santiago Bernábeu. Madrid
Girona
Bunú – Ramalho, Alcalá, Juanpe – Porro (46. Lozano), Pons (46. Aleix Garcia), Douglas Luiz, Granell, Carnero García – Portugués (85. V. Fernández), Stuani.
Iraizoz – Roberts, Lozano, Planas, Aleix Garcia, V. Fernández, Paik Seung-ho.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 7:7. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 13:18.
Překvapení je na světě! Real Madrid ztratil slibně rozehraný duel a s Gironou prohrává 1:2! Domácí celek byl v první půli aktivnějším týmem a zaslouženě se dostal do vedení! Ve 26. minutě se totiž dokázal prosadit Casemiro! Girona sice podnikla několik nebezpečných výpadů, ale obrana Realu v čele s brankářem Courtoisem podala v první půli dobrý výkon. Po změně stran se vše změnilo! Girona najednou začala útočit a po Ramosově ruce proměnil pokutový kop Stuani! Od té doby byli hráči Realu poněkud ospalí a Cristian Portugués dokonce poslal hostující celek do vedení! Vyrovnat mohl Gareth Bale, ale Jasín Bunú jeho pokus zneškodnil! V samotném závěru navíc musel po druhé žluté kartě ze hřiště Sergio Ramos.
90+5'
90+4'
Álvaro Odriozola Arzallus prošel s míčem po pravé straně do pokutového území, jenže obránce v červeném dresu se mu postavil do cesty a získal balón pro Gironu.
90+3'
Marcelo se po rohovém kopu dostal do zakončení z hranice pokutového území, jenže jeho technická střela postrádala razanci a Jasín Bunú si připsal další zákrok.
90+2'
Odriozola prošel s míčem do pokutového území, přenechal míč Kroosovi, jehož následný centr srazila obrana Girony na rohový kop.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Sergio Ramos v pokutovém území při snaze o zakončení trefil soupeře vysokou nohou a po druhé žluté kartě musí do sprch!
89'
Girona zahrávala přímý kop v blízkosti pokutového území. Centrovaný míč však prolétl kolem zdi a následně proskákal do zámezí.
88'
Toni Kroos zahrával přímý kop Realu Madrid v blízkosti pokutového území. Sergio Ramos si však v hlavičkovém souboji pomohl nedovoleným zákrokem.
87'
Žlutou kartu dostává Pedro Alcalá (Girona FC).
87'
Mohlo být vyrovnáno! Gareth Bale si v pokutovém území naběhl na prodloužený nákop, ale Jasín Bunú stačil vyběhnout a skvěle šanci Realu zneškodnil!
86'
Vinícius Júnior dostal přihrávku na levé křídlo, se štěstím se probil do pokutového území, ale předkopl si míč daleko před sebe a už jej nedohnal na hřišti.
85'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Cristian Portugués, přichází Valery Fernández.
84'
Domácím fanouškům se v posledních minutách vůbec nelíbí dění na trávníku a na Santiago Bernabeu se začíná ozývat hlasitý pískot.
83'
Raúl García prošel s míčem do blízkosti pokutového území, přenechaljej Granellovi, který si ale netroufl na zakončení a raději roztáhl hru na pravou stranu.
82'
Gareth Bale si na vlastní polovině skvěle pokryl míč tělem a nenechal se o něj připravit. Portugués jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
81'
Vinícius Júnior se z hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže jeho technický pokus prosvištěl těsně vedle vzdálenější tyče!
80'
Gareth Bale se vrátil na vlastní polovinu a pomohl svým spoluhráčům získat balón. Bale hlavou prodloužil na Díaze, který si míč pokryl a nechal se faulovat.
79'
Real Madrid se ihned začal tlačit do pokutového území, ale radost domácím hráčům opět pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. V ofsajdu stál Mariano Díaz.
78'
Vinícius Júnior se z levého křídla prosmýkl do pokutového území, přehodil si míč na pravačku, jenže technickou střelou vysoko přestřelil branku Girony.
76'
Girona právě vstřelila branku!
Girona otáčí vývoj dnešního utkání a dostává se do vedení! Lozano prošel na hranici pokutového území, odkud zakončil technickou střelou, kterou Courtois vyrazil jen před sebe a CRISTIAN PORTUGUÉS dorazil míč do sítě!
75'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Dani Ceballos, přichází Mariano Díaz.
74'
Hra je přerušena! Anthony Lozano zůstává po souboji s Casemirem ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
73'
Gareth Bale nasprintoval do pokutového území, kam přiletěl vysoký centr z levé strany hrací plochy, jenže míč se před ním odrazil a proskákal do zámezí.
72'
Do rozehrávky Girony se musel zapojit také hostující brankář. Girona v posledních minutách pevně drží otěže dnešního utkání a žene se za rozhodnutím.
71'
Hosté se mohli dostat do vedení! Aleix Garcia napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti a krásnou dělovkou orazítkoval břevno!
70'
Real Madrid je v problémech! Cristian Portugués se v pokutovém území tlačil za nadýchaným centrem z pravé strany, ale Ramos míč na poslední chvíli přizvedl.
69'
Po následném přímém kopu se domácí fotbalisté dožadovali odpískání pokutového kopu za zákrok na Ramose. Sudí však nechává pokračovat ve hře.
68'
Stuani na pravé straně hrací plochy poslal k zemi Casemira a může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu. Casemiro potřebuje ošetření.
67'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází Gareth Bale.
66'
Je vyrovnáno! K exekuci pokutového kopu se postavil CRISTHIAN STUANI, který zakončil do protipohybu domácího brankáře!
65'
Žlutou kartu dostává Sergio Ramos (Real Madrid CF).
65'
Penalta pro Gironu! Ramos zahrál rukou v pokutovém území a sudí neváhal!
64'
Raúl García si na vlastní polovině poradil s vysokým nákopem na Karima Benzemu. Francouzský útočník byl v souboji o dva kroky později.
63'
Marcelo sprintoval do pokutového území za krásnou přihrávkou z kopačky Casemira. Jasín Bunú vyrazil ven z branky a došel si pro odražený míč.
62'
Realu se v posledních minutách nedaří kombinace kolem pokutového území Girony. Asensio tentokrát hledal Karima Benzemu, ale poslal mu nepřesnou přihrávku.
61'
Sergio Ramos se z pozice stopera zjevil na hrotu domácího útoku. Španělský fotbalista si chtěl míč obhodit kolem obránce, ale Pedro Alcalá jeho úmysl přečetl.
60'
Girona zahodila svou největší šanci! Na centr z pravé strany si naskočil Lozano, jehož hlavičku vyrazil Courtois jen před sebe, ale Aleix Garcia přestřelil!
59'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Lucas Vázquez, přichází Vinícius Júnior.
58'
Anthony Lozano táhl útok Girony po levé straně hrací plochy. Nikdo v červeném dresu jeho akci nepodpořil a fotbalisté Girony se nechali zahnat do úzkých.
57'
Lucas Vázquez dostal krásnou přihrávku na pravou stranu hrací plochy a odcentroval do pokutového území. Brankář Jasín Bunú jeho úmysl přečetl a pro pobídku si došel.
56'
Thibaut Courtois nakopl míč na levou stranu hrací plochy, jenže nikdo v bílém dresu nedokázal odražený balón vybojovat. Girona může přejít do útoku.
55'
Zadáci Realu Madrid si nyní vyměňují přihrávky na polovině hrací plochy. Nikdo v červeném dresu Girony statickou rozehrávku Realu neatakuje.
54'
Benzema si pohybem řekl o další přihrávku na hranici velkého vápna, jenže tentokrát se s míčem vůbec nedokázal otočit. Girona se však nemůže dostat do hry.
53'
Karim Benzema dostal parádní centr na malé vápno, měl moře času na zakončení, ale svůj centr poslal jen do boční sítě hostující branky.
52'
Karim Benzema si naběhl na povedenou přihrávku z kopačky Casemira, jenže jeho průnik do velkého vápna zastavil včasným skluzem Pedro Alcalá.
51'
Do rozehrávky Girony se tentokrát musel zapojit Jasín Bunú. Gólman Girony nakopl míč na polovinu hrací plochy, kde si Stuani pomohl útočným faulem.
50'
Raúl García sprintoval za dlouhou přihrávkou na levou stranu, nicméně přihrávka byla příliš prudká a balón proskákal do zámezí. Bude to odkop od branky pro Real Madrid.
49'
Karim Benzema se z hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže jeho skákavý pokus srazil obránce v červeném dresu mimo tři tyče.
48'
Na světě je první žlutá karta dnešního duelu! Za faul na unikajícího Odriozolu ji dostává střídající Lozano.
47'
Real Madrid se hned v úvodu druhého poločasu vydal do útoku. Marcelo dostal přihrávku na hranici pokutového území, navedl si míč ke střele, ale těsně minul horní tyč.
46'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Pere Pons, přichází Aleix Garcia.
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Pedro Porro, přichází Anthony Lozano.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté Realu Madrid! Domácí celek byl v první půli aktivnějším týmem a zaslouženě se dostal do vedení! Ve 26. minutě se totiž dokázal prosadit Casemiro! Girona sice podnikla několik nebezpečných výpadů, ale obrana Realu v čele s brankářem Courtoisem zatím podává parádní výkon. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
45+4'
45+3'
Casemiro nakopl míč na polovinu hostujícího celku. Za jeho prudkým nákopem spěchal Marco Asensio, jenže nepřesná přihrávka proskákala do zámezí. Bude to odkop od branky.
45+2'
Álvaro Odriozola Arzallus zastavil rodící se akci Girony zatažením soupeře za dres. Sudí měl souboj přímo před očima a rozhodl se odpískat faul. Vše se obešlo bez karetního trestu.
45+1'
45'
Marcelo se dostal za záda hostující obrany a dopravil míč do sítě. Radost fotbalistů Realu Madrid však zastavuje zdvižený praporek. Ofsajd!
44'
Álex Granell se znovu zapojil do akce Girony po levé straně hrací plochy. Hostující hráč si však ukopl míč daleko před sebe a v následném souboji o něj přišel.
43'
Marcelo se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku. Krajní obránce Realu Madrid poslal k zemi jednoho z hráčů Girony.
42'
Cristhian Stuani si naběhl na prudkou přihrávku na hranici pokutového území, jenže radost mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího! Ofsajd.
41'
Álex Granell si nádherně nachystal míč na levačku a zakončil. Jeho rána zpoza hranice pokutového území proskákala kolem vzdálenější tyče branky Realu.
40'
Marco Asensio se zpoza hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže jeho dělovka levou nohou trefila jen jednoho z obránců Girony.
39'
Dani Ceballos prošel po pravém křídle do blízkosti pokutového území, ale neustál souboj s Ramalhem. Sudí měl střet přímo před očima a nechal pokračovat ve hře.
38'
Hra je přerušena! Pons se v hlavičkovém souboji s francouzským stoperem zranil a musí být ošetřen za čárou. První půle přináší hodně podobných soubojů.
37'
Pedro Porro vyslal z pravé strany zajímavý centr do pokutového území, ale domácí obránce Raphaël Varane se stačil vrátit a odehrál balón mimo šestnáctku.
36'
Karim Benzema si na polovině soupeře pomohl v hlavičkovém souboji loktem. Jeho řádění odnesl záložník Pons, který zůstává ležet na trávníku s bolestivou grimasou v obličeji.
35'
Dani Ceballos si naběhl na přihrávku z autového vhazování, jenže vinou špatného zpracování se nechal obrat o míč a nabídl další možnost hostující Gironě.
34'
Poro dostal přihrávku do blízkosti pokutového území, pohotově si přehodil míč na levačku, jenže svou technickou střelou vůbec netrefil branku.
33'
Domácí zahodili obrovskou šanci! Álvaro Odriozola Arzallus poslal fantastický centr na malé vápno, jenže Karim Benzema na míč nedosáhl.
32'
Exekuce rohového kopu se ujal Toni Kroos, který vyslal centr z levé strany hrací plochy, jenže trefil jen prostor, kde stál pozorný Cristhian Stuani.
31'
Jonás Ramalho si dal na malém vápně pozor na centr z pravé strany hrací plochy a bez váhání odkopl míč do zámezí. Real bude zahrávat rohový kop.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a zatím sledujeme hodně zajímavé utkání. Real Madrid hraje hodně aktivně a v posledních minutách soupeře takřka nepouští do hry.
29'
Domácí fotbalisté v posledních minutách skvěle napadají rozehrávku Girony. Karim Benzema získal míč a hnal se do velkého vápna. Alcala se mu na poslední chvíli položil pod nohy a získal míč pro hosty.
28'
Marcelo táhl další akci Realu Madrid po levé straně, našel Asensia, který si však netroufl na průnik do velkého vápna a raději vrátil míč na spouhráče z defenzivy.
26'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Real Madrid se dostává do vedení! Domácí celek přetavil svůj tlak v úvodní branku dnešního souboje! Po rohovém kopu přiletěl do pokutového území ještě jeden centr, na který si naskočil CASEMIRO a přesnou hlavičkou otevřel skóre!
25'
Karim Benzema si po rohovém kopu domácího celku naskočil na nadýchaný centr z kopačky Toniho Kroose, jenže jeho hlavička skončila na hlavě obránce.
24'
Pedro Alcalá se v pokutovém území opřel do odraženého míče a odkopl jej daleko od branky Girony. Hosté si hlavně nechtějí komplikovat život v zadních řadách.
23'
Girona se po delší době nastěhovala do blízkosti pokutového území Realu Madrid. Hosté si vyměnili několik krátkých přihrávek, ale jejich akce skončila centrem do rukavic pozorného brankáře.
22'
Marco Asensio se z levého křídla prosmýkl do pokutového území, kde si míč přehodil na pravačku, jenže jeho přízemní ránu schoval brankář do rukavic.
21'
Stopeři domácího celku si nyní vyměňují krátké přihrávky na vlastní polovině a vyčkávají na skulinku v obraně hostující Girony.
20'
Na druhé straně se Cristhian Stuani dostal s míčem na hranici pokutového území, odkud napřáhl ke střele nártem, ale mířil jen do míst, kde byl Courtois.
19'
Real Madrid začíná přidávat plyn! Marco Asensio se pokusil zakončit z hranice pokutového území, ale trefil jen obětavého stopera Girony.
18'
Lucas Vázquez si v pokutovém území soupeře parádní kličkou obhodil obránce a snažil se zakončit obloučkem. Hostující brankář Jasín Bunú si připsal parádní zákrok!
17'
Pedro Alcalá se kvůli špatnému zpracování dostal pod tlak a musel míč odkopnout do zámezí. Nikdo v červeném dresu Girony na jeho pobídku nedosáhl.
16'
Sergio Ramos měl velké rychlostní problémy s Ponsem. Hostující záložník dostal domácího stopera pod tlak, ale Ramos jej nakonec nepustil do vápna.
15'
Marcelo sprintoval za přihrávkou na levou stranu hrací plochy, jenže skákavý balón neudržel ve hře ani ve skluzu. Vhazovat tak bude hostující Girona.
14'
Pedro Porro dostal krásnou přihrávku do pokutového území, jenže Álvaro Odriozola Arzallus se k němu stačil vrátit a nenechal Porra přihrát na malé vápno.
13'
Toni Kroos vyslal průnikovou přihrávku na Asensia, který prudkým centrem na malé vápno hledal Karima Benzemu, ale ten se přes Alcalu nedostal do zakončení.
12'
Marcelo tentokrát poslal prudkou přihrávku na hranici pokutového území, kde byl Benzema, jenže francouzský útočník si nepotykal s prvním dotykem.
11'
Dani Ceballos našel prudkou přihrávku Marcela, jenže ten se dostal pod tlak a z těžké pozice už nedokázal přesně odcentrovat. Obrana Girony zvládla úvodní minuty na jedničku.
10'
Dani Ceballos poslal prudkou přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže tam nebyl nikdo v bílém dresu Realu Madrid. Girona se tak může vydat do útoku.
9'
Pedro Porro prošel po pravém křídle do blízkosti pokutového území, jenže jeho přihrávka na hranici velkého vápna skončila u pozorného obránce.
8'
Marcelo vyslal další prudkou přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže Asensio se rozběhl příliš pozdě a nedostihl balón na hrací ploše.
7'
Pedro Porro dostal přihrávku na polovinu hrací plochy. Fotbalista Girony poslal zajímavou přihrávku na Stuaniho, jenže ten na dlouhou nohu nestačil odcentrovat.
6'
Marcelo našel krásným obloučkem Karima Benzemu, který ještě kombinoval s Asensiem, jenže poslední jmenovaný mu vrátil nepřesnou přihrávku.
5'
Belgický brankář už je zpátky na nohou. Courtois se zapojil do rozehrávky domácího celku a parádní přihrávkou našel rozběhnutého Marcela.
4'
Je vidět, že belgickému brankáři teče krev z nosu. Domácí kouč tyto obrázky rozhodně nevidí rád. Uvidíme, zda Courtois bude nadále pokračovat.
3'
Thibaut Courtois si připsal první zákrok a podle všeho si ublížil! Stuani se totiž probil do pokutového území, zakončil pravačkou, ale Courtois jeho ránu zastavil obličejem, což je hodně bolestivé.
2'
Pedro Alcalá dostal přihrávku na vlastní polovinu. Domácí útočník Karim Benzema se jej ihned vydal napadat, ale zadák Girony dokázal míč odehrát do bezpečí.
1'
Domácí Real Madrid obstaral výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Bílý balet se ihned vydal do útoku, ale nákop na pravé křídlo zastavil Ramalho.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Real Madrid bude hrát v bílém, zatímco Girona přijela v červených dresech.

Real Madrid CF: Courtois – Odriozola Arzallus, Varane, Ramos, Marcelo – Kroos, Casemiro, D. Ceballos – L. Vázquez, Benzema, Asensio.
Náhradníci: Navas – Valverde, Vinícius Júnior, Carvajal, Nacho Fernández, Díaz, Bale.

Girona FC: Bunú – Ramalho, Alcalá, Juanpe – Porro, Pons, Douglas Luiz, Granell, Carnero García – Portugués, Stuani.
Náhradníci: Iraizoz – Roberts, Lozano, Planas, Aleix Garcia, V. Fernández, Paik Seung-ho.

Rozhodčí: Cuadra – Barbero, López.
Real Madrid CF

Španělský velkoklub Real Madrid dosud odehrál dvacet tři zápasů a vybojoval v nich čtyřicet pět bodů. Před dnešním duelem je Real na třetí pozici, ale v případě vítězství se posune na druhé místo před Atlético Madrid. Na vedoucí Barcelonu však Real nadále ztrácí. V posledním ligovém kole dokázal vyhrát 3:1 v městském derby na hřišti Atlética. Ve středu navíc v rámci Ligy mistrů uspěl na hřišti Ajaxu.
Girona FC

Hostující Girona tráví svou druhou sezónu v nejvyšší španělské soutěži. Dnešní hostující celek dosud odehrát dvacet tři zápasů a vybojoval v nich čtyřiadvacet bodů. S tímto bodovým ziskem patří Gironě sedmnáctá pozice. Na sestupové vody má navíc náskok pouhého bodu. Poslední čtyři duely Girona prohrála. Naposledy na svém stadionu nestačila na poslední Huescu.
Dobré odpoledne všem fanouškům a fanynkým fotbalu, vítejte u textového přenosu ze španělské ligy. V dnešním utkání se proti sobě postaví Real Madrid CF a Girona FC. Výkop je stanoven na 12:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.