La Liga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atlético : Valencia - 19. října 2019   16:00

Atlético
36' D. Costa
1:1
(1:0)
Valencia
82' Parejo
Atlético
Oblak – Arias, J. Giménez, Felipe, Hermoso (54. Lodi) – Félix, Saúl Ñíguez, Partey (54. Lemar), Koke – Morata (68. M. Llorente), D. Costa.
Adán – Trippier, Lodi, M. Llorente, Lemar, Á. Correa, H. Herrera.
Cordero – Escuela, Cerezo
Estadio Wanda Metropolitano, Madrid
Valencia
Cillessen – Wass, Garay, Gabriel, J. Costa – Coquelin, Parejo, Kondogbia (65. Gameiro), Torres (71. Soler) – Gómez, Čeryšev (77. Lee Kang-in).
Doménech – Gameiro, T. Correia, Lee Kang-in, Soler, Diakhaby, M. Vallejo.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání končí zaslouženou remízou. Atlético sice mělo delší dobu hru ve své režii, ale hosté se díky skvělému závěru dočkali vyrovnání a nakonec nebyli ani daleko od vedoucí branky, čímž by asi totálně srazili svého soupeře, který hrál od 81. minuty pouze o deseti, bez vyloučeného Félixe. Toto byl rozhodující moment z pohledu domácích, Atlético poté jako by ztratilo půdu pod nohama a nakonec mohli být domácí rádi za remízu.
90+5'
90+5'
Nastavuje se pět minut, to znamená, že do konce zápasu zbývají poslední desítky sekund.
90+3'
Francis Coquelin (Valencia) má nějaký svalový problém, ale i přesto se vrací do hry, aby dohrál tento zápas.
90+1'
Pozor, sudí šel prozkoumat zákrok Lee Kanga a nakonec změnil své rozhodnutí udělit žlutou a Lee Kang-in (Valencia) dostává rovnou červenou kartu, po zákroku na Ariase.
90'
Žlutou kartu dostává Lee Kang-in (Valencia CF) za zákrok na Ariase.
88'
Statistika držení míče – 42% : 58%.
87'
Valencia s míčem u půlící čáry.
85'
Atlético mělo zápas téměř 80 minut pod kontrolou, pak ale ze hry odstoupil João Félix (Atl. Madrid), hosté vyrovnali a nyní nejsou daleko od dalšího gólu.
84'
Valencia nebyla daleko od druhého gólu, přízemní střelu Pareja vyráží pravačkou Jan Oblak!
83'
Tak to bude hodně zajímavý závěr zápasu, Valencia je rázem „na koni“, dokáží hosté otočit skóre ve svůj prospěch?
82'
Valencia právě vstřelila branku!
Z pohledu domácích by se dalo říci: „no to to hezky začíná...“ DANI PAREJO se totiž krásnou střelou prosazuje z přímého kopu a rázem je vyrovnáno. A navíc, jak již řečeno, domácí dohrávají zápas pouze o deseti!
81'
Ano, je to tak, João Félix (Atl. Madrid) odchází do šatny, vypadá to na problém s pravou nohou a domácí, kteří již vyčerpali všechny možnosti střídání, musí dohrávat pouze o deseti.
80'
Pozor, João Félix (Atl. Madrid) odchází z trávníku pouze za pomoci lékařů, to vůbec nevypadá dobře, že by domácí museli zápas dohrávat pouze o deseti?
78'
João Félix (Atl. Madrid) končí na trávníku a musí být ošetřován.
77'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Denis Čeryšev, přichází Lee Kang-in.
76'
Valencia připravuje poslední střídání v tomto zápase, uvidíme, kdo se jako poslední dnes dostane do hry.
75'
Kévin Gameiro (Valencia) posílá dlouhým pasem míč k vápnu Atltética, jako první je u míče ale Jan Oblak (Atl. Madrid).
74'
A když je třeba, dokáží domácí také zaútočit, jako nyní, po pravé straně, kdy rychlou akci zakončil Koke přízemní střelou, kterou Jasper Cillessen chytá.
73'
Hosté stále s míčem na polovině soupeře, Atlético se ale dokáže dobře bránit.
72'
Dani Parejo (Valencia) se hnal do vápna, ale k míči se nedostal, ten skončil mimo vymezené území.
71'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Ferrán Torres, přichází Carlos Soler.
71'
Statistika držení míče – 46% : 54%.
70'
João Félix (Atl. Madrid) si naskakoval ve vápně na centr, ale přitom fauloval obránce Valencie, navíc i tak míč poslal mimo tři tyče.
69'
Po vystřídání mají domácí k dispozici volný kop na polovině soupeře, z pravé strany, ale poměrně daleko od vápna.
68'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Marcos Llorente.
67'
Zatím se ale stále hraje, Valencia s míčem na polovině domácích.
66'
Vypadá to, že Atlético bude opět střídat, do hry se chystá Marcos Llorente.
65'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Geoffrey Kondogbia, přichází Kévin Gameiro.
63'
Santiago Arias (Atl. Madrid) získává míč, po špatné přihrávce soupeře a nerozpakuje se hrát až zpět k vlastní brance.
62'
Ezequiel Garay (Valencia) hledá u půlící čáry Kondogbiu, ten převzal míč a poslal ho na pravou stranu, nepřesně, hrají domácí.
61'
Ne, Renan Lodi (Atl. Madrid) poslal míč pouze do rukavic pozorného Cillessena.
60'
Velmi zajímavá pozice pro Atlético, nedaleko od šestnáctky Valencie, bude z toho druhý gól?
58'
Jasper Cillessen (Valencia) si jde pro míč a bude moci odkopávat od vlastní branky.
56'
Dani Parejo (Valencia) faulován na polovině Atlética, volný kop pro hosty z levé strany.
54'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Partey, přichází Thomas Lemar.
54'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Mario Hermoso, přichází Renan Lodi.
54'
Šance Valencie, Denis Čeryšev se drží za hlavu poté, co jeho střela z první končí na břevně, od něhož se odráží před brankovou čáru!
53'
Thomas Partey (Atl. Madrid) se dostal k míči a hned zkouší vyslat dopředu Costu, ale rychlejší byl vracející se obránce Valencie.
52'
Hlavičkový souboj u půlící čáry končí vítězstvím Valencie, ta se hned dostává na polovinu Atlética.
51'
Znovu je Jasper Cillessen (Valencia) pod tlakem při rozehrávce od své branky, velmi dobrý presing domácích.
50'
Jaume Costa (Valencia) se těžce zvedá z trávníku, po souboji s Felixem, každopádně již se hraje, míč v autu, vhazují domácí.
49'
João Félix (Atl. Madrid) šel nyní docela ostře do souboje s Costou, kterého udeřil do obličeje.
48'
Geoffrey Kondogbia (Valencia) centruje z pravé strany, ale byl to hodně nepřesný pas, míč získávají domácí.
47'
Jasper Cillessen (Valencia) musí rychle rozehrát, před dotírající dvojicí domácích borců.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
První poločas je u konce, spokojenější odchází do šaten domácí, kteří díky proměněnému pokutovému kopu Costy vedou 1:0. Hosté zahrozili v podstatě pouze jednou, po dobré střele Čeryševa, který ale vzápětí zavinil penaltu...
45+1'
45+1'
Nastavuje se pouze jedna minuta, první poločas tak za malý okamžik končí.
45'
Álvaro Morata (Atl. Madrid) dostal míč do šestnáctky, zkoušel se obtočit kolem obránců, ti mu ale sebrali míč.
44'
Žlutou kartu dostává João Félix (Atlético Madrid).
44'
Altético se po krátké odmlce dostává zpět k pokutovému území Valencie, ale nakonec se s míčem vrací zpět k půlící čáře.
43'
Statistika držení míče – 54% : 46%.
42'
Ferrán Torres (Valencia) si nabíhá do vápna Atlética, na dlouhý pas Čeryševa, ale dříve je u míče gólman Jan Oblak.
41'
Atlético se po prvním gólu trochu zatáhlo zpět a nyní nechává více hrát soupeře.
40'
Je před námi poslední pětiminutovka první půle, domácí již vedou a vypadá to, že si minimálně do poločasové přestávky vedení udrží.
39'
Žlutou kartu dostává Denis Čeryšev (Valencia CF).
36'
Atlético právě vstřelilo branku!
DIEGO COSTA s naprostým přehledem proměňuje pokutový kop a domácí jdou do vedení.
35'
A je to tady, po prostudování videa nařizuje sudí penaltu pro Atlético!
35'
Pozor, sudí jde využít VAR a řeší se, zda bránící Čeryšev nezahrál ve vápně rukou!
34'
João Félix (Atl. Madrid) to zkusil zpoza vápna, Jasper Cillessen (Valencia) chytá.
33'
Álvaro Morata (Atl. Madrid) jen těsně minul míč na vzdálenější tyči, po přihrávce z pravé strany, to byla velká šance!
32'
Velmi dobrá střela Denise Čeryševa (Valencia), kterou musel krotit Jan Oblak nadvakrát.
31'
Valencia s míčem u půlící čáry, hosté stále marně hledají cestu k vápnu Atlética.
30'
Je za námi první půl hodina hry, stav je stále nerozhodný, ale je viditelná převaha domácích.
29'
Žlutou kartu dostává Thomas Partey (Atlético Madrid).
28'
Diego Costa (Atl. Madrid) to nyní nezvládl ve vápně Valencie, kde sice dostal míč do dobrého postavení, ale místo střely volil kličku, pak ještě jednu, až už nebyla šance zakončit.
27'
Domácí rozehráli rohový kop z pravé strany, centr směřoval na zadní tyč, kde hlavičkuje (nepřesně) Álvaro Morata.
26'
Álvaro Morata (Atl. Madrid) vybojoval rohový kop pro svůj tým.
25'
Dopředu jde Atlético, Saúl Ñíguez poslal míč z levé strany do vápna, kde zkouší hlavičkovat Morata, který ale poslal míč za sebe, místo do branky.
24'
Jenže Valencii se zatím moc nedaří, hosté mají velký problém dostat se k vápnu Atlética.
23'
Thomas Partey (Atl. Madrid) fauluje ve středovém kruhu, míč pro Valencii.
22'
Diego Costa (Atl. Madrid) jen těsně míjí branku z levé strany, velmi dobrá akce domácích.
21'
Álvaro Morata (Atl. Madrid) nyní z levé strany v podstatě jen poslal míč do náruče Cillessena.
20'
První dvacetiminutovka za námi, zatím to nebyl kdovíjaký fotbal.
18'
V první šanci zápasu domácí, Diego Costa sklepl míč pro Saúla Ñígueze, který pohotově vystřelil z hranice vápně, míč ale končí těsně vedle domácí branky.
17'
Od Jana Oblaka začíná další akce domácích, která však záhy končí u půlící čáry.
16'
Valencia se nyní není schopna dostat z vlastního vápna.
15'
Je tu rohový kop Valencie, z pravé strany... rozehraný na krátko, Ferrán Torres odcentoval, ale bez velkého úspěchu.
14'
Ezequiel Garay (Valencia) posílá míč na levou stranu, kde nachází Kondogbiu.
13'
Míč se z pravé strany dostal do vápna, kde z první zakončil Francis Coquelin (Valencia), který ale branku Atlética přestřeluje
12'
Valencia vybojovala další roh, tentokrát z pravé strany.
11'
Saúl Ñíguez (Atl. Madrid) nevyslal přesnou přihrávku na Félixe, míč se chopili hosté.
10'
Dani Parejo (Valencia) odcentroval z levé strany, ale míč chytá brankář Jan Oblak.
9'
Rohový kop pro Valencii, hosté rozehrají z levé strany.
8'
Felipe (Atl. Madrid) má dostatek prostoru a času na vlastní rozehrávku.
7'
Rohový kop pro Atlético, domácí Thomas Partey rozehrává z pravé strany, ve vápně je však odpískán útočný faul Moraty.
6'
Atlético má viditelnou převahu, ale chybí tomu přesnější finální přihrávka.
5'
Valencia ztrácí míč na polovině soupeře a hosté se vrací zpět na svou polovinu.
4'
Míč končí v autu, vhazují hosté, z pravé strany, na polovině soupeře.
3'
Maxi Gómez (Valencia) faulován na své polovině, v souboji s José Giménezem, míč pro hosty.
2'
Atlético od úvodního hvizdu u míče, Saúl Ñíguez jemným centrem poslal míč z levé strany před branku, kde ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
1'
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

Atlético Madrid: Oblak – Arias, J. Giménez, Felipe, Hermoso – Félix, Saúl Ñíguez, Partey, Koke – Morata, D. Costa.
Náhradníci: Adán – Trippier, Lodi, M. Llorente, Lemar, Á. Correa, H. Herrera.

Valencia CF: Cillessen – Wass, Garay, Gabriel, J. Costa – Coquelin, Parejo, Kondogbia, Torres – Gómez, Čeryšev.
Náhradníci: Doménech – Gameiro, T. Correia, Lee Kang-in, Soler, Diakhaby, M. Vallejo.

Rozhodčí: Cordero – Escuela, Cerezo.
VALENCIA CF
Valencia, stejně jako Atlético, hraje v této sezóně také Ligu mistrů, do které vtrhla senzačním vítězstvím 1:0 na hřišti londýnské Chelsea! Hned ve druhém utkání ale doma padla 0:3 s Ajaxem, čímž se skvělý výsledek z Londýna vynuloval... V lize to není také žádná velká sláva, kdy v osmi předchozích kolech Valencia pouze třikrát vyhrála. Na svém kontě má také tři remízy a se ziskem dvanácti bodů je tak s mírným odstupem za ligovou špičkou. Poslední dva ligové duely ale Valencia vyhrála, vyhraje i do třetice?
ATLÉTICO MADRID
Madridské Atlético vstupuje do tohoto zápasu v roli očekávaného favorita. Byť to v podání Atlética v této sezóně zatím není žádná velká sláva... Z třetího místa se totiž Atlético dívá na svého městského rivala Real, který se vyhřívá aktuálně na čele, tři body. Hlavně díky nezvládnutému období od půlky září do reprezentační přestávky, kdy Atlético v sedmi soutěžních zápasech vyhrálo jen dvakrát (1 x v lize, 1 x v Lize mistrů), jednou prohrálo (0:2 na hřišti Realu Sociedad) a hned čtyřikrát remizovalo, z toho třikrát v lize... Ukončí v duelu s Valencií dobu remízovou?
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 9. kola španělské LaLigy, v němž ATLÉTICO MADRID přivítá na svém stadionu VALENCII CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.