La Liga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Granada : Atlético - 23. listopadu 2019   18:30

Granada
68' Sánchez
1:1
(0:0)
Atlético
61' Lodi  (H. Herrera)
Granada
Rui Silva – Díaz, D. Duarte, Sánchez, Marín – Puertas, Montoro, Azeez (73. C. Fernández), Gonalons, Vadillo (64. Machís) – Soldado.
A. Escandell – Machís, Neva, C. Fernández, J. A. Martínez, Eteki, Vico.
Medié – Barranco, Méndez
Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada)
Atlético
Oblak – Trippier, Felipe, Hermoso, Lodi – Koke, M. Llorente (76. Félix), H. Herrera, Vitolo (83. Poveda Romera) – Á. Correa (57. Lemar), Morata.
Adán – Arias, Moya, Lemar, Félix, Poveda Romera, Sánchez.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 2:5. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 14:17.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec nemá vítěze. Atlético Madrid se ve druhém poločase dostali do vedení, když se trefil Renan Lodi, ovšem domácí zabrali a po rohovém kopu vyrovnal Sánchez. Žádná další branka už nepadla a Granada tak remizovala s Atléticem 1:1.
90+4'
90+3'
Obrovský závar před domácím brankářem, ovšem hosté nedokázali propasírovat míč za Silvu!
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Po rohu se jeden z hráčů dostal do zakončení, ale míč směřující do branky vykopl jeden z hráčů Granady!
88'
Rohový kop pro Atlético.
87'
Stále se hraje na polovině domácího celku, který ale závěrečnému tlaku odolává.
85'
Atlético se tlačí dopředu, chce rozhodnout, ale nutno dodat, že domácí stále skvěle brání.
83'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Vitolo, přichází Darío Poveda Romera.
81'
Po zpětné přihrávce se do míče opřel z hranice velkého vápna Álvaro Morata, ale poslal ho jen nad branku Granady!
79'
Ale teď je to spíše boj o každý metr hřiště. K vidění je hodně faulů a na další šanci stále čekáme.
77'
Domácí kombinovali, ale nakonec Angel Montoro pokazil přihrávku a daroval míč soupeři.
76'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Marcos Llorente, přichází João Félix.
75'
Hraje se ze strany na stranu, oba celky chtějí vyhrát, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
73'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Ramon Azeez, přichází Carlos Fernández.
72'
Jeden z domácích hráčů je ošetřován, takže se chvíli hrát nebude.
70'
Je před námi posledních zhruba dvacet minutek a vzhledem k tomu, že je to 1:1, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
68'
Granada právě vstřelila branku!
Po rohovém kopu se k hlavičce dostal obránce SÁNCHEZ, který to trefil dokonale, míč šel přesně k tyči a Oblak byl bez šance, 1:1!
67'
Rohový kop pro Granadu.
66'
Žlutou kartu dostává Marcos Llorente (Atlético Madrid).
65'
Domácí se vydali dopředu, ale jejich kombinaci zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
64'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Álvaro Vadillo, přichází Darwin Machís.
63'
Žlutou kartu dostává Maxime Gonalons (Granada CF).
61'
Atlético právě vstřelilo branku!
Hosté jdou do vedení 1:0! Aktivní RENAN LODI si znovu naběhl za obranu, tentokrát už nebyl v ofsajdu, dostal se do vápna a procpal míč před Silvu!
60'
Renan Lodi si naběhl za obranu, ale byl v ofsajdu a pokračovat tedy nemohl.
59'
Atlético zatlačilo svého soupeře, který se nakonec ubránil jen za cenu dlouhého odkopu, takže stále hrají hosté.
57'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Thomas Lemar.
55'
Žlutou kartu dostává Antonio Puertas (Granada CF).
54'
Hosté se snaží něco vymyslet, ale do zakončení se zatím ve druhém poločase nedostali.
52'
Domácí zahrávali svůj druhý rohový kop, ale nic z něho nebylo a hrát tedy může Atlético.
51'
49'
Kombinační akci madridského celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
47'
Domácí začali druhý poločas skvěle. Po stříleném centru z pravé strany se do zakončení dral Antonio Puertas, ale k míči se nakonec nedostal.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:31 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme duel, ve kterém je mnohem aktivnější a nebezpečnější hostující celek, který měl několik slibných zakončení, ale branku nevstřelil. Granada se spíše brání, nic moc si nevytvořila a stav je tedy 0:0.
45+2'
45+1'
Rozhodčí přidal jednu minutku.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Ángel Correa vlétl do vápna, po souboji upadl, ale rozhodčí byl blízko a penaltu neodpískal.
43'
Žlutou kartu dostává Angel Montoro (Granada CF).
41'
Z toho ale byl jen nepovedený signál a na tahu je tedy hostující celek.
40'
Domácí zahrávali standardní situaci z hranice velkého vápna, ale po střele se míč odrazil od zdi na rohový kop.
39'
Žlutou kartu dostává Felipe (Atlético Madrid).
38'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Další snahu hostů ukončil znovu Álvaro Morata, který opět fauloval.
37'
36'
Álvaro Morata šel do hlavičkového souboje ve vápně Granady a podle rozhodčího si v pomohl faulem.
34'
Madridský celek je stále mnohem nebezpečnější, ale do zakončení se v posledních minutách dostává jen sporadicky, spíše vůbec.
32'
Ve vápně se k odraženému míči dostal zkušený Roberto Soldado, který okamžitě zakončil, ale s jeho slabým přízemním pokusem si Jan Oblak poradil.
31'
Žlutou kartu dostává Roberto Soldado (Granada CF).
30'
Žlutou kartu dostává Ángel Correa (Atlético Madrid).
28'
Nyní to hosté parádně vykombinovali na pravé straně, ale následnému centru scházela přesnost a zakončení se tedy nekonalo.
26'
Dopředu se dral Morata, ale skvělým skluzem ho zastavil Antonio Marín.
25'
Ale prosadit se nedokázalo ani Atlético, protože skvělým obranným zákrokem se prezentoval pozorný Sánchez.
23'
Domácí to zkusili po pravé straně, ale byla z toho jen další nepřesná přihrávka.
21'
Je za námi úvodních dvacet minutek. Atlético je jasně lepší, stále se tlačí dopředu, dostává se do zakončení, ale prosadit se zatím nedokázalo.
19'
Hostující celek zahrával už čtvrtý rohový kop, ale tentokrát skvěle zakročil Rui Silva, který míč vyboxoval daleko od své branky.
18'
Je tu další rohový kop pro Atlético.
17'
Vitolo se dral dopředu, obešel dva hráče a třetí ho zfauloval. Domácí borec může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu.
16'
Domácí kombinovali na své polovině, nakonec to zkusili dlouhým nákopem, ale ten se neujal.
15'
Tentokrát ale vše skončilo útočným faulem, kterým se na hranici malého vápna provinil Morata.
14'
Po dalším snažení hostů je tu opět rohový kop.
13'
Rohový kop pro hostující celek.
11'
Stále se hraje na polovině Granady, která se ale zatím brání na jedničku.
9'
Hosté zahrávali zajímavou standardní situaci z levé strany, ale po centru se do zakončení žádný z hráčů nedostal.
7'
Po zisku míče šli dopředu domácí, až na hranici velkého vápna se dostal Álvaro Vadillo, ale zakončit už nedokázal.
6'
Atlético od úvodu potvrzuje roli favorita, je aktivnější a stále se tlačí dopředu.
5'
Hosté zahrávali rohový kop, po hlavičce měl Rui Silva práci, ale zvládl to na jedničku.
3'
Hosté se hned dostali do slibné šance, ale vše nakonec skončilo ofsajdem a zakončení bylo zbytečné.
1'
Úvodní výkop obstarali hráči Atlética Madrid.
1'

Granada CF: Rui Silva – Díaz, D. Duarte, Sánchez, Marín – Puertas, Montoro, Azeez, Gonalons, Vadillo – Soldado.
Náhradníci: A. Escandell – Machís, Neva, C. Fernández, J. A. Martínez, Eteki, Vico.

Atlético Madrid: Oblak – Trippier, Felipe, Hermoso, Lodi – Koke, M. Llorente, H. Herrera, Vitolo – Á. Correa, Morata.
Náhradníci: Adán – Arias, Moya, Lemar, Félix, Poveda Romera, Sánchez.

Granada – Atlético 0:0
Granada CF si v této sezoně zatím vede nad očekávání. Domácí celek předvádí velice dobré výkony, nasbíral už 20 bodů a v tabulce je zatím na osmé pozici. V posledních třech kolech se ale Granada trápí, protože z posledních třech kol domácí nezískali ani bod.

Atlético Madrid znovu bojuje o první příčky. Po třinácti zápasech mají hosté zatím 24 bodů a nachází se na třetí příčce. Na první Barcelonu ztrácí pouze jeden bod. Hostující celek je dnes favoritem, tak uvidíme, jak tento duel zvládne, protože to nebude nic lehkého.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. LaLiga má nba programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi Granadou a Atléticem Madrid, kdy mírným favoritem je hostující celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.