La Liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Granada : CD Leganés - 28. září 2019   18:30

Granada
29' Puertas (Soldado)
1:0
(1:0)
Granada
Rui Silva – Díaz, D. Duarte, Sánchez, Neva – Y. Herrera, Montoro – Puertas, Azeez (60. C. Fernández), Machís (72. Vadillo) – Soldado (80. J. A. Martínez).
A. Escandell – Vadillo, Köybaşı, Ramos, J. A. Martínez, Gonalons, C. Fernández.
Cordero – Escuela, Cerezo
Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada)
CD Leganés
Soriano – Awaziem, R. Pérez (40. Mesa), Omeruo, Siovas – Navarro (46. Arnáiz), Óscar Rodríguez (71. Carrillo), Recio, J. Silva – Braithwaite, Nasjrí.
Grandi – Rodrigues, Arnáiz, Ruibal, Bustinza, Carrillo, Mesa.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:11.
Je dobojováno. Granada dnes byla mírně aktivnějším týmem, vstřelila jednu branku a vzhledem k tomu, že hosté se prosadit nedokázali, tak domácí potvrdili roli mírného favorita a vyhráli 1:0.
90+6'
90+5'
Hosté se nemohou dostat do šance a vypadá to, že to už domácí zvládnou.
90+3'
Hosté zahrávali rohový kop, ale pro míč si skvěle došel Rui Silva.
90+1'
Rozhodčí přidal šest minutek.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Žlutou kartu dostává Chidozie Awaziem (CD Leganés).
86'
Domácí brání těsný náskok a mají hodně blízko k dalším třem bodům.
84'
Po centru spadl míč na ruku jednoho z domácích hráčů, ve vápně, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal.
82'
Žlutou kartu dostává Kenneth Omeruo (CD Leganés).
80'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Roberto Soldado, přichází José Antonio Martínez.
78'
Domácí jsou u míče, kombinují a nikam nepospíchají, což je za současného stavu zcela pochopitelné.
76'
Hostující celek se snaží něco vymyslet, tlačí se mnohem více dopředu, ale do zakončení se dostává pouze sporadicky.
74'
Žlutou kartu dostává Roberto Soldado (Granada CF).
72'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Álvaro Vadillo.
71'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Óscar Rodríguez, přichází Guido Carrillo.
71'
Je před námi posledních zhruba dvacet minutek, domácí stále vedou pouze o jednu branku, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
69'
Na trávníku se pořádně přitvrdilo a rozhodčí nyní dva fauly ocenil žlutou kartu, zcela právem.
67'
Žlutou kartu dostává Darwin Machís (Granada CF).
66'
Žlutou kartu dostává Roque Mesa (CD Leganés).
64'
Darwin Machís se hnal do vápna soupeře, ale na zakončení už neměl sílu a nic z toho tedy nebylo.
62'
Po rohovém kopu domácího celku zakončoval Domingos Duarte, ale branku trefit nedokázal.
60'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Ramon Azeez, přichází Carlos Fernández.
58'
Po rychlé akci zahrozili také domácí, ale střela z úhlu byla zblokována a Juan Soriano zasahovat nemusel.
56'
Po střele z vápna měl Rui Silva hodně práce, ale zvládl to a nadvakrát si poradil i před dotírajícím Siovasem!
54'
Po centru se hostující José Arnáiz dostal k hlavičce, ale měl to hodně složité a branku trefit nedokázal.
52'
Domácí se ale v pohodě ubránili a hned se hnali dopředu, ale Darwin Machís si v souboji podle rozhodčího pomohl faulem.
51'
Rohový kop pro Leganés.
50'
Na začátku druhého poločasu jsou hosté o poznání aktivnější, než v tom prvním, tak uvidíme, zda z toho něco vytěží.
48'
Hostující hráč se hnal do velké šance, ale nakonec bylo vše zbytečné, ofsajd.
46'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Marc Navarro, přichází José Arnáiz.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:36 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme duel, ve kterém jsou aktivnější domácí hráči, kteří po celý poločas diktovali tempo hry a nakonec se také zcela zaslouženě dostali do vedení 1:0. Hosté toho zatím příliš nepředvedli a ve druhém dějství musí pořádně zabrat.
45+4'
45+4'
Žlutou kartu dostává Antonio Puertas (Granada CF).
45+4'
Po dalším centru měl práci Silva, ale zvládl to na jedničku a pomohl tak svým zadákům.
45+3'
Hosté se v závěru poločasu ještě snaží něco vymyslet.
45+1'
Hosté vybojovali rohový kop, po něm zakončující hráč upadl, ale pokutový kop rozhodčí neodpískal. Hráči Leganés se nyní hodně zlobí.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Po centru do vápna se k hlavičce dostal Júsuf Nasjrí, ale míč skončil vysoko nad břevnem.
41'
Roberto Soldado byl nyní ostře atakován v souboji, ale podle rozhodčího bylo vše v rámci pravidel.
40'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Rubén Pérez, přichází Roque Mesa.
38'
Už se opět hraje. Domácí to hned zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a míč skončil v zámezí.
36'
Jeden z hostujících hráčů je nyní ošetřován, takže se chvíli hrát určitě nebude.
34'
Domácí borci jsou i nadále aktivnější, tlačí se dopředu a snaží se něco vymyslet. Leganés musí zabrat, protože zatím je jasně horší.
32'
Chvíli se nehrálo, rozhodčí znovu řešil úvodní branku, jelikož hostující trenér hodně protestoval, ale nic se nezměnilo.
30'
Rozhodčí ještě celou situaci kontroloval na videu, ale branka platí a Granada tedy vede 1:0.
29'
Granada právě vstřelila branku!
Ale nyní už to domácím borcům vyšlo a jdou zcela zaslouženě do vedení 1:0! Hostující zadáci chybovali při dlouhém nákopu, míč se dostal k ANTONIU PUERTASOVI, který z dálky trefil odkrytou branku!
29'
Domácí už zahrávali šest rohových kopů, ale ani z jednoho nic nebylo. Zatím se Granadě ve finální fázi příliš nedaří.
27'
Žlutou kartu dostává Marc Navarro (CD Leganés).
25'
Po další akci zakončoval hostující Martin Braithwaite, ale s jeho slabým pokusem si domácí brankář v pohodě poradil.
23'
A šance hostů! Júsuf Nasjrí se dostal před brankáře, ale ten si s jeho pokusem z bezprostřední blízkosti poradil!
22'
Granada se stále tlačí dopředu, podniká jednu akci za druhou, ale tentokrát domácí borce zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
20'
Granada zahrával už čtvrtý rohový kop, ale ani z tohoto nic nebylo. Leganés zatím velmi dobře a hlavně obětavě brání.
19'
Rohový kop pro Granadu.
18'
A další snažení Leganes ukončil hlavní rozhodčí, který odpískal útočný faul.
17'
Hosté se po rychlém přenesení hry hnali do přečíslení, ale celé to skončilo nepovedenou přihrávkou.
15'
Po další akci to vzal na sebe Antonio Puertas, ale jeho rána přesná nebyla.
13'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, pro míč si došel brankář Juan Soriano a pokračujeme za stavu 0:0.
12'
11'
Nyní se hraje hlavně okolo středového kruhu a nic zajímavého se zatím na trávníku neděje.
9'
Až nyní se konečně hosté vydali dopředu, ale zastavila je nepřesná přihrávka a míč doputoval k brankáři Silvovi.
7'
Domácí mužstvo je zatím jasně lepší, stále se tlačí dopředu a Leganés se pouze brání.
5'
Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Sánchez, ale z poměrně slibné pozice poslal míč nad branku!
4'
Po další akci je tu rohový kop pro Granadu.
3'
Po další akci Granady už směřoval míč před branku, ale došel si pro něj pozorný Juan Soriano.
2'
Nakonec se domácí vydali dopředu, zkusili to po pravé straně, ale Víctor Díaz se neprosadil.
1'
Domácí hráči jsou u míče a kombinují na své polovině.
1'

Granada CF: Rui Silva – Díaz, D. Duarte, Sánchez, Neva – Y. Herrera, Montoro – Puertas, Azeez, Machís – Soldado.
Náhradníci: A. Escandell – Vadillo, Köybaşı, Ramos, J. A. Martínez, Gonalons, C. Fernández.

CD Leganés: Soriano – Awaziem, R. Pérez, Omeruo, Siovas – Navarro, Óscar Rodríguez, Recio, J. Silva – Braithwaite, Nasjrí.
Náhradníci: Grandi – Rodrigues, Arnáiz, Ruibal, Bustinza, Carrillo, Mesa.

Rozhodčí: Cordero – Escuela, Cerezo.
Utkání mezi Granadou a Leganés začíná v 18:30 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si tento zápas nenechte ujít.
CD Leganés je na tom o poznání hůře. Hostující celek zažívá otřesný vstup do nové sezony, protože po šesti kolech má na svém kontě pouze dva body a je zcela poslední. Leganes zatím vstřelil jen dvě branky, takže jeho výkony jsou hodně za očekáváním.
Granada CF si v nové sezoně jako nováček nevede vůbec špatně. Domácí celek má po šesti zápasech slušných 11 bodů, skóre 12:6 a nachází se na šesté pozici. Granada zatím předvádí velice slušný fotbal, což poznala například hvězdná Barcelona, která s Granadou prohrála 0:2. Granada ale porazila také Espanyol či Celtu Vigo.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. LaLiga má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Granadou a Leganés, ve kterém je mírným favoritem domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.