La Liga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : Valencia - 7. prosince 2019   18:30

Levante
11' Martí (E. Bardhi) • 20' Martí
2:4
(2:1)
Valencia
45+4' Martí (vl.)  • 57' Gameiro  (Rodrigo) • 59' Gameiro  (Torres) • 88' Torres  (Rodrigo)
Levante
Aitor Fernández – Miramón, Coke (77. Pereira), Falcón, C. Clerc – Rochina (71. N. Vukčević), Radoja, Campaña, E. Bardhi – Morales (C) (70. B. Mayoral), Martí.
Olazábal – Toňo, N. Vukčević, B. Mayoral, Hernâni, S. León, Pereira.
Medié – Barranco, Méndez
Estadio Ciudad de Valencia, Valencia
Valencia
Cillessen (27. Doménech) – J. Costa, Garay, Gabriel, Wass – Soler, Coquelin (83. Diakhaby), Parejo (C), Torres – Rodrigo, Gameiro (79. Gómez).
Doménech – T. Correia, Gayá, Diakhaby, Esquerdo, Gómez, M. Vallejo.

Valencia CF předvedla mistrovskou otočku ze stavu 2:0 na 2:4 a v druhé půli tohoto zápasu ukázala velmi kvalitní výkon, uvidíme v jakém světle se představí proti Ajaxu Amsterdam. Jeden gól byl vlastní, gólově se pak za Valencii prosadili Gameiro 2x, Torres. Levante zbyli pouze oči pro pláč slibně rozjetý zápas končí prohrou 2:4, když se dvakrát trefil Martí. Navíc Levante přišlo o vyloučeného Falcóna. Přeji všem čtenářům onlajnů, pěkný večer.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 7:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 14:14.
90+4'
90+3'
Ani střela pravačkou domácího hráče netrefí branku Valencie.
90+2'
Centr z přímého kopu vyrazil do bezpečí brankář Doménech.
90+1'
Diakhaby nepoběží sám na branku soupeře, jelikož údajně fauloval.
90'
Sudí nastaví 3 minuty!
89'
Nyní skluzem mohl zkompletovat hattrick do sítě Valencie Martí, ale netrefil zařízení!
89'
Krutý osud pro domácí tým, který se celý zápas snažil.
88'
Valencia právě vstřelila branku!
A je definitivně rozhodnuto po skvělé akci středem hřiště, když Rodrigo jemně podsekl míč a zcela volný FERRÁN TORRES nabídkou pro čtvrtý gól nepohrdl – 2:4!
86'
Žlutou kartu dostává Ferrán Torres (Valencia CF).
86'
Torres jak lovnou zvěř nyní ulovil domácího Campaňu a ukázal, že v pravěku by se jako lovec mamutů neztratil, pro což nemá logicky pochopení sudí zápasu.
85'
Sympatické je, že Levante i v deseti lidech se snaží o nějaký nápor – zatím bez úspěchu.
84'
Hráči Valencie vůbec nepospíchají s rozehrávkou. Takticky šetří čas.
83'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Francis Coquelin, přichází Mouctar Diakhaby.
82'
Další možnost sólo úniku je zmařena odpískáním údajného faulu Rodriga v osobním souboji.
81'
První centr byl zablokovaný, druhý pak sražen obráncem Costou na rohový kop pro Levante Ud.
80'
Místo brejku Valencie, je pískán útočný faul. Mohlo být to již být v klidu, nicméně hráči Valencie se i tak horkokrevně rozčilují.
79'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Maxi Gómez.
77'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Coke, přichází Gonzalo Pereira.
76'
Vukčević sice obdržel potupné "jesličky", ale zakončení hostujícího hráče šlo mimo branku Levante.
75'
Čeká se až hráč Levante opustí hrací plochu, jenž tak činí velmi pomalu a neochotně.
74'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Eliseo Falcón (Levante UD).
73'
Tvrdým zásahem proti soupeři si počínal Falcón a to bude mít velké následky pro něho i celý jeho tým!
72'
Martí několikrát skvěle udržel míč, ale jeho druhá přihrávka po zemi do pokutového území na spoluhráče byla špatná a brzy zlikvidována obranou soupeře.
71'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Nikola Vukčević.
70'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Borja Mayoral.
69'
Ve vzdušném souboji byl nekompromisně faulován Rodrigo.
68'
Coke je ošetřován mimo hrací plochu a chystá se také několik střídání.
67'
Na hrací plochu v přerušené hře přilétávají drobné mince a předměty.
66'
Na hrací ploše zůstal ležet otřesený obránce Coke.
65'
Sudí musí slovně krotit hráče Rochinu a Campańa (oba Levante).
64'
Další vysoký míč do pokutového území hostí.
63'
Rychlý kontr tři na tři hostím díky špatné finální přihrávce nic nebezpečného nepřinesl.
63'
Centr z pravé strany byl obranou odvrácen mimo pokutové území Valencie.
62'
Centr zleva s menšími obtížemi krotí brankář Doménech.
61'
Levante okupuje pásmo kolem pokutového území Valencie a snaží se o házenkářský zámek.
59'
Tak to je obrat! Po pěkné kombinaci Valencia otáčí stav z 2:1 na 2:3 během pouze dvou minut hry, kdy po přihrávce Férrana Torrese opět uklízí míč pohotově do sítě kanonýr KÉVIN GAMEIRO – 2:3!
57'
Po hrozivé chybě obránce Levante, který chyboval při rozehrávce pod tlakem se ujal míče Rodrigo, poslal ho včas před branku a i přes nohu obránce ho hlavou trefuje do branky KÉVIN GAMEIRO – 2:2!
56'
Ale ten nebyl dobře rozehrán atak pouze brankář Doménech bude vykopávat balon od své branky zpět do hry.
55'
Vzápětí si Levante zahraje rohový kop i z levé strany hřiště.
54'
Míč mířící před branku byl sražen na roh a i přes velkou snahu brankáře vše končí rohovým kopem pro Levante UD.
53'
Hráči v bíločerných dresech se nemohou dostat do žádného očekávaného tlaku.
53'
Obrana Valencie zapracovala včas a velmi dobře.
52'
Morales ostrou střelou prověřil pozornost Doménecha, odražený míč před branku posílal z koncové čáry Martí, ale to už si v pohodě pohlídla Doménech.
51'
Několik ostrých soubojů a skluzů nechal hlavní rozhodčí Medié bez povšimnutí a hra tak plynule může pokračovat dále.
51'
Domácí čekají na brejky do otevřené obrany a to jim plně vyhovuje.
50'
Doménech i pod velkým tlakem dokázal rozehrát nohou míč na své spoluhráče.
49'
Dlouhý nákop jistý připravený brankář Doménech.
48'
Rochina zkusil centr do pokutového území levačkou, ale dopadl jak sedláci u Chlumce.
47'
Obrana Valencia má plné ruce i nohy práce v úvodu druhého poločasu – rohový kop pro Levante UD.
46'

Fauly: 9:6
Dlouho to vypadalo díky dvěma trefám Martího na jednoznačnou záležitost pro Levante UD, jenže výše zmíněný hráč si v nastaveném čase srazil míč do vlastní branky, takže stav 2:1 po první půli je pro Valencii ještě celkem dobře hratelný. Druhý poločas by měl začínat okolo 19:35 hodiny.
45+4'
45+4'
Po rohovém kopu si ROGER MARTÍ sráží míč do vlastní branky a má tak nad dnešním zápasem zatím monopol – 2:1!
45+3'
Po odvrácení míče, mičudu z voleje napálil Ezequiel Garay a brankář Ferrnández musel proti této bombě vytasit úžasný zásah – rohový kop pro Valencii!
45+2'
Přímý kop pro Vaelncii bude muset Parejo rozehrát opakovaně, míč nebyl na místě určení.
45+1'
Průnik Valencie po pravé straně hřiště byl neúspěšný.
45'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
44'
Žlutou kartu dostává Eliseo Falcón (Levante UD).
43'
Eliseo Falcón nekompromisně poslal k zemi unikajícího Gameira.
42'
A opět přichází na řadu uspávací taktika hostujících hráčů.
41'
Brankář Doménech rozehrává od své branky míč na své pspoluhráče.
40'
Roh rozehraný nablízko nic zajímavého nepřinesl.
40'
Rohový kop pro UD Levante z pravé strany.
39'
Následně byl navíc odpískán útočný faul hráčů Valencie, byť se drží za hlavu a s výrokem sudího nesouhlasí.
38'
Další centr z pravé strany do pokutového území Levante neprošel.
37'
Hra je tradičně v moci Valencie, ale pouze u středového kruhu.
36'
Valencia je častěji na míči,a le nemá kudy se probít k brance Levante.
35'
První střelu brankář Fernández vyrazil před sebe, ale pouze k Rodrigovi, který úspěšně dorazil míč do odkryté branky, jenže z ofsajdového postavení!
34'
Začínají přibývat na hřišti velmi tvrdé zákroky v osobních soubojích.
33'
Na hranici pokutového území byl faulován pronikající obránce Jaume Costa.
32'
U pravé postranní čáry se vůbec neprosadil Rodrigo.
31'
Žlutou kartu dostává Francis Coquelin (Valencia CF).
30'
Velmi ostrý zákrok ve středu pole po odehrání míče předvedl proti Rochinovi záložník Coquelin.
29'
Sudí nyní odpískal velmi sporný ofsajd.
28'
Diváci i hráči Levante jsou s dosavadním průběhem utkání nad míru spokojeni.
27'
Další komplikace pro Valencii, střídání brankářů již po necelé půlhodině hry ze zdravotních důvodů.
27'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Jasper Cillessen, přichází Jaume Doménech.
26'
Jasným, útočným faulem si v osobním souboji na pravé straně u rohového praporku pomohl Roger Martí.
25'
Míč do pokutového území si jako první našel pozorný brankář Aitor Fernández.
24'
Žlutou kartu dostává Rubén Rochina (Levante UD).
23'
A opět se bude žlutit na domácí straně.
22'
Morales šel odvážně do tří protihráčů a byl zákonitě faulován.
21'
Zatím první dvacetiminutovka byla až příliš hororová pro Valencii. Generálka na Ligu Mistrů jí příliš nevychází.
20'
Levante právě vstřelilo branku!
Na těžkém , podmáčeném terénu zvolil ROGER MARTÍ střelu ze svého pohledu po zemi k levé tyči a ačkoliv brankář směr dobře vystihl na umístěnou střelu neměl nárok – 2:0!
18'
A pozor Parejo skluzem posílá k zemi Rochinu a sudí nařizuje pokutový kop pro Levante, i když pravděpodobně faul začal již mimo pokutové území!
17'
Kapitán Morales sice pěkně obelstil záložníka Coquelina,ale jeho následná střela mířila pouze do již připravené náruče brankáře Cillessena.
16'
Míč po zemi z pravé strany hřiště se do pokutového území Valencie nedostal.
15'
Vysokou nohou, která byla až příliš vysoce zvednuta zahrál nedovoleně před pokutovým územím Carlos Soler.
14'
S míčem jim to sice jde, ale stále nemohou překvapit kompaktní obranu Levante.
13'
Valencia CF nikam nepospíchá a pečlivě zakládá postupný útok.
12'
Lehká ztráta míče v podání hráčů Valencie je vítaným dárkem pro fotbalisty Levante UD.
11'
ROGER MARTÍ se gólově prosazuje po přihrávce Enise Bardhiho, umístěnou střelou po zemi k tyči a rozradostnil domácí příznivce – 1:0!
10'
Ou! Campaňa dostal z bezprostřední blízkosti ránu míčem pro muže do citlivých míst. Poskočil si parkrát po špičkách a statečně pokračuje dále ve hře.
9'
Dani Parejo zvolil z přímého kopu technické zakončení a míč končí těsně nad brankou Levante UD.
8'
Žlutou kartu dostává José Luis Morales (Levante UD) za protesty.
7'
Žlutou kartu dostává Coke (Levante UD).
7'
Po dlouhém nákopu Valencie byl na hranici pokutového území stažen k zemi Kévin Gameiro.
6'
José Morales sice sprintem stihl míč ještě na hrací ploše, ale ihned ho zadarmo odevzdal soupeři.
5'
Lehký míč po centru zleva ze vzduchu jistě sbírá brankář Cillessen.
4'
Hráči Valencia CF kombinují s míčem na své polovině hřiště.
3'
Míč po zemi do pokutového území napříč pokutovým územím bez úspěchu posílal Jorge Miramón.