La Liga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mallorca : Real Betis - 30. listopadu 2019   18:30

Mallorca
55' Lago Junior
1:2
(0:2)
Real Betis
7' Joaquín   • 33' Fékir  (Guardado)
Mallorca
Reina – Gámez, Valjent, Raíllo, Agbenyenu – Febas, Baba Mohammed (46. Lago Junior), Sevilla – Rodríguez (77. Chavarría), Budimir (68. Abdón), Kubo.
Fabri – Lago Junior, Abdón, Señé, Campos, Chavarría, Sastre.
J. Martínez – Alonso, Noval
Iberostar Estadi, Palma de Mallorca
Real Betis
Robles – Emerson, Mándí, Feddal, Pedraza – Bartra, Guardado – Fékir (84. D. Lainez), Joaquín (80. Kaptoum), Canales – Loren (69. Iglesias).
D. Martín – D. Lainez, González, Iglesias, Kaptoum, Barragán, Gutiérrez.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání končí vítězstvím Realu Betis, který si tak připisuje nesmírně cenné tři body. Naopak pro Mallorcu je to tvrdá rána, z dnešního zápase měli domácí získat nějaké body, nejlépe tři. To ovšem byl předzápasový předpoklad. V samotném utkání se totiž domácí neskutečně trápili v koncovce a o ten jeden gól byl dnes prostě Real Betis lepší.
90+5'
90+2'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Lumor Agbenyenu (RCD Mallorca).
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Borja Iglesias (Real Betis) se z pravé strany hnal do zakončení, dokonce i vystřelil, ale byl signalizován ofsajd.
89'
Pro Real Betis jsou to opět cenné vteřiny, které hosté tráví na polovině soupeře.
88'
Míč končí v autu, hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
86'
Další skvělý zákrok Joela Roblese (Real Betis), po střele Takefusa Kuby (Mallorca).
85'
Lago Junior (Mallorca) měl na noze vyrovnání, ale z levé strany nepřekonal Joela Roblese v brance Betisu.
84'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Nabil Fékir, přichází Diego Lainez.
83'
Lago Junior (Mallorca) na levé straně v ofsajdu, tím akce končí.
82'
Sergio Canales (Real Betis) prověřil gólmana soupeře, střelou zpoza vápna.
81'
Diváci pískají, nelíbí se jim, že se hraje na polovině Mallorky, v tuto chvíli převážně.
80'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Joaquín, přichází Wilfrid Kaptoum.
79'
Real Betis drží míč u půlící čáry, to hostům pochopitelně bohatě stačí.
77'
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Dani Rodríguez, přichází Pablo Chavarría.
76'
Mallorca se snaží útočit, ale Lago Junior je v ofsajdu.
74'
Zouhair Feddal (Real Betis) zůstává sedět na trávníku a sudí volá na trávník lékaře týmu.
73'
Takefusa Kubo (Mallorca) nedokázal z pravé strany dostat míč do vápna Realu Betis.
72'
Andrés Guardado (Real Betis) posílá nepřesný pas k vápnu soupeře, kde hrají pouze domácí.
71'
Probíhá poslední dvacetiminutovka, hra se v posledních minutách přece jenom opět trochu zklidnila.
70'
Statistika držení míče – 53% : 47%.
69'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Loren, přichází Borja Iglesias.
68'
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Ante Budimir, přichází Abdón.
67'
Žlutou kartu dostává Ajsa Mándí (Real Betis).
67'
Rohový kop Realu Betis, hosté rozehrávají z levé strany, za pískotu diváků... míč letí před branku, kde je faulován domácí gólman Reina.
66'
Ante Budimir (Mallorca) hlavičkuje ve vápně Realu Betis, bránící Ajsa Mándí ale odvedl dobrou práci.
65'
V posledních minutách se začal hrát opravdu skvělý fotbal.
63'
Na druhé straně končí zajímavá akce Betisu odpískaným ofsajdem.
61'
Další šance domácích, kdy ale střelu Rodrígueze dokázal bránící Andrés Guardado zblokovat tak, že míč prolétl vedle branky Realu Betis.
60'
Takefusa Kubo (Mallorca) poslal míč z levé strany na místo pokutového kopu, kde vypálil pohotově Budimir, ale Joel Robles (Real Betis) fantastickým zákrokem míč vyráží.
59'
Pozor, další diskuze sudího s VAR, po akci hostů, kdy Fran Gámez (Mallorca) vykopával míč z brankové čáry.
58'
Takefusa Kubo (Mallorca) nedosáhl na pravé straně na pas z levé strany, míč končí v autu.
57'
Mallorce by mohl první gól pomoci k vyrovnání, což i nyní domácí dokazují svou aktivitou na polovině soupeře.
55'
Mallorca právě vstřelila branku!
LAGO JUNIOR poslal míč k tyči, gólman Robles dokázal míč zasáhnout, ale ne již vyrazit z branky, pouze do boční sítě, nicméně i střele Lago Junior na chvíli zaváhal... teprve po chvíli začal slavit gól, domácí snižují proměněnou penaltou na 1:2.
55'
Dani Rodríguez (Mallorca) upadl ve vápně, po souboji s bránícím Guardadem, který ho asi zezadu nakopl... celou situaci ještě posuzuje sudí na dálku s VAR.
54'
Rohový kop pro domácí, ti rozehráli z levé strany a pozor, je z toho pokutový kop!
53'
Žlutou kartu dostává Loren (Real Betis).
52'
Mallorca získává volný kop na polovině soupeře.
51'
Real Betis se s míčem drží u půlící čáry.
50'
Diváci pískají, Mallorca si totiž zatím ve druhé půli moc nezahrála.
48'
Joaquín (Real Betis) nechtěl vystřelit, ještě ve vápně domácích hledal Canalese, který ale upadl a míč nezasáhl.
46'
Žlutou kartu dostává Takefusa Kubo (RCD Mallorca).
46'
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Iddrisu Baba Mohammed, přichází Lago Junior.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:33.
Real Betis je v pohodě, což dokazuje i výsledek prvního poločasu, který končí vítězstvím hostů 2:0. Mallorca se v útoku neskutečně trápí, témeř všechny akce končily zbytečnou chybou, špatnou přihrávkou či centrem.
45+2'
45+1'
Žlutou kartu dostává Emerson (Real Betis).
45+1'
Žlutou kartu dostává Lumor Agbenyenu (RCD Mallorca).
45'
Joel Robles (Real Betis) sbírá míč před Ante Budimirem, dobrý zákrok gólmana.
44'
Znovu se domácí nedostali do zakončení, defenziva Realu Betis zatím pracuje velmi dobře.
43'
Rohový kop pro domácí, ti budou rozehrávat z pravé strany.
42'
Mallorca získává míč ve středovém kruhu a domácí se pokusí rychle zaútočit.
41'
Manolo Reina (Mallorca) má dost času na rozehrávku od vlastní branky.
40'
Posledních pět minut první půle, Mallorce nelze upřít snahu, ale domácím se v koncovce nedaří.
38'
Marc Bartra (Real Betis) odkopává míč až k půlící čáře, kde ho získávají domácí.
37'
Nepřesný centr domácích, do vápna Realu Betis.
36'
Joaquín (Real Betis) vhazuje z levé strany, míč ale získávají domácí.
35'
Real Betis se opět dostává na polovinu soupeře, domácí se brání pouze za cenu odkopu míče do autu.
33'
Real Betis právě vstřelil branku!
Skvělá práce NABILA FÉKIRA, který vybojoval míč u půlící čáry, prošel kolem bránících hráčů a zpoza vápna vypálil nechytatelně k tyči.
33'
Nakonec z toho nebyl ani centr do vápna, hosté se ubránili ještě před vlastním vápnem.
32'
Další standardka domácích, tentokrát volný kop z pravé strany, je to na centr do vápna, v tom lepším případě.
31'
Míč se z pravé strany dostal do vápna, kde ale ve vzduchu kralovali bránící hráči Realu Betis.
30'
Rohový kop pro Mallorku, domácí budou rozehrávat z pravé strany.
29'
Statistika držení míče – 43% : 57%.
27'
Žlutou kartu dostává Andrés Guardado (Real Betis).
26'
Byly z toho dva rohové kopy, gólman Manolo Reina (Mallorca) ale nemusel zasahovat.
25'
Hraje se ve středu hřiště, hosté postupují blíže k vápnu Mallorky a odměnou je jim rohový kop.
23'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.
21'
Domácí rozehráli roh z pravé strany, na konci celé akce byla střela z levé strany Febase, kterou Joel Robles (Real Betis) bravurně chytá.
20'
Rohový kop domácích, z pravé strany.
19'
Rohový rohový kop pro Real Betis, hosté rozehráli z levé strany, ale prosadit se nedokázali.
18'
Zajímavá šance domácích, kdy šel míč do branky, ale na brankové čáře míč vykopl obránce Mallorky.
17'
Real Betis kombinuje u půlící čáry.
16'
Andrés Guardado (Real Betis) padá na trávník, na vlastní polovině, po souboji s útočícím hráčem Mallorky, míč pro hosty.
15'
Míč vybojovali na své polovině domácí, kteří se pokouší dostat po levé straně co nejdál.
14'
Od branky Realu Betis začíná další kombinace hostů.
12'
Lumor Agbenyenu (Mallorca) nastřelil ve vápně soupeře ruku svého spoluhráče, píská se, míč pro Real Betis.
11'
Iddrisu Baba Mohammed (Mallorca) pokazil přihrávku z levé strany, na polovině soupeře, ale jeho spoluhráči ještě o míč zabojovali a vybojovali ho zpět.
10'
Míč sice zamířil do vápna Mallorky, ale hosté se již k němu nedostali.
8'
Mallorca útočí po pravé straně, míč jde do vápna Realu Betis, ale hosté se ubránili.
7'
JOAQUÍN s naprostým přehledem proměňuje pokutový kop, když poslal šourák k tyči, gólman Manolo Reina šel na opačnou stranu.
6'
Je to potvrzené, bude se kopat penalta!
5'
Samozřejmě vše provází ještě diskuze, hlavně domácích hráčů, sudí na dálku konzultuje celou situaci s VAR.
4'
Iddrisu Baba Mohammed (Mallorca) fauluje ve vlastním vápně a je z toho pokutový kop pro Real Betis!
3'
Nabil Fékir (Real Betis) málem nachytal gólmana Mallorky, svým důrazem před brankou.
1'
Oba týmy právě nastupují na trávník.

RCD Mallorca: Reina – Gámez, Valjent, Raíllo, Agbenyenu – Febas, Baba Mohammed, Sevilla – Rodríguez, Budimir, Kubo.
Náhradníci: Fabri – Lago Junior, Abdón, Señé, Campos, Chavarría, Sastre.

Real Betis: Robles – Emerson, Mándí, Feddal, Pedraza – Bartra, Guardado – Fékir, Joaquín, Canales – Loren.
Náhradníci: D. Martín – D. Lainez, González, Iglesias, Kaptoum, Barragán, Gutiérrez.

Rozhodčí: J. Martínez – Alonso, Noval.
REAL BETIS
Real Betis je aktuálně v tabulce o dva body lepší, než Mallorca a je také dvě místa lepší (Mallorce patří sedmnácté místo, Betisu patnácté). Nicméně když už byla zmíněna bilance na hřištích soupeřů (v případě RCD katastrofa), není bilance slavná ani u Betisu. Ten totiž v šesti zápasech také nevyhrál a uhrál pouhé dva body za remízy na hřišti Osasuny a také, velmi překvapivě, na hřišti Realu Madrid (pokaždé 0:0). Do zápasu s Mallorcou jde Real Betis posílen velmi cennou výhrou v posledním kole nad Valencií, kterou doma udolal 2:1.
RCD MALLORCA
Mallorce se v domácím prostředí daří. V osmi zápasech hned čtyřikrát vyhrála (po hříchu jsou to ale jediné výhry, které nasbírala) a dvakrát remízovala. Celkem tak doma Mallorca nasbírala výborných čtrnáct bodů, což jí v bilanci domácích zápasů řadí na skvělé osmé místo, mimo jiné před Valencii, Villarreal nebo Sevillu! Doslova katastrofální bilanci má ale Mallorca na hřištích soupeřů, kde v šesti zápasech neuhrála ani bod a je v této bilanci pro změnu nejhorší... Nicméně s Realem Betis se utkává v domácím prostředí, promění tuto výhodu v další výhru?
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 15. kola španělské LaLigy, v němž RCD MALLORCA přivítá na svém stadionu REAL BETIS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.