La Liga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real : Real Betis - 2. listopadu 2019   21:00

0:0
(0:0)
Real
Courtois – Carvajal, Varane, Ramos, F. Mendy – Kroos, Casemiro, Modrić – Rodrygo (65. Vinícius Júnior), Benzema (84. Jović), E. Hazard.
Aréola – Isco, Jović, Marcelo, Militao, Vinícius Júnior, Valverde.
Sánchez – Cabañero, Gallego
Estadio Santiago Bernabéu (Madrid)
Real Betis
Robles – Emerson, Mándí, Feddal, Sidnei, Moreno (90+4. Barragán) – Guardado, Bartra, Canales – Loren (74. Iglesias), Fékir (90+6. Gutiérrez).
Marín – Barragán, Gutiérrez, Joaquín, Tello, Iglesias, González.

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji dobrou noc!
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 10:6. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:17.
Real Madrid nevyužívá příležitost dostat se do čela LaLigy, takže po dnešním zápase má stejně bodů jako první Barcelona, Katalánci mají akorát lepší skóre. Bílý balet byl dnes jednoznačně lepším týmem, vytvořil si nespočet gólových šancí, ale všechny neuvěřitelně zlikvidoval Joel Robles, který je jednoznačně mužem zápasů. Nutno ale podotknout, nebýt Thibauta Courtoise, domácí by nebrali ani jeden bod.
90+7'
90+6'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Nabil Fékir, přichází Ismael Gutiérrez.
90+5'
Domácí hráči už jsou hodně frustrovaní, míč se do sítě snaží dostat všemi možnými způsoby, ale gól jim dnes prostě není souzen.
90+4'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Alex Moreno, přichází Antonio Barragán.
90+3'
Joel Robles po dalším zákroků zůstává ležet na zemi, ale nakonec to zvládne bez ošetření.
90+2'
Toni Kroos rychle rozehrává rohový kop, jeho centr však ztroskotal na pozorné obraně hostů
90+1'
Nastavuje se pět minut.
90+1'
Ani tentokrát se brazilský mladík nedokázal prosadit, Joel Robles je jednoznačně nejlepším hráčem Betisu, protože opět zasahuje!
90'
Vinícius Júnior tvrdě vypálil z docela velkého úhlu, takže Joel Robles bez větších problémů dokázal míč vyrazit.
90'
Pomalu začíná nastavení, Ferland Mendy nyní hodně nepřesně centroval.
89'
Sergio Canales poslal do vápna nebezpečnou přihrávku, kteoru však Raphaël Varane uklidil do bezpečí.
88'
Hosté už docela dlouho kombinují kolem půlící čáry a ještě opatrně hledají cestu k zakončení.
87'
Ani rohový kop domácí nedokázali využít, gólman Betisu tak posílá míč co nejdál od vlastní brány.
86'
Bílý balet už má žalostně málo času na vstřelení vedoucího gólu, nyní se o něj pokusil Daniel Carvajal, jehož centr musel Joel Robles vyrážet na roh.
85'
Žlutou kartu dostává Andrés Guardado (Real Betis).
85'
Emerson skvěle bojoval o míč se dvěma soupeřícími hráči, nakonec navíc vybojoval faul.
84'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Luka Jović.
83'
Betis se ještě pokouší o skórování, centr od rohového praporku však opět skvěle kryje Thibaut Courtois.
82'
K centru se nyní dostal Ferland Mendy, ale k jeho francouzskému spoluhráči se míč nedostal.
81'
Další domácí útok nastartoval Sergio Ramos, do úniku se následně dostal Karim Benzema, ale jeho přihrávka byla sražena jen do rukavic brankáře hostů.
80'
Žlutou kartu dostává Ferland Mendy (Real Madrid CF).
79'
Nyní fauloval také jeden z hostů, domácí samozřejmě co nejrychleji rozehrávají a tlačí se do útoku.
78'
Real Madrid je samozřejmě každým okamžikem aktivnější, ale po sporném faulu Viníciuse Júniora míč připadne Joelu Roblesovi.
77'
Domácí docela dlouho kombinovali kolem soupeřící šestnáctky, ale nakonec vymysleli jen hodně vysoký centr, který skončil až v autu.
76'
Centr od rohového praporku však zkušeně pokryl Thibaut Courtois, který okamžitě poslal své spoluhráče do protiútoku.
75'
Betis se po dlouhé době podíval do útoku, kde hned dokázal vybojovat rohový kop.
74'
Real Madrid opět nebyl daleko od penalty, ve vápnu tentokrát skončil na zemi Vinícius Júnior, ale Sidnei dle hlavního sudího nefauloval.
74'
Žlutou kartu dostává Zouhair Feddal (Real Betis).
74'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Loren, přichází Borja Iglesias.
73'
Další útok bílého baletu táhl Eden Hazard, Luka Modrić však nakonec fauloval, takže si hosté budou moci oddechnout od bránění.
72'
Daniel Carvajal si nedokázal zpracovat vysoký centr, i přesto přišla přihrávka na Karima Benzemu, kterou vymyslel Vinícius Júnior, ale francouzský útočník nedokázal zakončit mezi tři tyče!
71'
Eden Hazard něco zkoušel vymyslet na levé straně, ale po sražené přihrávce byl nucen jen k přihrávce dozadu.
70'
Domácí začínají pochopitelně aktivně napadat, ale soupeři darovali jen autové vhazování.
69'
Konec zápasu se pomalu blíží, nyní drží míč Betis, který už docela zřetelně hraje na čas.
68'
Joel Robles se nechává ošetřovat, hra tak bude minimálně na dvě minuty přerušena.
66'
Betis se po dlouhé době angažuje na útočné polovině, tam se asi něco stalo Marcu Bartrovi, protože si vyžádal ošetření.
65'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Rodrygo, přichází Vinícius Júnior.
64'
Žlutou kartu dostává Joel Robles (Real Betis).
64'
A další jasná gólovka, ve které byl Ferland Mendy, ten šel na bránu sám, ale zakončil jen do boční sítě!
63'
Real Madrid se do útoku rychle vrátil, ale Eden Hazard se dopustil zbytečného útočného faulu, takže hosté budou moci získat nějaký ten čas navíc.
62'
Betis už se pomalu začíná jenom bránit, to je poznat podle toho, že většinu míčů posílá co nejdál od své klece.
61'
Rodrygo mohl být hrdinou z dobré pozice však zakončil jen mimo tři tyče. Rána nakonec byla aspoň tečovaná, takže to bude roh, ale ani ten domácí nedokázali využít.
60'
Daniel Carvajal se tlačil do zakončení, proti němu vyběhl Joel Robles, který sice míč chytil, ale při zákroku si možná přivodil menší zranění. Nyní se ale obejde bez ošetření.
59'
Na obou stranách nyní sleduje řadu nepřesností, což nakonec lépe dopadlo pro domácí, kteří získali autové vhazování.
57'
Ferland Mendy po střetu s Andrésem Guardadem padá ve vápnu, ale hlavní sudí ihned signalizuje, že to penalta nebude!
56'
Betis opět nerozehrál přesně, domácí se tak po autu tlačí k zakončení, proti hlavičce Rodryga však úplně v klidu zasáhl Joel Robles.
55'
Bílý balet se díky pěkné kombinace málem dostal ke gólu, po špatném zpracování Karima Benzemy se však hosté osvobodili odkopem.
54'
Luka Modrić byl ve středovém kruhu faulován, domácí se tak budou moci usadit na útočné půlce.
53'
Přímý kop tentokrát rozehrál Casemiro, ten se odhodlal k zakončení, ale jeho technický pokus skončil jen vedle pravé tyčky.
52'
Eden Hazard vybojoval nebezpečnou standardní situaci, k zemi ho poslal Andrés Guardado.
51'
Thibaut Courtois si připisuje další dobrý zákrok, Nabil Fékir to zkusil z levého rohu šestnáctky.
51'
Real Madrid se díky dobrému napadání chopil míče u soupeřícího vápna, ale kvůli jedné nepřesné přihrávce o něj rychle přišel.
50'
Ferlandu Mendymu došla trpělivost a tak to zkusil z opravdu velké dálky, není tedy divu, že jeho střela skončila metr nad horní tyčkou.
49'
Eden Hazard přenesl hru až na Daniela Carvajala, který vybojoval rohový kop, protože jeho centr byl sražen za brankovou čáru.
48'
Dlouhý nákop Alex Moreno nedoběhl, Daniel Carvajal tak bude vhazovat na pravé straně.
47'
Thibaut Courtois nerozehrál úplně přesně, míč je totiž u obránců Betisu, kteří si však také nepřihráli úplně dobře.
46'
Druhou půli začínají aktivněji hosté, ti se dostali až do vápna, ale tam už zasáhli obránci madridského klubu.
46'
První poločas nám žádnou branku nepřinesl, i když mohly skórovat oba týmy. Aktivnější však byli podle očekávaní samozřejmě domácí, kteří dokonce jednu branku vsítili, ale Eden Hazard se prosadil jen z ofsajdu. O dnešním vítězi tak bude muset rozhodnout druhá půle, doufejme, že se v ní dočkáme aspoň jednoho gólu.
Druhý poločas začne přibližně ve 22:02.
45+2'
45+1'
Také Thibaut Courtois musel předvést důležitý zákrok, nebezpečnou ránu směřující k levé tyči skvěle vyrazil na roh!
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Domácí hroťák to zkusil z hranice pokutového území, ale míč poslal po zemi do středu brány, takže to pro brankáře hostů nebylo nic složitého.
44'
Real Madrid přece jen mohl jít do vedení, Sergio Ramos se po přihrávce Karima Benzemy dostal k tvrdé voleji, kterou však seznačně vyrazil Joel Robles!
44'
Toni Kroos centroval od rohového praporku na přední tyč, ale obránci Betisu jsou stále bezchybní a odklízí míč do bezpečí.
43'
Rodrygo se dobře uvolnil na pravé straně, následně poslal míč na Karima Benzemu, který na hranici vápna padá, ale ani tentokrát se o faul nejednalo.
42'
Domácí se však v útoku moc dlouho neohřáli, vypadá to, že první půle nám branku nepřinese.
41'
Hosté se po dlouhé době dostávají k domácí šestnáctce, tam se však zastavili a přemýšleli, co dál, takže jim madridští obránci sebrali balón.
39'
Ferland Mendy vypomůže v útoku, jeho spoluhráči ale následně nic nebezpečného nedokázali vymyslet, Casemiro byl dokonce donucen k faulu, za který vidí žlutou kartu.
39'
Bílý balet se konečně dostal k míči, ten se samozřejmě ihned tlačí do útoku a pokouší se o vstřelení vedoucího gólu.
38'
Betis drží míč na své půlce a samozřejmě nikam nespěchá, nechce zbytečně dostat gól do šatny.
37'
Karim Benzema se díky své dravosti dostal k centru, ale jeho zakončení postrádalo sílu a přesnost, takže míč skončil jen vedle levé tyče.
36'
Madrid se po dlouhé době podíval na útočnou polovinu, tam se k míči dostal Eden Hazard, který hledal nějakého spoluhráče na hraně malého vápna, ale balón tudy proletěl bez jediného doteku.
35'
Loren to zkusil zpoza vápna, ale trefil jen svého spoluhráče, který srazil míč jen mimo tři tyče.
34'
Betis je stále v útočné fázi, po zblokovaném centru se však domácí osvobozují, ale stále nezískávají míč.
33'
Centr od rohového praporku přeletěl Thibauta Courtoise, před prázdnou brankou se tak objevil jeden z hostů, ale ten nedokázal míč usměrnit mezi tři tyče.
32'
Nabil Fékir samozřejmě rovnou střílel na branku, ale trefil se přímo do vyskakující zdi. Jeho spoluhráči poté alespoň vybojovali roh.
31'
Sevillský klub má míč stále pevně v držení, Nabil Fékir poblíž soupeřící šestnáctky dokonce získal přímý kop.
30'
Hosté nikam nespěchají, kombinují na své polovině a čekají na chybu soupeří obrany.
29'
Po autovém vhazování Betisu se prohřešku proti pravidlům dopustil Casemiro, hosté tak budou moci v klidu rozehrát.
28'
Eden Hazard dobře našel Karima Benzemu, ten ještě předal míč Luku Modrićovi, který však napálil jen prvního bránícího hráče.
27'
Alex Moreno vhazoval poblíž madridského rohového praporku, pod tlakem však hosté darovali domácím jen další autové vhazování.
26'
Real Madrid má jednoznačně větší držení míče, nyní se ale nemůže dostat do žádné gólové šance. Sergio Ramos si udělal výlet do útoku, ale na Karima Benzemu nedokázal přesně přihrát.
25'
Alex Moreno si při souboji pomohl dost ostrým zákrokem, podle hlavního sudího to ale faul nebyl, takže Joel Robles bude odkopávat od své klece.
24'
Karim Benzema se dostal k další střele, z hranice pokutového území však mířil jen nad bránu.
23'
Bílý balet rozehrál roh nakrátko, což se vůbec nevyplatilo, protože hosté si následně vybojovali autové vhazován díky důraznému napadání.
22'
Alex Moreno přesnou přihrávkou nachystal střeleckou pozici pro Nabila Fékira, který z hranice šestnáctky pálil jen těsně vedle pravou tyč!
21'
Betis se na chvíli ohřál na útočné polovině, vzápětí je ale zpět u své brány, kde se pokouší o úspěšnou rozehrávku.
20'
Další útok domácích vede Rodrygo, ten se s míčem dostal až do vápna, ale tam jen nepřesně přihrával.
19'
Bílý balet se však rychle dostal zpět k míči, vzápětí centroval Daniel Carvajal, ale míč se nedostal přes bránícího hráče, který srazil balón do autu.
18'
Pořád se hraje na polovině Betisu, který však nyní může zklidnit hru, protože vhazuje na levé straně hřiště.
17'
Trestného kopu se ujal sám německý záložník, ale míč poslal jen těsně nad bránu.
16'
Toni Kroos byl faulován Lorenem, domácí tak budou moci rozehrát nadějnou standardní situaci.
15'
Z dálky zkusil štěstí Ferland Mendy, ale pozorný Joel Robles se nenechal zaskočit.
14'
Další centr vyslal do vápna Toni Kroos, jeden z bránících hráčů ho raději srazil na roh, který Real Madrid nedokázal využít.
13'
Hosté uklidňují hru, kombinují na své polovině, ale musí být hodně opatrní, protože domácí hráči velmi aktivně napadají, což nakonec vede k nepřesnému odkopu, který končí v rukavicích Thibauta Courtoise.
12'
Rodrygo se skvěle uvolnil na pravě straně, následně poslal do vápna další centr, ale na Karima Benzemu byl moc vysoký.
11'
Žlutou kartu dostává Marc Bartra (Real Betis).
10'
Betis uklidňuje hru, zatím se jenom brání a tak se chce alespoň trochu dostat do hry.
8'
Eden Hazard se blýskl parádní sólo akcí, kterou zakončil gólem, ale branka nebude platit kvůli těsnému ofsajdu!
7'
Karim Benzema dostal skvělý od Luky Modrić, únik zkoušel využít střelou k protější tyči, ale brankář Betisu tuto střelu dokázal vyrazit!
6'
Domácí to nyní překombinovali, přihrávka skončila až u Joela Roblese, který okamžitě nakopává dopředu.
5'
Betis se bez větších problémů ubránil, ale míč opět neudržel moc dlouho na svých kopačkách.
3'
Rodrygo si skvěle narazil s Lukou Modrićem, jeho následný centr byl obranou hostů uklizen na roh.
2'
Real Madrid ze začátku nikam nespěchá a klidně kombinuje směrem dopředu.
1'

Real Madrid CF: Courtois – Carvajal, Varane, Ramos, F. Mendy – Kroos, Casemiro, Modrić – Rodrygo, Benzema, E. Hazard.
Náhradníci: Aréola – Isco, Jović, Marcelo, Militao, Vinícius Júnior, Valverde.

Real Betis: Robles – Emerson, Mándí, Feddal, Sidnei, Moreno – Guardado, Bartra, Canales – Loren, Fékir.
Náhradníci: Marín – Barragán, Gutiérrez, Joaquín, Tello, Iglesias, González.

Rozhodčí: Sánchez – Cabañero, Gallego.
Real Betis
Betis je na tom o dost hůře, protože v LaLize zapsal více proher než výher, takže docela zaslouženě se drží až na šestnáctém místě. Dnešní hosté v posledním zápase zlomili šňůru dvou proher v řadě, a to když porazili Celtu Vigo 2:1, díky čemuž zapsali třetí výhru v sezoně. Zaznamenali také tři remízy, díky čemuž mají z deseti zápasů dvanáctibodový zisk, který se jistě dnes pokusí vylepšit, ale budou to mít nesmírně složité.

Poslední tři utkání
Betis vs. Celta Vigo – 2:1
Granada vs. Betis – 1:0
Sociedad vs. Betis – 3:1
Real Madrid CF
Už vypukl přímý souboj o první místo LaLigy, které momentálně hájí s jednobodovým náskokem Barcelona. Real je až na druhý, a to hlavně kvůli nedávnému selhání na Mallorce, kde padl 0:1. Bílý balet tuto porážku okamžitě oddřel, v Lize mistrů porazil Galatasaray 1:0 a v domácí soutěži deklasoval poslední Leganés 5:0. Jinak se Realu v LaLize docela daří, zapsal zatím je jednu porážku, takže si tuto dobrou bilanci bude chtít udržet i proti Betisu. To by se mu mělo povézt, protože na domácím trávníku je jednoznačným favoritem, navíc potřebuje každý bod, pokud chce tedy pomýšlet na titul.

Real Madrid vs. Leganés – 5:0
Mallorca vs. Real Madrid – 1:0
Real Madrid vs. Granada – 4:2
Zdravím všechny fandy španělské kopané. Dnešní hrací den zakončí docela atraktivní duel, Real Madrid přivítá na Santiago Bernabéu Real Betis. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.