La Liga - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Valencia - 28. června 2020   17:00

Villarreal
14' Alcácer (G. Moreno) • 44' G. Moreno (Cazorla)
2:0
(2:0)
Villarreal
Asenjo – Quintilla, Francisco Torres, Albiol, M. Gaspar (C) – Cazorla (89. Bacca), Anguissa, Iborra (65. B. Soriano) – Alcácer (89. Morlanes), G. Moreno (80. Moisés Gómez), Chukwueze (89. Ontiveros).
J. Gonzalez
Estadio de la Cerámica (Villarreal)
Valencia
Cillessen – Florenzi, Guillamón, Gabriel, Gayá (41. J. Costa) – F. Torres (46. Guedes), Parejo (C) (65. Kondogbia), Wass, Soler (79. Lee Kang-in) – Gómez, Rodrigo (79. Gameiro).

Druhý poločas nám naopak aktraktivní fotbal nepřinesl. Zpočátku se Valencie snažila útočit, ale jejich aktivita brzy opadla. Villarreal se postupem času více stáhl na svou polovinu a zkrátka poctivě ubránil svůj náskok z prvního poločasu. Svého soka příliš do nebezpečných útoků nepouštěl a zajímavostí je, že jejich soupeř nedokázal ani jednou vystřelit mezi tři tyče. Všechny střelecké pokusy Valencie končily mimo branku Asenja. Valencie tedy navázala na špatný výkon z minulého zápasu, kdy prohrála s Eibarem. Zatímco domácí si připisují důležité body o boje evropských pohárů.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 10:2. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 9:16.
90+5'
90+5'
Carlos Bacca se ještě v poslední minutě nastavení prodral do šance, obešel dva obránce a následně vystřelil mimo branku.
90+4'
Míč se pohybuje na polovině hostů a nyní již můžeme konstatovat, že domácí dnes zvítězí a připíší si důležité body do tabulky.
90+3'
Javier Ontiveros se postavil k míči, ale jeho centr nebyl vůbec dobře zahraný a míč končí mimo branku Valencie.
90+2'
Ruka v podání Geoffreye Kondogbie a ještě uvidíme standardní situaci domácích.
90+1'
Villarreal stále kontroluje hru a jejich soupeř ještě doposud nedokázal vystřelit na branku.
90'
Hlavní sudí nastavuje ještě pět minut, nicméně o osudu dnešního zápasu je již rozhodnuto.
89'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santi Cazorla, přichází Carlos Bacca.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Chukwueze, přichází Javier Ontiveros.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Manu Morlanes.
87'
...roh hosté zahrávala na přední tyč a po sérii několika hlaviček se míč dostává mimo pokutové území.
86'
Po levé straně útok hostů, Costa dostal míč před branku a Sergio Asenjo musel předvést zákrok proti nepříjemné střele, roh pro Valencii...
85'
Kévin Gameiro se dostával do šance, avšak nakonec je zvednut praporek pomezního rozhodčí, který signalizuje ofsajd.
83'
Centru se ujal Cazorla, jeho centr však nyní nenadělal nic závažného před brankou Valencie.
82'
Po střetu zůstává na trávníku Zambo a uvidíme standardní situaci domácích.
81'
Valencii se nedaří nyní dostat ze své vlastní poloviny a čelí napadání svého soka.
80'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Moisés Gómez.
79'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Carlos Soler, přichází Lee Kang-in.
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Kévin Gameiro.
77'
Následuje občerstvovací přestávka a uvidíme, jestli se po ní ještě hosté nadechnou k nějakému náporu.
75'
Samuel Chukwueze se dostal k míči, ale jeho centr neohrozil branku netopýrů. Villarreal drží míč na polovině Valencie, avšak nikam nepospíchá.
74'
V posledních řádech minut nesledujeme příliš velkou fotbalovou podívanou. Oba celky se nedokážou dostat do konstruktivních útoků.
73'
Ani hostující celek nehýří v útoku velkou aktivitou. Doposud nemají ve statistikách ani jednu přímou střelu mezi tři tyče.
72'
Domácí celek se s přibývajícími minuty více a více zatahuje na svou polovinu a již rezignuje na tvoření útočných akcí.
71'
Valencie se nyní dostala k centru před branku Villarrealu, ale nedokázala zakončit.
70'
Omlouváme se Vám za výpadek, který byl zapříčiněn výpadkem serveru.
65'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Vicente Iborra, přichází Bruno Soriano.
65'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Dani Parejo, přichází Geoffrey Kondogbia.
57'
Nepodařený odkop od branky domácích a autového vhazování se ujme Valencie.
55'
Cazorla nyní vypomohl obraně a ve spolupráci se svými spoluhráči dostávají míč pod svou kontrolu.
54'
Dani Parejo se dostal ke střele, jeho ránu blokoval obránce do autu.
53'
Valencie se dostala do nebezpečného průniku do vápna, kde jeden z hráčů spadl na trávník, ovšem penalta se nepíská.
51'
Valencie měla aktivní vstup do druhého poločasu, ale jejich soupeř nyní přebírá zpět otěže zápasu.
50'
Standardní situaci rozehrál nebezpečný Cazorla a ten našel hlavičku Alcácera, ten však tentokrát minul branku.
50'
Žlutou kartu dostává Jaume Costa (Valencia CF).
49'
Dlouhý centr do šestnáctky Villarrealu rychle odvrátila domácí obrana a ta dostává míč na polovinu hrací plochy.
47'
...roh byl rozehrán na krátko a na hranici šestnáctky se dostal ke střele pravý obránce Alessandro Florenzi. Jeho pokus minul branku soupeře.
47'
Dani Parejo se chystá k zahrávání rohového kopu...
46'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Ferrán Torres, přichází Gonçalo Guedes.
46'
První poločas nám přinesl atraktivní hru, zejména ze strany domácích. Ti postupně vstřelili dvě branky a jsou na nejlepší cestě k dnešnímu vítězství. Valencii dlouho trvalo, než se dostala do hry. To se ji podařilo po půl hodině hry, kdy se také dostávala do nebezpečnějších centrů, avšak stále na jejich kontě svítí nula. Dokážou to netopýři změnit v průběhu druhého poločasu?
45+4'
45+2'
Villarreal se tedy dostává do dvou brankového vedení a nutno říci, že zaslouženě. Valencie zatím tahá za kratší konec v dosavadním průběhu hry.
45'
První poločas je nastaven o čtyři minuty.
44'
Villarreal právě vstřelil branku!
Domácí se po odehrání standardní situace udrželi na míči i nadále. Cazorla ve spolupráci s GERARDEM MORENOU nyní byli u zrodu druhé branky svého celku. Asistence: Santi Cazorla.
44'
Villarreal měl nyní dobrou standardní situaci a po centru se míč nebezpečně odrážel před brankou a téměř jsme mohli vidět druhou branku tohoto celku.
43'
Žlutou kartu dostává Hugo Guillamón (Valencia CF).
42'
Taková perlička: před malou chvílí střídající Jaume Costa je kmenovým hráčem Villarrealu a je na hostování právě v týmu Valencie.
41'
Je to tak. Zraněný Gayá střídá a na jeho místo nastupuje Jaume Costa.
40'
José Gayá se drží za stehno a nejspíše to vypadá na střídání hostujícího celku. Hra je nyní přerušena.
40'
... Sergio Asenjo si pohlídal tento centr a bezpečně jej chytá do svých rukavic.
39'
Rohový kop pro Valencii...
37'
Rychlý protiútok a Moreno z levé strany nedokázal odcentrovat a míč končí v zázemí.
36'
Velmi dobrý centr z pravé strany a Valencie se v posledních minutách snaží něco vymyslet před brankou soupeře. Defenzíva si nyní poradila a stále drží jednobrankový náskok.
35'
Paco Alcácer to zkusil přímo na branku, ale jeho pokus byl nyní poslán hodně vysoko nad branku.
34'
Samuel Chukwueze byl faulován, následně byl poslán k zemi Cazorla a tohle bude zajímavá standardní situace pro Žlutou ponorku.
33'
Pau Francisco Torres zastavil u postranní čáry soupeře a zastavil tak útok Valencie.
32'
Hra se nám znovu rozběhla. Villarreal dostal míč před branku soupeře, ale nyní se jim nepodařilo vymyslet nic konstruktivního.
30'
Po půl hodině hry dochází k občerstvovací přestávce.
28'
Maxi Gómez se snažil s míčem dostat do šance, ale počínal si v souboji nedovoleně a přišel o míč.
28'
Moreno se dopustil útočného faulu a míč mají hosté, kteří se kombinací pokouší dostat do útoku.
27'
Hosté se trochu zvedli, nicméně jejich soupeř je stále nebezpečnějším týmem na hřišti.
26'
Hosté se dostali k centru z pravé strany, ale ten byl nepřesný a Ferrán Torres se nedostal k míči.
24'
Sergio Asenjo musel nyní vyběhnout a vzal míč do svých rukavic. Nebezpečně si nabíhal Rodrigo.
23'
Valencie se dostala rychle do útoku, ale jejich střela nevystrašila brankáře Asenja.
22'
Další výborný centr Cazorly, který byl přesně vyměřený pro Samuela Chukwueze, avška jeho zakončení už nebylo příliš ideální.
21'
Santi Cazorla odcentroval míč na vzdálenější tyč, kde hlavičkoval Gerard Moreno a ten trefil tyč vzdálenější pravé tyče!
20'
Rohový kop pro domácí celek...
19'
Nebezpečně se nyní pohybovali před šestnáctkou hráči Villarrealu, tentokrát však nedokázali zakončit.
18'
José Gayá se pokoušel propasírovat míč do vápna soupeře, ale byl ubráněn.
17'
Žlutá ponorka výborně napadá svého soka a ten má problémy ve své kombinaci.
16'
Uvidíme, jestli tato branka dokáže probudit hostující celek a dostanou se také k prvním šancím na branku Villarrealu.
14'
Hosté přišli na půlce o míč. Míče se zmocnil Moreno, který lehkým centrem poslal míč do vápna, kde byl nikým nehlídaný PACO ALCÁCER a ten z voleje trefil míč přesně k pravé tyčce. Asistence: Gerard Moreno.
13'
Domácí se tentokrát nedostali do útoku a nyní se snaží jejich soupeř o útočnou akci.
12'
Dlouhý nákop brankáře Valencie končí až u brankáře Villarrealu. Defenzíva nyní kombinuje na vlastní polovině.
10'
Paco Alcácer si ve vápně naskočil hlavičkou na centr Gaspara, ale jeho hlavička končí mimo levou tyčku. Domácí jsou zatím aktivnějším týmem.
10'
Valencie sice držela míč, ale nedokázala se dostat do zakončení. Nyní se hra přesunula na střed hrací plochy.
9'
Hostující obránce nyní dokázal eliminovat centr z pravé strany a u míče hosté.
8'
Valencie přišla o míč a to díky faulu na Alcácera.
7'
Samuel Chukwueze dokázal vystřelit, ale jeho rána minula branku Valencie.
6'
Dlouhý míč Valencie, která se nyní pokoušela o protiútok nakonec nedokázal jeden z hráčů zpracovat.
5'
Paco Alcácer stál dobře připravený na středu pokutového území, ale po obtočení kolem míče mu defenzíva Valencie odebrala míč.
4'
O další útočný výpad, tentokrát po pravé straně se pokoušel Gerard Moreno, avšak přišel o míč.
3'
Paco Alcácer nedokázal na středu hřiště zpracovat dobrou přihrávku od svého spoluhráče a připravil se o šanci k zakončení na branku.
2'
Další kombinaci Villarrealu založil Pau Francisco Torres, avšak domácím se nedaří dostat přes polovinu hřiště.
1'
O první útočnou akci se pokoušeli domácí, Valencie jejich akci přerušila na polovině hrací plochy.
1'

Villarreal CF: Asenjo – Quintilla, Francisco Torres, Albiol, M. Gaspar (C) – Cazorla, Anguissa, Iborra – Alcácer, G. Moreno, Chukwueze.
Náhradníci: Andrés Fernández – Bacca, Baena, Moisés Gómez, Leal, Lozano, Morlanes, Niño, Ontiveros, Peña, B. Soriano.

Valencia CF: Cillessen – Florenzi, Guillamón, Gabriel, Gayá – F. Torres, Parejo (C), Wass, Soler – Gómez, Rodrigo.
Náhradníci: Doménech – Coquelin, T. Correia, J. Costa, Gameiro, Guedes, Čeryšev, Javi Jiménez, Kondogbia, Lee Kang-in, Sobrino, M. Vallejo.

Rozhodčí: J. Gonzalez.
Dvaatřicáté kolo nejvyšší španělské soutěže nabídne třaskavý souboj mezi Villarrealem a netopýry z Valencie! Oba celky mají ambice hrát evropské poháry a budou chtít útočit na přední příčky v tabulce.

Villarreal CF
Domácí drží aktuálně šestou příčku s 48 body, která zaručuje skupinovou fází Evropské ligy. Bezpochyby nejsou ze hry ani o boj čtvrté a třetí příčky, která zaručuje účast v Lize mistrů. Onu první a druhou příčku nejspíše obsadí buď Barcelona nebo Real Madrid, kteří ve zbytku sezóny sehrají přímou bitvu o titul. Ostatní celky pak čeká boj o co nejlepší umístění na předních místech zbytku tabulky. A jedním z týmů je právě domácí celek.
Villarreal po třech vítězství (těsný po výsledcích 1:0), remizoval v minulém kole 2:2 se Sevillou, s dalším týmem, který se hodlá porvat o přední místa v tabulce. Nyní domácí celek čeká další těžký soupeř, který má ty nejvyšší ambice.

Valencia CF
Netopýři jsou aktuálně mimo pohárové příčky, tj. na osmém místě s celkovým počtem 46 bodů. Avšak na dnešního soupeře ztrácí jen dva body, tudíž potenciální vítězství jim může přinést posun tabulkou vzhůru.
Valencie má však po přestávce nestabilní výkony, ze čtyř zápasu dokázala jeden zvítězit, jeden remizovat a dvakrát odešla poražena. A poslední porážka přišla v minulém kole. Tehdy Valencie prohrála 0:1 se zachraňujícím se Eibarem! Těchto bodů bylo rozhodně škoda a hosté ví, že v dnešním zápase musí předvést rozhodně lepší výkon, jestliže chtějí pomýšlet na nějaké plusové body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.