La Liga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CA Osasuna : Real Betis - 6. prosince 2020   16:15

0:2
(0:0)
Real Betis
77' Iglesias  (V. Ruiz) • 90+1' Miranda  (Joaquín)
CA Osasuna
Herrera – Roncaglia, Aridane, D. García, I. Pérez (82. Vidal) – R. Torres, Brašanac (46. Oier), Moncayola, R. García (74. Barja) – Budimir, Gallego (66. Calleri).
Real Betis
Robles – Emerson, Bartra, V. Ruiz, Moreno – Ruibal (83. Miranda), G. Rodríguez, W. Carvalho, Guardado (83. Joaquín) – Fékir, Loren (72. Iglesias).

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 15:12.
Je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavý duel, který byl velice vyrovnaný a skončil vítězstvím Betisu. Ve druhém poločase se prosadil střídající Borja Iglesias a po něm v samotném závěru Juan Miranda, takže Betis nakonec vyhrál 2:0. Domácí bojovali, ale potvrdili, že se jim v této sezoně vůbec nedaří, hlavně tedy směrem dopředu. Nutno dodat, že si hosté zasloužili tři body o trochu více.
90+3'
90+3'
Utkání se už pouze dohrává, je rozhodnuto.
90+1'
Real Betis právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, hosté jdou do vedení 2:0! Na přihrávku do vápna si naběhl JUAN MIRANDA, který míč skvěle usměrnil za bezmocného brankáře. Betis získá všechny tři body!
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Stále se hraje na polovině hostujícího celku, ale daleko od branky Roblese. Domácí potvrzují trápení v této sezoně, která jim zatím vůbec nevychází.
87'
Ani tentokrát to Osasuně nevyšlo. Hosté skvěle brání a vypadá to, že získají hodně cenné a důležité tři body.
85'
Domácím nelze upřít snahu, ale zatím se nedostávají do zakončení.
83'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Aitor Ruibal, přichází Juan Miranda.
83'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Andrés Guardado, přichází Joaquín.
82'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Iñigo Pérez, přichází Nacho Vidal.
81'
Hosté už nikam nepospíchají, šetří cenné vteřinky a nikam se netlačí, což je za současného stavu zcela pochopitelné.
79'
No, domácí to budou mít velice složité. Na vyrovnání už příliš času nemají, tak uvidíme, jak si s tím poradí.
77'
Hosté jdou do vedení! Ze svého vápna se během chvíle dostali až před branku soupeře a po přesné přihrávce uklidil míč do prázdné branky střídající BORJA IGLESIAS. Parádní kombinace Betisu!
76'
Parádní rychlá kombinační akce domácího celku. Na jejím konci byl Kike Barja, který to zkusil z první, ale místo branky nakonec ohrozil rohový praporek.
74'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Rubén García, přichází Kike Barja.
72'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Loren, přichází Borja Iglesias.
70'
Dvacet minutek mají oba celky na to, aby rozhodly tento duel. Zatím to ale vypadá, že si týmy bod rozdělí.
68'
Do zajímavé šance se dostal hostující Nabil Fékir, ale jeho přízemnímu pokusu scházelo pár decimetrů!
66'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Enric Gallego, přichází Jonathan Calleri.
64'
Na druhé straně to z hranice velkého vápna zkusil Aitor Ruibal, ale míč skončil několik metrů nad brankou Osasuny.
63'
Žlutou kartu dostává Loren (Real Betis).
62'
Domácí zahrávali zajímavou standardní situaci. Po centru se do zakončení prodral David García, ale jeho poklus přesný nebyl.
60'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že Osasuna hraje s Betisem stále bez branek, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé. Máme se na co těšit.
57'
Hosté kombinují na polovině soupeře, ale stále daleko od branky, kterou střeží Sergio Herrera.
55'
Víctor Ruiz fauloval a za svůj zákrok vyfasoval žlutou kartu.
53'
Tentokrát ale hosty zastavil útočný faul, takže hrát mohou domácí.
52'
Hostující Betis je ve druhém poločase aktivnější, stále se více tlačí dopředu, tak uvidíme, zda z toho něco vytěží.
50'
Ale ani ze svého čtvrtého rohu hostující celek nic nevytěžil, tentokrát ani neohrozil branku soupeře, který se lehce ubránil.
49'
Rohový kop pro Betis.
48'
Domácí v poločase střídali, tak uvidíme, jak si povedou a jak tento vyrovnaný duel nakonec dopadne.
46'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Darko Brašanac, přichází Oier.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:15 hodin.
První poločas je za námi. Byl hodně zajímavý, rozhodně jsme se nenudili, ale branky jsme se nedočkali. Osasuna tak hraje s Betisem stále bez branek a je jasné, že druhý poločas bude ještě hodně zajímavý. Máme se na co těšit.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Žlutou kartu dostává Iñigo Pérez (CA Osasuna).
41'
Další ofsajd, tentokrát v něm byl domácí hráč. První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci a vypadá to, že se v něm branky nedočkáme.
39'
Opět centr, tentokrát z levé strany, ale pro míč si došel pozorný Joel Robles.
37'
Oba celky zatím hodně spoléhají na centrované míče, těch je k vidění opravdu hodně, ale zatím je většina z nich velice nepřesná.
35'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Míč skončil v zámezí a od své branky bude rozehrávat Joel Robles.
34'
Rohový kop pro domácí Osasunu.
32'
Žlutou kartu dostává Darko Brašanac (CA Osasuna).
30'
Nyní sledujeme pasáž plnou nepřesných přihrávek, takže nic zajímavého se na trávníku neděje.
28'
Žlutou kartu dostává Aridane (CA Osasuna).
26'
Po zisku míče šli hosté okamžitě dopředu, ale nesehráli to dobře, protože slibně vypadají akce skončila ofsajdem.
24'
Ani z druhého rohu Betisu nic nebylo. Na tahu je tak domácí Osasuna, která ovšem nikam nepospíchá.
23'
Hostující Víctor Ruiz to zkusil z úhlu, ale Sergio Herrera si celou situaci pohlídal a míč vyrazil na rohový kop.
22'
Rozhodčí řešil menší strkanici na prostředku hřiště, ale vše vyřešil domluvou, zatím bez žlutých karet.
20'
Domácí to nyní zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a pro míč si došel pozorný Joel Robles.
18'
Oba celky se stále tlačí dopředu a i přesto, že jsme zatím branku neviděli, tak se rozhodně nenudíme.
16'
Po rohu se jeden z hráčů dostal do zakončení, ale to bylo nepřesné a na první branku tedy stále čekáme.
15'
14'
Ante Budimir dostal přihrávku do vápna, zpracoval si míč a poslal ho za brankáře, ovšem branka nakonec kvůli ofsajdu neplatí!
13'
Alex Moreno dostal dlouhou přihrávku za obranu, ale pokračovat nemohl, protože podle rozhodčích byl v ofsajdu.
11'
Hráči se zatím vůbec nešetří. Úvodních jedenáct minutek nabídlo šest faulů, což je poměrně vysoké číslo. Je vidět, že se hraje o velmi důležité body.
9'
William Carvalho odkulhal za postranní lajnu, to vypadá na nějaké svalové problémy. No, to by byla velká komplikace pro Betis.
7'
Ante Budimir dostal pěknou přihrávku za obranu, ale nakonec si s ním dvojice obránců na hranici velkého vápna poradila a zakončit ho nenechala.
6'
Útočný faul zastavil další kombinaci Osasuny, takže na tahu jsou nyní hráči Betisu.
4'
Z následného rohu nic nebylo. Začalo se v hodně svižném tempu!
3'
Z rohu ale nic nebylo a dopředu hned šli hosté. Ve vápně se do zakončení dostal Nabil Fékir a s jeho přízemním pokusem měl Sergio Herrera velké problémy, ale nakonec to zvládl a míč vyrazil!
2'
Domácí vybojovali první rohový kop v tomto utkání.
1'
Jako první se dopředu vydali hosté, ale jejich rychlá kombinace vedla jen k prvnímu útočnému faulu.
1'
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

CA Osasuna: Herrera – Roncaglia, Aridane, D. García, I. Pérez – R. Torres, Brašanac, Moncayola, R. García – Budimir, Gallego.
Náhradníci: R. Martínez – Barja, Calleri, Cruz, U. García, Navas, J. Martínez, Oier, Saverio, Vidal.

Real Betis: Robles – Emerson, Bartra, V. Ruiz, Moreno – Ruibal, G. Rodríguez, W. Carvalho, Guardado – Fékir, Loren.
Náhradníci: Marín, D. Martín – Akouokou, Sidnei, Joaquín, Iglesias, D. Lainez, Miranda, Montoya, A. Sanabria, Rodri, Tello..
Poslední vzájemné zápasy

Betis – Osasuna 3:0
Osasuna – Betis 0:0
Betis – Osasuna 2:0
Osasuna – Betis 1:2
Real Betis

Hostující celek je na tom dost podobně. Betis dehrál o zápas více a získal o bod více, nachází se na 16. pozici. Ani hostům se příliš nedaří, protože z posledních pěti utkání získali jen tři body a dnes také potřebují nutně bodovat. Z posledních tří kol navíc Betis nezískal ani bod, naposledy prohrál 0:2 s Eibarem.
CA Osasuna

Domácí celek si zatím nevede úplně nejlépe. Po deseti zápasech má totiž Osasuna na svém kontě 11 bodů a nachází se na sestupovém 18. místě. Z posledních čtyř kol navíc domácí získali pouze jednou bod, takže by dnes potřebovali nutně zabrat. Problémy mají domácí hlavně směrem dopředu, protože v deseti zápasech se trefili jen osmkrát.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. LaLiga má na programu další zápasy 13. kola a my budeme sledovat utkání CA Osasuna – Real Betis. Mírným favoritem je hostující celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.