La Liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Eibar : Celta Vigo - 12. září 2020   16:00

0:0
(0:0)
Eibar
Dmitrović – R. Correa, P. Oliveira, S. Álvarez, Bigas – P. León (85. Rafa), Papakouli Diop, Expósito, Inuj (62. Kądzior) – Enrich (68. Recio), Kike García.
Y. Rodríguez – Recio, Burgos, J. A. Martínez, Tejero, Atienza, Quique, Rafa, Arbilla, Kądzior.
Celta Vigo
S. Álvarez – Mallo, Aidoo, N. Araujo, Olaza – Yokuşlu, Tapia – Mor (87. S. Mina), Méndez (78. Baeza), Nolito – Aspas.
Villar – Beltrán, Fontán, Sáenz, K. Vázquez, Juncà, S. Mina, Bermejo, Denis Suárez, Vadillo, Baeza.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 13:10.
Je konec! Eibar nakonec bere bod za bezbrankovou remízu s Celtou Vigo! Domácí Eibar vstoupil do utkání o něco aktivněji, ale Expositovu ránu srazil vlastní spoluhráč mimo tři tyče. Na druhé straně mohl otevřít skóre Brais Méndez, ale jeho pokus o lob minul branku. Po změně stran byli nebezpečnější hosté. obrovskou šanci měl znovu Mendéz, který po rohu netrefil branku. I v poslední akci byl Méndez, ale Dmitrovič, jehož přízemní ránu vyrazil.
90+3'
90+2'
Yokuslu se prosmýkl na polovinu domácího celku, kde přišel nedovolený zákrok jednoho z domácích hráčů. Hosté ještě rozehrají přímý kop.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
V poslední minutě se jeden z hostů v hlavičkovém souboji dopustil nedovoleného zákroku, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.
89'
Celta Vigo zahrávala přímý kop. Jeho rozehrávky se chopil Olaza, jenže jeden z fotbalistů Celty si pomohl vysokou nohou.
88'
Papakouli Diop vlétl do souboje naprosto zbytečně s moc velkou intenzivou a po druhé žluté kartě musí do sprch!
87'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Emre Mor, přichází Santiago Mina.
86'
Domácí Eibar kombinoval na levé straně kolem pomezní čáry. Střídající Rafa Soares dostal přihrávku do těžké pozice a nedostal míč do velkého vápna.
85'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Rafa.
84'
Emre Mor potáhl míč na polovinu soupeře, kde si jej skvěle pokryl tělem a nechal se faulovat. Celta Vigo bude rozehrávat.
83'
Diop dostává žlutou kartu za faul na polovině soupeře.
82'
Yokuslu tentokrát uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy a srazil míč do zámezí. Vhazovat budou hráči domácího Eibaru.
81'
Eibar se usadil na polovině soupeře, jenže kombinace byla znovu nepřesná. Hra je v závěru dnešního souboje hodně rozkouskovaná.
80'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních deset minut, jenže ani jeden z týmů se stále není schopen dostat do zakončení. Na trávníku nyní dominují obrany.
79'
Yokuslu si vyšlápl na Exposita a vidí žlutou kartu.
78'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Brais Méndez, přichází Miguel Baeza.
77'
Také hosté se pokusili zaútočit pomocí vysokého nákopu na polovinu soupeře, jenže balón doletěl jen do míst, kde kralovali domácí zadáci.
76'
Eibar se dostal na polovinu soupeře, jenže střídající Recio neměl v hlavičkovém souboji šanci na úspěch. Zadáci Celty získali míč.
75'
Olaza dostává žlutou kartu za zdržování hry.
74'
Eibar nyní uklidňuje rozehrávku na vlastní polovině a snaží se otupit sílící aktivitu Celty Vigo. Hráči v červenomodrých dresech se nikam neženou.
73'
Emre Mor se v další akci slalolem mezi obránci dostal do zakončení, jenže na střelu už mu nezbyly síly a Mor zakončil mimo tři tyče.
72'
Brais Méndez předvedl parádní individuální akci, dostal se do pokutového území, ale Marko Dmitrović proti jeho zakončení předvedl skvělý zákrok!
71'
Nolito se skvěle vymanil z péče svého obránce, dostal se na hranici velkého vápna a zakončil. Jeho dělovku srazil obránce mimo nebezpečí.
70'
Brais Méndez si naběhl na další slušnou přihrávku na pravé křídlo, jenže centrem do pokutového území neoslovil Aspase. Méndez sice hraje dobře, ale zatím tomu něco chybí.
69'
Celta Vigo zatím brání opravdu pozorně. Hráči hostujícího celku si dali pozor na kombinaci Eibaru na jejich polovině a vybojovali vhazování.
68'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Sergi Enrich, přichází Recio.
67'
Enrich prodloužil míč hlavou za obránce Celty Vigo, jenže tam nebyl nikdo z domácích fotbalistů. Hráči v modrém si situaci bez problémů pohlídali.
66'
Domácí Eibar stále stupňuje svůj tlak, nicméně nikdo v červenomodrém dresu zatím není schopen zakončit mezi tři tyče. Celta se však převážně jen brání.
65'
Pedro Léon si naběhl na přihrávku proti noze, odkud zakončil pravačkou, ale jeho skákavý pokus minul branku Celty Vigo snad o dva metry.
63'
Rozhodčí odpískal krátkou přestávku na občerstvení.
62'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Damian Kądzior.
61'
Pedro Bigas se z třiceti metrů opřel do odraženého míče. Jeho rána sice prolétla mezi stopery, jenže míč zaplaval ve vzduchu a skončil nad břevnem.
60'
Je za námi hodina hry a zatím stále čekáme na úvodní branku dnešního souboje. Po změně stran je aktivnější Eibar, který se dostává do zakončení.
58'
Hostující brankář si dal pozor na nadýchaný centr z pravé strany a ukryl míč do rukavic. Celta Vigo uklidní rozehrávku na vlastní polovině.
57'
Eibar se vydal do rychlého protiútoku po pravé straně. Po přihrávce se o krásnou střelu postaral Eduardo Expósito, jehož rána minula branku o pár centimetrů!
56'
Další útočnou akci Celty Vigo zastavuje nedovolený zákrok. Méndez si totiž v souboji s obráncem pomohl zatažením za dres soupeře.
55'
Mallo si vyměnil přihrávku s Aidooem, který zatím hraje opravdu povedené utkání. Mladý stoper hostujícího celku našel dlouhým nákopem rozběhnutého Aspase.
54'
Pedro Bigas dostal přihrávku od svého brankáře, poslal oblouček kolem pomezní čáry, jenže jeho pobídka byla předem odsouzena k neúspěchu.
53'
Domácí celek je v úvodu druhého poločasu hodně ospalý a prakticky se nedostává na polovinu soupeře. Naopak Celta Vigo se dere do útoku.
52'
Joseph Aidoo se po dalším rohovém kopu zjevil u centru na malé vápno, jenže sám byl natolik překvapen, že jej nedokázal usměrnit do sítě!
51'
Celta Vigo zahrávala pátý rohový kop dnešního souboje. Hosté se pokusili udeřit po prudkém centru. Méndez zůstal osamocený u zadní tyče, ale branku z dobré pozice netrefil!
50'
V úvodu druhého poločasu se bojuje hlavně u pomezních čar. K vidění je jedno vhazování za druhým.
49'
Eibar vhazoval na levé straně hrací plochy. Pro míč si naběhl Sergi Enrich, od kterého se míč odrazil jako od zdi a skončil v autu. Míč má Celta Vigo.
48'
Takeši Inuj sprintoval za přihrávkou na levou stranu, jenže míč byl na japonského hráče příliš rychlý a Inuj už jej nestačil dohnat na trávníku.
47'
Iago Aspas táhl akci hostujícího celku středem hrací plochy, patičkou vybídl Emre Mora, který se pokusil o zakončení vnějším nártem, jenže trefil obránce.
46'
Celta Vigo obstarala výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Uvidíme, zda se po změně stran dočkáme nějakého zásahu.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme se branky nedočkali. Domácí Eibar vstoupil do utkání o něco aktivněji, ale Expositovu ránu srazil vlastní spoluhráč mimo tři tyče. Na druhé straně mohl otevřít skóre Brais Méndez, ale jeho pokus o lob minul branku.
45'
45'
Hosté se v závěru poločasu nastěhovali na polovinu soupeře, jenže nepřesnou kombinací se sami připravili o možnost k zaútočení.
44'
Už to vypadalo, že se Celta dostane do šance! Mendéz potáhl míč po pravé straně a hledal Aspase, který se k míči dostal, ale jeho ránu zablokoval obránce.
43'
Žlutou kartu dostává Sergio Álvarez (SD Eibar).
42'
Iago Aspas táhl akci hostujícího celku, jenže jeho přihrávka mezi obránce byla zbytečná, jelikož jeden z jeho spoluhráčů si pomohl útočným faulem.
41'
Tempo hry v posledních minutách poněkud opadlo. Ani jeden z týmů se v závěru prvního poločasu nikam nežene. Nikdo z hráčů nechce udělat chybu.
40'
Fotbalisté domácího celku uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Celek z malého města se nikam nežene a drží míč na kopačkách.
39'
Celta Vigo předvedla riskantní rozehrávku na pravé straně. Napadající Sergi Enrich jen těsně nedosáhl na prudkou přihrávku směřující na domácího stopera.
38'
Žlutou kartu dostává Nolito (Real Club Celta de Vigo).
37'
Celta Vigo se v posledních minutách tlačí do útoku. Mendéz znovu táhl akci po pravém křídle, jenže nedokázal oslovit rozběhnutého Aspase.
36'
Celta Vigo předvedla další zajímavou akci po pravé straně. Ispas odcentroval z pravé strany do vápna, kam spěchal Mendéz, kterému scházely dva kroky.
35'
Brais Méndez zahodil dosud největší šanci dnešního souboje! Hostující hráč si naběhl na přihrávku za obranu, chtěl přehodit brankáře, jenže minul branku!
34'
Emre Mor dostal přihrávku do blízkosti pokutového území, navedl si míč do střelecké pozice, ale jeho pokus levačkou prosvištěl kolem vzdálenější tyčky.
33'
Eibar skvěle napadal rozehrávku Celty Vigo na její polovině. Fotbalisté domácího celku se dokonce dostali k míči, ale centr z pravé strany nenašel adresáta.
32'
Sergi Enrich přizvedl míč hlavou na hranici velkého vápna, kam spěchali fotbalisté v modrém v červenomodrém, ale nikdo z nich se do zakončení nedostal.
31'
Brais Méndez se hnal za nákopem na polovinu Eibaru, jenže v souboji s obráncem se dopustil nedovoleného zákroku, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme opravdu zajímavé utkání. Ani jeden z týmů se sice nedostal do vedení, ale na šance duel chudý není.
29'
Pedro Léon poslal prudký centr do pokutového území. Na malém vápně se po jeho pobídce natahoval aktivní Kike García, ale hlavou líznul míč mimo tři tyče.
28'
Eibar znovu uklidňuje rozehrávku na polovině hřiště. Domácí celek je v posledních minutách aktivnějším týmem, ale jen těžko se dostává do zakončení.
27'
Eibar si vypracoval zajímavou šanci! Eduardo Expósito se v pokutovém území opřel do odraženého míče, ale trefil hlavu vlastního spoluhráče, od které se balón odrazil mimo tři tyče!
26'
Pedro Bigas si naběhl na další přihrávku na levou stranu, jenže neustál souboj s obráncem a poroučel se k zemi. Píšťalka hlavního arbitra zatím mlčí.
25'
Pedro Bigas na levé straně předskočil jednoho z obránců, natlačil se před něj tělem a odcentroval do velkého vápna. Hostující brankář schoval jeho pobídku do rukavic.
24'
Marko Dmitrović se musel zapojit do rozehrávky Eibaru. Gólman domácího celku roztáhl hru na levou stranu, kde však nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
23'
Hugo Mallo prodloužil hlavou míč na polovinu Eibaru, jenže nikdo v modrém dresu jeho úmysl nepochopil a odražený míč proskákal do zámezí.
22'
Takeši Inuj se krásnou kličkou na levé straně zbavil obránce a odcentroval do velkého vápna. Za jeho pobídkou spěchal Sergi Enrich, kterému scházel k zakončení snad krok.
21'
Sergi Enrich si skvěle pokryl míč na vlastní polovině a napadající Renato Tapia jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat bude Eibar.
20'
Brais Méndez dostal moře prostoru na pravé straně hrací plochy, jenže potáhl míč jen do prostoru, kde stál připravený obránce v dresu Eibaru.
19'
Celta Vigo rozjela další akci po pravém křídle, jenže přihrávka byla příliš prudká a míč prosvištěl až do zámezí. Vhazovat bude domácí mužstvo.
18'
Emre Mor si sice naběhl na oblouček za obranu domácího Eibaru, jenže radost mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
17'
Sergi Enrich si naběhl na vysoký nákop, jenže neuspěl v hlavičkovém souboji. Míč tak skončil u obránců Celty Vigo. Do rozehrávky se zapojí také brankář.
16'
Aspas bránil Eibaru v rozehrávce přímého kopu. Hlavní rozhodčí k němu bleskově přistoupil a dal mu najevo, ať odstoupí. Příště už to bude za kartu.
15'
Iago Aspas se snažil projít právě kolem potrestaného Bigase, který si dal tentokrát pozor na pohyb svého lokte a nefaulovat. Domácí mají míč na kopačkách.
14'
Žlutou kartu dostává Pedro Bigas (SD Eibar).
13'
Hosté se dožadovali pokutového kopu za sporný zákrok na rozběhnutého Iaga Aspase, ale rozhodčí dává jasným gestem najevo, že to penalta nebude.
12'
Nolito se ujal rozehrávky rohového kopu Celty Vigo, jenže jeho nákop mířil k přední tyči, kde kralovali zadáci domácího Eibaru.
11'
Lucas Olaza našel Aspase, který vymyslel přihrávku na hranici velkého vápna, odkud střílel Nolito, jenže jeho krásná rána levačkou nechala vyniknout domácího brankáře!
10'
Okay Yokuşlu fauloval při průniku do pokutového území a poslal k zemi Paulo Oliveiru. Rozhodčí měl střet přímo před očima a odpískal přímý kop pro Eibar.
9'
Celta Vigo se usadila na polovině domácího Eibaru a postupnou kombinací si hledá cestičku do pokutového území. Nikdo z hostů zatím nezakončil.
8'
Celta Vigo se pokusila zaútočit po pravém křídle. Domácí Sergi Enrich se skvěle vrátil a vypíchl míč do zámezí. Hostující celek tak bude vhazovat.
7'
Domácí celek se opět vydal do útoku, jenže nákop do pokutového území byl příliš dlouhý a propadl do autu. Hostující brankář bude rozehrávat od své svatyně.
6'
Ani útok hostujícího celku neměl dlouhého trvání. Olaza nakopl míč na pravé křídlo, kde jej vybojovali domácí zadáci. Eibar uklidňuje rozehrávku na své polovině.
5'
Takeši Inuj táhl akci domácího Eibaru po levé straně, pokusil se přihrát do středu hracího pole, jenže tam kralovali fotbalisté Celty Vigo.
4'
Lucas Olaza si skvěle splnil své defenzivní povinnosti, neohroženě se vrhl proti ráně zpoza velkého vápna a usnadnil práci hostujícímu brankáři.
3'
Domácí Eibar si po nedovoleném zákroku hostujícího hráče vybojoval přímý kop. Eibar jej rozehrál nákopem na levé křídlo a žene se do svého prvního útoku.
2'
Papakouli Diop vybojoval míč na polovině soupeře, obhodil si míč kolem obránce, jenže neměl dostatečnou rychlost, aby míč udržel na trávníku.
1'
Domácí Eibar obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hráči domácího celku hrající v modročervené kombinaci se vydali do útoku, ale rychle přišli o míč.
1'

SD Eibar: Dmitrović – R. Correa, P. Oliveira, S. Álvarez, Bigas – P. León, Papakouli Diop, Expósito, Inuj – Enrich, Kike García.
Náhradníci: Y. Rodríguez – Recio, Burgos, J. A. Martínez, Tejero, Atienza, Quique, Rafa, Arbilla.

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo, Aidoo, N. Araujo, Olaza – Yokuşlu, Tapia – Mor, Méndez, Nolito – Aspas.
Náhradníci: Villar – Beltrán, Fontán, Sáenz, K. Vázquez, Juncà, S. Mina, Bermejo, Denis Suárez, Vadillo..
Vzájemné duely v minulé sezóně

Celta Vigo – Eibar 0:0
Eibar – Celta Vigo 2:0
Dnes budeme společně sledovat souboj dvou týmů, kterým se poslední ročník nejvyšší španělské soutěže moc nepovedl. Celta Vigo dokonce zachránila příslušnost mezi španělskou elitou o jediný bod. Eibar pak obsadil čtrnáctou pozici. Celta sehrála jen dva přípravné duely. Doma přehrála Lugo a remizovala s Gijonem. Naopak domácí celek postupně přehrál Vallecano, prohrál s Leganés a připsal si remízu s Osasunou a Bilbaem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání La Ligy mezi SD Eibar a Real Club Celta de Vigo. Výkop je stanoven na 16 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.