La Liga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Vallecano - 11. března 2023   18:30

Celta Vigo
51' Aspas (Galán) • 54' Ciss(vl.)  • 86' Aspas
3:0
(0:0)
Celta Vigo
I. Villar – K. Vázquez, Aidoo, Núñez, Galán – C. Pérez (85. Solari), Beltrán, Veiga (73. Larsen), de la Torre (72. Cervi) – Seferović (72. M. Rodríguez), Aspas (88. Paciência).
Balea Carrillo, Alves – C. Domínguez, J. Domínguez, Sotelo, Swedberg.
Vallecano
Dimitrievski – Balliu (67. Salvi), Lejeune, Catena, Fran García – Ciss (60. Camello), Comesaña (60. Valentín) – Palazón (83. J. Pozo), Trejo, Álvaro García – de Tomás (68. Falcao).
D. López I – M. Hernández, U. López, Andr. Martín, Mumin, M. Suárez.

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:8. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 13:11.
Je konec! Celta Vigo nakonec poráží Vallecano 3:0. Vše podstatné se dnes odehrálo až ve druhé půli. O úvodní branku se pět minut po změně stran postaral Iago Aspas. Hned z další akce navíc přišel další zásah, když se nešťastně do vlastní branky trefil Ciss. Hosté poté sice zkoušeli útočit, ale do šancí se nedostali. V závěru navíc přidal domácím pojistku Iago Aspas.
90+5'
90+3'
Ani po rohovém kopu se hosté nedočkali zakončení. Aidoo míč hlavou přizvedl mimo pokutové území.
90+2'
Centr z levé strany poslal do vápna Fran García, nicméně jeho pobídku první hráč v modrém srazil na rohový kop.
90'
Vallecano se dostalo na polovinu soupeře, nicméně kombinace hostů vyústila jen v nepřesnou přihrávku mezi obránce.
89'
Na stadionu panuje parádní atmosféra. Příznivci Celty Vigo odměňují své oblíbence za dnešní výkon hlasitým skandováním.
88'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo:
ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Gonçalo Paciência.
86'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku! Domácí celek v závěru utkání přidává třetí branku a potvrzuje dnešní triumf! IAGO ASPAS vystihl nepřesnou malou domů, vystartoval po míči a přeloboval vyběhnutého brankáře!
85'
ze hřiště odchází Carles Pérez, přichází Augusto Solari.
84'
Domácí se středem hřiště vydali vpřed, jenže jejich akce skončila nepřesnou přihrávkou mezi obránce.
83'
Střídání v týmu Rayo Vallecano:
ze hřiště odchází Isi Palazón, přichází José Angel Pozo.
81'
Hosté zaútočili po pravém křídle, jenže Alejandro Catena po dobrém uvolnění nedokázal odcentrovat.
80'
Javier Galán zůstává po jednom ze soubojů ležet otřesený na trávníku. Podle všeho ale bude schopen nadále pokračovat ve hře.
79'
Právě Aspas si nyní tělem pokryl míč a napadající rival jej poslal k zemi.
78'
Aspas si podle rozhodčího při převzetí míče pomohl rukou. Sudí prohřešek viděl a odpískal rozehrávku pro hosty.
77'
Domácí zahrávali přímý kop. Centrovaný míč se stáčel přímo do branky, ale defenziva soupeře míč odehrála do bezpečí.
76'
Žlutá karta pro tým Real Club Celta de Vigo (Miguel Rodríguez).
75'
Radamel Falcao dostal přihrávku na polovinu soupeře, výborně se otočil, jenže zpoza velkého vápna netrefil zařízení.
74'
Ani po další standardní situaci se hosté do zakončení nedostali. Falcao se nechal lapit v ofsajdu.
73'
ze hřiště odchází Gabriel Veiga, přichází Jørgen Strand Larsen.
72'
ze hřiště odchází Haris Seferović, přichází Miguel Rodríguez,
ze hřiště odchází Luca de la Torre, přichází Franco Emanuel Cervi.
71'
Hosté zahrávali rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, odkud jej domácí prodloužili jen na další roh.
70'
Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a domácí celek bez problémů drží dvoubrnakové vedení.
68'
ze hřiště odchází Raúl de Tomás, přichází Radamel Falcao.
67'
ze hřiště odchází Iván Balliu, přichází Salvi.
66'
Stopeři hostujícího celku drží míč na kopačkách a číhají na skulinku v obraně Celty Vigo. Domácí ale brání v kompaktním bloku.
65'
Hostující brankář si dal pozor na přihrávku za obranu, vyrazil ven z branky a schoval míč do rukavic.
64'
Isi Palazón se snažil prosmýknout kolem obránce, ale důrazný Galán se mu skluzem položil pod nohy a odehrál míč do zámezí.
63'
Aspas se hnal za centrem z pravé strany, ale na pobídku těsně nedosáhl.
62'
Další akce Vallecana končí odmávaným ofsajdem. Své postavení si nepohlídal střídající Camello.
61'
Fran Beltrán uspěl v souboji na levé straně, ale dloubáčkem za obranu Vallecana odevzdal míč soupeři.
60'
ze hřiště odchází Santi Comesaña, přichází Óscar Valentín,
ze hřiště odchází Pathé Ciss, přichází Sergio Camello.
59'
Alejandro Catena uspěl v souboji na pravé straně, ale nenašel nikoho ze spoluhráčů. Celta Vigo po změně stran na hřišti kraluje.
57'
Vallecano se dostalo na polovinu domácího celku, jenže akce hostů se zatím odehrává daleko od šestnáctky.
56'
Domácí celek tedy zvládl na výbornou vstup do druhého poločasu a výrazně se přiblížil vítězství. Vallecano to bude mít těžké.
54'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku! Branka nakonec platí! Sudí dlouho čekal na verdikt kolegy u videa a nakonec ukázal do středu hrací plochy! Branka je nakonec jako vlastní připsána PATHE CISSOVI!
53'
Už to vypadalo, že se domácí budou moct radovat z další branky, ale asistent rozhodčího odmával ofsajd!
51'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku! Domácí celek se dostává do vedení! Po levém křídle utekl Javier Galán, který vyslal přízemní centr do pokutového území a IAGO ASPAS pohotově napálil míč do sítě!
50'
Centr od rohového praporku přiletěl na přední tyč, kde bez problémů zasáhl Joseph Aidoo.
49'
Isi Palazón získal míč na pravé straně, ale trefil pouze prvního soupeře. Vallecano z této akce získalo rohový kop.
48'
Domácí brankář Iván Villar si dal pozor na nákop za obranu a bez problémů si došel pro míč.
47'
Carles Pérez dostal přihrávku na pravou stranu, jenže mu vůbec nevyšlo zpracování. Míč si tak posunul jen do zámezí.
46'
Hostující celek obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Nákop ale propadl až do zámezí.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně bojovné utkání. Jedinou obrovskou šanci měl už ve 2. minutě Iago Aspas, ale nedokázal trefit zařížení. Od té doby jsme sledovali spíše bojovný duel, ve kterém nechce nikdo udělat chybu.
45+1'
45'
Žlutá karta pro tým Rayo Vallecano (Iván Balliu).
44'
Stopeři Vallecana kombinují s míčem na své polovině a nikam se neženou. Ani jeden z týmů už v první půli nechce chybovat.
42'
Aspas si naběhl na přihrávku do vápna, jenže musel zakončovat v pádu a poslal míč daleko od branky.
41'
Fran García chtěl přenést hru na pravou stranu, ale jeho pobídku hlavou zastavil Javier Galán. Celta Vigo brání na výbornou.
40'
Aidoo si pohlídal prostor kolem sebe a nechal nepřesnou přihrávku propadnout do zámezí. Domácí v závěru poločasu nikam nespěchají.
38'
Carles Pérez tentokrát zabral i směrem dozadu a zastavil rodící se akci soupeře. Za čistý skluz navíc sklidil potlesk fanoušků.
37'
Aspas táhl protiútok domácího celku, ale vracející se obránce mu míč stačil v pravou chvíli vypíchnout.
36'
Carles Pérez na pravé straně příliš dlouho čekal na přihrávku do běhu a nechal se předskočit aktivním obráncem Vallecana.
35'
Skvělý centr z pravé strany si pohlídal hostující brankář Stole Dimitrievski, který balón udržel v rukavicích.
34'
Iván Villar vyhodil míč na levou stranu, ale domácí se postupnou kombinací vyhnali mimo šestnáctku.
32'
Carles Pérez poslal přihrávku mezi obránce hostujícího celku, ale Aspas v tomto případě zaspal a vůbec se nerozběhl.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velkou bitvu. Ani jeden ze soupeřů se prakticky nedostává do šancí.
29'
Hosté zahrávali rohový kop. Prudký centr přiletěl na přední tyč, kde bez problémů zasáhl brankář Iván Villar.
28'
Santi Comesaña chtěl procedit přihrávku na volného spoluhráče na levé straně velkého vápna, ale domácí obránce Aidoo na poslední chvíli zasáhl.
27'
Hostující brankář přečetl přihrávku do šestnáctky, v pravou chvíli vystartoval a schoval míč do rukavic.
26'
Hostující stopeři se vysunuli na polovinu Celty Vigo, ale i tato akce skončila nepřesnou přihrávkou za obranu.
25'
Alejandro Catena poslal přihrávku na levou stranu, odkud odcentroval Álvaro García, jenže neoslovil nikoho v červeném dresu.
24'
Iago Aspas si naskočil na centr z levé strany, jenže musel hlavičkovat ze záklonu a jeho pokus postrádal razanci.
23'
Žlutá karta pro tým Rayo Vallecano (Santi Comesaña).
22'
Gabriel Veiga si navedl míč na hranici velkého vápna, jenže technickou střelou nedokázal zamířit mezi tři tyče.
21'
Raúl de Tomás si posunul míč kolem obránce a Aidoo jej taktickým faulem poslal k zemi. Vallecano zůstane u míče.
20'
Kevin Vázquez poslal přihrávku na pravou stranu, jenže jeho dloubáček za obranu byl příliš dlouhý.
19'
Alejandro Catena si poradil s napadajícím soupeřem a pomohl si malou domů. Zatím sledujeme z obou stran opatrný duel.
18'
Hosté se po dlouhé době usadili v blízkosti velkého vápna soupeře, jenže centr z pravé strany zablokoval stoper Unai Núñez.
17'
Carles Pérez se hnal za míčem na levou stranu, ale neudržel jej ve hře. Vhazovat tak bude hostující Rayo Vallecano.
16'
Kevin Vázquez po jednom ze soubojů zapadl přes reklamní baner mezi diváky a zatím se mu zpátky na nohy moc nechce.
15'
Unai Núñez si dal pozor na napadajícího soupeře a přenesl hru na pravou stranu. Domácí celek si zatím s napadáním soupeře ví rady.
13'
Óscar Trejo si výborně pokryl míč tělem a napadající soupeř jej faulem poslal k zemi. Zatím sledujeme hodně soubojový duel.
12'
Hosté měli k dispozici přímý kop. Jeho rozehrávky se chopil Fran García, který si z velké dálky troufl na střelu, ale zakončil nad břevno.
11'
Žlutá karta pro tým Real Club Celta de Vigo (Fran Beltrán).
10'
Domácí celek pokračuje v aktivním vstupu do utkání. Celta Vigo je častěji na míči a tlačí se na polovinu Vallecana.
9'
Vallecano hraje s míčem na kopačkách na vlastní polovině a nikam se nežene.
8'
Domácí zahrávali rohový kop. Fran Beltrán poslal nadýchaný centr na malé vápno, kam si pro balón došel Dimitrievski.
7'
Santi Comesaña reklamoval hru rukou jednoho z domácích fotbalistů, ale podle rozhodčího bylo vše v pořádku. Domácí mohou pokračovat v kombinaci.
6'
Další zakončení z hranice velkého vápna obstaral Veiga, ale jeho ránu hostující gólman Stole Dimitrievski výborně vyrazil.
5'
Fran Beltrán táhl akci domácího celku středem hrací plochy, jenže přihrávka na levou stranu skončila v autu.
4'
Alejandro Catena si pohlídal prudkou přihrávku směřující do pokutového území a získal míč pro Vallecano. Hosté mohou znovu zaútočit.
3'
Hostující Balliu na pravé straně udržel míč na trávníku a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
2'
Domácí celek se hned z první akce dostal do velké šance! Iago Aspas si naběhl na kolmici na hranici velkého vápna, ale levačkou minul branku!
1'
Hostující Vallecano obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hosté budou chtít potvrdit výborné umístění v tabulce.
1'

Real Club Celta de Vigo: I. Villar – K. Vázquez, Aidoo, Núñez, Galán – C. Pérez, Beltrán, Veiga, de la Torre – Seferović, Aspas.
Náhradníci: Balea Carrillo, Alves – Cervi, C. Domínguez, J. Domínguez, Larsen, Paciência, M. Rodríguez, Solari, Sotelo, Swedberg.

Rayo Vallecano: Dimitrievski – Balliu, Lejeune, Catena, Fran García – Ciss, Comesaña – Palazón, Trejo, Álvaro García – de Tomás.
Náhradníci: D. López I – Camello, Falcao, M. Hernández, U. López, Andr. Martín, J. Pozo, Mumin, M. Suárez, Salvi, Valentín.
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři na sebe narazili v listopadu. Na půdě Vallecana se zrodila bezbranková remíza.
Real Club Celta de Vigo

Domácí Celta Vigo je na tom o něco hůře. Po dvaceti čtyřech odehraných duelech má domácí celek na kontě dvacet osm bodů a zatím drží až dvanáctou pozici. Na záchranu má ale Celta náskok pouhých tří bodů. Domácí tak zatím rozhodně nemohou hrát s klidem na kopačkách. Jejich domácí bilance navíc také není zrovn oslnivá. V posledním kole ale Celta uhrála bezbrankovou remízu na hřišti Osasuny.
Rayo Vallecano

Hostující Rayo Valllecano letos prožívá povedenou sezónu. Celek z předměstí Madridu vybojoval ve dvaceti čtyřech odehraných duelech třicet pět bodů a patří mu sedmá pozice ligové tabulky. Na příčky zaručující účast v pohárové Evropě Vallecano aktuálně ztrácí jen dva body. Venku navíc Rayo patří mezi nejlepší týmy v celé soutěži. V posledním kole doma remizovalo bez branek s Bilbaem. Na vítězství navíc čeká od prvního únorového víkendu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.