Rozhodčí Foy ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí Sunderland AFC remizoval s Norwich City 1:1. Skóre otevřel ve dvacáté šesté minutě Hoolahan a ve čtyřicáté minutě z penalty vyrovnal Gardner. Hosté hráli od třicáté minuty pouze v deseti hráčích a nevedli si vůbec špatně. Dnešní utkání ovlivnil také sudí, který na jedné straně odpískal spekulativní pokutový kop a na druhé straně jasnou penaltu nezapískal. Oba týmy si na svá konta připisují jednobodový zisk. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
90+5
Rozehrávat bude Camp.
90+4
K centrovanému míči se dostal O'Shea, ale jeho hlavička se mezi tři tyče nevešla.
90+4
Turner fauloval a Sunderland bude zahrávat volný přímý kop.
90+3
Nebezpečnou přihrávku adresoval na vzdálenější tyč Holt, ale nikdo z jeho spoluhráčů se k balonu nedostal.
90+2
Lee Camp vyfasoval žlutou kartu za zdržování.
90+2
Rose pronikl do velkého vápna, ale klička mu nevyšla a o míč přišel.
90+1
Larsson odcentroval míč do pokutového území, ale hosté se ubránili.
90
Rozhodčí Foy přidává čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Hosté se sice ke střele probojovali, ale ta byla pro brankáře Mignoleta spíš pozdravem.
90
Norwich bude zahrávat volný přímý kop.
89
Sebastian Larsson vyfasoval žlutou kartu.
88
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Robert Snodgrass, přichází Steven Whittaker.
87
Na druhé straně se v obrovské šanci ocitl Sessegnon, ale ani jeho pokus vstřeleným gólem neskončil.
86
Ke střele se v pokutovém území probojoval Snodgrass, ale Mignolet stál přesně v tom místě, kde stát měl.
86
Domácí tým ve středu hřiště nesmyslně fauloval a Norwich bude zahrávat volný přímý kop.
84
Další aut ve prospěch Sunderlandu.
84
Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Adam Johnson, přichází Connor Wickham.
84
Autového vhazování se zmocní na útočné polovině Sunderland.
81
V ofsajdu uvízl Adam Johnson a sudí hru přerušil.
80
Norwich se stačil ubránit a míč odkopnout do bezpečí.
80
Johnson vystřelil a jeho pokus byl zblokován na další rohový kop pro Sunderland.
80
Sunderland dostane výhodu rohového kopu.
79
Nicméně branku Sunderlandu neohrozili.
79
Fletcher fauloval a hosté dostali výhodu volného přímého kopu.
78
Nicméně hosté z této standardní situace nic nevytěžili.
78
Volný přímý kop ve prospěch hostujícího celku.
77
Autové vhazování pro Norwich.
76
Holt pro svůj tým získal volný přímý kop.
75
Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Danny Graham, přichází James McClean.
72
Grant Holt se snažil ještě míč vybojovat a vyfasoval žlutou kartu.
72
V obrovské šanci se ocitl Holt, jenž postupoval sám na Mignoleta. Nicméně Holt si dal míč daleko od nohy a pozorný Mignolet výborně zasáhl.
71
Nepřesně vystřelil Howson, a branku domácího celku tak neohrozil.
71
Sunderland se bez potíží před standardní situací ubránil.
71
Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Carlos Cuellar, přichází Titus Bramble.
70
Norwich měl zahrávat pokutový kop, protože Rose zahrál rukou v pokutovém území. Sudí to posoudil však jinak a následuje pouze volný přímý kop.
69
Rose zahrál rukou a hosté dostanou výhodu standardní situace.
69
Hosté rozehrávali rohový kop, ale Sunderland se dokázal ubránit.
65
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Kei Kamara, přichází Grant Holt.
64
Norwich hraje pouze v deseti hráčích, tak uvidíme, jak dlouho dokáže neustálému tlaku soupeře odolávat.
63
Sunderland je opět na útočné polovině a hosté se brání.
61
Adam Johnson ze své kopačky vyslal jedovatou střelu, kterou Camp výtečně zlikvidoval.
61
Nyní domácí fotbalisté kombinují na útočné polovině, ale hosté se pozorně brání.
59
Z rohového kopu Sunderland branku hostí neohrozil.
59
Naopak do šance se dostal Gardner, ale jeho střelecký pokus byl zblokován na rohový kop.
58
Norwich z rohového kopu nic nevytěžil a Sunderland se bez potíží ubránil.
58
Hosté budou zahrávat rohový kop.
57
Nicméně z této standardní situace domácímu celku nebezpečí nehrozilo.
56
Faulovaný byl Kamara a hosté budou zahrávat volný přímý kop.
56
Autové vhazování pro hosty.
54
Na druhé straně vystřelil Bennett, ale jeho střelecký pokus byl nepřesný.
54
Střelu ze své kopačky vyslal Gardner, ale Camp si počínal správně a střelecký pokus zlikvidoval.
53
Domácí tým na svého soupeře vyvíjí neustálý tlak, ale hosté to zatím zvládají.
51
Gardner vyslal do pokutového území zajímavý centr, ale Norwich se ubránil.
50
Úder do obličeje inkasoval Bennett, ale sudí faul neodpískal.
48
Hosté se ubránili, ale následuje další aut ve prospěch domácího týmu.
47
Aut pro Sunderland.
47
Na útočnou polovinu se postupně prokombinovali domácí fotbalisté.
46
Míč do druhého poločasu uvedli hosté.
46
Hráči jsou zpět na hrací ploše a druhý poločas začne za malou chvíli.
Rozhodčí ukončil první poločas, který byl velmi zajímavý. Ve dvacáté šesté minutě se hosté dostali do vedení, když se trefil Hoolahan. Ve třicáté minutě obdržel červenou kartu Bunn a musel předčasně odejít do sprch. Norwich musel střídat, ze hry odešel autor branky Hoolahan, kterého nahradil brankář Camp. Ve čtyřicáté minutě nařídil sudí pokutový kop, ze kterého se prosadil Gardner, jenž nedal Campovi šanci míč chytit. Do konce prvního poločasu už se nic nestalo a dosavadní skóre je 1:1.
Druhý poločas začne přibližně v 15:33.
45+3
Sunderland vybojoval míč pro sebe, svého soupeře ohrozit nedokázal.
45+3
Hosté kombinují na vlastní polovině.
45+2
45
Rozhodčí nastavil tři minuty nad rámec prvního poločasu.
42
Gól na kopačce měl Larsson, ale Camp si připsal skvělý zákrok a jedovatý pokus zlikvidoval.
40
Sunderland právě vstřelil branku!
Na Stadium of Light máme vyrovnáno. Camp nevystihl směr a CRAIG GARDNER bezpečně proměnil pokutový kop.
39
Žlutou kartu za protesty vyfasoval Snodgrass.
39
Podle sudího zahrál v pokutovém území rukou Bassong a hosté se velmi rozčilují. Bassong totiž zahrál míč hrudí.
38
Sunderland bude zahrávat pokutový kop!
38
Sunderland opět na útočné polovině a Norwich se brání.
38
Rose adresoval do pokutového území centrovaný míč, ale hosté se ubránili a svého soupeře nenechali vystřelit.
36
Domácí tým se sice ubránil, ale odražený míč se dostal k Bennettovi, jenž branku přestřelil. Rozehrávat bude Mignolet.
36
Hosté vybojovali rohový kop.
35
Norwich bude muset dnešní utkání dohrát pouze v deseti hráčích.
33
Volný přímý kop si vzal na starost Gardner, ale jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel.
33
Hrací plochu opouští autor jediné branky Hoolahan, nahrazuje ho brankář Camp.
32
Domácí tým dostane výhodu standardní situace.
30
Rukou mimo brankové území zahrál brankář Mark Bunn a vyfasoval červenou kartu.
29
V šanci se ocitl Rose, jenž obdržel přihrávku od Sessegnona. Nicméně Rose pálil nepřesně.
26
Norwich právě vstřelil branku!
U vzdálenější tyče se výborně uvolnil Kamara, jenž prodloužil míč přesně do těch míst, kde byl osamocený hlavičkující WESLEY HOOLAHAN, jenž přesnou trefou poslal hosty do vedení.
25
Snodgrass odcentroval balon ke vzdálenější tyči, ale domácí tým se ubránil. Nicméně následuje další rohový kop ve prospěch hostujícího týmu.
25
Hosté budou zahrávat další rohový kop.
24
Snodgrass odcentroval míč do pokutového území, ale jeho spoluhráči se ke střele neprobojovali. Avšak Norwich na útočné polovině zůstává.
23
22
Aut na útočné polovině pro hosty.
22
Sunderland vyrazil do protiútoku a v šanci se ocitl Sessegnon. Nicméně jeho pokus byl velmi nepřesný a branku hostí neohrozil.
21
Nyní se hosté probojovali zpět na útočnou polovinu, ale příliš dlouho zde nevydrželi a už se musí bránit.
21
Sunderland rozehrávku napadá a svého soupeře vytlačil do středu hřiště.
21
Autové vhazování na útočné polovině ve prospěch hostů.
19
Hosté odcentrovali míč na bližší tyč, kde úřadovala obrana domácího celku.
19
Rohový kop bude zahrávat Norwich.
17
Utkání je zatím velmi vyrovnaní a příliš moc šancí nepřichází. Doufejme, že se oba týmy proberou a obraz hry se zlepší.
15
U zadní tyče si na centrovaný míč vyskočil hlavičkující O'Shea, ale jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel.
15
Hosté se za cenu rohového kopu ubránili.
15
Standardní situace ve prospěch domácího celku.
13
Norwich však svého soupeře z této standardní situace neohrozil.
13
Volný přímý kop budou zahrávat hosté.
12
Bradley Johnson se vrátil na hrací plochu.
11
Hra po přerušení pokračuje.
11
Bradley Johnson utrpěl úder do obličeje a krvácí mu nos. Potřebuje si vyměnit dres.
10
Larsson si vzal volný přímý kop na starost, ale trefil pouze bránící zeď.
10
Sudí zeď ještě posunuje.
9
Norwich se musí bránit a brankář Bunn už si staví zeď.
9
Faulovaný byl Sessegnon a domácí tým dostane výhodu standardní situace.
9
Autového vhazování se zmocní hosté.
8
Domácí fotbalisté zůstávají na útočné polovině a soupeře se brání.
8
Autové vhazování na útočné polovině pro Sunderland.
7
Do hry se zapojil také ošetřený Graham.
7
Po krátkém přerušení hra pokračuje.
6
V obrovské šanc se ocitl Graham, ale brankáře Bunna nepřekonal. Navíc Graham si při střetu ublížil a potřebuje ošetřit.
5
Johnson fauloval a rozehrávat bude Sunderland.
5
Nicméně i tentokrát se domácí tým bez potíží ubránil a centrovaný míč odvrátil do bezpečí.
5
Faulovaný byl Snodgrass a hosté budou zahrávat volný přímý kop.
4
Snodgrass odcentroval míč do pokutového území, kde se domácí tým ubránil.
4
Hosté vybojovali další rohový kop.
3
Ke střele se probojoval Johnson, ale trefil pouze bránícího protihráče.
3
Následuje rohový kop, který bude zahrávat Norwich City.
3
Autové vhazování na útočné polovině vybojovali hosté.
2
Domácí fotbalisté jsou stále u balonu, ale nyní se s ním pohybují na vlastní polovině.
2
Před tímto rohovým kopem se hosté ubránili. Pozorný Bunn vyboxoval míč do bezpečí.
1
Sunderland se dostal na útočnou polovinu a vybojoval rohový kop.
1
Hosté zvolili dresy žluté a trenýrky zelené.
1
O úvodní výkop se postarali domácí fotbalisté, kteří oblékli pruhované červeno-bílé dresy a černé trenýrky.
1
-2
Domácí fotbalisté vsadili na rozestavení 4-4-2, hosté budou hrát v rozestavení 4-4-1-1.
-5
Rozhodčí Foy přivádí dnešní aktéry na zelený pažit.
-5
Nyní už jsou obě základní jedenáctky připraveny v tunelu.
-6
Hráči Sunderlandu jsou již připraveni v tunelu. Čeká se na fotbalisty Norwiche.
-8
Oba týmy absolvovaly předzápasovou rozcvičku, ale nyní už se odebraly do svých šaten.

Sunderland AFC: Mignolet ─ Gardner, O'Shea, Cuellar, Rose ─ Johnson, Vaughan, Larsson, Sessegnon ─ Fletcher, Graham.

Norwich City: Bunn ─ Martin, Bassong, Turner, Garrido ─ Bennett, Johnson, Howson, Snodgrass ─ Hoolahan ─ Kamara.

Rozhodčí: Foy ─ Bankes, Beck.
Sázkové kanceláře vypsaly kurz na výhru domácího týmu 2.1, kurz na remízu 3.5 a kurz na výhru hostů 4.0.
Hostům budou chybět zranění Pilkington a Ruddy.
Sunderland bude postrádat zraněného Browna.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Chris Foy, na čarách mu budou asistovat Peter Bankes a Simon Beck. Jako čtvrtý rozhodčí bude pomáhat Anthony Taylor.
Norwich City je v tabulce na příčce čtrnácté a na svém kontě má třicet tři bodů. Norwich sedmkrát zvítězil, dvanáctkrát remizoval a desetkrát poznal chuť hořké porážky. Celkové skóre je 27:45.
Sunderland AFC se v tabulce nachází na šestnácté příčce a na svém kontě má třicet bodů. Fotbalisté Sunderlandu sedmkrát zvítězili, devětkrát remizovali a už třináctkrát byli poraženi. Celkové skóre je 32:41.
Dobré odpoledne, vítejte u komentovaného přenosu prestižní Premier League. Dnes máme na programu třicáté kolo, ve kterém Sunderland AFC přivítá svého soupeře Norwich City. Komentářem Vás bude ze Stadium of Light doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.