Premier League - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Huddersfield Town : Burnley - 30. prosince 2017   16:00

Huddersfield Town
Lössl – Hadergjonaj (46. Smith), Zanka, Schindler, Malone – Mooy, Hogg – Quaner (82. Williams), Ince (55. Lolley), van La Parra – Depoitre.
Coleman – Smith, Cranie, Lolley, Williams, Hefele, Mounié.
Tierney – Wilkes, Masseyová
John Smith's Stadium, Huddersfield, West Yorkshire
Burnley
Pope – Bardsley, K. Long, Mee, Taylor – Arfield, Cork, Hendrick (73. Vokes), Defour, Gudmundsson – Barnes (81. Wells).
Lindegaard – Lowton, Marney, Vokes, A. Westwood, Walters, Wells.

SESTŘIH Premier League: Huddersfield - Burnley 0:0

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno, diváci se dnes na John Smith's Stadium gólu nedočkali, ale rozhodně se nedá říci, že by sledovali nudný fotbal. Bylo na co koukat, nakonec je remíza spravedlivá, byť blíže dnes ke gólu měli hosté, na rozdíl od domácích. Ti mohou být za remízu rádi a Burnley získává bod z hřiště soupeře, to také není k zahození.
90+3'
90+3'
Zákroky brankáře Burnley Popeho – 1.
90+3'
Zákroky brankáře Huddersfieldu Lössla – 4.
90+3'
Žlutou kartu dostává Joe Lolley (Huddersfield Town).
90+1'
Nastavují se tři minuty, vypadá to, že dnes se gólu prostě nedočkáme.
90'
V poslední minutě řádné hrací doby končí útočná akce domácích ztrátou míče, Nick Pope vykopává.
88'
Nahki Wells (Burnley) nyní gestem sudímu naznačuje, že pronikajícího Williamse nefauloval, to ale není pravda, sudí správně odpískal faul.
86'
Nahki Wells (Burnley) se natlačil přes obránce do šance, špičkou kopačky trefil na hranici malého vápna míč, ale Lössl reflexivně nohou míč vyrazil.
85'
Defenziva Burnley řeší nyní situaci pouhým odkopem míče na polovinu soupeře.
84'
Až příliš okatě si nyní šel Joe Lolley (Huddersfield Town) pro faul na hranici vápna Burnley, sudí mu to ale nezbaštil.
83'
Míč vybojovali na polovině soupeře hosté, ale sami se o něj špatnou přihrávkou připravují.
82'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Collin Quaner, přichází Danny Williams.
81'
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Ashley Barnes, přichází Nahki Wells.
80'
Posledních deset minut dnešního utkání, poslední minuty patřili domácím, dočkají se za svou aktivitu gólu?
79'
Hosté připravují druhé střídání, mezitím gólman Lössl vykopává od své branky.
77'
Faulovaný Collin Quaner (Huddersfield Town) musí být ošetřován přímo na trávníku.
76'
Ben Mee (Burnley) se gestem omlouvá za svůj zákrok na vlastní polovině, i tak dostává žlutou kartu.
74'
Hned po vystřídání rozehráli domácí roh z levé strany, jmenovitě Aaron Mooy, hosté poslali míč do autu.
73'
Sam Vokes (Burnley) se chystá postranní čáry do hry, jeho okamžik přichází nyní, kdy nahradil Jeffrey Hendricka.
72'
Scott Malone (Huddersfield Town) vybojoval vzápětí rohový kop pro svůj tým.
71'
Laurent Depoitre (Huddersfield Town) fauluje u pokutového území soupeře, dnes se domácím v útoku vůbec nedaří.
69'
Útočným faulem končí akce Huddersfieldu, jenže hosté se lehkomyslně míče zbavují, pomáhá jim ale další faul domácích na Corka.
68'
Centr hostů do vápna Huddersfieldu, kde to měl jen tak tak zasahující gólman Lössl, aby nevyšlápl z vymezeného území, ale udržel se tam i s míčem v ruce.
66'
Nasazení nyní přehnal Scott Arfield (Burnley), který ostrý skluzem zajel do Toma Smitha, není to karta.
65'
Hraje se nyní v poměrně nervózní atmosféře, hosté cítí křivdu a jdou do soubojů s větším nasazením.
64'
Volný kop nyní pro Burnley, je to ale daleko od branky Huddersfieldu.
62'
Jeffrey Hendrick (Burnley) spěchá za míčem na pravém křídle, ale nestihne ho na hrací ploše.
61'
Hosté se nyní vrhli na rozhodčího poté, co neodpískal jasný faul Lössla na pronikajícího Jeffrey Hendricka! Jasná penalta, nyní rozhodčí hosty jednoznačně poškodil.
60'
Aaron Mooy (Huddersfield Town) rozehrál, poslal centr do vápna, kde ale míč propadl, aniž by ho kdokoliv zasáhl.
59'
Huddersfieldu se nyní nabízí zajímavá standardka z pravé strany, u vápna soupeře.
57'
Huddersfield se po druhém rohovém kopu držel na útočné polovině do té doby, než Rajiv van La Parra fauloval.
56'
Huddersfield vybojoval rohový kop, který rozehraje Aaron Mooy z levé strany.
55'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Tom Ince, přichází Joe Lolley.
53'
A vzápětí je tu šance Burnley, kdy právě Jonas Lössl podržel svůj tým zákrokem proti Scottu Arfieldovi.
52'
Až k Lösslovi směřuje míč téměř od půlící čáry, domácí to tedy musí zkusit znovu.
50'
Nakonec je z toho střela Phila Bardsleyho, s níž si Jonas Lössl v pohodě poradil.
49'
Nick Pope (Burnley) jde daleko ven z branky a posílá míč k vápnu soupeře.
48'
Rajiv van La Parra (Huddersfield Town) fauluje u půlící čáry, míč získávají hosté.
46'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Florent Hadergjonaj, přichází Tom Smith.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
Rozhodčí ještě nechal rozehrát hosty rohový kop a poté, co Jonas Lössl míč vyboxoval, ukončil první půli. Ta končí nerozhodným výsledkem, kdy jsme gól neviděli. Blíže k němu měli hosté, kteří několikrát zahrozili, na rozdíl od domácích, kteří sice častěji drželi míč, ale moc toho směrem dopředu nepředvedli. Každopádně na gól si budeme muset počkat minimálně do druhého poločasu.
45+2'
45'
Hosté se ubránili, následná střela Maloneho letěla hodně vysoko nad branku Nicka Popeho.
45'
Další faul hostů, tentokrát se provinil Phil Bardsley, volný kop pro Huddersfield.
44'
Scott Arfield (Burnley) vlétl rukama do souboje s hlavičkujícím Florentem Hadergjonajem a může být rád, že za tento zákrok neviděl žlutou kartu.
43'
Vypadá to, že první poločas se již dohraje za bezbrankového skóre.
41'
Míč získávají hosté, kteří se nyní drží u půlící čáry.
40'
Jonas Lössl (Huddersfield Town) vykopává a po hlavičce Charlie Taylora získávají domácí aut na polovině soupeře.
39'
Série nepřesností nyní v rozehrávce Huddersfieldu, který ale neztratil při tom míč, to je důležité.
38'
Vypadá to, že se domácím podařilo vyrovnat hru, nyní se hraje převážně ve středu hřiště.
37'
Míč končí znovu u Nicka Popeho, který tentokrát vykopává daleko od své branky.
36'
Hosté vhazují z pravé strany, na své polovině.
34'
Centr domácích z pravé strany prolétl nad brankou Burnley, Florent Hadergjonaj (Huddersfield Town) dal ale míči opačnou faleš, takže se míč stočil mimo.
32'
Hosté rozehráli roh z levé strany, i tentokrát však končí míč nad brankou Huddersfieldu, ovšem po hlavičce útočícího Barnese.
31'
Steven Defour (Burnley) rozehrál, ale bránící hráč ve zdi nadzvedl míč hlavou nad branku, roh pro Burnley.
30'
A po faulu na Ashley Barnese, kterého se dopustil před vlastním vápnem Zanka, mají hosté výhodu přímého kopu.
29'
Domácí získávají míč ve středu hřiště, ale po pár přihrávkách ho opět ztrácejí.
28'
Odkopem od branky Burnley končí akce domácích.
27'
Scott Arfield (Burnley) hlavičkuje, po centru z pravé strany, vedle branky Huddersfieldu.
26'
A hosté jsou znovu na útočné polovině, domácí jsou pod tlakem.
25'
Další nebezpečná akce hostů, kdy Johann Gudmundsson vyzval před vápnem Stevena Defoura, ten si naběhl do vápna a vypálil, ale branku těsně minul.
24'
Jonas Lössl (Huddersfield Town) si musí pospíšit s odkopem od branky, povedlo se.
23'
Statistika držení míče – 64% : 36%.
22'
Nepřesnost v rozehrávce Burnley, které je zatím mírně aktivnější, dokáže se, na rozdíl do Huddersfieldu, dostat do zakončení.
21'
Johann Gudmundsson (Burnley) parádně prokličkoval mezi dvěma obránci, dostal se ke střele ve vápně, ale branku trestuhodně minul.
20'
Míč směřuje k Popemu, který si trochu pohrál na nervy Quanera.
19'
Hosté rozehráli ještě jeden roh a i ten dokázal odvrátit bránící Christopher Schindler.
18'
Rohový kop pro Burnley, Johann Gudmundsson rozehraje z levé strany.
17'
Malá domů v podání domácích, kteří se nyní nemohou vymanit z vlastní poloviny.
15'
Je za námi první čtvrthodina hry, po nervózním úvodu již nyní sledujeme pohledný fotbal. Nyní končí akce Burnley dalším ofsajdem.
14'
Míč končí v autu, domácí vhazují z levé strany, na své polovině.
13'
Hosté rozehráli z pravé strany volný kop, míč se jim podařilo dostat do branky, ale byl to ofsajd, tady není o čem diskutovat.
12'
Zanka (Huddersfield Town) srazil na své polovině útočícího Johanna Gudmundssona a dostává za tento zákrok žlutou kartu.
11'
Jack Cork (Burnley) nespěchá za míčem, na pravém křídle ho nemám možnost zachytit, odkop od branky Huddersfieldu.
10'
Po rohovém kopu domácích končí míč nad brankou Burnley, Nick Pope vykopává.
9'
Collin Quaner (Huddersfield Town) se prezentuje pěknou střelou zpoza vápna, kterou musel Pope vyrážet nad branku.
8'
Obránce Burnley nekompromisně odkopává míč do autu.
7'
Domácí s míčem na své polovině, sledujeme hodně rozvážnou rozehrávku, zakončenou nákopem dopředu.
6'
Ve středu hřiště fauluje Ashley Barnes (Burnley) v souboji o míč, poté domácí rozehráli, jenže míč poslali do autu.
5'
První útočná akce domácích, při níž se míč dostal před branku Burnley.
4'
Zatím sledujeme hodně opatrný fotbal v podání obou týmů.
3'
Nick Pope (Burnley) si bere míč a bude rozehrávat od své branky.
2'
Ashley Barnes (Burnley) posílá z pravé strany míč do vápna soupeře, tam ale není nikdo z jeho spoluhráčů.
1'

Huddersfield Town: Lössl – Hadergjonaj, Zanka, Schindler, Malone – Mooy, Hogg – Quaner, Ince, van La Parra – Depoitre.
Náhradníci: Coleman – Smith, Cranie, Lolley, Williams, Hefele, Mounié.

Burnley FC: Pope – Bardsley, K. Long, Mee, Taylor – Arfield, Cork, Hendrick, Defour, Gudmundsson – Barnes.
Náhradníci: Lindegaard – Lowton, Marney, Vokes, A. Westwood, Walters, Wells.

Rozhodčí: Tierney – Wilkes, Masseyová.
BURNLEY FC
Burnley má lepší bilanci z posledních ligových kol, než Huddersfield. Porážky doma s Arsenalem (0:1) a na hřišti Leicesteru (také 0:1) nejsou ostudou. Burnley se naopak může pochlubit výhrami nad Southamptonem, Swansea, Bournemouthem, Watfordem nebo Stoke City. V předposledním ligovém kole, den před Štědrým dnem, sice utrpěl doma nepříjemný debakl 0:3 s Tottenhamem, pak se ale Burnley blýsklo na hřišti Manchesteru United. Na Old Trafford totiž po rychlé brance Ashleyho Barnese vedlo a do přestávky přidal druhý gól Steven Defour. O titul bojující domácí pak již stihli pouze vyrovnat na konečných 2:2.
HUDDERSFIELD TOWN
Huddersfield v listopadovém ligovém programu bojoval proti nejlepším týmům a nebyl úspěšný. Po debaklu 0:4 v Bournemouthu přišla domácí těsná prohra 1:2 s ligovým suverénem Manchesterem City, následoval debakl na Arsenalu 0:5 a poté další prohra 0:2 na hřišti Evertonu. Chuť si Huddersfield spravil v 16. kole, doma porazil Brighton 2:0 a byť pak přišla domácí prohra 1:3 s Chelsea, dokázal Huddersfield v posledním kole uspět ve Watfordu, který po výborném výkonu zostudil před jeho fanoušky výsledkem 4:1! Po této výhře pak přišly dva body za dvě remízy, bude to dnes konečně zase vítězství?
Vítejte u on-line přenosu utkání jedendvacátého kola anglické Premier League, v němž domácí HUDDERSFIELD TOWN přivítá BURNELY FC. Utkání se odehraje na stadionu The John Smith's Stadium v Huddersfield, (West Yorkshire) a provede jím trojice anglických rozhodčích, hlavní Paul Thierney, na pomezí Matthew Wilkes se Sian Masseyovou. Čtvrtým rozhodčím je delegován Michael Oliver.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.