Premier League - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Manchester Utd. : Wolves - 1. února 2020   18:30

Manchester Utd.
de Gea – Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire (C), Shaw – Fred, Pereira (72. Greenwood) – Mata (88. Lingard), B. Fernandes, James (88. Dalot) – Martial.
Romero – Dalot, P. Jones, Williams, Lingard, Chong, Greenwood.
Paul Tierney – Harry Lennard, Marc Perry
Old Trafford, Manchester
Wolves
Patrício – Boly, Coady (C), Saïss – Doherty, Moutinho, Neves, J. Castro – Traoré (76. Podence), Jiménez (90+1. Dendoncker), Diogo Jota (70. Neto).
Ruddy – Jordao, Neto, Podence, Gibbs-White, Dendoncker, Kilman.

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a u Premier League zase někdy na počtenou.
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:15.
Je dobojováno a zápas nakonec končí bezbrankovou remízou. Ve druhém poločase už bylo k vidění několik zajímavých šancí, nicméně oba celky dnes podržely brankáři. Více práce měl Rui Patrício, jenž zneškodnil několik střel Bruna Fernandese. Na opačné straně musel de Gea řešit jedinou výraznější šanci Wolves, ale ránu Jiméneze dokázal vyrazit. V poslední minutě nastavení mohl o výhře Manchesteru rozhodnout střídající Dalot, jenž ale v krkolomné pozici bránu netrefil.
90+5'
90+4'
Manchester málem udeřil v poslední minutě nastavení! Wan-Bissaka se dravě protáhl okolo Castra a poté našel Dalota, jenž ve vyložené šanci bránu o kousek minul.
90+3'
Greenwood se snažil obtočit okolo Bolyho, ovšem ten se nenechal obehrát a navíc ještě domácího mladíka obral o balon.
90+2'
Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.
90+1'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Leander Dendoncker.
90'
Všichni hráči v černých dresech jsou již zatažení na vlastní polovině, neboť Manchester United začíná v posledních minutách hodně tlačit. Dočkají se vytoužené branky?
89'
Také roh přinesl pro defenzivu Wolves nebezpečí, avšak tentokrát si hosté poradili s několika nepředvídatelnými odrazy a poté míč odkopl Coady.
88'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Daniel James, přichází Diogo Dalot.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Juan Mata, přichází Jesse Lingard.
88'
To byla dobrá šance United! Fredova standardka propadla k Harrymu Maguireovi, jenž ale nedokázal propálit změť těl, která se před ním nacházela. Balon následně uklidil do autu Castro.
87'
James přetáhl svůj centr na zadní tyč, kde na něj jen těsně nedosáhl Mata. Ten ale ještě stačil balon zastihnout na hrací ploše, takže domácí mohou dál kombinovat.
86'
Jiménez se zjevil ve stoprocentní šanci, nicméně celé situaci předcházel ofsajd, takže případná branka by ani nemohla být uznána.
85'
Podence hledal v šestnáctce volného Dohertyho a nebýt zákroku Maguira, irský fotbalista by zakončoval z hranice malého vápna.
84'
Žlutou kartu dostává Luke Shaw (Manchester United).
83'
Aktivní Wan-Bissaka se znovu vydal dopředu, jenže jeho akci dokázal zbrzdit Podence, jenž svého soupeře donutil nahrát dozadu.
82'
Shaw teď lehce zariskoval a málem se mu to vymstilo, nicméně nakonec z toho levý bek domácích vyšel dobře.
81'
Fernandes chtěl prostrčit balon na Matu, ale přihrávku portugalského špílmachra vystihl s vypětím všech sil Boly.
80'
Po standardce Moutinha hlavičkoval z dobré pozice Saïss, jenž ale bránu vůbec netrefil. Následovat bude odkop od brány.
79'
Žlutou kartu dostává Victor Lindelöf (Manchester United).
78'
Fantastický Patrício drží svůj tým! Po střele Greenwooda se balon odrazil od svou obránců Wanderers a portugalský gólman měl plné ruce práce s tím, aby nepustil balon za brankovou čáru.
77'
Po několika odrazech se míč dostal k Martialovi, jenž byl ale lehce zaskočen, a proto místo střely nahrál dozadu na Freda.
76'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Daniel Podence.
75'
Adama Traoré se znovu ocitá na trávníku a tentokrát už je to jasné, trenér Espirito Santo ho bude muset stáhnou ze hry.
74'
Shaw poslal do šestnáctky velmi tvrdý centr. Ten si sice našel střídající Greenwood, avšak v krkolomné pozici nedokázal zakončit přesně.
73'
Moutinho získal míč u vápna Manchesteru a poté chtěl de Geu obstřelit technickým pokusem, jenže ten zamířil hodně vysoko nad bránu.
72'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Andreas Pereira, přichází Mason Greenwood.
71'
Žlutou kartu dostává João Moutinho (Wolverhampton Wanderers).
70'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází Pedro Neto.
70'
Traoré potáhl míč středem hřiště a poté vyslal do šance Jiméneze, jehož tvrdou ránu z úhlu vyrazil nad bránu de Gea.
69'
Nepříjemná rána Fernandese proklouzla Patrício mezi tělem a rukou a naštěstí pro Wolves z toho bude jen rohový kop.
68'
Na druhé straně se vydali hosté do brejku, který zakončoval Traoré. Ten ale trefil jen před sebou stojícího Shawa.
67'
Fredovu ránu zpoza vápna zblokoval Coady a červení se dožadovali pokutového kopu kvůli hře rukou, nicméně arbitr Tierney penaltu nenařídil.
66'
Po souboji s Maguirem se k zemi poroučel Moutinho, nicméně tentokrát hra přerušena nebyla, a hrát tak mohou domácí.
65'
Martial dostal pod velký tlak Saïsse, ovšem nakonec si v souboji pomohl nedovoleným způsobem, a proto mu byl odpískán faul.
64'
Za nevhodný slovní doprovod směrem k rozhodčímu dostal žlutou kartu trenér hostů Nuno Espirito Santo.
63'
Lindelöf chtěl přenést hru doleva na úplně volného Shawa, jenže do jeho pasu stačil zasáhnout Traoré
62'
Ofenziva United pomalu začíná přitápět pod kotlem a nyní se domácím daří kombinovat v těsné blízkosti pokutového území Wolverhamptonu.
61'
Wan-Bissaka si navedl míč do středu a poté ho předložil Matovi, jenž z otočky jen o kousek minul levou tyč hostující svatyně.
60'
Jamesovu nabídku zblokoval Saïss, od kterého se balon odrazil na bránu. Patrício byl ale opět pozorný a míč lapil.
59'
Castro se utrhl na levé straně a poté nabízel míč do pokutového území, kde se ale nenacházel nikdo v černém dresu.
58'
Po faulu Nevese měl Manchester volný přímý kop. Toho se ujal Bruno Fernandes, jehož tvrdou pumelici si ale Patrício znovu pohlídal.
57'
Žlutou kartu dostává Rúben Neves (Wolverhampton Wanderers).
55'
Žlutou kartu dostává Bruno Fernandes (Manchester United).
55'
Pereira si chtěl obehrát Coadyho, jenže se sám do svých kliček zamotal a kapitán Wanderers ho následně celkem snadno odzbrojil.
54'
Jota se krásně protáhl středem hřiště a dostal se až do vápna, kde však ztratil v klíčový okamžik rovnováhu a nakonec se mu nepodařilo zakončit.
53'
Jota patičkou prodloužil míč na Jiméneze, ovšem ten se ke střele kvůli těsnému bránění Wan-Bissaky neprodral.
52'
Wolves se vydali do rychlého brejku, který táhl Jota. Rychle se však stačil vrátit Fred, jenž svého soupeře o balon připravil a poté se jím nechal faulovat.
51'
Fredovi se ale centr vůbec nepovedl a Neves míč bez sebemenších potíží odhlavičkoval.
50'
Boly měl v souboji s Martialem nohu hodně vysoko, což se nelíbilo hlavnímu arbitrovi Tierneymu, jenž nařídil standardku pro United.
49'
James se znovu pokoušel o průnik po křídle, nicméně ani tentokrát na Castra nevyzrál a následovat bude jen odkop od brány.
48'
Wan-Bissaka doběhl dlouhý pas Freda a poté nabízel míč do vápna, kde si ale nejvýše vyskočil Coady a ten odhlavičkoval balon do bezpečí.
47'
První akci druhého dějství táhli domácí po pravé straně, kde však James nevyzrál na Castra.
46'
Ani jeden z trenérů neudělal během přestávky žádnou změnu. Doufejme, že se ve druhém poločase dočkáme nějaké branky.
46'
Je za námi první poločas a hráči odcházejí do kabin za bezbrankového stavu. Po poměrně vlažném úvodu se do toho oba celky obuly až po půl hodině hry. Nejprve pálil z dobré pozice Traoré, avšak jeho pokus se do brány nevešel. Zřejmě největší možnost měl debutant v dresu United Burno Fernandes, který ale z hranice pokutového území jen vyprášil Patríciovy rukavice.
45+3'
45+2'
Shaw si chtěl narazit s Pereirou, jenže zpětný pas brazilského fotbalisty byl o něco rychlejší, než jeho spoluhráč potřeboval.
45+1'
Nad rámec úvodního dějství byly nastaveny dvě minuty.
45'
Hostující křídelník je stále v péči lékařů a z jeho výrazu je zřejmé, že se jedná o poměrně bolestivou záležitost. Uvidíme, zda bude moct pokračovat ve hře.
44'
Po souboji s Maguirem zůstal na trávníku ležet Adama Taroré, který se drží za levé rameno.
43'
Wan-Bissaka byl pozdě v souboji s Moutinhem a nepříjemně svého soupeře zasáhl do kotníku. I v tomto případě se to ale obejde bez žlutého napomenutí.
42'
V posledních minutách je Manchester o něco aktivnější. Dočkáme se před koncem prvního poločasu úvodního gólu?
41'
James poslal k zemi unikajícího Traorého a může být rád, že za svůj zákrok nedostal žlutou kartu.
40'
Shaw se prosmýkl po levé straně a poté nabil Fernandesovi, jenž ale nasměroval svou tvrdou střelu jen do míst, kde se nacházel Patrício.
39'
Nyní se domácí usadili na útočné polovině a snaží se rozpohybovat defenzivu hostů rychlým přenášením hry.
38'
Martial svedl další souboj s Coadym, jenže tentokrát si domácí forvard standardku nevymodlil.
37'
Jiménez naslepo hledal Traorého, který se ale tentokrát stáhl víc do středu, a proto pas mexického útočníka ke svému adresátovi nedoputoval.
36'
Po rychlé kombinaci na levé straně přenesl Jota balon na Traorého. Ten si balon připravil na střelu a poté vypálil, ovšem bránu o kousek minul.
35'
Hosté se hnali do slibné situaci dvou proti třem, ale jejich akci zmařil Castro, který se provinil útočným faulem.
34'
Fernandes si navedl míč středem hřiště a poté zkusil Patrícia překvapit ranou ze střední vzdálenosti, nicméně gólman Wolverhamptonu jeho pokus jen jistil očima.
33'
Wan-Bissaka se sice dostal přes Castra, nicméně poté si míč příliš předkopl a Boly mu ho dokázal odebrat.
32'
Dobrou práci odvedl Martial. Ten si dokázal pokrýt balon před Coadym a poté si počkal na jeho faul. Domácí budou moct v klidu rozehrávat.
31'
K ráně z velké dálky se odhodlal Neves, který ale neseřídil svá mířidla a bránu o pořádný kus přestřelil.
30'
Pereira zcela zbytečně zajel do Joty a doslova nabídl svému soupeři standardku z poměrně solidní pozice.
29'
Exeuce se ujal Bruno Fernandes, na jehož centr na zadní tyč nikdo nedosáhl, a tak z toho bude jen odkop od brány.
28'
Martial se zbavil svého strážce a poté se nechal faulovat Saïssem. Svěřenci kouče Solskjaera budou zahrávat volný přímý kop.
27'
Domácí na pravé straně rychlou kombinací vyřadili ze hry hned tři protihráče, jenže Pereira poté velmi nepřesně přihrál Fredovi, takže hrát mohou hosté.
26'
Maguire se vydal na menší ofenzivní výlet, který zakončil ranou z velké dálky. Jeho střela sice byla hodně tvrdá, nicméně cestu mezi tři tyče si nenašla.
25'
Jota to nyní zkusil z poměrně velkého úhlu, ale rána mu vůbec nesedla a de Gea mohl zůstat v klidu.
24'
Wolves momentálně kombinují u půlící čáry a vyčkávají, zda se v obraně United neotevře nějaké okénko.
23'
Manchester ztratil balon na útočné polovině a hosté se poté vydali do brejku. Doherty nabízel míč do vápna a Maguire měl co dělat, aby ho odvrátil před dobíhajícím Jiménezem.
22'
Po centru Pereiry se Martial pokusil o zakončení nůžkami, nicméně Boly ho lehce rozhodil a francouzský útočník balon nezasáhl.
21'
Také Wolves rozehrávali od rohového praporku a jejich standardka byla o něco lepší, ovšem Dohertyho hlavičku si de Gea pohlídal.
20'
Po nabídce Maty se míč odrazil k Pereirovi a ten vypálil z první, ovšem jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
19'
Ten se ale Red Devils vůbec nepovedl, Fernandesův centr odhlavičkoval na přední tyči stojící Castro.
18'
Martial zabojoval o téměř ztracený balon a za svou snahu byl odměněn, získal totiž pro svůj tým rohový kop.
17'
Moutinho se nakonec po chvilce zvedl a odešel za postranní čáru. Vypadá to, že se nebude muset střídat.
16'
Na hrací ploše nyní zůstává ležet Moutinho a hra je přerušena. Portugalský záložník si vyžádal i ošetření.
15'
Traoré se dravě protáhl okolo Shawa a následně hledal Jiméneze, ale pro míč si bez zaváhání došel David de Gea.
14'
Martial napadal rozehrávku soupeře, a přestože se mu nepovedlo balon získat, tak alespoň donutil Coadyho nahrát dozadu na Patrícia.
13'
Dobrou práci v defenzivě nyní odvedl Mata, jenž se stihl vrátit s Jotou a poté zblokoval jeho pas na volného Jiméneze.
12'
Doherty roztáhl hru na Traorého a ten poté nabízel míč do pokutového území, kde se však nikdo v černém k zakončení nedostal.
11'
Zatím velmi aktivní Jota chtěl vyslat do šance Castra, před kterým ale na poslední chvíli odkopl balon Shaw.
10'
Mata si narazil s Martialem a poté hledal sbíhajícího Jamese, avšak u míče byl jako první brankář Patrício.
9'
Po další akci svěřenců Espirita Santa už musel de Gea zasahovat, nicméně přízemní pokus Joty mu problémy nenadělal.
8'
Balon propadl až k volnému Coadymu, jenž střelou z otočky domácí svatyni o pořádný kus přestřelil.
7'
Traoré se snažil prosadit svým typickým způsobem a poté, co jeho nabídku uklidil do autu Lindelöf, budou Wanderers zahrávat roh.
6'
Moutinho svůj centr do dobrého prostoru, avšak v něm úřadoval Maguire, který dokázal míč odhlavičkovat daleko od de Geovy brány.
5'
Pereira ve středu hřiště nedovoleně atakoval Jotu a Wolves budou mít k dispozici první standardní situaci v dnešním utkání.
4'
Po chybné rozehrávce mohli jít hosté dopředu. Moutinho hledal rozběhnutého Traorého, před kterým ale stačil zasáhnout Fred.
3'
Do hry se poprvé zapojil novic v řadách United Bruno Fernandes a z ochozů se ozval hlasitý potlesk.
2'
Jota se hned chtěl vydat do útoku, nicméně narazil na důrazného Wan-Bissaku a ten mu míč odebral.
1'
Zazněl úvodní hvizd, zápas začíná! Výkopu se ujali fotbalisté Wolverhamptonu, kteří dnes nastupují v černých dresech. Jejich soupeř bude hrát v červené sadě.
1'

Manchester United: de Gea – Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire (C), Shaw – Fred, Pereira – Mata, B. Fernandes, James – Martial.
Náhradníci: Romero – Dalot, P. Jones, Williams, Lingard, Chong, Greenwood.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Boly, Coady (C), Saïss – Doherty, Moutinho, Neves, J. Castro – Traoré, Jiménez, Diogo Jota.
Náhradníci: Ruddy – Jordao, Neto, Podence, Gibbs-White, Dendoncker, Kilman.

Rozhodčí: Paul Tierney – Harry Lennard, Marc Perry.
Wolverhampton Wanderers

Ambiciózní klub z Wolverhaptonu má na svém kontě slušných 34 bodů a za svým dnešním soupeřem se nachází jen kvůli horšímu skóre. Po poměrně vlažném začátku, kdy svěřenci kouče Espirita Santa získali v úvodních šesti kolech jen čtyři body, se Wolves rozjeli a nyní mohou opět pomýšlet na boje o evropské poháry. Také v týmu Wanderers se odehrálo několik zajímavých změn. Hostování bylo ukončeno ne příliš využívanému stoperovi Jesúsovi Vallejovi a do své rodné země se vrátil také Patrick Cutrone, který neodolal nabídce Fiorentiny. Navíc se také spekuluje, že by mohl odejít další střední obránce Ryan Bennett, jenž je prý blízko přestupu do Leicesteru. Na druhé straně je největší posilou Daniel Podence. Ten se na Britské ostrovy stěhuje z Olympiakosu a vedení Wolverhamptonu vyšel na dvacet milionů eur. Coadyho a spol. nyní čeká velmi náročný program se soupeři z elitní pětky. První utkání už mají za sebou, minulý týden se střetli s Liverpoolem, který sice dlouho trápili, nicméně nakonec padli poměrem 1:2.
Manchester United

Manchester se sice po čtyřiadvaceti odehraných kolech nachází na solidním pátém místě, nicméně příznivci Red Devils stále nejsou úplně spokojení. Důvodem jsou poměrně časté herní výkyvy, které připravují United o důležité body a hlavně o lepší postavení v tabulce. Ta je navíc letos velmi vyrovnaná a třeba čtrnáctý Newcastle ztrácí na pátou příčku jen čtyři body. Během ledna bylo vedení tohoto klubu poměrně dost aktivní, kádr opustil Ashley Young či Marcos Rojo. Naopak do týmu dorazil portugalský špílmachr Bruno Fernandes, jehož transfer se řešil již od letního přestupového období, a také talentovaný brankář Nathan Bishop, jenž by měl být příslibem do budoucna. V médiích se dále spekuluje o tom, že Manchester by ještě rád přivedl jednoho útočníka, který by měl na jaře zastoupit zraněného Marcuse Rashforda. Ten svému celku momentálně hodně chybí a absence jeho branek je znát, United totiž v posledních dvou kolech nevstřelili branku a v minulém kole doma překvapivě podlehli Burnley 0:2.
Hezký sobotní večer přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům! Po krátké pauze se o slovo znovu hlásí anglická Premier League, která má tento víkend na programu pětadvacáté kolo. My se v tomto online přenosu zaměříme na zápas mezi Manchesterem United a Wolverhamptonem. Úvodní výkop je na Old Trafford naplánován na 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.