Premier League - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chelsea : Burnley - 6. listopadu 2021   16:00

Chelsea
33' Havertz (R. James)
1:1
(1:0)
Burnley
80' Vydra  (Jay Rodriguez)
Chelsea
E. Mendy – Christensen, Silva, Rüdiger – R. James, Kanté (85. Mount), Jorginho, Chilwell – Barkley (73. Loftus-Cheek), Hudson-Odoi (85. Pulisic) – Havertz.
Burnley
Pope – Lowton, Tarkowski, Mee, Ch. Taylor – Gudmundsson (70. Vydra), A. Westwood, Brownhill, McNeil – Cornet (88. Pieters), Wood (61. Jay Rodriguez).
Hennessey – Collins, A. Barnes, Cork, K. Long, Pieters, C. Roberts, Richardson, Vydra, Jay Rodriguez.

Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 14:2. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 6:9.
Je konec! Chelsea překvapivě zaváhala a ztrácí body za domácí remízu s Burnley 1:1. Domácí se dostávali do zakončení, ale Pope dlouho držel naděje Burnley. Až ve 33. minutě se hlavou prosadil Kai Havertz. Po změně stran mohl náskok Chelsea navýšit Hudson-Odoi, ale skvělý Pope v brance doslova čaroval. Burnley poté udeřilo v 80. minutě, kdy se poprvé v kariéře proti Chelsea prosadil Matěj Vydra. Domácí poté měli tlak, ale další šance už si nevytvořili.
90+4'
90+3'
Centr do velkého vápna nakonec poslal Mason Mount, ale připravený Nick Pope jeho dloubáček schoval do rukavic.
90+3'
Loftus-Cheek vybojoval pro Chelsea další rohový kop. Domácí fotbalisté hecují fanoušky a atmosféra na Stamford Bridge je opravdu skvělý.
90+2'
Jay Rodríguez mohl jít do brejku, ale místo zakončení chtěl raději nasbírat cenné vteřinky k dobru. Zadáci Chelsea následně získali balón.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90+1'
Žlutou kartu dostává Josh Brownhill (Burnley FC).
90'
V závěru utkání se Chelsea znovu nastěhovala do blízkosti velkého vápna, ale Burnley brání v deseti lidech na hranici šestnáctky.
89'
Také Burnley nyní zahrávalo přímý kop. Hostům se ale rozehrávka nepovedla a akce skončila ofsajdem, ve kterém byl lapen Matěj Vydra.
88'
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Maxwel Cornet, přichází Erik Pieters.
87'
Tlak Chelsea nadále sílí! Domácí celek zahrával další rohový kop. Mason Mount tentokrát odcentroval do ohně, ale Silva z voleje poslal míč nad břevno.
86'
Chelsea měla k dispozici další rohový kop. Jeho exekuce se ujal střídající Mason Mount a hosté jen se štěstím odvrátili hrozící nebezpečí.
85'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází N'Golo Kanté, přichází Mason Mount.
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Callum Hudson-Odoi, přichází Christian Pulisic.
84'
Tarkowski zakopl míč v přerušené hře a dostává žlutou kartu.
84'
Domácí Chelsea zahrávala rohový kop. Centrovaný míč si u přední tyči našel Havertz, jenže zády k brance nedokázal ohrozit hostujícího brankáře.
83'
Reece James po rychlé akci Chelsea centroval z pravé strany na malé vápno, ale na poslední chvíli uklidil míč na rohový kop Ben Mee.
82'
Domácí Chelsea se ihned vydala do útoku se snahou o bleskovou odpověď. Na hranici velkého vápna přišel o míč rozběhnutý Ben Chilwell.
80'
Burnley právě vstřelilo branku!
Tak pozor! Hostující celek deset minut před koncem dnešního souboje vyrovnává! Obrana Chelsea zapomněla na Rodrígueze, který místo zakončení sklepl míč hlavou před branku a MATĚJ VYDRA překonal bezmocného Mendyho!
79'
Mendy si dal pozor na centr z levé strany hrací plochy a jednoduše stáhl míč do svých rukavic. Brankář Chelsea poté rozehrál nákopem na levou stranu.
78'
Lowton dostal kousek prostoru na polovině Chelsea, ale nedokázal přenést hru do nebezpečného prostoru.
77'
Andreas Christensen uspěl v dalším hlavičkovém souboji na polovině hřiště a nepustil do nebezpečného prostoru Corneta, který se ještě pustil do menší rozmíšky.
76'
Žlutou kartu dostává Reece James (Chelsea FC).
Žlutou kartu dostává Maxwel Cornet (Burnley FC).
76'
Hosté zahrávali svůj první rohový kop ve druhém poločase. Centrovaný míč si našel v pokutovém území Josh Brownhill, ale hlavičkoval jen do vnější sítě.
75'
Chilwell se hnal za přihrávkou do pokutového území, jenže přihrávkou na Havertze trefil připraveného obránce Lowtona. Hosté číhají na jednu šanci.
74'
Hostující brankář Pope opět nakopl míč na polovinu Chelsea, kde v souboji uspěl důrazný Kanté. Středopolař Chelsea sklepl míč na pravou stranu.
73'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Ross Barkley, přichází Ruben Loftus-Cheek.
72'
Jorginho poslal přihrávku na hranici velkého vápna, ale Hudson-Odoi se mu pohnul opačným směrem. Burnley ale míč dlouho neudrželo.
71'
McNeil na pravé straně vystoupil proti rozběhnutému soupeři a stačil míč odehrát do zámezí. Vhazovat tak bude hostující Burnley.
70'
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Jóhann Gudmundsson, přichází Matěj Vydra.
70'
Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a Chelsea si zatím hlídá své těsné vedení. Burnley stále čeká na svou první možnost.
69'
Domácí přestáli silnější pasáž Burnley a uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Christensen ale nedokázal přenést hru na pravou stranu.
68'
Žlutou kartu dostává Ashley Westwood (Burnley FC).
68'
Antonio Rüdiger svedl tvrdý souboj s Gudmundssonem a odstavil hostujícího hráče od míče. Defenziva Chelsea je zatím pevná jako skála.
67'
Reece James se dostal do blízkosti velkého vápna, kde se dobře otočil a patičkou sklepl míč do šestnáctky. Jeho pobídku si defenziva Burnley pohlídala.
66'
Callum Hudson-Odoi mohl navýšit vedení Chelsea! Domácí hráč si udělal prostor v pokutovém území, ale zakončením levačkou nechal vyniknout gólmana!
65'
Chelsea zahrávala přímý kop. Jeho exekuce se ujal Antonio Rüdiger, jehož zakončení hlavou skončilo daleko od branky soupeře.
64'
Hudson-Odoi odcentroval do pokutového území, jenže jeho nadýchaný centr přiletěl do míst, kde kralovala defenziva hostujícího Burnley.
63'
Stopeři Burnley kombinují s míčem na vlastní polovině, jenže mají velké problémy s napadajícími hráči londýnské Chelsea.
62'
Antonio Rüdiger si nechtěl komplikovat život na vlastní polovině a levačkou raději zakopl míč vysoko na tribunu. Vhazovat budou hosté.
61'
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Chris Wood, přichází Jay Rodriguez.
60'
Je za námi hodina hry a zatím sledujeme pohodový výkon domácí Chelsea. Burnley se sice snaží hrát aktivně, ale nedostává se do šancí.
59'
Antonio Rüdiger tentokrát poslal přihrávku na levou stranu, kde byl Chilwell, jenže Lowton se před domácího hráče dostal tělem.
58'
Mendy poslal přihrávku na levou stranu, kde byl Antonio Rüdiger, jenže stoper Chelsea nákopem pouze pořádně přisvítil.
57'
Domácí fanoušci ženou Chelsea vpřed hlasitým skandováním. Hudson-Odoi nyní na hranici velkého vápna prováhal možnost k zakončení.
56'
Burnley uklidňuje hru kombinací na vlastní polovině. Hráči Chelsea ale nadále pokračují ve vysokém napadání a nedávají soupeři prostor.
55'
Tarkowski se na vlastní polovině zbavil napadajícího hráče a přenesl hru na levou stranu. Jeho nákop si defenziva Chelsea pohlídala.
54'
Právě Kai Havertz zahodil další obrovskou šanci Chelsea! Německý hráč si naběhl na malé vápno, ale jeho pokus placírkou Lowton srazil mimo branku!
53'
Kai Havertz bojoval o míč na levé straně hrací plochy, kde sice upadl, ale alespoň se mohl zbavit nějaké bandáže, kterou měl na levé noze.
52'
Burnley se hnalo vpřed po pravé straně, ale Gudmundsson se nedokázal otočit kolem prvního obránce v modrém dresu domácí Chelsea.
51'
Thiago Silva si ve vápně naskočil na centr z pravé strany, jenže své zakončení poslal jen do brankové konstrukce!
50'
Reece James dostal přihrávku na hranici velkého vápna, jenže si neporadil se zpracováním a následnou střelou trefil clonícího obránce.
49'
Hostující brankář Nick Pope nakopl míč na levou stranu, kde si v souboji bez problémů pomohl nejmenší hráč na trávníku N´golo Kanté.
48'
Chilwell dostal přihrávku na levou stranu, jenže pozorný Lowton se k němu stačil stáhnout a nenechal domácího fotbalistu odcentrovat.
47'
Reece James napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. K míči se dostal, jenže z ostrého úhlu už jej nedokázal předložit před branku.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být spokojenější domácí Chelsea, která odehrála dobrou první půli. Domácí se dostávali do zakončení, ale Pope dlouho držel naděje Burnley. Až ve 33. minutě se hlavou prosadil Kai Havertz. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
45+2'
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Kanté se na polovině hřiště zbavil soupeře a rozběhl Barkleyho, který si míč sice naváděl do střelecké pozice, ale branku vůbec neohrozil.
44'
Antonio Rüdiger dloubl míč do pokutového území, jenže pro Chilwella byla pobídka o dva kroky delší. Burnley může ještě před přestávkou zaútočit.
43'
Kai Havertz výborně napadal rozehrávku Burnley na levé straně, ale podle rozhodčího nebyl faulován. Burnley má ale obrovské problémy s rozehrávkou.
42'
Hra je přerušena! Po souboji s Taylorem zůstává na trávníku ležet Reece James. V prvním poločase se zatím hraje opravdu velmi tvrdě.
41'
Silva diriguje rozehrávku Chelsea na polovině hrací plochy. Stoper domácího celku pod tlakem napadajícího soupeře rozehrál na pravou stranu.
40'
Antonio Rüdiger poslal přihrávku na levou stranu, kam si naběhl N'Golo Kanté, jenže francouzský záložník se rozhodl pro přenesení hry vlevo.
39'
Burnley se po delší době dostalo na polovinu Chelsea, ale Gudmundsson na pravé straně míč dlouho neudržel. Chelsea se může vydat vpřed.
38'
Jorginho poslal přihrávku na levou stranu, kam mu naběhl Chilwell. Domácí celek v závěru prvního poločasu kontroluje své vedení.
37'
Barkley dostal přihrávku na hranici velkého vápna, ale tentokrát si netroufl na oblíbené zakončení. Chelsea kombinací získala jen rohový kop.
36'
Zadáci Chelsea kombinují s míčem na vlastní polovině a nikam se neženou. Ani hostující Burnley nyní rozehrávku soupeře neatakuje.
35'
Domácí fotbalisté jsou po vstřelení úvodní branky nadále velmi aktivní a tlačí se do útoku. Chelsea potvrzuje, že je letos velmi produktivní.
33'
Chelsea právě vstřelila branku!
Domácí celek se dostává do vedení! Reece James dostal po rychlé akci přihrávku na pravou stranu, odkud odcentroval do vápna a KAI HAVERTZ hlavou otevřel skóre!
33'
Gudmundsson se na pravé straně dostal do blízkosti velkého vápna, jenže přízemním centrem nenašel svého spoluhráče v bílém dresu.
32'
Kai Havertz má také zdravotní problémy. Domácí hráč se po souboji dostal až mezi diváky. Tenhle pád mohl být opravdu hodně bolestivý.
31'
Hra je přerušena! Hostující brankář Nick Pope zůstává po těžkém zákroku ležet na malém vápně a stěžuje si na bolest kotníku. Podle všeho ale bude chytat dál.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velký boj. Chelsea už opět pokračuje v kombinaci na polovině soupeře.
29'
Chelsea se nadále snaží hrát ofenzivně, nicméně kombinace domácího celku je zatím hodně kostrbatá. Defenziva Burnley tak brání skvěle.
27'
Taylor vhazoval na levé straně. Krajní obránce Burnley nakopl míč za obranu Chelsea, jenže nikdo v bílém dresu jeho úmysl nepochopil.
26'
Londýnský celek měl k dispozici další standardní situaci. Centr od rohového praporku přiletěl na malé vápno, ale Antonio Rüdiger hlavičkoval nad břevno.
25'
Oba trenéři se po ostrém zákroku na Barkleyho pustili do menší slovní přestřelky. Tuchel si nakonec jako první odešel sednout na lavičku.
24'
Ashley Westwood si troufl na průnikovou přihrávku mezi obránce Chelsea, jenže pozorný Andreas Christensen jeho pobídku zastavil.
23'
Hudson-Odoi si došel pro přihrávku na polovinu hrací plochy, kde neustál souboj s obráncem a přišel o míč. Rozehrávat tak budou hosté.
22'
Také hosté se dostali do zakončení. Cornet střílel z velmi krkolomné pozice a domácí brankář Mendy jeho pokus bez problémů zalepil do rukavic.
21'
Burnley se po delší době usadilo na polovině Chelsea, kde hosté dokonce získali rozehrávku přímého kopu. Jejich nákop ale obrana Chelsea odvrátila.
20'
Další zajímavá kombinace kolem velkého vápna Burnley skončila prudkou přihrávkou na levou stranu. Hudson-Odoi míč neudržel ve hře.
19'
Maxwel Cornet se zapojil do komplikací při rozehrávce Chelsea. Zadáci londýnského celku nakonec z těžké situace dokázali vybruslit.
18'
Jorginho si tentokrát z levé strany navedl míč do šestnáctky a pomohl si přihrávkou pod sebe. Osamocený Barkley si na zakončení netroufl.
17'
Londýnský celek znovu zahrával rohový kop. Jeho exekuce se ujal Jorginho, jehož centr směřoval na malé vápno, kde kraloval Ben Mee.
16'
Reece James dohnal nákop na pravou stranu, odkud chtěl bez váhání odcentrovat před branku Burnley, ale Taylor skvělým skluzem srazil míč do autu.
15'
Ross Barkley si troufl na zakončení zpoza velkého vápna, jenže jeho pokus se vznesl příliš vysoko a skončil nad břevnem hostující svatyně.
14'
Chelsea se další postupnou kombinací po levé straně dostala do velkého vápna, jenže Jorginho se po centru z levé strany natahoval marně.
13'
Andreas Christensen vyvezl míč na polovinu hrací plochy a zapojil do rozehrávky Jamese. Krajní obránce Chelsea ale vrátil míč stoperům.
12'
Chilwell si dal pozor na ojedinělý výpad Burnley, ale nákopem na levou stranu jen odevzdal míč soupeři. Hosté se ale faulem obrali o možnost k zaútočení.
11'
Andreas Christensen na pravé straně chtěl roztáhnout hru na pravou stranu, jenže při přihrávce si podle všeho natáhl sval. Uvidíme, zda bude nadále pokračovat.
10'
Chelsea zahrávala další rohový kop. Tentokrát se k zakončení hlavou dostal Antonio Rüdiger, jehož projektil skončil nad břevnem.
9'
Chelsea zahrávala rohový kop. Jeho exekuce se ujal Chilwell, který odcentroval na malé vápno, kde si defenziva Burnley hravě poradila.
8'
První obrovská šance Chelsea! Na povedený centr z pravé strany si ve vápně naskočil Christensen, jehož pokus prolétl kolem zadní tyčky!
7'
Reece James dostal přihrávku do pokutového území, jenže v době zakončení se mu pod nohy položil Taylor, který jeho projektil srazil nad branku.
6'
Silva si dal pozor na nepříjemnou přihrávku za obranu Chelsea a odkopl míč vysoko do vzduchu. Druhý balón už domácí obrana uklidila do bezpečí.
5'
Wood se v pokutovém území dostal k centru z pravé strany a stehnem sklepl míč pod sebe, kde však v klíčovou chvíli podklouzl Westwood.
4'
Hostující brankář Pope vystartoval za hranice velkého vápna a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Burnley se zatím prakticky nedostává vpřed.
3'
Kai Havertz spěchal za nákopem na levou stranu, jenže ani přes vysokou rychlost balón neudržel na trávníku. Burnley bude rozehrávat od své branky.
2'
Zadáci Chelsea kombinují s míčem na kopačkách a číhají na skulinku v defenzivě Burnley. Hosty dnes čeká hodně těžké utkání.
1'
Domácí Chelsea obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Londýnský celek se ihned vydal do útoku, ale nákop skončil u obránců Burnley.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Chelsea bude hrát v modrém, zatímco Burnley oblékne bílou sadu.

Chelsea FC: E. Mendy – Christensen, Silva, Rüdiger – R. James, Kanté, Jorginho, Chilwell – Barkley, Hudson-Odoi – Havertz.
Náhradníci: Arrizabalaga – Azpilicueta, T. Chalobah, Loftus-Cheek, Saúl, Mount, Pulisic, Zíjáš, M. Sarr.

Burnley FC: Pope – Lowton, Tarkowski, Mee, Ch. Taylor – Gudmundsson, A. Westwood, Brownhill, McNeil – Cornet, Wood.
Náhradníci: Hennessey – Collins, A. Barnes, Cork, K. Long, Pieters, C. Roberts, Richardson, Vydra..
Chelsea FC

Domácí Chelsea je na tom přesně naopak. Londýnský celek v deseti duelech získal dvacet pět bodů a drží se na čele ligové tabulky. Chelsea má na čele k dobru tříbodový náskok na druhý Liverpool. Dosud navíc inkasovala jen třikrát. Na domácí půdě navíc prohrála jen jednou z posledních třinácti duelů. Naposledy zvítězila na půdě Newcastlu a v týdnu si připsala i triumf v Lize mistrů na půdě Malmo.
Burnley FC

Hostující Burnley zatím nemůže být s výkony v letošním ročníku Premier League spokojené. Hosté vybojovali v deseti odehraných duelech jen sedm bodů a patří jim osmnáctá pozice ligové tabulky. Na záchranu už nyní ztrácí tři body. Burnley trálí ofenziva. Dosud soupeřům vstřelilo jen deset branek. Naposledy ale doma porazilo 3:1 nováčka z Brentfordu.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Premier League mezi Chelsea FC a Burnley FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.