Premier League - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brentford : Wolves - 29. října 2022   16:00

Brentford
50' Mee (Mbeumo)
1:1
(0:0)
Wolves
52' Neves  (Semedo)
Brentford
Raya – Wissa (75. Lewis-Potter), Mee, Mbeumo (83. Canós), Pinnock – Dasilva (83. Onyeka), Toney (C), Jensen (37. Damsgaard), Janelt – Henry, Ajer (83. Roerslev).
Cox – Jörgensen, Ghoddos, Jarmoljuk.
Robert Madley
Brentford Community Stadium, Brentford
Wolves
Sá – Semedo, Collins, Kilman, Bueno – Bo. Traoré, Neves (C) – Ad. Traoré (83. Guedes), Nunes (41. Moutinho), Podence – D. Costa.
Šarkić – Hwang Hi-čchan, Campbell, Hodge, Aït-Nouri, Mosquera, Castro.

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:4.
Střely mimo: 6:7.
Rohy: 3:6.
Ofsajdy: 0:1.
Fauly: 10:17.
Druhá půle byla pro oko diváka atraktivnější. Domácí poslal do vedení akrobatickým způsobem Ben Mee, nicméně na druhé straně téměř okamžitě odpověděl dalekonosným pokusem kapitán Wolves Rúben Neves. Kontroverzní byla také situace minutu před koncem, kdy dostal Diego Costa červenou kartu za úder hlavou mimo hru. Utkání nakonec skončilo nerozhodně 1:1.
90+9'
90+9'
Sá zariskoval a sám se prokličkoval útočícími hráči.
90+8'
Oba týmy se snaží zakopnout co nejdále od své branky.
90+7'
Domácí mají v početní výhodě jen pár minut do konce utkání.
90+7'
Červená karta pro Wolverhampton Wanderers (Diego Costa).
90+6'
Do hry zasahuje VAR! Je přezkoumávána situace, kdy Diego Costa hlavou udeřil soupeře v souboji mimo hru.
90+5'
Wolves tlačí na protihráče, ale do větší šance se zatím nedostali.
90+4'
Costova rána zpoza šestnáctky skončila jen na bloku domácích.
90+3'
Žlutá karta pro Brentford FC (Ivan Toney).
90+3'
Brankář Wolves byl po lapení míče faulován a bude tak mít dostatek času na rozehrávku.
90+2'
José Sá vyběhl ze šestnáctky a centr odhlavičkoval před dobíhajícím stoperem sám.
90+1'
Semedův centr pohodlně odhlavičkoval Damsgaard.
90'
Damsgaard odvrací na roh.
90'
Po faulu na Podence mají hosté k dispozici zajímavou standardní situaci ze středu hřiště.
89'
Guedes hledal Costu, který však byl obsazen hned dvojicí domácích.
88'
Neves neprostrčil míč na spoluhráče přes obrannou zeď soupeře.
86'
Po faulu na Podence si hráč Wolves žádá lékařské ošetření.
86'
Žlutá karta pro tým Brentford FC (Mikkel Damsgaard).
85'
Damsgaardovu standardku i Henryho dalekonosný pokus gólman José Sá vyráží.
84'
Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (Rúben Neves).
83'
Střídání v týmu Brentford FC:
ze hřiště odchází Josh Dasilva, přichází Frank Onyeka,
ze hřiště odchází Kristoffer Ajer, přichází Mads Roerslev,
ze hřiště odchází Bryan Mbeumo, přichází Sergi Canós.
83'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Gonçalo Guedes.
82'
Skvělá spolupráce Brentfordu málem skončila v brance! Lewis-Potter přistrčil balon na hlavu Toneyho, jenž pouze těsně minul.
82'
Roh domácích prodlužuje Neves na autové vhazování.
81'
Podence napadal Ajera jen za použití faulu. Rozhodčí dobře viděl zatažení za dres.
80'
Žlutá karta pro Brentford FC (Bryan Mbeumo).
79'
Bueno po pravé straně upláchl domácí obraně a centroval na Costu, který byl ale dobře hlídaný.
78'
Costa to sice myslel dobře, jenže jeho přistrčení na rozběhnutého Collince bylo až příliš dlouhé a bude se tak vykopávat od Rayi.
77'
Adama Traoré vybojoval míč pro Wolves ve středu hřiště.
76'
Moutinho v rychlém protiútoku přihrál na Costu, který se šikovně zbavil obránce a tvrdě vypálil na Rayu. Domácí gólman jeho pokus vyrazil.
75'
ze hřiště odchází Yoane Wissa, přichází Keane Lewis-Potter.
74'
Odražený míč se z vápna dostal na pravačku Dasilvy, jenž z první poslal balon zpět do ohně. Collins na poslední chvíli odehrál do bezpečí.
72'
Po faulu na Traorého a standardce Moutinha doputoval míč jen do náručí Davida Rayi.
71'
Dasilvu zastavil ve středu pole připravený B. Traoré.
70'
Costa v hlavičkovém souboji ostře sestřelil Meeho, jenž zůstává ležet na trávníku.
69'
Výkop Josého Sá končí za postranní čarou.
68'
Dasilva chytře vybojoval faul na Adamovi Traorém. Domácí budou mít další standardní situaci.
67'
Henryho centr odvrací Collins.
67'
Ještě před rohovým kopem musí rozhodčí situaci mezi oběma kapitány uklidňovat.
65'
Brentford si v hlavičkovém souboji vybojoval faul a domácí tak budou zahrávat standardní situaci.
64'
Kombinujícího Toneyho s Mbeumem si Wolves pohlídali.
63'
Po dobrém prvním dotyku se dostal do palebné pozice Costa. Jeho přízemní pokus však Raya zlikvidoval.
60'
Lékařské pomoci se nyní dožaduje také brankář José Sá. Hra je častým přerušováním velmi rozkouskována.
59'
Opět na hrací plochu přispěchal lékařský tým. Hned dvojice hráčů potřebuje ošetření.
57'
Neves v záklonu poslal balon vysoko nad.
56'
Adama Traoré vybojoval další rohový kop. Tentokrát z pravé strany.
55'
Podence vysokým napadáním způsobil domácí obraně obrovské problémy. Mee trošku zazmatkoval a bude se kopat od rohového praporku.
54'
Centr Adama Traorého zprava odvrací Jörgensen.
54'
Začíná se tedy na obou stranách od nuly. Míč je nyní v moci Josého Sá a rozehrávají hosté.
52'
Wolves právě vstřelili branku!
Nenápadná akce končí vyrovnáním! Po kombinaci okolo vápna se míč dostal až k RÚBENU NEVESOVI, jenž vyslal nechytatelnou dělovku k pravé tyči. 1:1. Asistence: Nélson Semedo.
50'
Brentford právě vstřelil branku!
Nádherný centr Mbeuma z levé strany si v záklonu našel BEN MEE a akrobaticky poslal míč do sítě Wolves! 1:0. Asistence: Bryan Mbeumo.
49'
Zmatky hostující obrany končí na rohovém kopu.
48'
Podence po skvělé individuální akci vykličkoval až za postranní čáru. Po mírné technické nedokonalosti se tak bude vykopávat od branky Rayi.
47'
Henryho tečovaný centr nakonec skončil na hlavě Toneyho, jehož hlavička ale neměla potřebnou razanci.
46'
Po dlouhém pase přebral míč Henry. Nakonec vybojoval autové vhazování.
46'
V prvním poločase jsme byli svědky velmi bojovného představení. Největší šance si však vytvořili domácí. Rána Dasilvy z 21. minuty skončila těsně mimo levé šibenice. Do listiny střelců se nikdo z hráčů nezapsal a platí tak bezbrankové skóre 0:0.
45+7'
45+7'
Poslední se balónu dotkne David Raya. Po jeho výkopu první poločas končí.
45+6'
Ostrá rána B. Traorého z dvaceti metrů mířila pouze do tribuny za brankou Davida Rayi.
45+5'
Wissův kroucený centr z levé strany odvrátil B. Traoré.
45+4'
Po dalším autu Pinnocka posílal jeho spoluhráč centr do šestnáctky, kterým ale našel pouze hlavu hostujícího beka.
45+3'
Dlouhý aut Pinnocka odhlavičkoval do bezpečí Mountnho.
45+2'
Rychlý Bueno dostihl unikajícího Toneyho a odkopl míč do zámezí.
45+2'
B. Traoré nepřesným pasem našel jen Pinnocka.
45+1'
Wissovi byla při útočném snažení odpískána ruka.
45'
Kombinaci bratrů Traoréových překazil dobře postavený Onyeka.
44'
Podence vybojoval balon u levé postranní čáry, nicméně o něj jeho spoluhráči vzápětí opět přišli.
43'
Rána B. Traorého z dálky skončila vysoko nad.
42'
Rohový kop byl odvrácen pouze za jeho opakování z druhé strany.
41'
ze hřiště odchází Matheus Nunes, přichází João Moutinho.
40'
Podencova tečovaná rána skončila vedle pravé tyče Rayovy branky.
40'
Rychlík Toney zkoušel proti dvěma bránícím hráčům prostrčit míč na nabíhajícího Mbeuma pouze neúspěšně.
39'
Adama Traoré dokázal přes blok odcentrovat jen na připraveného Ajera.
38'
Sá rozehrává od vlastní branky na Buena.
37'
ze hřiště odchází Mathias Jensen, přichází Mikkel Damsgaard.
36'
Skákavý balon se dostal až k Rayovi, jenž jej tvrdým výkopem poslal na druhou stranu hřiště ke svému protějšku Josému Sá.
35'
Skvělé napadání domácích sice vedlo k zisku míče, jenže kulatý předmět doputoval až za postranní čáru.
34'
Hra je stále přerušena. O ošetření si zažádal i Neves.
31'
Hra se z obou stran začíná přiostřovat. Tentokráte fauloval Nunes a Jensenovi byla přivolána lékařská pomoc.
31'
Toney se skvěle prokličkoval trojicí bránících hráčů, ale v rozhodující chvíli podklouzl a o míč přišel!
31'
Jensen v rychlém protiútoku zahnal spoluhráče špatným pasem až k rohovému praporku.
30'
Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (Daniel Podence).
29'
Neves vysokým centrem spoluhráče nenašel.
29'
Wolves kontrolují balon na levé straně hrací plochy.
28'
Bueno a Kilman kombinují až na Josého Sá.
27'
B. Traoré rychlým pasem našel jen paty skvěle postaveného Pinnocka.
27'
Po faulu na Podence je míč ve středu pole v držení Wolves.
24'
Opět byl ostře atakován Neves. Momentálně je v péči doktorů na hrací ploše.
23'
Adama Traoré zkoušel poslat centr z pravé strany, ale jeho pokus skončil až za postranní čarou.
22'
Snaha Mbeuma přišla vniveč, jelikož Bueno byl u pasu Brentfordu jako první.
21'
Dasilva se nádherně obtočil kolem Boubacara Traorého a placírkou vypálil ze střední vzdálenosti na zadní tyč. Kroucený míč skončil půl metru vedle levé šibenice!
20'
Výkop Josého Sá opět sbírají Brentfordští a rozjíždí další útočné snažení.
19'
Jensenův průnikový pas na Henryho byl příliš dlouhý. I přes rychlý sprint domácího hráče se míč dostal až do autu.
18'
Překvapivou střelou z přibližně 35 metrů chtěl Neves skórovat, nicméně mířil daleko mimo tři tyče.
18'
Toney nedokázal špičkou kopačky zpracovat nabídku Mbeuma a k míči se tak nejrychleji dostal Collins.
16'
Po zákroku zezadu zůstává Neves ležet na hrací ploše. Vypadá to ale, že se kapitán Wolves opět rychle zapojí do hry.
15'
Dlouhý aut Jensena odkopává Semedo.
13'
Diego Costa si skvěle naběhl na centr z levé strany, nicméně ve skoku rybičkou hlavou neusměrnil míč pod horní tyč.
12'
Na malém prostoru u postranní čáry se Dasilva nedokázal zorientovat a vhazovat budou hosté.
11'
Centr Adamy Traorého byl od nastavené nohy Pinnocka tečován vysoko do vzduchu. Míč sebral brankář David Raya.
10'
Semedo si ukopl míč dále než by chtěl a ihned byl překřižován. Nakonec mu byl odpískán faul.
5'
Červenobílí hrají na své obranné polovině.
3'
Adama Traoré unikal po pravé straně. Byl však skvěle překřížen domácím bekem a nakonec mu byl také odpískán faul. Brentford tak bude v klidu rozehrávat z vlastní poloviny.