Premier League - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Everton : Liverpool - 3. září 2022   13:30

0:0
(0:0)
Everton
Pickford (C) – Patterson, Coady, Tarkowski, Mykolenko – Davies III (62. Gueye), Onana, Iwobi – Maupay, D. Gray, Gordon (82. McNeil).
Begović – Allan, Coleman, Keane, Mills, Rondón, Vinagre.
Taylor – Beswick, Nunn
Goodison Park, Liverpool
39 240 diváků
Liverpool
Alisson – Alexander-Arnold (59. Milner), Gomez, van Dijk (C), Tsimikas (59. Robertson) – Elliott (80. Matip), Fabinho, Carvalho (46. Firmino) – Salah, Núñez (80. Jota), Díaz.
Adrián – Arthur, Bajcetic, Na. Phillips.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
Merseyside derby vítěze nepoznalo, Everton se s Liverpoolem rozešel v Goodison Parku smírně 0:0.

Góly sice nepadaly, avšak zajímavých šancí bylo požehnaně. Jen v první půli napálil tyčku z domácích řad Davies a z hostujících Núñez s Díazem. Ve druhém poločase pořádně zahrozil jako první Fabinho, jehož střelu k levé tyči Pickford vyrazil, načež z protiútoku Maupay selhal tváří v tvář Alissonovi. Conor Coady rozjásal fanoušky v 71. minutě, jenže jeho trefa neplatila pro ofsajd. Když už se schylovalo k závěrečnému hvizdu, tak ještě v šesté nastavené minutě zajímavě vypálil Mohamed Salah, ale štěstí mu nepřálo, balón se od levé tyče odrazil zpátky do hry.

Everton si remízou polepšil na čtyři body a v tabulce mu po předehrávce náleží čtrnáctá příčka. Liverpool je na devíti bodech a alespoň dočasně se posunul na pátou pozici před Manchester United.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 5:9. Rohy: 7:9. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 7:11.
90+7'
90+6'
Jordan Pickford dlouho otálel s odkopem od brány a sám moc dobře věděl, že z rukou Taylora dostane žlutou kartu za zdržování hry. Každopádně čas zase podržel, utkání podle všeho skončí bezbrankovou remízou.
90+6'
Mohamed Salah měl na levačce vítězný gól! Propadnuvší balón vyslal k bližší, levé tyči. Právě na ní míč skončil a možná k tomu lehkým dotykem rukavice pomohl i Jordan Pickford. Dorážel ještě Jota, v těžké pozici ovšem neměl moc šancí na úspěch.
90+5'
Těžko říct, koho Joël Matip hledal dlouhým nákopem za obranu. Žádný ze spoluhráčů se za míčem nerozběhl, Jordan Pickford pošetřil cenné vteřinky.
90+4'
Krkolomná přihrávka přeci jen doputovala na pravé křídlo k Mohamedu Salahovi, jenž vyzkoušel technický obstřel na zadní tyč, zasáhl clonícího Mykolenka.
90+3'
Po nepovedeném obranném zákroku Joea Gomeze musel z brány Alisson. Gólman nezaváhal a pravou šajtlí odpálil kulatý nesmysl na útočnou polovinu.
90+2'
Žlutá karta pro Fabinha, který zastavil Gueyeho, přesto pak ještě Everton v útoku pokračoval. Arbitr Taylor se k zákroku Brazilce vrátil zpětně po přerušení hry.
90+2'
Na druhé straně napřáhl z velké vzdálenosti Demarai Gray. Rána do středu brány nemohla Alissona překvapit, gólman zapsal snadný zákrok.
90+1'
Do slibné příležitosti vystartoval Luis Díaz. Mohl nahrávat Robertu Firminovi, ovšem zachoval se sobecky a vystřelil, přičemž napálil dobře clonícího Pattersona.
89'
Nepovedený odkop Jordana Pickforda měl sebrat Joe Gomez, který byl u míče první, ale také se nezachoval úplně nejjistější, míč odhlavičkoval do zámezí.
88'
Diogo Jota pod tlakem nezahrál vůbec dobře. Místo nastřelení protihráče naběhl do dvojice konkurentů a výsledkem je pouze odkop od brány.
87'
Pokud Everton získá bod, bude to především zásluhou Jordana Pickforda. Anglický reprezentační gólman šel včas na zem, aby pravou rukou vyrazil skákavou střelu Roberta Firmina z prvního doteku.
86'
Pořádně si zahrával s ohněm Idrissa Gueye. Nestihl včas přihrát a rázem byl obklíčen třemi protihráči. Středopolař měl velké štěstí, že jej Salah fauloval.
85'
Protiútok Liverpoolu neměl dlouhého trvání. Luis Díaz sice nabral velkou rychlost po levé lajně, jenže kličkou proti Vitalijovi Mykolenkovi neuspěl.
84'
Dwight McNeil o sobě dal vědět krátce po příchodu na trávník! Na pravé straně vystřelil technickou střelu z hranice velkého vápna na zadní tyč, balón ještě přizvednutý Milnerem vyrazil Alisson konečky prstů pravé ruky nad břevno. Výborný zákrok.
83'
V ofsajdovém postavení byl nachytán Demarai Gray. Přesto poděkoval nahrávajícímu Mykolenkovi za snahu zdviženým palcem, byť měla přihrávka určitě přijít o zlomek vteřiny dřív.
82'
Střídání v týmu Everton FC:
ze hřiště odchází Anthony Gordon, přichází Dwight McNeil.
81'
Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. V Merseyside derby pořád čekáme na první gól, bod by byl určitě cennější pro domácí mužstvo.
80'
Střídání v týmu Liverpool FC:
ze hřiště odchází Darwin Núñez, přichází Diogo Jota.
80'
ze hřiště odchází Harvey Elliott, přichází Joël Matip.
79'
Everton získal rohový kop. Opět se k balónu postavil Demarai Gray, balón na úroveň penalty odhlavičkoval k postranní čáře Joe Gomez.
78'
Sledovali jsme jeden z těch centrů, který Demaraiovi Grayovi nevyšel. Balón letěl pouze na hranici velkého vápna, kde úřadoval Virgil van Dijk.
77'
Amadou Onana snad bude v pořádku. Postavil se na nohy po svých a odskákal za postranní čáru, kde bude pokračovat jeho ošetřování.
76'
Kartónek žluté barvy si pěkně zblízka prohlédl hostující kapitán Virgil van Dijk, jenž ostrým šlapákem trefil Onanu do levé nohy do místa zřejmě pod chráničem, protože středopolař zůstává v bolestech ležet na zemi.
75'
Centr od levé lajny se Robertu Firminovi nepovedl. Míči dal přílišnou výšku, ten tak doputoval do rukavic připraveného Pickforda.
74'
Na středu měl dost času a prostoru Luis Díaz. Nenaložil s ním ovšem vůbec dobře, mizernou nahrávku na Robertsona vystihl Nathan Patterson.
73'
Přestože Mohamed Salah nabral velkou rychlost po pravé lajně, tak neměl šanci dostihnout dlouhý nákop Virgila van Dijka na čtyřicet metrů.
72'
Nathan Patterson nebezpečným šlapákem dohrál Darwina Núñeze. Uruguayský reprezentant se hodně hlasitě, a právem, zlobí, že faulující hráč nedostal žlutou kartu.
71'
Gól skutečně neplatí! Obrovská radost Conora Coadyho a jeho spoluhráčů byla zbytečná, protože domácí stoper opravdu zakončoval v ofsajdu, byť poměrně těsném.
70'
Ale pozor. Zakončující Conor Coady v době zakončení možná stál v ofsajdovém postavení, dochází ke konzultaci arbitra Taylora s videorozhodčím.
69'
Everton právě vstřelil branku!
Goodison Park bouří, Everton se ujímá vedení! Neal Maupay z levé strany šestnáctky vyslal střílený pas před bránu na úplně volného CONORA COADYHO, který nastavil pravou nohu a míč s přehledem nasměroval do odkryté brány.
68'
Standardku v podobě rohu zahrávali i domácí. Tradiční exekutor Demarai Gray poslal míč do malého vápna, ve vzduchu dominoval Joe Gomez.
67'
Přetažený centr z rohového kopu hostům nevyšel. Virgil van Dijk hrál v záklonu za sebe do země nikoho. Aut po domácí.
66'
Karamelky přestály nebezpečné akce konkurenta a samy mohly udeřit. V přečíslení pěti proti třem dostal výbornou nahrávku na střed vápna Neal Maupay, ve stoprocentní šanci ovšem trestuhodně napálil Alissona, který útočníkovi šikovně zmenšil střelecký úhel.
65'
Jordan Pickford dnes předvádí opravdu parádní výkon. Po dvou zákrocích po střelách Firmina se nyní blýskl po zakončení Fabinha, ránu o zem k tyči udržel před brankovou čárou levou rukou!
64'
Po centru došlo k zakončení a opět hrál hlavní roli Roberto Firmino. Hlavičku vyslal prudkou, ale přímo do středu brány, opět úřadoval Pickford.
64'
Roberto Firmino si hlasitě řekl o pozornost. Z hranice velkého pokutového území vyslal z pravé strany střelu na zadní tyč, Pickford vyrazil míč na roh.
63'
Rozehrávka druhého rohového kopu v krátkém časovém sedu vyšla Demaraiovi Grayovi o poznání lépe. V malém pokutovém území odvracel balón Virgil van Dijk.
63'
Nathan Pattersson se chytá za hlavu. Doběhl do vnitra poutového území, kam dostal nahrávku od Gordona, van Dijk míč zblokoval těsně vedle levé tyčky.
63'
Po van Dijkem sraženém centru Gordona centroval od rohového praporku Demarai Gray, kulatý nesmysl přetáhl až mimo hrací plochu.
62'
ze hřiště odchází Tom Davies, přichází Idrissa Gueye.
61'
Hodina zápasu je minulostí, do konce základní hrací doby zbývá posledních třicet minut. Nadále přetrvává bezbrankové skóre, ve druhé půli má zatím herně navrch favorizovaný Liverpool.
60'
Demarai Gray si narazil s Anthonym Gordonem, aby vzápětí přihrál naslepo pouze Joeu Gomezovi. Liverpoolský stoper ovšem zazmatkoval a míč odpálil do zámezí, přestože měl dost času.
59'
ze hřiště odchází Trent Alexander-Arnold, přichází James Milner.
59'
ze hřiště odchází Kostas Tsimikas, přichází Andrew Robertson.
58'
Mizerná zpětná nahrávka Nathana Patterssona. Conor Coady zabojoval ze všech sil, přesto nedokázal zabránit faktu, že si Liverpool za pár vteřin kopne rohový kop.
57'
Sám proti třem bojoval Tom Davies statečně. Možná tím až rozhodil Fabinha, který nahrával jen Alexi Iwobimu. Nigerijský reprezentant dalekonosnou střelou Alissona nepřekvapil, vypálil o kus vedle levé tyče.
56'
Přetažený balón na Mohameda Salaha nebyl dobrou volbou. Egypťan zkoušel v záklonu sklepnout pod sebe Fabinhovi, toho předskočil Alex Iwobi.
55'
Kostas Tsimikas je dnes v ofenzivě hodně vidět. Střílený centr posouval do malého vápna, Conor Coady úspěšně odhlavičkoval na roh.
54'
V akci znovu Conor Coady, který odvracel nákop za svá záda pouze těsně za velké vápno, kde se d balónu opřel Darwin Núñez, Jordan Pickford si s jeho pokusem poradil nadvakrát.
53'
Standardky dnes hostujícímu celku příliš nevychází. Centr od rohového praporku směřoval na Virgila van Dijka, jehož přehlavičkoval Conor Coady.
52'
Příliš dlouho otálel s centrem Kostas Tsimikas. Nastřelil blokujícího Toma Daviese, vybojoval alespoň rohový kop.
51'
Alex Iwobi nahrál do těžké pozice Nealu Maypayovi. Ten si zády k bráně nadhodil míč do vzduchu a přes hlav zakončil nad bránu.
50'
Po zmatcích v pokutovém území Evertonu se kulatý nesmysl odrazil ke Kostasu Tsimikasovi, před nímž byla prázdná brána, Řek ji ovšem z těžkého úhlu netrefil.
49'
Roberto Firmino nedosáhl na nahrávku Salaha. Za Brazilcem ještě uzavíral situaci Darwin Núñez, jeho pokus zastavil Pattersson.
48'
Levou stranou utekl osobnímu strážci Luis Díaz. Nahrávkou pod sebe vybídl k zakončení Darwina Núñeze, tomu ovšem skočil míč smolně na levačku a proskákal mimo hru.
47'
Zatímco domácí trenér ponechal na trávníku stejnou jedenáctku, tak Jürgen Klopp jednu změnu udělal. Německý stratég stáhl ze zdravotních důvodů Fabia Carvalha a do hry poslal Roberta Firmina.
46'
ze hřiště odchází Fabio Carvalho, přichází Roberto Firmino.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 14:32.
První poločas liverpoolského derby gól nepřinesl, přestože šance byly. Blízko vedoucí trefě měl středopolař Karamelek Tom Davies, šajtlí ovšem napálil pouze pravou tyč. Brankové konstrukce pak hrála roli i na druhé straně, a to dokonce dvakrát. Nejprve Pickford vyškrábl ránu Núñeze na břevno, v pokračující akci Díaz orazítkoval levou tyč. Zápas zatím rozhodně nenudí, chybí pouze góly.
45+3'
45+2'
Už to vypadalo, že by Neal Maupay mohl zakončovat tváří v tvář Alissonovi, avšak nakonec se míče nedočkal, ve skluzu na jedničku zapracoval Trent Alexander-Arnold.
45+1'
Roh se nepovedl a domácí vystartovali do brejku čtyř proti čtyřem. Nahrávku na střed, kde nabíhal Anthny Gordon, vystihl nataženou pravou nohou Joe Gomez.
44'
Svěřenci kouče Kloppa pokračují v tlaku. Ofenzivu podpořil Kostas Tsimikas, jeho centr odvracel před Luisem Díazem stoper James Tarkowski na roh.
43'
Obrovská smůla na kopačkách Liverpoolu! Nejprve vypálil po zpracování na prsa z pravé strany šestnáctky parádně nártem Darwin Núñez, avšak Jordan Pickford zabránil inkasovanému gólu fantastickým zákrokem pravou rukou, míč vyškrábl míč na břevno. V akci pokračoval Luis Díaz, jenž si zleva navedl balón na střed a technickou ránou proměnil Pickforda v diváka, domácího brankáře v tomto případě zachránila pro změnu levá část brankové konstrukce.
42'
Luis Díaz zabojoval, ale kýžený rohový kop nevybojoval. Ve skluzu šel balón za brankovou čáru od jeho pravé nohy.
41'
Akce The Reds pokračovala. Mohamed Salah zprava přetáhl centr na Darwina Núñeze, jenž výrazně převýšil Patterssona, ale zakončil příliš vysoko.
40'
Exekuce standardní situace se chopil Trent Alexander-Arnold. Centr směřoval do prostoru, kam nabíhal Fabinho, Conor Coady Brazilce přehlavičkoval.
39'
Fabio Carvalho odkulhal za postranní čáru a grimasa v obličeji napovídá, že neprožívá zrovna ty nejšťastnější chvíle v životě. Zatím je otázkou, zda bude schopen pokračovat v zápase.
38'
První žlutou kartu utkání obdržel domácí středopolař Amadou Onana. Moc dobře věděl, že nemá šanci stihnout míč, překvapeného Fabia Carvalha atakoval úderem těsně nad koleno.
37'
Od pravé lajny vymyslel zajímavý centr Harvey Elliott. Těsně před adresátem Fabinhem odvrátil kulatý nesmysl mimo vápno James Tarkowski.
36'
Fotbalisté v červených dresech trpělivě kombinují kolem poloviny hřiště. Domácí nikam přehnaně nespěchají, výše presuje pouze Anthony Gordon.
35'
Tentokráte Joe Gomez zachoval klid. Zády se nastavil k Anthonymu Gordonovi a přihrál Alissonovi, soupeř jej navíc fauloval potažením za dres.
34'
Fabinho si nebral servítky s Tomem Daviesem, jehož tvrdě dohrál, levou nohou jej podrazil a na pár vteřin se tak postaral o zklidnění hry.
33'
Pod tlakem se Darwin Núñez snažil vybojovat faul. Při pádu bolestivě narazil do rohového praporku, arbitr Taylor nařídil autové vhazování pro domácí.
32'
Evertonu chyběly k vedoucímu gólu centimetry! Nathan Pattersson vyslal zprava centr do vnitra vápna, kde předvedl mizerný obranný zákrok Joe Gomez. Virgil van Dijk zblokoval střelu padajícího Maupaye, Tom Davies posléze šajtlí zakončil do pravé tyče!
32'
Dlouho si Demarai Gray hledal prostor ke střele. Nakonec zkusil vypálit, leč neuspěl, napálil dobře postaveného Tsimikase.
31'
Adreástem autu byl Alex Iwobi, jenž narazil zpět Mykolenkovi, jeho střílený centr srazil do zámezí Trent Alexander-Arnold.
30'
S dlouhým nákopem Pickforda si poradil Joe Gomez, jenž sklepával za sebe pro Alissona, ten před dvojicí bránících protihráčů na jistotu odkopával do zámezí.
29'
Ofsajd odpískán Luisovi Díazovi. Nahrávka Kostase Tsimikase po levé lajně přišla příliš pozdě, v té obě už byl křídelník za zády posledního obránce Mykolenka.
28'
Na obráncem tečovaný centr se Luis Díaz natahoval marně. Jordan Pickford tak měl snadnou práci, balón mu skočil do rukou.
27'
Znovu výborně zapracoval Kostas Tsimikas, když se dostal před Anthonyho Gordona a naběhl si na jeho pravý loket. Standardka pro Liverpool.
26'
Demarai Gray hodně přihrál kontakt s Joem Gomezem. Vyletěl do vzduchu ještě před tím, než k němu došlo a byl to spíše hráč Evertonu, kdo šlápl protihráči na nohu.
25'
Řecký reprezentant Kostas Tsimias si zahrává. V tomto případě vystoupil proti Anthonymu Gordonovi, jemuž při presinku lehce stoupl na pravou nohu.
24'
V akci opět brazilský gólman Alisson, jenž obdržel malou domů od Kostase Tsimikase. Zkontroloval situaci kolem sebe a zapojil do hry Fabinha.
23'
Luis Díaz odvrátil centr slabě za velké pokutové území, odkud pálil Anthony Gordon. Ne příliš dobře umístěnou střelou Alisson s přehledem udržel.
23'
Na přetažený centr s vypětím všech sil dosáhl Virgil van Dijk a přizvedl jej mimo dosah ostatních hráčů. Roh pro Everton.
22'
Levý obránce Kostas Tsimikas klině mohl obdržet žlutou kartu, poté, co zezadu nebezpečně podrazil Demaraie Graye. Hlavní rozhodčí Taylor se spokojil s domluvou.
21'
Defenzivní povinnosti si na jedničku splnil Kostas Tsimikas. Řecký reprezentant se položil do střílené nahrávky Pattersna a míč zblokoval zády.
20'
Trent Alexander-Arnold konečně vyslal povedený centr, a hned z toho bylo nebezpečí. Darwin Núñez se vyšplhal nad Pattersona, avšak hlavou zamířil o kus vedle pravé tyče.
19'
Středopolař Harvey Elliott si sběhl na sobě netypickou pozici pravého křídla, kam obdržel nákop od van Dijka, v poslední chvíli před ním odvracel hlavou do zámezí Mykolenko.
18'
Demarai Gray se pěknou kličkou uvolnil kolem Kostase Tsimiase, jenže hned měl proti sobě další dva protihráči, skrze nimi se již prosmýknout nezvládl.
17'
Další nahrávka Trentu Alexanderovi-Arnoldovi vůbec nevyšla. Míč zasáhl pravou šajtlí, ten z tohoto důvodu pomalu doputoval za postranní čáru.
16'
Zajímavý nákop Trenta Alexandera-Arnolda po pravé straně na Luise Díaze, který si hlavou hodil míč kolem vyběhnuvšího Pickforda, ale pak jej nedostihl na hrací ploše.
15'
Stoper James Tarkowski vyzkoušel dlouhý nákop na Demaraie Graye. Rychlsoti spoluhráče výrazně přecenil, výsledkem je aut pro Liverpool.
14'
Centr Darwina Núñeze z kroku úspěšně zblokoval Vitalij Mykolenko k brankář Jordanu Pickfordovi, ten sebral hrací předmět do rukavic.
13'
Na polovině hřiště došlo k rozmíšce mezi Nathanem Pattersonem a Luisem Díaze. Arbitr Taylor vyřešil situaci důraznou ústní domluvou pro oba aktéry střetu.
12'
Ofenzivu podpořil Vitalij Mykolenko. Právě u něj ovšem útok skončil, když si nejprve neporadil s prudkým pasem, aby posléze zfauloval Elliotta.
11'
Další akce domácích začíná od gólmana Jordana Pickforda, jenž si poradil se zpracováním malé domů, načež rozehrál doleva na Tarkowskiho.
10'
Po souboji s Tomem Daviesem zůstal na trávníku ležet Fabinho. Brazilský středopolař utržil nepříjemný úder loktem do žeber, naštěstí to vypadá, že všechna zůstala nepoškozena.
9'
Everton kouše! Demarai Gray skvěle prostrčil balón mezi Tsimikasem a van Dijkem na Neala Maupaye. Nová akvizice The Toffees ovšem selhala, míč trefila mizerně a hrací předmět proletěl vedle pravé tyče.
8'
Po ztrátě hostů ve středu hřiště domácí podnikli zajímavý protiútok. Amadou Onana ovšem prováhal ideální okamžik ke střele, slabou nahrávku z levé strany pak sebral Alisson.
7'
Tlak Liverpoolu neustává. Centr Harveyho Elliotta už konečně měl parametry, před Darwinem Núñezem odklízel James Tarkowski.
6'
Do zahuštěné obrany centroval pro změnu zprava Trent Alexander-Arnold. Ani on balón netrefil vůbec dobře, zasáhl prvního bránícího soka.
5'
Luis Díaz si na levém křídle vytvořil prostor pro centr, který ovšem nepovedl vůbec dobře, Vitalij Mykolenko odpálil přízemní pas mimo bezprostřední nebezpečí.
4'
Hosté rozehrával rohový kop. S centrem Trenta Alexandera-Arnolda si domácí defenziva poradila, Nathan Patterson vzápětí zblokoval ostrou ránu Tsimikase.
3'
Stoper Virgil van Dijk vymyslel parádní nákop k pravé lajně na Mohameda Salaha, který balónem za obranu hledal Darwina Núñeze, toho pokryl James Tarkowski.
2'
Domácí vstoupili do utkání v tradičních modrých dresech, fotbalisté Liverpoolu pro dnešní derby oblékli dresy barvy červené.
1'

Everton FC: Pickford (C) – Patterson, Coady, Tarkowski, Mykolenko – Davies III, Onana, Iwobi – Maupay, D. Gray, Gordon.
Náhradníci: Begović – Allan, Coleman, Gueye, Keane, McNeil, Mills, Rondón, Vinagre.
Trenér: Frank Lampard

Liverpool FC: Alisson – Alexander-Arnold, Gomez, van Dijk (C), Tsimikas – Elliott, Fabinho, Carvalho – Salah, Núñez, Díaz.
Náhradníci: Adrián – Arthur, Bajcetic, Jota, Firmino, Matip, Milner, Na. Phillips, Robertson.
Trenér: Jürgen Klopp

Rozhodčí: Taylor – Beswick, Nunn.
Liverpool FC

Výkony Liverpoolu v úvodu sezóny nejsou úplně ideální, nicméně ztráty nejsou tak velké. Úřadující anglický vicemistr začal sezónu ziskem Superpoháru, když porazil Manchester City 3:1, nicméně ligu začal remízami s Fulhamem a Crystal Palace. Posléze dokonce prohrál 1:2 na půdě v té době posledního Manchesteru United, načež se výkony zvedly a Kloppova družina deklasovala 9:0 Bournemouth, v týdnu pak zdolala 2:1 Newcastle.
Everton FC

Fotbalisté Evertonu v letošní sezóně stále marně čekají na vítězství. Začali dvěma porážkami o gól s Chelsea a Aston Villou, načež uhráli třikrát v řadě remízový výsledek 1:1 s Nottinghamem, Brentfordem a i s Leedsem. Mezitím si ještě svěřenci trenéra Lamparda střihli zápas EFL Cupu, na půdě třetiligového Fleetwoodu zvítězili těsným výsledkem 1:0. Hodně o sobě dává vědět Anthony Gordon, jednadvacetiletý forvard má na kontě dva ligové góly a pro defenzivy soupeře není vůbec jednoduchým konkurentem.
Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásné sobotní odpoledne. Vítám vás při sledování 5. kola anglické Premier League, u derby mezi Evertonem a Liverpoolem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.