Premier League - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolves : Southampton - 3. září 2022   16:00

Wolves
45+1' Podence (Nunes)
1:0
(1:0)
Wolves
Sá – Aït-Nouri, Collins, Kilman, Castro – Nunes, Neves (C), Moutinho – P. Neto (82. Ad. Traoré), Kalajdžić (46. Guedes), Podence (82. Hwang Hi-čchan).
Šarkić – Semedo, T. Gomes, Bueno, Ronan, Jiménez.
Brooks – Perry, Wilkes
Molineux Stadium, Wolverhampton (Kapacita: 32 050)
Southampton
Bazunu – Walker-Peters, Bella-Kotchap, Salisu, Perraud (73. Edozie) – I. Diallo (56. Djenepo), Ward-Prowse (C) – A. Armstrong (83. Mara), Aribo (73. Maitland-Niles), Elyounoussi (56. S. Armstrong) – C. Adams.
McCarthy – Lyanco, Walcott, Larios.

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou.
Zákroky brankáře – Gavin Bazunu: 1
Zákroky brankáře – José Sá: 1
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 4:7. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:14.
Dnešní utkání je za námi. Hosté byli ve druhém poločase aktivnějším týmem směrem dopředu, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Che Adams sice dokázal vstřelit branku, ale ta mu nemohla být uznána z důvodu toho, že míč poslal do sítě rukou. Následně Che Adams ještě trefil břevno. Domácí si tak připisují po dnešní výhře první výhru v letošním ročníku Premier League, a to zásluhou trefy z konce prvního poločasu, kterou obstaral Daniel Podence.
90+6'
90+5'
Žlutá karta pro tým Southampton FC (Armel Bella-Kotchap).
90+5'
Poslední standartní situace utkání se hostům příliš nepovedla.
90+4'
Walker-Peters byl faulován na polovině soupeře Guedesem, který navíc za svůj faul vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu.
90+4'
Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka utkání. U míče jsou momentálně hosté.
90+3'
Domácí vybojovali míč na své kopačky a posílají ho až ke svému brankáři.
90+2'
Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
90'
Tento rohový kop však nenadělal domácím větší potíže.
90'
Hosté budou zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště.
90'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
89'
Aït-Nouri už je za pomezní čárou a vypadá to, že bude moci dále pokračovat ve hře.
88'
Aït-Nouri má nějaké zdravotní potíže a musí tak být ošetřen. Hra je momentálně přerušená.
87'
Edozie se snažil projít s míčem mezi dvěma obránci. To se mu však nepovedlo a o míč přišel.
86'
Adama Traoré byl faulován poblíž vlastního vápna a k míči se tak dostávají domácí.
85'
Mara se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale jeho pokus zablokoval Kilman.
85'
Djenepo odcentroval z levé strany hřiště, ale jen k jednomu z obránců, který míč následně poslal daleko od své branky.
83'
Střídání v týmu Southampton FC:
ze hřiště odchází Adam Armstrong, přichází Sekou Mara.
83'
Djenepo hledal dlouhým pasem za obránce rozeběhnutého Edozieho. Ten však na míč nedosáhl.
82'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
ze hřiště odchází Pedro Neto, přichází Adama Traoré.
ze hřiště odchází Daniel Podence, přichází Hwang Hi-čchan.
81'
Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (Rúben Neves).
80'
Guedes se dostal s míčem až do vápna, kde však po souboji s Bellou-Kotchapem upadl, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal.
79'
A. Armstrong se dostal k míči uvnitř vápna soupeře. Následně se snažil najít Edozieho, před kterým však skvěle zasáhl José Sá a míč sebral ze země.
78'
Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.
77'
Edozie poslal do vápna přihrávku z levé strany hřiště. Míč však skončil pouze u Kilmana.
76'
Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (João Moutinho).
75'
Míč od rohového praporku však skončil jen na hlavě Belly-Kotchapa, který ho následně poslal mimo vápno.
75'
Domácí budou zahrávat rohový kop z levé strany hřiště.
74'
Guedes byl faulován na polovině soupeře Maitlandem-Nilesem a hrát tak mohou domácí.
73'
ze hřiště odchází Joe Aribo, přichází Ainsley Maitland-Niles.
ze hřiště odchází Romain Perraud, přichází Samuel Edozie.
72'
Nepřesnou přihrávku jednoho z domácích hráčů vystihl Ward-Prowse a dopředu tak mohou vyrazit hosté.
71'
Domácí drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na polovině soupeře.
70'
Perraud poslal do vápna nadýchaný centr z levé strany hřiště, který však skončil jen na hlavě Kilmana.
69'
Castro vypálil z hranice vápna, ale jeho pokus ke vzdálenější tyči skončil zhruba metr vedle pravé tyče soupeřovy branky.
68'
Podence poslal přihrávku do vápna z pravé strany hřiště. Míč však ve vápně skončil pouze u vracejícího se Ward-Prowse.
67'
Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
66'
Nunes se dostal do zakončení uvnitř vápna soupeře, ale soupeřovu branku vysoko přestřelil.
65'
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
63'
Che Adams se dostal do zakončení uvnitř malého vápna, avšak míč svou hlavou poslal jen do břevna!
62'
Aribo se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho pokus z velkého úhlu dokázal Sá vyrazit jen k Adamsovi, který sice míč dokázal poslat do sítě, ale míč zasáhl rukou, a tak jeho branka nebyla uznána.
61'
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
60'
Ward-Prowse to zkusil přímo na branku, ale jeho pokus mířil jen do míst, kde se nacházel José Sá.
59'
Hosté budou zahrávat velice zajímavý přímý kop těsně za hranicí vápna soupeře. Faulu se dopustil Neves, který srazil k zemi S. Armstronga.
58'
56'
ze hřiště odchází Ibrahima Diallo, přichází Moussa Djenepo.
ze hřiště odchází Mohamed Elyounoussi, přichází Stuart Armstrong.
56'
Elyounoussi vypálil uvnitř vápna soupeře, ale soupeřovu branku přestřelil.
55'
Neto poslal do vápna centr z pravé strany hřiště. Na přední tyč si sbíhal Guedes, ale na míč nedosáhl. Ten nakonec skončil v rukavicích připraveného Bazunua.
53'
Domácí zahrávali rohový kop, ale ten nenadělal hostům sebemenší potíže.
52'
Neto se dostal k míči uvnitř vápna soupeře. Následně se ještě snažil najít na vzdálenější tyči Podenceho. Jeho centrovaný pokus však skončil jen v zámezí.
51'
50'
Hosté budou zahrávat rohový kop z levé strany hřiště.
50'
Guedes se dostal k míči na hranici vápna soupeře, ale tak dlouho váhal jestli vystřelí nebo přihraje, až o míč přišel.
49'
Neto poslal do vápna přihrávku z pravé strany hřiště. Ve vápně se dostal k míči Guedes, ale špatně ho zpracoval a vystřelit se mu tak nepodařilo.
48'
Hosté byli zahnáni soupeřem až na vlastní polovinu.
47'
Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.
46'
ze hřiště odchází Saša Kalajdžić, přichází Gonçalo Guedes.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
První poločas je za námi. Zápas je zatím velmi vyrovnaný. Domácí se však nakonec prvního poločasu dokázali střelecky prosadit, a to když v první minutě nastaveného času poslal míč do sítě Daniel Podence. Hosté se v první půli nedostali do žádné vážnější šance a stav utkání je tak prozatím 1:0.

Držení míče: 55% – 45%
Střely celkem: 4 – 6
Střely na branku: 2 – 0
45+4'
45+3'
Ward-Prowse se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale svým střeleckým pokusem trefil pouze jednoho z obránců.
45+1'
Wolves právě vstřelili branku! Domácí se dostávají do vedení! Nunes poslal do vápna skvělý přízemní centr z pravé strany hřiště. Ve vápně se dostal k míči úplně volný DANIEL PODENCE, a ten následně i s trochou štěstí poslal míč do sítě.
45'
Žlutá karta pro tým Southampton FC (Ibrahima Diallo).
45'
Míč od rohového praporku však dokázal dostat mimo vápno Moutinho.
45'
45'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu. Rozhodčí ještě určitě nějakou tu minutku nastaví kvůli ošetřování Kalajdžiče před malou chvílí.
44'
Kalajdžič v náběhu za obránce se k míči nedostal. Bazunu vyběhl daleko od své branky a míč poslal hlavou do zámezí.
43'
Tak Kalajdžič to ještě zkusí. Už je zpět na hrací ploše.
42'
A. Armstrong se dostal do zakončení uvnitř vápna soupeře. Těžký balon ze vzduchu však trefil jen nad soupeřovu branku.
42'
Kalajdžič už míří po svých za pomezní čáru a nevypadá to, že by mohl dále pokračovat ve hře. Uvidíme.
41'
Kalajdžič je stále ošetřován na hrací ploše klubovými lékaři. Vypadá to na problém s levým kolenem.
40'
Kalajdžič už je ošetřován na hrací ploše.
40'
Kalajdžič zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů na polovině soupeře a rozhodčí tak přerušuje hru.
39'
Aribo byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.
37'
Castro byl faulován na vlastní polovině a domácí tak u míče zůstanou i nadále.
37'
Ale ani ti si nedokázali mezi sebou dobře přihrát a míč tak končí pouze v zámezí. Sá bude odkopávat od své branky.
36'
Další nepřesnost na straně domácích a k míči se tak dostávají hosté.
35'
Nepřesná přihrávka Neta končí pouze u brankáře hostů.
34'
Domácí následný rohový kop rozehráli na krátko. Neves poté odcentroval do vápna, kde však míč sebral ze vzduchu Bazunu.
34'
Aït-Nouri poslal do vápna přízemní centr z levé strany hřiště. Bella-Kotchap však míč dokázal zblokovat do zámezí.
33'
Neto se dostal k míči uvnitř vápna soupeře. Následně se zbavil Perrauda, ale vystřelit se mu nepovedlo.
32'
Neves se snažil odcentrovat z pravé strany hřiště, ale jeho pokus zablokoval jeden z obránců.
31'
Míč od rohového praporku mířil na hranici vápna, kde se však k němu dostal jen jeden z hráčů v oranžovém dresu.
30'
Aribo se dostal s míčem po pravé straně hřiště až do vápna, kde se snažil najít někoho ze svých spoluhráčů. Jeho přihrávku však srazil do zámezí Kilman. Hosté budou zahrávat rohový kop.
29'
Che Adams se dostal k míči poblíž vápna soupeře. Poté však poslal nepřesnou přihrávku na Elyounoussiho a hrát tak mohou domácí.
28'
Následný rohový kop hostům příliš nevyšel. Míč skončil jen v rukavicích brankáře domácích.
28'
Následný centr do vápna z přímého kopu skončil na hlavě Nevese. Ten následně míč poslal do zámezí.
27'
Aribo byl faulován zhruba dvacet metrů od branky soupeře a hosté tak budou zahrávat zajímavý přímý kop. Navíc Castro vyfasoval za svůj zákrok od rozhodčího žlutou kartu.
26'
Neto přišel o míč poblíž vápna soupeře a dopředu tak mohou vyrazit hosté.
25'
Nepřesná přihrávka jednoho z hostujících hráčů končí pouze u brankáře domácích.
24'
Moutinho poslal do vápna centr ze středu pole. Míč však skončil jen na hlavě Belly-Kotchapa.
23'
Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.
22'
Míč z následného rohového kopu skončil na hlavě osamoceného Belly-Kotchapa. Ten ho však nedokázal nasměrovat mezi tři tyče.
22'
Walker-Peters odcentroval z pravé strany hřiště. Míč se však dostal jen ke Collinsovi, od kterého se odrazil do zámezí.
21'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
19'
Podence odcentroval do vápna z levé strany hřiště. Míč však skončil jen na hlavě Perrauda.
18'
Che Adams se dostal k míči uvnitř vápna soupeře. Následně hledal ještě přihrávkou do malého vápna Ariba. Ten se však k míči mezi dvěma obránci nedostal.
17'
Adams poslal nepřesnou přihrávku na Ariba a míč tak končí jen u Collinse.
16'
Neto hledal přihrávkou do vápna Kalajdžiče. Ten se však k míči nedostal.
15'
A. Armstrong zkusil střelu z hranice vápna, ale branku soupeře zhruba o dva metry minul.
14'
Neto vypálil z hranice vápna, ale soupeřovu branku netrefil.
13'
Nunes se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal. Hra tak pokračuje dále.
12'
Kalajdžič byl faulován na polovině soupeře a k míči se tak dostávají opět domácí.
11'
Nunes přišel o míč poblíž vápna soupeře a dopředu tak mohou vyrazit hosté.
10'
Nepřesný pas Moutinha končí jen v zámezí.
10'
Walker-Peters se snažil odcentrovat z pravé strany hřiště, ale míč poslal jen ke Collinsovi, který ho následně poslal do zámezí. Hosté budou vhazovat.
9'
Podence se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.
8'
Aït-Nouri se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho střelecký pokus však Bazunu dokázal chytit.
7'
Neto poslal do vápna centr, který však sebral ze vzduchu Bazunu.
6'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů. Faulován byl Nunes.
5'
Míč od rohového praporku skončil na hlavě Ariba, který ho následně poslal mimo vápno.
5'
Podence odcentroval z levé strany hřiště do vápna, kde se nacházel Kalajdžič. Ten se však k míči nakonec nedostal. Domácí budou zahrávat svůj první rohový kop v dnešním utkání.
4'
Další nepřesnost. Tentokrát na straně domácích. Hosté budou vhazovat z vlastní poloviny hřiště.
3'
Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč od Ariba končí v zámezí. Sá bude odkopávat od své branky.
2'
Che Adams se dopustil faulu na polovině soupeře a k míči se tak dostávají domácí.
2'
Hosté načnou další akci směrem dopředu až od svého brankáře.
1'
Hosté rozehráli první poločas a míč posílají ihned směrem dopředu.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují ve svých tradičních oranžových dresech, hosté dnes oblékli červeno-bílé dresy.

Wolverhampton Wanderers: Sá – Aït-Nouri, Collins, Kilman, Castro – Nunes, Neves (C), Moutinho – P. Neto, Kalajdžić, Podence.
Náhradníci: Šarkić – Semedo, T. Gomes, Bueno, Ronan, Jiménez, Hwang Hi-čchan, Guedes, Ad. Traoré.
Trenér: Bruno Lage

Southampton FC: Bazunu – Walker-Peters, Bella-Kotchap, Salisu, Perraud – I. Diallo, Ward-Prowse (C) – A. Armstrong, Aribo, Elyounoussi – C. Adams.
Náhradníci: McCarthy – Lyanco, Maitland-Niles, S. Armstrong, Djenepo, Mara, Edozie, Walcott, Larios.

Southampton FC

Southampton se momentálně nachází v tabulce na deváté příčce se sedmi body. Po pěti odehraných zápasech má na svém kontě 2 výhry, 1 remízu a 2 porážky. Venku odehráli svěřenci trenéra Ralpha Hasenhüttla zatím dva zápasy, ze kterých 1x zvítězili a 1x prohráli. V posledním ligovém kole přivítali "The Saints" na své půdě Chelsea, kterou dokázali porazit 2:1.

Posledních 5 zápasů

Southampton – Chelsea 2:1
Southampton – Manchester Utd 0:1
Cambridge Utd – Southampton 0:3 (EFL CUP)
Leicester – Southampton 1:2
Southampton – Leeds 2:2
Wolverhampton Wanderers

Wolves se momentálně nachází v tabulce až na osmnácté příčce s pouhými tři body. Po pěti odehraných zápasech mají na svém kontě 3 remízy a 2 porážky. Na domácí půdě odehráli svěřenci trenéra Bruna Lageho zatím dva zápasy, které obra remizovali. V posledním ligovém kole odehráli Wolves utkání na půdě nováčka Premier League Bournemouthu. Zápas skončil bezbrankovou remízou.

Bournemouth – Wolves 0:0
Wolves – Newcastle 1:1
Wolves – Preston 2:1 (EFL CUP)
Tottenham – Wolves 1:0
Wolves – Fulham 0:0
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 6. kola anglické Premier League mezi týmy Wolverhampton Wanderers a Southampton FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.