Litvínov - Plzeň | ONLINE | 5.3.2019 17:30 | Tipsport Extraliga 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 51. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litvínov : Plzeň - 5. března 2019   17:30

Ukončeno
Litvínov
07:31' Kašpar (J. Mikúš, Válek) • 08:33' L. Doudera (Myšák) • 36:58' M. Hanzl (Kašpar) • 47:26' Trončinský (Válek) • 54:05' Strejček (Petružálek, Trončinský)
5:1
(2:0, 1:0, 2:1)
Plzeň
50:46' Eberle  (Gulaš, Pulpán)
Litvínov
Sestavy:
Janus (Petrásek) – Trončinský, Ščotka, L. Doudera, Strejček, Graborenko, Březák – Myšák, V. Hübl (A), F. Lukeš – Kašpar, J. Mikúš, Válek – Petružálek (A), M. Hanzl, Jícha – Jurčík, M. Havelka, Trávníček (C).
Rozhodčí
Pešina, Úlehla – Hynek, Klouček
ZS Ivana Hlinky
3 879 diváků
Plzeň
Sestavy:
Frodl (Miltchakov) – Pulpán (A), Vráblík, Allen, Jones, Moravčík, L. Kaňák – Pour, Stach, Gulaš (C) – Kodýtek, Nedorost, Eberle – Kantner, Kracík, Indrák (A) – Kolda, Preisinger, D. Kindl.

SESTŘIH: Litvínov - Plzeň 5:1. Verva drží naději na postup do předkola

Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Střely na branku: 29 – 36
Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni na hostující straně Michal Moravčík a na té domácí pak brankář Jaroslav Janus.
Je dobojováno. Domácí dnes po velmi dobrém výkonu porážejí favorita z Plzně a zapisují veledůležité tři body do tabulky. A protože prohrála jak pražská Sparta tak i Zlín, šance Litvínova postoupit do vyřazovacích bojů je zase o něco vyšší. O tom, kdo si z této trojice play-off zahraje, rozhodně až poslední dvaapadesáté kolo, které se bude hrát v pátek.
Konec zápasu.
59:44'
Zápas se už jenom dohrává za potlesku domácích příznivců, kteří jsou už na nohou.
58:37'
Domácí se už příliš nikam neženou. Nyní ubránili další akci soupeře a otáčejí ještě hru před Dominika Frodla.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:34'
Litvínovští se opět natlačili před branku Plzně, ale nyní si hosté svůj prostor před brankou pohlídali.
56:42'
Zakázané uvolnění domácích a hra se stěhuje před Jaroslava Januse. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
56:21'
Jaroslav Janus dnes chytá velmi dobře a nyní zastavil další nebezpečnou střelu Plzně. Eberle našel volného Milana Gulaše, kterého však brankář Litvínova vychytal.
55'
Strejček se trefil ranou z první, 5:1
55:19'
Hráči Plzně se dostali do útočné akce, ale Verva jim rychle vzala puk a šla na opačnou stranu, ale také domácím se akce nepovedla.
54:05'
Litvínov právě vstřelil branku!
Verva si vrací zpět své čtyřbrankové vedení. Jakub Petružálek nabil na modrou čáru JANU STREJČKOVI, který pořádnou dělovkou z první vymetl v síti hostů pavučiny – 5:1. Asistence: Jakub Petružálek a Marek Trončinský.
53:43'
Trončinský je na ledě a Verva je v plném počtu.
53:09'
Moravčíkovu střelu zablokoval Hübl a puk poté skončil na ochranném plexisklu. A až nyní se Verva dokázala dostat na kotouč a vyhazuje ho až před branku Plzně.
52:44'
Indiáni se uhnízdili v pásmu Litvínova a kombinují před Janusem. Snaží se o druhou branku, která by je dost možná vrátila zpět do hry.
51'
Prvním střelcem hostí se stal Eberle, 4:1
51:43'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Marek Trončinský – 2 min., podrážení).
50:46'
Plzeň právě vstřelila branku!
Tak přeci jenom se hosté dočkali a dávají první branku v utkání a připravují tak Januse o jeho čisté konto. JAN EBERLE dostal přihrávku od Milana Gulaše přímo před domácí klec a zblízka pak procedil kotouč za Janusova záda – 4:1. Asistence: Milan Gulaš a Lukáš Pulpán.
50:01'
Jsme za polovinou třetí třetiny, hosté nyní zahrozili Milanem Gulašem, ale jeho pokus také mezi tři tyče nezaplul. Jaroslav Janus stále drží čisté konto.
48'
Do odkryté branky se trefil po krásné kombinaci domácích Trončinský, 4:0
48:57'
Kašpar se pokusil protlačit puk skrze obranu soupeře, to se nepovedlo a Kaňák jde s pukem znovu až před branku litvínovské Vervy.
48:22'
Hosté se snažili o korekci skóre, ovšem Moravčík nedokázal před Jaroslavem Janusem zakončit.
47:26'
Litvínov právě vstřelil branku!
Plzeňská obrana dnes dělá chyby v obranné činnosti a toho opět domácí celek využil. Lukáš Válek prošel přes beka indiánů a poté poslal puk na levou stranu MARKU TRONČINSKÉMU, který zakončoval prakticky do odkryté branky Dominika Frodla – 4:0. Asistence: Lukáš Válek.
46:53'
Březák dostal přihrávku od Mikúše a poté z levého kruhu okamžitě vystřelil. Frodla však pohotově zasáhl a dostal kotouč pod kontrolu.
46:38'
Další zakázané uvolnění Plzně. Opět se tak hra stěhuje do obranného pásma Škodovky a vhazovat se bude po pravé ruce Dominika Frodla.
46:33'
Moravčík hledal u modré čáry Eberleho, ale druhý jmenovaný se ke střele nedostal.
46:03'
Následuje další komerční přestávka.
45:48'
Hosté se dostali do tlaku před domácí brankou, domácí pak raději vyhodili puk na další icing. Vhazuje se tak opět před brankou Jaroslava Januse.
44:59'
Marek Trončinský nenápadnou střelou vystrašil Frodla, nakonec to byla akce, která brankou neskončila. Na druhou stranu tak znovu míří plzeňští indiáni.
44:19'
František Lukeš byl stíhán Davidem Stachem, jenž ho o puk obral a uháněl s ním daleko od své branky.
43:44'
Série zakázaných uvolnění pokračuje i nyní, tentokráte se ho dopustili domácí hráči a vhazovat se tak bude po pravé ruce Jaroslava Januse.
43:25'
V krátkém sledu po sobě dostali hosté puk znovu až za branku Litvínova a je z toho další zakázané uvolnění. Vhazuje se po levé ruce Dominika Frodla.
Dnešní utkání sleduje 3 879 diváků.
43:19'
Další zakázané uvolnění plzeňské Škodovky.
42:48'
Jan Eberle jel do akce dva na jednoho, na pravé straně měl volného Václava Nedorosta, ale prvně jmenovaný zvolil střelu sám, se kterou však neměl Janus problém.
42:18'
Martin Hanzl hledal před brankou Jíchu, ten na kotouč nedosáhl a akce Vervy velmi rychle končí.
41:38'
Janus se musel otáčet ve svém brankovišti, skákavý kotouč nakonec dokázal zkrotit a poté rozehrál puk svým spoluhráčům.
41:05'
Graborenko zastavil akci hostů a ve spolupráci s Janem Myšákem pak dostal kotouč do středního pásma. Litvínov tak prochází do útočné akce.
40:30'
Nedorost nabral podél pravého mantinelu rychlost, přenechal puk Vráblíkovi, který mu ho zase vrátil zpět, ale hostující útočník se nakonec ke střele nedostal.
40:18'
Hosté se hned v úvodu třetí třetiny dopustili zakázaného uvolnění a hra se tak stěhuje před branku Dominika Frodla.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 23 – 22
Druhá třetina je minulostí. V ní domácí pokračovali v poctivé hře a drželi svůj dvoubrankový náskok. V závěru prostřední části se dokonce dostali do vyššího náskoku. Třetí gól Litvínova, který vsítil Martin Hanzl, potvrdilo video a domácí tak mají velmi dobře nakročeno k dnešnímu úspěchu. Hosté rozhodně zbraně nesloží a pokusí se ve třetí třetině se zápasem něco udělat. Ta začne přibližně v 19:27.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:44'
Jurčíkova střela opět zaměstnala Dominika Frodla, ten musel dvakrát za sebou zasahovat a nyní už nechal přerušit hru.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:19'
Indrák s Kracíkem si neporozuměli v souhře a ztrácejí puk, který už mají na svých holích opět domácí hráči a míří před hostující klec.
37'
Nakonec uznaný gól pro Litvínov. Trefil se Martin Hanzl, 3:0
37:39'
Další snaha domácích, kteří se dostali přes obranu soupeře před Frodla, ovšem tentokráte brankář Západočechů zakročil.
36:58'
Litvínov právě vstřelil branku!
MARTIN HANZL to udělal velmi šikovně, objel branku soupeře a u pravé tyče Frodla zasouval puk za čáru. Autor gólu se okamžitě radoval a byl si zřejmě jistý, že puk byl za čárou. To ostatně potvrdilo i video. Hosté tak ztrácejí už tři branky. Asistence: Lukáš Kašpar.
36:58'
Video potvrdilo, že branky domácí skutečně dosáhli a Verva jde do tříbrankového trháku!
36:58'
Domácí se radovali ze třetího gólu po střele Martina Hanzla. Sudí ale okamžitě naznačují, že půjdou zkoumat video. Uvidíme, zda se o branku skutečně jednalo. Nyní tak bude hra chvíli přerušena.
36:30'
Lukáš Kašpar svou střelou protáhl Frodla, který nakonec jeho pokus likviduje a hned posílá puk svým spoluhráčům, kteří míří na druhou stranu.
35:42'
Havelka dostal kotouč do útočného pásma, Jurčík poté bojoval u mantinelu o kotouč, který získali hosté. A už startují směrem před domácí branku.
34:47'
Michal Moravčík od vlastní branky zakládal další akci, ale s pukem míchal tak dlouho, až ho nakonec poslal přímo na hůl Michala Trávníčka, který poté před Frodlem neuspěl.
34:17'
Douderova střela z vrcholu pravého kruhu byla nepřesná a Frodlovi nenadělala větší problém. Hosté hned na to otáčejí hru na opačnou stranu.
34:11'
Plzeň se ubránila a nyní je už v plném počtu. A přesně v čase, kdy na led naskočil Jones, následuje další komerční přestávka.
33:39'
Domácí příznivci už zdvihali ruce nad hlavu po střele Martina Hanzla, ale jeho velká šance nakonec gólem nekončí. Nicméně Verva stále obléhá branku Plzně.
33:04'
Hosté překazili další souhru domácích a poslali kotouč znovu až před Jaroslava Januse. Šetří tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
32:37'
Moravčík získal kotouč a hned ho dostal do bezpečí. Litvínovští hráči tak zakládají svou přesilovkovou akci z hloubi vlastního obranného pásma.
32:21'
Litvínov je v plném počtu a začíná jeho zkrácená přesilová hra.
32:11'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Nick Jones – 2 min., nedovolené bránění).
31:38'
Kodýtek pohotovou střelou neuspěl, obrana Litvínova dokázala zakročit a je tu další vyhození puku až před Dominika Frodla. Oslabení Litvínova se tak rapidně krátí.
31:14'
Domácí celek je už ve čtyřech hráčích a navíc hned dokázal puk vyhodit daleko od Janusovy branky. Důležité osvobození domácích.
31:02'
Vervě se stále nedaří vyhodit puk do bezpečí a hosté stále svírají litvínovské hokejisty v jejich teritoriu.
30:27'
Hosté se už usadili v pásmu soupeře a kombinují před Jaroslavem Janusem. Milan Gulaš z levé strany vyslal tvrdou ránu, kterou vyrazil do bezpečí domácí brankář.
30:21'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Marek Trončinský – 2 min., podrážení).
30:18'
A Verva půjde do tří. Trončinský fauloval soupeře a sudí signalizují další vyloučení na straně domácího celku.
29:49'
Další vyhození puku až do plzeňského teritoria a je tu další osvobození Litvínova.
29:24'
Hned po vhazování před domácí brankou sebrali puk hráči Litvínova a okamžitě ho vyhodili daleko od své branky. Pošetřili tak cenné vteřiny ze svého oslabení hned v jeho začátku.
29:14'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Jan Ščotka – 2 min., vysoká hůl).
29:09'
Hosté jsou v plném počtu.
28:58'
Allen byl zasáhnut holí do obličeje a je signalizováno vyloučení domácího hráče.
28:30'
Hosté sebrali domácím puk a dokázali ho dostat do středního pásma. Verva pak zakládá další akci zase znovu od začátku.
27:45'
Trončinský hledal přihrávkou Jakuba Petružálka, který z levé strany vyslal přízemní střelu v těsné blízkosti Frodla, ale ten se znovu zaskvěl dalším zákrokem.
27:09'
Nyní se faulu dopustili hosté a Litvínovští tak budou hrát další přesilovou hru. Vhazuje se v blízkosti hostujícího brankáře Dominika Frodla.
27:09'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Matyáš Kantner – 2 min., podrážení).
26:56'
František Lukeš dobře viděl najíždějícího Marka Trončinského, kterému poslal puk, ale po následné střele druhého jmenovaného zasáhl Dominik Frodl.
26:05'
Domácí celek je už v plném počtu.
26:13'
Následuje další komerční přestávka.
25:55'
Jakub Petružálek se mohl hnát do samostatného úniku ve vlastním oslabení, ale zřejmě kvůli rýze v ledu klopýtl a mezitím se stihla vrátit obrana hostů zpět.
25:27'
Až nyní střílel Milan Gulaš, jeho pokus byl sražen do bezpečí a následně pak kotouč vyhazují domácí hráči až před hostující branku.
24:59'
Minuta z hostující přesilovky je pryč, domácí zatím nepustili Plzeň do vážnější akce.
24:05'
Příliš dlouho se ale na ledě neohřál a putuje zpět za nedovolené bránění. Verva se tak bude opět bránit ve čtyřech hráčích.
24:05'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Jakub Březák – 2 min., nedovolené bránění).
23:44'
Litvínov je v plném počtu.
23:35'
Skrumáž před litvínovskou brankou, hosté se snažili dopravit kotouč za Janusova záda, ale to se nepovedlo. Brankář Vervy puk ukryl a nepustil hosty na kontaktní branku.
23:05'
Litvínov se znovu osvobozuje a šetří cenné vteřiny ze svého oslabení.
22:35'
Nyní střílel sám Milan Gulaš z vrcholu levého kruhu, ta se neujala a hned na to poté, co domácí dostali puk na své hole, ho vyhazují před branku Dominika Frodla.
22:20'
David Stach dostal přesnou přihrávku od Milana Gulaše a proti jeho hodně nebezpečné střele vytasil lapačku Jaroslav Janus. Hra je přerušena a vhazuje se po jeho levé ruce.
21:44'
Přesilovku si nyní zahrají hráči Plzně při vyloučení Jakuba Březáka.
21:44'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Jakub Březák – 2 min., nedovolené bránění).
21:30'
Hosté jsou už v plném počtu.
21:22'
František Lukeš pálil z levé strany v blízkosti Frodlovy klece, ale ten se stihl ke své pravé tyči včas přesunout a zakročil.
21:01'
Conor Allen ujel se spoluhráčem do úniku ve vlastním oslabení, jeho střela z mezikruží však skončila na Janusovi, který sklapl své betony.
20:32'
Hosté však dokázali puk sebrat a vyhodit ho až před domácí branku. Další akci tak domácí zakládají opět od svého brankáře.
20:10'
Litvínovští mají puk na svých holích a hned ho zavážejí do útočného pásma, kde budou pokračovat ve své přesilové hře.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 12 – 12
První třetina je minulostí. Domácí hráči se velmi brzy dostali do dvoubrankového náskoku zásluhou Lukášů Kašpara a Doudery a zaskočili tak hosty. Ti se snažili o snížení stavu skóre, ale to se nepovedlo. Verva dokázala uhájit své vedení bez inkasované branky, Jaroslav Janus tak drží čisté konto. Uvidíme, co nám přinese další část hry, která začne přibližně v 18:26.
20:00'
První třetina skončila.
19:50'
Další pokus Hübla, kterého vyzval Lukeš, ale jejich souhra ovoce nepřinesla. Pomalu, ale jistě končí tato část hry.
19:40'
Domácí si ještě v závěru prvního dějství zahrají přesilovou hru, pokud ji nevyužijí, přenesou si ji do druhé třetiny.
19:30'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (David Stach – 2 min., sekání).
19:23'
Na opačné straně vystřelil nebezpečně z pravé strany Jaroslav Kracík a do akce tak musel jít zase Jaroslav Janus. Ten zasáhl a raději nechal hru přerušit.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:28'
František Lukeš střílel z otočky, ale Dominika Frodla nepřekvapil. Následně pak to zkoušel také Viktor Hübl, ale další litvínovský matador neuspěl.
18:21'
Zakázané uvolnění Plzně stěhuje hru před Dominika Frodla, vhazovat se bude po jeho levé ruce. Litvínovští tak prakticky zadarmo získali v závěru třetiny útočnou třetinu.
17:26'
Martin Hanzl nabral rychlost ve středním pásmu, ovšem hosté ho do blízkosti branky Dominika Frodla nepustili a bleskově otáčejí hru a jdou do rychlého protiútoku.
17:01'
Až nyní vyhazuje puk do středního pásma Lukáš Kašpar a dostává ho do bezpečí.
16:14'
Denis Kindl poslal na modrou čáru puk Jonesovi, ten se dostal ke střele. Poté vznikla skrumáž před Janusem, na něho mířily dvě střely, s oběma si však poradil.
15:24'
Za brankou Litvínova šel s pukem Martin Hanzl, ale obrana hostů ho o kotouč obrala a dostala ho z vlastního obranného pásma. Znovu tak mohou projít do další útočné akce.
14:56'
Jejich akci ale zastavilo postavení mimo hru, která se vrací zpět do neutrální zóny. Vhazovat se bude ve středním pásmu blíže brance Litvínova.
14:16'
Série nepřesností na obou stranách, nyní mají kotouč hosté a směřují s ním před domácí klec.
14:11'
Následuje další komerční přestávka.
14:11'
Frodl čelil další akci Litvínova, Juraj Mikúš pálil k první tyči, ovšem jeho pokus skončil neúspěchem. Přesto Frodl hru přerušil a vhazovat se bude u jeho branky.
12:50'
Hosté jsou v plném počtu.
12:28'
Kotouč letí zase až před Jaroslava Januse a je z toho další vyhození puku do bezpečí. Plzeň už toto oslabení rozhodně zvládne bez úhony.
11:59'
Hosté zatím své oslabení zvládají velmi dobře a znovu se dokázali osvobodit. Domácí celek tak zakládá další svoji akci z hloubi vlastního obranného pásma.
11:04'
Hosté se pak dokázali dostat ke kotouči a hned ho posílají až před domácí branku. Šetří tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
10:53'
Vhazuje se po pravé ruce Dominika Frodla.
10:50'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Jakub Pour – 2 min., faul loktem).
10:32'
Petružálek nechal kotouč Srejčkovi, jeho pohotovou střelu ale do rohu kluziště srazila obrana Plzně. Nicméně domácí hokejisté, kteří po vstřelených gólech ožili, se stále drží před Frodlem.
9'
Další hrubice na straně hostí a Doudera zvyšuje skóre pro domácí
09:15'
Hosté se dostali do útoku, ale Havelka nepustil Indráka do zakončení. Puk tak získávají znovu domácí hráči a míří do další útočné akce na druhé straně.
8'
Kašpar se prodral děravou obranou Plzně a skóroval, 1:0
08:33'
Hostující lavička reaguje na vzniklou situaci oddechovým časem.
08:33'
Litvínov právě vstřelil branku!
A hned je do o dva góly. Ve zmatku před hostující brankou se kotouč odrazil od Frodla přímo před LUKÁŠE DOUDERU, který poté z bekhendu uklidil puk za jeho záda – 2:0. Hosté z Plzně tak musejí dohánět už dvoubrankové manko. Asistence: Jan Myšák.
08:16'
Hosté sice měli více ze hry, ale do vedení se dostali domácí. A ti znovu zahrozili před Frodlem, který musel opět zasahovat, tentokráte proti bekhendové střele Ondřeje Jurčíka.
07:31'
Litvínov právě vstřelil branku!
Domácí otevírají účet tohoto utkání. LUKÁŠ KAŠPAR u modré čáry sebral kotouč, poté projel kolem Kantnera až do blízkosti Dominika Frodla, kterého prostřelil pod jeho pravým betonem – 1:0. Asistence: Juraj Mikúš a Lukáš Válek.
07:04'
To vše ale až po první reklamní přestávce, která právě následuje.
07:04'
Václav Nedorost dotíral před Janusem, jeho snaha o teč skončila sklapnutím betonů domácího brankáře. Hra je přerušena a vhazovat se bude v jeho těsné blízkosti.
06:20'
A nyní jsou už v plném počtu.
05:46'
Michal Moravčík vyslal od modré čáry střelecký pokus, Janus ale zakročil. Další šance plzeňských indiánů skončila na obraně Litvínova a domácí znovu vyhazují.
05:19'
Indiáni se však nastěhovali velmi rychle zpět do útočného pásma a operují opět před Jaroslavem Janusem.
04:41'
Moravčík našel na levé straně kus od modré čáry Milana Gulaše, který z první vystřelil. Kotouč však Janus srazil mimo ohrožení vlastní branky a následně pak se domácí celek osvobozuje.
04:20'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Viktor Hübl – 2 min., podrážení).
04:12'
Petr Kodýtek podržel kotouč a hosté útočili. Poté domácí faulovali a Plzeň má ponechanou výhodu. Pokud nevsítí branku, bude hrát jako první přesilovou hru.
03:13'
Michal Trávníček se prosmýkl obranou hostů, dostal kotouč k pravému mantinelu a Verva útočila. Jenže domácí dostali puk z pásma ven a je z toho postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
02:45'
Hosté nadále pokračují v tlaku před brankou soupeře, zatím je to však bez gólového efektu.
01:55'
No a další pokus Škodovky. Další ránu vyslal nyní Milan Gulaš, ale i s jeho pokusem si domácí poradili. Nyní s pukem na svých holích míří do další akce na druhé straně.
01:27'
Jaroslav Kracík z levé strany vyslal nebezpečnou střelu, se kterou si jeho jmenovec Janus poradil a také on přerušuje hru.
00:48'
Allen vyhodil puk z obranného pásma, ten směřoval až k brance domácích, sudí však naznačují, hrajte dál. Jednalo se tak o hybridní zakázané uvolnění a domácí tak zakládají akci od svého brankáře.
00:36'
Jan Ščotka na druhé straně vyzkoušel z levého kruhu vyzkoušel pozornost Frodla a ten uspěl. Raději ale přerušil hru a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
00:10'
Domácí hráči vyhráli vhazování a hned s pukem zamířili směrem dopředu. Ovšem do ohrožení plzeňské branky se nedostali a do akce tak míří indiáni.
00:01'
Utkání právě začalo.
K utkání je vše připraveno a za malý okamžik budeme moci začít.
Úvodní sestavy:

HC VERVA Litvínov: Janus (Petrásek) – Trončinský, Ščotka, L. Doudera, Strejček, Graborenko, Březák – Myšák, V. Hübl (A), F. Lukeš – Kašpar, J. Mikúš, Válek – Petružálek (A), M. Hanzl, Jícha – Jurčík, M. Havelka, Trávníček (C).

HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – Pulpán (A), Vráblík, Allen, Jones, Moravčík, L. Kaňák – Pour, Stach, Gulaš (C) – Kodýtek, Nedorost, Eberle – Kantner, Kracík, Indrák (A) – Kolda, Preisinger, D. Kindl.

Rozhodčí: Pešina, Úlehla – Hynek, Klouček.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se v probíhající sezóně utkaly třikrát, dnes to tedy bude i naposledy. Vzájemná utkání hovoří jasně pro Plzeň, která třikrát zvítězila. Verva ze všech zápasů získala jeden bod. Odčiní dnes na svém ledě tyto porážky?
HC Škoda Plzeň

Plzenští indiáni jsou v tabulce na třetím místě a mají tak jisté čtvrtfinále play-off. Ještě ale mají šanci zabojovat o vyšší umístění a na led Litvínova tak jedou s jasným cílem, a sice urvat nejlépe všechny tři body. Na svém kontě mají Plzeňští pětadevadesát bodů za dvaatřicet výher a osmnáctkrát pak odešli z ledu jako poražený tým. Naposledy však doma nestačili na Třinec, který zvítězil těsně 2:1 a vystřídal tak Škodovku na druhém místě. Dnes nás čeká zajímavá bitva o body, na domácí straně jsou nutně potřeba v naději dostat se na desátou příčku, na té hostující pak lepší umístění pro čtvrtfinálové boje. Nenechte si zápas rozhodně ujít.

Nejproduktivnější hráči

Milan Gulaš – 59 bodů (29+30)
Vojtěch Němec – 34 bodů (20+14)
Jan Kovář – 32 bodů (7+25)
HC VERVA Litvínov

Hokejisté Litvínova jsou v tabulce na jedenáctém místě s osmašedesáti body a stále bojují o předkolo play-off. Na desátou Spartu ztrácejí pět bodů. Rádi by se vyhnuli play-out a zahráli si tak ve vyřazovacích bojích. V posledních dvou kolech základní části je však čeká těžká cesta. Dnes se postaví silné Plzni, ovšem pokud chtějí pomýšlet na desátou příčku, měli by zabrat a se Škodovkou bodovat. Verva čtyřiadvacetkrát zvítězila a šestadvacetkrát okusila hořkost porážky. V pátek Litvínovští porazili první Liberec 6:3, na tuto výhru však nenavázali v neděli s pražskou Spartou, které podlehli 3:5. Dnes by tak rádi navázali na páteční domácí výhru nad prvním Libercem a pokusí se potrápit třetí Plzeň. Nebude to ale nic jednoduchého.

Nejproduktivnější hráči

František Lukeš – 34 bodů (13+21)
Jakub Petružálek – 28 bodů (8+20)
Viktor Hübl – 27 bodů (14+13)
Hezký úterní večer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je na programu opět Tipsport extraliga a její předposlední jednapadesáté kolo a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy HC VERVA Litvínov a HC Škoda Plzeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Liberec 52 30 5 2 15 179:131 102
2. Třinec 52 27 4 4 17 163:125 93
3. Sparta 52 21 14 1 16 174:145 92
4. M. Boleslav 52 22 10 6 14 155:124 92
5. Plzeň 52 27 2 7 16 162:142 92
6. Brno 52 21 5 6 20 143:156 79
7. Olomouc 52 20 5 7 20 123:129 77
8. Mountfield 52 19 5 7 21 130:136 74
9. K. Vary 52 16 9 5 22 174:168 71
10. Zlín 52 19 4 5 24 151:151 70
11. Pardubice 52 16 3 10 23 121:160 64
12. Vítkovice 52 14 8 5 25 134:175 63
13. Litvínov 52 16 3 9 24 153:173 63
14. Kladno 52 16 3 6 27 130:177 60
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud