
Zlín

Vítkovice
5:2
- 00:19'J. Ondráček
- 18:32'Šlahař
- 35:37'Fořt
- 50:08'Fořt
- 59:37'Fryšara
- 03:22'O. Roman
- 17:16'Olesz
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Zlín
- 00:19'J. Ondráček
- 18:32'Šlahař
- 35:37'Fořt
- 50:08'Fořt
- 59:37'Fryšara
Vítkovice
- 03:22'O. Roman
- 17:16'Olesz
Další informace:
- Rozhodčí
- Antonín Jeřábek, Jan Hribik – Milan Kis, Lukáš Rampír
- Stadion
- Zimní stadion Luďka Čajky
- Návštěvnost
- 3362 diváků
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
# | Tým | Z | Skóre | B |
---|---|---|---|---|
1 | ![]() | 52 | 170:125 | 101 |
2 | ![]() | 52 | 153:117 | 99 |
3 | ![]() | 52 | 178:116 | 98 |
4 | ![]() | 52 | 147:125 | 93 |
5 | ![]() | 52 | 149:133 | 88 |
6 | ![]() | 52 | 127:136 | 85 |
7 | ![]() | 52 | 142:131 | 83 |
8 | ![]() | 52 | 128:118 | 82 |
9 | ![]() | 52 | 143:144 | 77 |
10 | ![]() | 52 | 140:140 | 76 |
11 | ![]() | 52 | 128:147 | 71 |
12 | ![]() | 52 | 125:155 | 53 |
13 | ![]() | 52 | 116:174 | 50 |
14 | ![]() | 52 | 102:187 | 36 |
- Play-off
- Předkolo Play-off
- Baráž
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
PSG Berani Zlín: Tomáš Fořt
HC Vítkovice Ridera: Ondřej Roman
Domácí si nakonec vítězství pojišťují pátou brankou! Po dělovce Freibergse se puk odrazil na hokejku ŠTĚPÁNA FRYŠARY, který puk v klidu poslal do odkryté branky. Asistence: Ralfs Freibergs a David Nosek.
Domácí se v ponechané výhodě prosazují a odskakují na rozdíl dvou branek! Honejsek nejprve zakončoval sám, ale puk do branky nedostal. Dolejš však vyrazil puk jen před sebe, takže si Honejsek objel branku a přihrál před hostující klec, kde byl připravený TOMÁŠ FOŘT. Ten nemilosrdně rozvnil vítkovickou síť. Asistence: Antonín Honejsek a Pavel Kubiš.
Ševci přesilovku využívají a opět vedou! Fryšara zakončoval bekhendem, což Dolejš ještě pokryl, ale vyjel přitom z branky. Fryšara se následně dostal s kotoučem za branku, odkud přihrál TOMÁŠOVI FOŘTOVI, který puk doklepl do odkryté hostující branky. Asistence: Štěpán Fryšara a Ralfs Freibergs.
Berani ještě v první třetině nacházejí vyrovnání! Po dělovce Valenty nevěděl Dolejš, kde je puk. Jako první se před brankou dokázal zorientovat JAKUB ŠLAHAŘ, který ho z otočky doklepl do branky Vítkovic. Asistence: Tomáš Valenta.
Ridera přesilovou hru nakonec využívá a ujímá se vedení! Zdráhal našel v mezikruží nepokrytého ROSTISLAVA OLESZE, který se z otočky trefil mezi betony Kašíka. Asistence: Patrik Zdráhal.
Hosté bleskově snižují! Rychlý útok Vítkovic zakončil z mezikruží ONDŘEJ ROMAN, který se trefil k levé tyči. Kašík se zrovna přesouval a tak nedokázal zareagovat. Asistence: Jan Schleiss a Radoslav Tybor.
Domácí se prosazují z první střely! JIŘÍ ONDRÁČEK po přechodu modré čáry nahozoval na branku. Dolejš kotouč neudržel a od vlastní vyrážečky srazil puk do hostující sítě. Asistence: Tomáš Fořt.
PSG Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Freibergs, Nosek (A), Žižka (C), Řezníček, Valenta, Ferenc, Gazda – Kubiš (A), Fořt, J. Ondráček – Herman, Honejsek, Šlahař – Fryšara, P. Sedláček, Okál – Václavek, Popelka, E. Kulda.
HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Piták) – Výtisk (A), Trška, Šidlík, Gregorc, Černý, Hrabal, Mrázek – Olesz (C), Lev, Dej – Schleiss, O. Roman, Tybor – D. Květoň, Poletín, Szturc (A) – Kucsera, Š. Stránský, P. Zdráhal.
Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Jan Hribik – Milan Kis, Lukáš Rampír.
Ve vzájemných utkání platí, že se vyhrává doma. V prvním utkání vyhrály Vítkovice na domácím ledě 3:0. Zlín je následně porazil doma stejným poměrem. A třetí vzájemné utkání se hrálo opět ve Vítkovicích. Tam sice Zlín vyprodukoval dvakrát více střel než soupeř, ale z výhry se nakonec radovala Ridera. Dnes by tedy Zlín měl vyhrát, aby proti dnešním hostům potvrdil domácí neporazitelnost.
04. 01. 2019 Vítkovice vs. Zlín – 6:1 (5:1, 1:0, 0:0)
16. 11. 2018 Zlín vs. Vítkovice – 3:0 (0:0, 3:0, 0:0)
02. 10. 2018 Vítkovice vs. Zlín – 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Zlín je dle sázkových kanceláří favoritem. V poslední době se mu totiž velmi daří, díky čemuž se skoro dotáhl na postupovou desítku. Momentálně se nachází na jedenáctém místě tabulky a na desátý Litvínov ztrácí jediný bod, takže je tu šance, že v případě dnešního vítězství Beranů by se dnešní domácí dostali na postupovou pozici. Jak už jsem zmiňoval, Zlín je aktuálně formě, vyhrál tři utkání v řadě a to rozhodně nehrál proti nejhorším týmům ligy. Ještě před reprezentační přestávkou předvedl obrat v Hradci, který porazil po nájezdech. Poté doma celkem jistě porazil Karlovy Vary a v pátek dost překvapivě vyhrál proti aktuálnímu lídrovi, Liberci. Zlínští hokejisté jsou tak rozhodně na koni a pro dnešní vítězství udělají všechno. Zajisté se tak můžeme těšit na skvělou podívanou.
Poslední tři utkání
Liberec vs. Zlín – 2:3
Zlín vs. Karlovy Vary – 5:3
Hradec Králové vs. Zlín – 3:4sn
Nejproduktivnější hráči
Jiří Ondráček 34 bodů (11+23)
Tomáš Fořt 27 bodů (13+14)
Jakub Šlahař 26 bodů (10+16)
Vítkovice jsou outsidery a to zejména proto, že se jim v poslední době vůbec nedaří. Ridera totiž nebodovala už tři utkání v řadě a tak by se pomalu měla začít obávat o přímý postup do čtvtfinále play off. Dnešní hosté jsou totiž na pátém místě a sedmou Boleslav mají jen čtyřbodový náskok. Jak už jsem říkal, Vítkovice jsou ve špatné formě, v posledních třech utkáních vstřelily jen tři branky, zatímco dvanáctkrát inkasovaly. Ridera začala svou sérii proher vysokou prohrou v Litvínově, poté vyšla proti Spartě gólově naprázdnou a ve středečním utkání prohrála s Plzní. Dnešní hosté se tak dnes pokusí nepříznivou sérii zlomit, ale proti rozjetému Zlínu to nebude mít vůbec snadné.
Poslední tři utkání
Plzeň vs. Vítkovice – 4:2
Sparta vs. Vítkovice . 3:0
Litvínov vs. Vítkovice – 5:1
Nejproduktivnější hráči
Ondřej Roman 37 bodů (12+25)
Radoslav Tybor 26 bodů (16+10)
Patrik Zdráhal 23 bodů (16+7)