Kyrgios - Djokovič | ONLINE | 24.9.2018 02:10 | Laver Cup 2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Laver Cup -  ONLINE PŘENOS -  Nick Kyrgios : Novak Djokovič - 24. září 2018   02:10

Ukončeno
Nick Kyrgios
Nick Kyrgios
23 let  193 cm  Austrálie
Novak Djokovič
Novak Djokovič
31 let  188 cm  Srbsko
Přenos se aktualizuje automaticky

Letošní ročník v Chicagu tedy končí! Nedělní den přinesl obrovské zdramatizování průběhu, ale Evropa nakonec vítězí 13:8! Příští ročník se znovu uskuteční v Evropě. Tentokrát se bude hrát ve švýcarské Ženevě.
Zápas mezi Nickem Kyrgiosem a Novakem Djokovičem se tak neodehraje!
Alexander Zverev dokázal porazit Kevina Andersona 10:7 v rozhodujícím tiebreaku a Evropa vítězí i v druhém ročníku Laver Cupu!
Zápas mezi Zverevem a Andersonem rozhodne až supertiebreak!
Roger Federer v tuto chvíli porazil Jacka Socka a Evropa tak vede 10:8! Pokud Alexander Zverev porazí Kevina Andersona, tak Evropa zvítězí!
Vzájemné zápasy

Dnešní soupeři se spolu dosud střetli pouze dvakrát a v obou případech se z výhry radoval Nick Kyrgios. Djoković proti němu dosud neuhrál ani set. Po prohře v Acapulcu prohrál i na betonu v Indian Wells.
Nick Kyrgios na Laver Cupu

Hodně kontroverzní australský tenista už loni v Praze ukázal, že se při velkých zápasech dokáže vyhecovat k velkým výkonům. Tady v Chicagu se Kyrgios v sobotu postavil proti Federerovi, ale neodehrál zrovna povedené utkání a prohrál ve dvou setech. Poté ještě nastoupil po boku Socka ke čtyřhře a smetli pár Goffin, Dimitrov ve dvou setech. I díky této výhře se světový výběr stále drží ve hře.
Novak Djoković na Laver Cupu

Srbský tenista letos v Chicagu zažívá svou premiéru na Laver Cupu. Djoković totiž loni v Praze nestartoval. Své úvodní vystoupení na Laver Cupu odehrál v noci ze soboty na neděli a s Kevinem Andersonem prohrál po velké bitvě až v rozhodující sadě. Dnes si bude chtít připsat své první vítězství. Hned první hrací den se totiž po boku Rogera Federera postavil do čtyřhry, ale ani tam Evropa neuspěla.
Před závěrečným dnem Laver Cupu zatím není o ničem rozhodnuto. Evropa po druhém dni tenisových klání vede sice 7:5, ale už loňský ročník v Praze ukázal, že rozhoduje až poslední den, kdy se za vítězství berou tři body.

Další dnešní duely

Roger Federer – John Isner
Alexander Zverer – Kevin Anderson
John Isner, Jack Sock – Roger Federer, Alexander Zverev
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům tenisu Vítejte u sledování textového přenosu ze závěrečného dne Laver Cupu mezi Nickem Kyrgiosem a Novakem Djokovićem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:30.

Aktuální výsledky

Tenis
Články odjinud