+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
9. března 2017 • 14:54

Fotbalový program na víkend: FNL, ČFL, divize, přebory i 1. A třída

Autor:
Co se hraje o víkendu v nižších fotbalových soutěžích?
TOP VIDEA
NEJ ligové otazníky: Uspěje italská Sparta či plzeňské retro? A udrží se Baník se Sigmou? NEJ ligové otazníky: Uspěje italská Sparta či plzeňské retro? A udrží se Baník se Sigmou?
Hejnová finišuje přípravu na MS. Zdraví funguje, chce medaili Hejnová finišuje přípravu na MS. Zdraví funguje, chce medaili
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chcete jít o víkendu na fotbal? Podívejte se, co se v Česku, na Moravě a ve Slezsku hraje od pátku od neděle...



FNL

Pátek 10. 3.: Ústí nad Labem–Opava (18), Znojmo–Č.Budějovice (19). Sobota 11. 3.: Sokolov–Pardubice, Třinec–Táborsko (10.15), Vítkovice–Žižkov, Fr. Místek–Ostrava (14.30). Neděle 12. 3.: Olomouc–Vlašim (14), Varnsdorf–Prostějov (14.30)

ČFL

Sobota 11. 3.: Písek–Vltavín, Litoměřice–Dobrovice, Vyšehrad–Převýšov, Hradec Králové–Táborsko B (10.15), Králův Dvůr–Benešov (10.30), Hořovicko–Štěchovice, Tachov–Zápy (14.30). Neděle 12. 3.: Benátky n. J.–Chrudim (13.30), Jirny–Domažlice, (14.30).

DIVIZE

Skupina A – sobota 11. 3.: Motorlet Praha–Roudné, Aritma Praha–Admira Praha (10.15), Čížová–Karlovy Vary (13.30), Doubravka–Český Krumlov, Dobříš–Rokycany, Ostrov–Sušice (14.30). Neděle 12. 3.: Jankov–Mariánské Lázně, Sedlčany–Klatovy (14.30).

Skupina B – sobota 11. 3.: Mostecký fotbalový klub–Houstoň, Libiš–Rakovník, Chomutov–Český Brod, Štětí–Nový Bor, Neratovice/Byškovice–Brozany (10.15), Souš–Kladno, Velvary–Úvaly (14.30). Neděle 12. 3.: Meteor Praha–Nymburk (10.15).

Skupina C – sobota 11. 3.: Kratonohy–Ústí n. O. (10.15), Přední Kopanina–Turnov, Letohrad–Dvůr Králové n. L., Živanice–Kutná Hora, Vysoké Mýto–Chrastava (14.30). Neděle 12. 3.: Pradubice B–Čáslav (10.15), Kolín–Ostrá, Trutnov–Náchod (14.30).

Skupina D – sobota 11. 3.: Holešov–Slavičín (15).

Skupina E – sobota 18. 3.: Frýdlant n. O.– Přerov (17.30).

CELOSTÁTNÍ LIGA DOROSTU

Pátek 10. 3.: Příbram–Pardubice (12). Sobota 11. 3.: Brno–Ostrava, Slovácko–Olomouc (11), Mladá Boleslav–Zlín (13.30), Hlučín–Slavia Praha, Hradec Králové–Plzeň, Teplice–Jihlava, Sparta Praha–Opava (14), Karviná–České Budějovice (14.30).

KRAJSKÝ PŘEBOR

PRAHA

Sobota 11. 3.: Horní Měcholupy–Ďáblice (10.15), Zličín–Královice (10.30), Třeboradice–Admira Praha (13.30). Braník–Cholupice, Jižní Město–Vršovice (14.30). Neděle 12. 3.: Uhelné sklady Praha–ČAFC Praha (10.30), Újezd nad Lesy–Háje, Motorlet Praha–Zbraslav, (14.30).

STŘEDOČESKÝ

Sobota 11. 3.: Vykáň–Lhota, Zbuzany–Jíloviště (10.15), Hvozdnice–Mnichovohradišťský SK, Tuchlovice–Pořící n. Sázavou, Nové Strašecí–Semice (14.30), Rejšice–Beroun (16.30). Neděle 12. 3.: Rakovník–Brandýs n. L., Poříčany–Slaný (14.30).

JIHOČESKÝ

Sobota 11. 3.: Planá n. Luž.–J. Hradec (13), Písek B–Soběslav (13.15), Ševětín–Osek, Dačice–Milevsko, Katovice–Čimelice, Želeč–Rudolfov, Olešník–Hluboká (13.30), Protivín–Třeboň (17.15).

PLZEŇSKÝ

Sobota 11. 3.: Bolevec–Petřín Plzeň, Domažlice–Luby, Zruč–Přeštice (14.30), Chotíkov–Holýšov (17). Neděle 12. 3.: Lhota–Rozvadov (12.30), Stříbro–Rokycany, Nýrsko–Vejprnice (14.30), Rapid Plzeň–Svéradice (16.30).

ÚSTECKÝ

Sobota 11. 3.: Kadaň–Brná (10.15), Litoměřicko–Žatec, Modlany–Vilémov, Bílina–Horní Jiřetín, Krupka–Proboštov, Litvínov–Hrobce (14.30). Neděle 12. 3.: Neštěmice–Louny (14.30).

KRÁLOVEHRADECKÝ

Sobota 11. 3.: Hradec Králové–Rychnov (10.15), Nové Město n. M.–Jičín, Dobruška–Jaroměř, Chlumec n. C.–Cidlina (14.30). Neděle 12. 3.: Provodov–Vysoká n. L. (10), Červený Kostelec–Broumov, Kostelec n. O.–Libčany, Hořice–Lázně Bělohrad (14.30).

PARDUBICKÝ

Sobota 11. 3.: Holice–Moravany, Chrudim–Přelouč, Libišany–Dolní Újezd (10.15), Česká Třebová–Polička, Moravská Třebová–Žamberk, Třemošnice–Heřmanův Městec, Choceň–Hlinsko (14). Neděle 12. 3.: Svitavy–Slatiňany (14).

1. A TŘÍDA

STŘEDOČESKÝ

Skupina A – sobota 11. 3.: Všenorský SK–Vestec (10.30), Nový Knín–Jesenice (11), Klecany–Jedomělice, Nespeky–Černolice (14.30). Neděle 12. 3.: Podlesí–Votice (10), Zavidov–Mnišek pod Brdy, Vraný–Příbram, Cerhovice–Hostomice pod Brdy (14.30).

Skupina B – sobota 11. 3.: Říčany–Velim (10.30), Kosmonosy–Doborvice B, Záryby–Luštěnice, Horky nad Jizerou–Kunice, Sázava–Poděbrady, Polepy–Čelákovice, Mělník–Sokoleč (14.30). Neděle 12. 3.: Divišov–Klíčany (14.30).

PLZEŇSKÝ

Sobota 11. 3.: Žichovice–Kralovice, Žihle–Horažďovice, Křimice–Tlučná, Pačejov–Mochtín, Kdyně–Tlumačov, Horní Bříza–Nepomuk (14.30). Neděle 12. 3.: Košutka Plzeň–Touškov, Chlumčany–Mýto (14.30).

KRÁLOVEHRADECKÝ

Sobota 11. 3.: Nový HK–Lokomotiva HK, Kunčice–Nepolisy, Bílá Třemešná–Hostinné, Sobotka–Třebeš (14.30). Neděle 12. 3.: Černilov–Roudnice, Vrchlabí–Náchod, Třebechovice p. O.–Trutnov, Týniště n. O.–Úpice (14.30).

MORAVSKOSLEZSKÝ

Sobota 11. 3.: Čeladná–Bohumín, Břidličná–Český Těšín (14.30).

Témata:  sport, fotbal, program, víkend
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagram