Sobota 15. srpen 2020
Svátek slaví Hana, zítra Jáchym
Oblačno, déšť 29°C

Větrovský pozval do Prahy "BESTII". S Tysonem se setká Vémola i Rytmus

Autor: Ondřej Němec

Akce jaká nemá v Čechách obdoby! Mike Tyson bude v Praze vyprávět svůj neuvěřitelný příběh. Unikátní galavečer pořádá Petr Větrovský, bývalý generální ředitel 1. FK Příbram. „Ne vždy se dá zážitek úplně koupit, ale tady to lze. Diváci si společně s Tysonem projdou jeho život,“ odhaluje Větrovský program večera, jenž se uskuteční 1. listopadu v klubu SaSaZu.

Opustil fotbalové trávníky a vkročil do jiného „ringu“. Před dvěma lety odešel Petr Větrovský z postu generálního ředitele 1. FK Příbram a teď organizuje galavečery. Ten následující se bude týkat boxerské legendy Mika Tysona .

Provinčnímu klubu 1. FK Příbram pomáhal udržet se mezi elitou v nejvyšší fotbalové soutěži a dařilo se mu to. Větrovský však před dvěma lety opustil travnatá hřiště a vrhl se jiným směrem. Pořádá galavečery slavných celebrit. 

VIDEO: Podívejte se, jak zve na akci s Tysonem Karlos Vémola

Když s novým projektem začínal, tak by ho ani nenapadlo, že jednou do Česka přiveze boxerskou ikonu Mikea Tysona. 

„Jednoho dne jsem se seznámil s Radimem Tauchenem. Právě on spolupracuje deset let s Mikem Tysonem, organizuje jeho tour v Německu, Švýcarsku i v Rakousku. S Radimem jsme se domluvili, že jedna ze zastávek bude i v Praze. Dostal jsem se k tomu vlastně čirou náhodou,“ prozrazuje nadšený Větrovský, který zastupuje agenturu VDN Promo.

VIDEO: Podívejte se na pozvánku s Rytmusem

 

„Já mám strašně rád outsidery. Sám se s tím totiž trochu ztotožňuji. Četl jsem knížku Mika Tysona a zasáhlo mě, z jakých poměrů například pocházel a vybojoval si lepší život,“ vysvětluje Větrovský, i pro něj je příběh amerického velikána boxu tak silný. „Hodně mě i dostalo, jak se pak ten jeho příběh začal hroutit. Jeho kariéra se přitom podle mě mohla rozvíjet dál.“

Na show Mika Tysona vystoupí i populární rapper RytmusNa show Mika Tysona vystoupí i populární rapper RytmusFoto VDN Promo

1. listopadu budou mít tedy čeští diváci poprvé možnost zažít galavečer v podobném stylu. A v pořadí je další veliké jméno. „Jako další osobnost řešíme s naším obchodním partnerem Radimem Tauchenem herce Sylvestera Stalloneho. Toho bychom chtěli pozvat příští rok,“ dodává Větrovský. 

Vstupenky na Mike Tyson Tour 2018 v Praze ZDE >>>

Proslulý boxer nenavštíví českou metropoli poprvé. Byl zde už v roce 2011 a dorazil tehdy i do redakce deníku Sport. „Chová se profesionálně a nad očekávání vstřícně,“ hodnotil tehdy jeho chování Adam Nenadál, zástupce šéfredaktora.

Takhle probíhala návštěva Mika Tysona v deníku Sport, online rozhovor pro čtenáře iSport.cz už kamery zachytit nemohly

Hostem legendárního Tysona bude nejpopulárnější český bojovník Karlos VémolaHostem legendárního Tysona bude nejpopulárnější český bojovník Karlos VémolaFoto VDN Promo

Zajímavosti ze života Tysona: Kapavka i umělý penis 

  • Jako malý se stával často terčem posměchu. Ať už kvůli nadváze nebo měkkému hlasu. Rváče v sobě objevil, když mu kluk ze sousedství ukradl jednoho z holubů, které už tehdy choval.

  • Ve dvaceti letech se stal světovým šampionem. Povedlo se mu to v duelu s Trevorem Berbickem, kterého knokautoval už ve 2. kole. Později prozradil, že byl v té době nakažen kapavkou.

  • Po divokém večírku si v Las Vegas zapomněl tašku v níž měl milion dolarů. A přiznal například, že aby ošálil dopingové kontroly, měl připravený umělý penis naplněný cizí močí.

  • Boxerskou kariéru defi nitivně ukončil v roce 2004 a klesal ke dnu. Z bohatého sportovce se stal téměř bezdomovec, který nevěděl, jak dál. Až jej napadlo lidem vyprávět svůj neuvěřitelný příběh.