Čtvrtek 6. srpen 2020
Svátek slaví Oldřiška, zítra Lada
Oblačno 23°C

Šílené video: Bestiální fotbalista zabil kuře přímo na hřišti. Dostal červenou!

Autor: ris

Nižší soutěže v Chorvatsku jsou pěkná divočina. Příklad? »Pralesní« duel Jelengrady s Jasenovicou! Domácí vyhráli 8:1, výsledek však upozadil incident domácího hráče Ivana Gazdeka (23), který neunesl, že si přímo na hřiště vyšlo na špacír několik kuřat. Jedno z nich odneslo narušení zápasu životem!

„Věřte mi, nebyl v tom úmysl. Stav byl teprve 2:1, takže jsem byl trošku nervózní. I v šatně jsme měli docela dusno,“ komentoval inkriminovanou chvilku hráč, který se rozhodl s kurem domácím vypořádat po svém.

Za zvěří na trávníku se tedy vydal svižným během. Zatímco ostatním kuřatům se povedlo utéct, jedno z nich takové štěstí nemělo. Hráče pak nenapadlo nic lepšího, než ho bodlem nakopnout jako mičudu. Rázem bylo po slepičce.

„Stále lezly na hřiště, takže hra musela být přerušována. Terén je plný slepičinců. Začal jsem zvířata pronásledovat, kopl jsem a jedno kuře omylem zabil, sakra!“ vysvětloval hororovou scénku pro web 24sata.hr Gazdek, který slepici po jejím usmrcení hodil daleko do zahrady. Až peří létalo všude kolem!

O tom, zda šlo o neúmyslné zabití, si udělejte obrázek sami. Každopádně v Chorvatsku fanoušci hráči doporučují návštěvu psychiatra. S jejich názorem by podle všeho souhlasil i rozhodčí souboje, jenž fotbalistovi okamžitě ukázal červenou kartu a poslal ho pod sprchy.

I samotný Gazdek nakonec uznal fatální chybu. Majiteli drůbeže napsal omluvný dopis a daroval mu kuře nové. Zvířata prý miluje a sám chová psa a dvě kočky. „Také jsem měl papouška. Ten ale bohužel nedávno zemřel.“

O tom, co se opeřencovi stalo chorvatský tisk neinformoval. Naštěstí.    

Gazdek se naštvaně rozběhl za několika kuřaty...
Gazdek se naštvaně rozběhl za několika kuřaty...