Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Dechberoucí půvab ve Stromovce. Tyhle sexy tenistky se valí na Prahu!

Autor: zal
 • Turnaj ve Stromovce má krásné obsazení

  Zpropadený Covid-19! Při pohledu na krásky, které se sjely do Prahy, musí fanoušek tenisu ukrutně trpět, že mu byl odepřen vstup do hlediště ve Stromovce. Tam odstartoval hvězdně obsazený turnaj o půl milionu korun pro vítězku.

 • Eugenie Bouchardová (26)

  V seznamu favoritek pražského turnaje byste 332. hráčku žebříčku hledali marně, ale o pozornost přesto kanadská kráska nouzi nemá. Někdejší světová pětka je konečně zdravá a těší se na vyskočení z bubliny.

  Kanadská kráska Eugenie BouchardováKanadská kráska Eugenie BouchardováFoto Instagram

 • Dajana Jastremská (20)

  Maminka o ní říká, že je neposlušná. Rodačka z ukrajinské Oděsy přesto míří mezi hvězdy světového tenisu. A pozor! Nemusí se živit jen s raketou v ruce. Nedávno nazpívala první hit.

  Ukrajinská tenisová kráska Dajana JastremskáUkrajinská tenisová kráska Dajana JastremskáFoto Instagram

 • Veronika Kuděrmetovová (23)

  Ač je mladé Rusce teprve třiadvacet, už je vdanou paní. Před dvěma lety si vzala svého trenéra Sergeje, který ji začal trénovat, když jí bylo 15. Než si s ní začal, prý o tom nejprve 500krát přemýšlel.

  Ruská tenistka Veronika KuděrmetovováRuská tenistka Veronika KuděrmetovováFoto Instagram

 • Camila Giorgiová (28)

  Je po mamince Italka a po tatínkovi Argentinka. Před dvěma lety na sebe upoutala pozornost na turnaji v Tokiu, když měla pod sukní tak titěrné kraťasy, že to vypadalo, jako když hraje naostro.

  Camila Giorgiová je tenistkou z Itálie, má ale i argentinské kořenyCamila Giorgiová je tenistkou z Itálie, má ale i argentinské kořenyFoto Instagram

 • Lesja Curenková (31)

  Zkušená Ukrajinka prošla o víkendu kvalifikací a v Praze si zahraje také hlavní soutěž. I když je v Praze opravdu hic, své oblíbené bikiny bohužel nevytáhne. Stejně jako ostatní nesmí na veřejnost.

  Zkušená ukrajinská tenistka Lesja CurenkováZkušená ukrajinská tenistka Lesja CurenkováFoto Instagram

 • Kanadská kráska Eugenie Bouchardová
  Kanadská kráska Eugenie Bouchardová