Středa 29. listopadu 2023
Svátek slaví Zina, zítra Ondřej
Oblačno -1°C

Legendární Ronaldinho se po propuštění z basy vrhl na nový obor: Obklopen erotikou!

Autor: ptr, red

Brazilský fotbalový seladon Ronaldinho (40) žije nový život. S muzikou. Loni v srpnu ho v Paraguayi zabásli kvůli falešnému pasu a na svobodu se míčový eskamotér dostal po zaplacení kauce 20 milionů korun.

Teď se vrhl na rap s kapelou Wizard’s Troop a má v plánu nahrát osm píniček. Legendární míčový kouzelník se zotavil z koronaviru a naplno se obul do své staronové záliby. Zatím pouze účinkuje v novém klipu, kde si užívá obklopen hordou sličných dívek, ale jeho ambice míří výš. S muzikou totiž již koketoval v roce 2016, když se podílel na písni oslavující paralympioniky, která byla určena pro hry v Riu.

Rok poté vydal svůj první singl pod názvem »Sozinho«. „Vždy jsem si užíval R&B, rap, hip hop a v posledních letech i trap,“ sdělil v rozhovoru pro Globo. „Když se zasním, tak bych si přál, aby se moje muzika dotkla srdcí posluchačů,“ uvedl, když byl dotázán na své cíle v branži. Svou láskou k hudbě se nikdy netajil a nyní se jí konečně může pořádně věnovat. Zda dosáhne stejného úspěchu jako na zeleném pažitu je hudbou budoucnosti.

Legendární Ronaldinho si zahrál v pořádně žhavém hudebním klipu
Legendární Ronaldinho si zahrál v pořádně žhavém hudebním klipu