Středa 27. září 2023
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Polojasno 22°C

Hokejové eso Pastrňák má novou lásku za miliony: Luxusní fáro v barvách Medvědů!

Autor: pet

Doma na něj sice čeká těhotná švédská přítelkyně Rebecca, ale hokejové eso David Pastrňák (24) si teď hýčká jinou lásku. Pořídil si luxusní Lamborghini Urus, které stojí kolem 5 milionů korun!

Na ledě je známý hračička a rád se vyřádil i na svém novém autě. Odvezl jej ke grafickému designérovi poblíž Bostonu, kde vůz dostal klubové barvy Bruins a žlutou byly zvýrazněny i hexagonové tvary na nárazníku.

„Rád vidím, jak je do něčeho zažraný. Navíc má rád i práci rukama,“ prásknul člověk z firmy, která se o zkrášlení automobilu postarala. Že by tak David přiložil ruku k dílu? Za povedenou práci navíc nezaplatil jen penězi, ale zaměstnancům společnosti Lulu a Coco také věnoval svůj podepsaný dres.

Kdo ví, jak dlouho mu ale nová hračka vydrží. „Koupil jsem si dům a auto – nové Porsche Panamera 2018,“ přiznal poté, co v roce 2017 podepsal šestiletou smlouvu za 878 milionů korun. Porsche mu však před víc než rokem naboural amatérský hokejista Marc Sousa, a tak přišel čas na jiný kousek. Proč ne, vydělá si na něj za méně než dva týdny.

Český hokejista David Pastrňák má nového miláčka.
Český hokejista David Pastrňák má nového miláčka.