Neděle 9. května 2021
Svátek slaví Ctibor, zítra Blažena
Jasno 22°C

Mayweatherova chlouba: Pohled do interiéru soukromého letadla bere dech!

Autor: ama
 • Floyd Mayweather a jeho vzdušné království

  Jméno na boku letadla prozrazuje, kdo je jeho majitelem. Boxer Floyd Mayweather (44) si za kariéru vydělal tolik peněz, že si takový luxus může v pohodě dovolit. Uvnitř tryskáče za 43,5 milionů liber se to pak hemží vymoženostmi, které v běžném charterovém letu vážně nenajdete. Co všechno si může dopřát?

 • Hrdý majitel

  Za dlouhou profesionální kariéru si Mayweather vyboxoval 275 milionů dolarů a koupě soukromého tryskáče pro něho znamenalo jen utratit drobné. Vše si nechal vyrobit na zakázku a Gulfstream G650 je zkrátka skvost.

  Floyd Mayweather ve svém tryskáči Floyd Mayweather ve svém tryskáčiFoto Instagram

 • 10 schodů za dobrodružstvím

  Těchto deset schodů znamená pro Floyda vstup do letadla, které ho velmi rychle a v maximálním pohodlí dostane, kamkoliv si umane. Monte Carlo? Bali? Tokio? Tam všude na radaru slavný Air Mayweather měli.

  Schody slibující kupu zážitků Schody slibující kupu zážitkůFoto Instagram

 • Je libo masáž?

  Když je cesta delší, nepohrdne unavený bývalý sportovec, která během kariéry v ringu neprohrál, ani speciálními službami. Mezi ně patří třeba masáž. To se to pak letí na druhou stranu přes celý svět.

  Během běžného letu vás nikdo nenamasíruje. Floyda ano. Během běžného letu vás nikdo nenamasíruje. Floyda ano.Foto Instagram

 • Zábavní koutek

  Nuda na palubě? To neexistuje. Floyd má v letadle zabudovaný systém, díky němuž může sledovat Netflix, poslechnout hudbu nebo si zahrát nějakou tu hru. Vše samozřejmě v maximálním pohodlí připravené sedačky s taburetem na odložení nohou.

  Stačí si vybrat a zábava může začít. Stačí si vybrat a zábava může začít.Foto Instagram

 • Odpočinek není problém

  Když je čas na spánek, stačí se převléct a uložit se na pohodlnou sedací soupravu a stisknout oči. Lůžkoviny se jménem majitele už jsou jen takovou maličkostí či symbolickým doplňkem…

  Lůžková úprava není problém. Lůžková úprava není problém.Foto Instagram

 • Samé peníze

  To, že se v životě Mayweathera točí nepředstavitelné sumy peněz, je známý fakt. I z paluby Gulfstreamu to dává občas veřejnosti znát, když něco nasdílí na Instagram. A třeba pokerová partie během letu není vůbec žádnou výjimkou.

  Peníze? U Mayweathera na prvním místě. Peníze? U Mayweathera na prvním místě.Foto Instagram

  Floyd Mayweather ve svém tryskáči
  Floyd Mayweather ve svém tryskáči