Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 8°C

Šafářová s Plekancem vládnou nejbohatším sportovním manželstvím: Počítají stamiliony!

Autor: as

Jejich společná cesta životem bude jeden nekonečný úsměv! Už jen kvůli tomu, že hokejista Tomáš Plekanec (38) a tenistka Lucie Šafářová (34), čerství novomanželé, nemusejí řešit existenční potíže. Jsou totiž aktuálně nejzazobanějším sportovním párem v Česku!

Ano, pokud se počítají elitní sportovci, kteří si doma mohou říkat »pan« a »paní«, nemají konkurenci. U Plekanců totiž přehazují vidlemi stamiliony! Tomáš si během kariéry v NHL vydělal více než miliardu korun. Pravda, půlku spolkly daně, draho mu vyšel i rozvod s první manželkou Lucií Vondráčkovou (41). Nouzí přesto netrpí. Teď mu navíc s placením elektřiny, plynu a kabelovky pomůže další Lucka. Ta si na kurtu vypinkala na prize money přes čtvrt miliardy Kč!

Prkotiny typu předmanželské smlouvy řešit nemusejí, vždyť své majetky z drtivé části nabyli ještě před seznámením. Šafářová už je v důchodu a naplno se věnuje jejich roční dcerce Leontýnce, Plekanec ještě sice pomáhá Kladnu, ovšem na své poměry téměř zadarmo. Peníze jsou ale nejspíš to poslední, co by doma řešili.

Kdo jim nejvíc konkuruje?

Nicole Vaidišová (32) & Radek Štěpánek (42) - 60 milionů Kč + 245 milionů Kč
Hvězdný tenisový pár se bral v roce 2010 a po rozvodu si dali před třemi roky repete. Vychovávají dvouletou dceru Stellu.

Regina Rajchrtová (53) & Petr Korda (53) - 8 milionů Kč + 226 milionů Kč
Dva bývalí skvělí tenisté se brali v roce 1992, všechny jejich tři děti (Jessica, Nelly a Sebastian) jsou úspěšnými sportovci.

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec si konečně řekli své ano!
Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec si konečně řekli své ano!