Pondělí 6. prosince 2021
Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Válka chuligánů v Trnavě měla nechutnou dohru: Útok na rodinu a děti!

Autor: ptr

Pokud si veřejnost myslela, že nic horšího než peklo na trnavském stadionu už snad chuligáni nemohou předvést, tak se šeredně pletla. Dva dny po skandálním zápase Spartak Trnava proti Slovanu Bratislava přišla odsouzeníhodná dohra.

Do obce Bučany, která leží jen pár kilometrů od Trnavy, dorazila v úterý večer skupinka šesti až deseti lidí. Vyhrožovali fanouškovi Trnavy. Chuligáni kopali a bouchali do dveří bytu, i když doma byla jen jeho rodina.

„Tohle už nemá s fotbalem ani chuligánstvím nic společného. Tohle odsoudí všichni, kteří znají tento životní styl. Tohle už bylo přes čáru. Můžeme se pobít na poli, můžeme si rozbít držky někde ve městě nebo jinde, ale na rodinu a děti se sahat nesmí. Tak to je všude ve světě,“ vyjádřil se dotčený příznivec trnavského Spartaku pro RTVS.

Fanoušek je skálopevně přesvědčený, že se jednalo o příznivce bratislavského Slovanu. Ti se však od incidentu okamžitě distancovali. Ve věci už probíhá i šetření policie, která se snaží z videozáznamů obecních kamer identifikovat osoby, které přijely za fandou na »návštěvu«.

Duel mezi Trnavou a Slovanem Bratislava se kvůli výtržnostem fanoušků nedohrál
Duel mezi Trnavou a Slovanem Bratislava se kvůli výtržnostem fanoušků nedohrál