Sobota 30. září 2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 21°C

Budoucí maminka Plíšková nelení: Fotbalista Hancko ji honí po horách!

Zamilovaný pár Dávid Hancko (24) a Kristýna Plíšková (29) sice plánuje svatbu a očekává narození prvního potomka, ale ani to jim nebrání v aktivním pojetí života, na který jsou oba úspěšní sportovci zvyklí. Tenistka Kristýna kvůli těhotenství musela přerušit kariéru, a jelikož Dávid má ve fotbalové lize zimní pauzu, tak mají čas na společné výlety.

Budoucí rodiče vyrazili na kouzelnou túru do zasněžených Krkonoš. Procházka v okolí Pece pod Sněžkou měla jasně vytyčený cíl. Tím byla Bouda Růžohorky, která nabízela možnost teplého občerstvení po mrazivé procházce. Cílová kóta byla úspěšně dobyta a cestou zvládli pořídit i pár fotek, kterými se rádi pochlubili svým fanouškům.

Česko-slovenská dvojice je až po uši zamilovaná i po téměř dvou letech vztahu a své štěstí velmi ráda sdílí se světem. A není divu, kdo by se nechtěl pochlubit, když mu vše v životě tak pěkně vychází jako právě Hanckovi s Plíškovou. Jediný mráček na modrém nebi je zřejmě ten, že Dávid již brzy odfrčí se Spartou na soustředění do Španělské Marbelly a nechá Kristýnu nějaký čas doma samotnou.

Kouzelný zimní výlet Kristýny Plíškové a Dávida Hancka
Kouzelný zimní výlet Kristýny Plíškové a Dávida Hancka