Pondělí 26. února 2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr
Oblačno 11°C

Sexy česká trenérka přesedlala na fotbalisty: Okouzlila legendu!

Autor: ptr

Patří mezi velmi populární fitness trenérky a není divu. Karolína Huvarová se nebojí ukázat obdivovatelům své přednosti a pravidelně je zásobuje pikantními snímky na sociálních sítích. Dlouhá léta působila především u hokejistů a byla dokonce součástí trenérského týmu amerického celku Carolina Thunderbirds. Aktuálně ale změnila preference a začala „týrat“ fotbalisty. Dokonce si vzala do parády jednu z legend české kopané.

Sexy Karolína se i díky pandemii koronaviru vrátila domů do Česka, ale ani tady rozhodně netrpí množstvím volného času. A jak došlo k zajímavému přesunu od hokeje k fotbalu? „Když mi odjeli hokejisté na sezonu, nějak postupně se začali objevovat kluci z fotbalu a jsem za to ráda, mám koho týrat,“ svěřila se Huvarová pro Expres.cz.

Jako velkou fanynku Baníku, ji samozřejmě těší spolupráce s hráči právě tohoto klubu. Jedním z nich je například Brazilec Dyjan de Azevedo . „Spolu jsme trénovali už před lety, než odjel do Francie. Teď v létě jsme se domluvili na pokračování. Je to neskutečný dříč. Má ohromnou fyzičku a vydrží jako kůň,“ popsala dechberoucí kondici šikovného fotbalisty.

Vysportovaná brunetka ale netrénuje pouze aktivní sportovce, mezi její svěřence patří i jedna z legend ostravského fotbalu. Tou není nikdo jiný než Marek Jankulovski. Bývalý reprezentační bek projevil zájem o spolupráci už v létě a od té doby makají na jeho kondici. „Moje tréninky se mu líbily, vídal mě ve fitku, jak trénuji hokejisty, tak jsme se domluvili na spolupráci. Věřím, že dělám úplně jiný typ tréninku, než jsou tady zvyklí,“ pochlubila se Karolína velkým zájmem o její práci.

Sexy trenérka Karolína Huvarová s bývalým fotbalistou Markem Jankulovskim.
Sexy trenérka Karolína Huvarová s bývalým fotbalistou Markem Jankulovskim.